Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

liviaf14
9. sep 2009

ahojte helinky 🙂
mzuzka - mne bolo hrozne ťažko od žalúdka , ale nevracala som. trvalo mi to od 7tt do 16tt, v 17tt mi začali pohyby a ťažoba "odišla". chvalabohu.... znovu je mi fajn, to prejde, musíš byť trpezlivá, ani ja som sa toho nemohla dočkať.
domika - máš pravdu, táto téme je pekne plodná 🙂 , mne stačilo trochu martinského vzduchu v heliose 😀

mzuzka
9. sep 2009

dakujem livi za nadej, ze to za chvilku prejde.

domi ano mam termin 18 marca, ale zatial ma lekari aj krajko aj moja GP tu pripravuju na februar. tak vraj okolo polovice februara. kedze mam problem s krckom a krpci su dvaja a od zaciatku trosku vacsi tak ze nech sa skvor pripravim na ten februar. no tak uvidime.

domika9
9. sep 2009

no vlastne ano dvajičky sa rodia trošku skor
ja by som bola rada keby som potiahla na maj aby nebol baran 🙂 ale to si asi nevyberiem 😀
mne Krajko povedal že to vidí skor na apríl

mzuzka
9. sep 2009

no mne je jedno, len nech to nie su skorpioni. a to mi nehrozi, takze v tomto smere mi je jedno. cokolvek, len nie skorpioni. mam doma dvoch a dalsieho by som fakt nezvladla. 🙂

ja mozno valentinske deti lasky 😀

teraz som zjedla taky maly tanier polievky, zatial dobre. tak dufam ze to vydrzi. strasne malo jem brusko mam pekne, ale inak som schudla. ☹ dufam ze nebudu svisti len na umelych vitaminoch. a potom sa mi aj toci hlava a potim sa od slabosti.

toto som pri prvych 2och tehu vobec nepoznala. teraz mam vsetko co som zameskala 😀 ako hypochonder.

aspon ze tebe je dobre, uzivaj si, a tesme sa na porody. 🙂 na rok to zacne ako na beziacom pase, jedna po druhej, to bude tiez milo ziva temicka. nasa ssisi uz bude fesanda, pomaly chodit, ked jej zacnu pribudat kamarati 😀

domika9
9. sep 2009

ale ved škorpion nieje až taky zly my ich mame doma troch moj drahy , jeho sestra a ich ujo 😉

domika9
9. sep 2009

ved to ona sa narodila 25.4 a ja mam termím 24.4 takže sa musím nejako trafiť sme sa minule dohadovali s ciky

domika9
9. sep 2009

inač mne tiež moc nechtí pred chvílkou som obedovala a zjedlasom ltiež len tanier polievky na druhe som sa nezmohla 😖 ale snad rdobcovi nechyba nič ved kedy niečo on by si iste vypytal

mzuzka
9. sep 2009

no skorpioni nie su zli, len pre mna tazke povahy.aspon ti moji chlapi. obidvaja. mozno aj tym ze ja som lev. idem si lahnut, zatial sa majte pekne, oddychujte obaja 🙂

my sme sa tiez s ciky raz bavili, ze ona mala ET na moje meniny a mala sa narodila na mm meniny. a ja som bola v ten den prvy raz v heliku 🙂

jerryjanka
9. sep 2009

ahojte
tak som prišla nakuknuť - ale asi 23.9 nejde do heliku nikto však? ☹

mzuzka
9. sep 2009

ahoj jerry. ako ste moja dopadli naposledy v heliku? ako sa ma ocko?

vsetkym helinkam krasne sny.

jerryjanka
9. sep 2009

mzuzka - tatino - no je to troška lepšie teraz - v novembri ide na operaciu srdiečka ☹
čo sa tyka heliosu - nebola som tam už asi 6 mesiacov 😅
idem teraz po dlhej dobe - na odber na toxoplazmozu, na kontrolny spg ide muž a pohovor s krajkom - že čo dalej. 🤐

katy7
9. sep 2009

Ahojte babulky,

konecne som sa po 100 rokoch k vam dostala, uf. Tak citam krasne spravicky mzuzka dvojvajky, domika tiez caka tak z celeho srdiecka blahozelam 😉 😉 😉
Domika, ako sa to podarilo, prirodzene? O mzuzke viem, ze po umelom, ale o tebe som sa este nedocitala, nebola som tu par tyzdnov, tak uz nemam o nikom prehlad.

orsulka
10. sep 2009

Dobre ranko.... 😉

mzuzka....tak sa drž dievčatko moje, nech tie nevolnosti čim skor prejdu.......

jerry........po dlllllllllllllllhej dobre ťa rada čitam........takže si oddýchnutá, predýchana a sup ho znovu do Heliku???????? no super.......takže možno dalsie IUI???????

romy...ako dopadol vcera nový časopis ,????? manžel si precital???? 😉 😉 😉

katy...no vitaj, konečne zas už!!!!! de si bola??? ha?????? a čo mas nove?????? kde???kedy???ako???prečo???načo???začo??? s kým????za kým?????? pred kým????? a po kom???? 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
10. sep 2009

to som tu dnes sama??????????? vsetky spinkate?????

KAMKA?????? ty si sa nám kde stratila dievčatko?????????????????????????? si OK?????

kuspitka
10. sep 2009

Ahojte.ako sa mate??
jerry ahoj.chybala si mi velmi .ako sa mas??
to mi je luto,ze ocko ide na operaciu srdiecka.a co mu idu robkat ak smiem vediet???

orsulka
10. sep 2009

KUSPI.......no ahoj....este,že si dosla, inak som tu sama jak prst!! 😀 😀 😀

kuspitka
10. sep 2009

orsulka vsetci isli prec???
co sa stalo s Kamkov???

orsulka
10. sep 2009

KUSPI....no ved neviem, prave som sa na nu pytala....možno ma vela prace.....alebo co....
wolfi este dovolenkuje, tehulky pridu len obcas....... a je nas tu nejak malo snažiliek.....aspon že kiara, lucul zo starsich učastníčok občas napisu....no a samozrejme Domika.....to je nasa dopisovatelka pravidelná 😀 😀

kuspitka
10. sep 2009

orsulka aj ja by som pisala len ,ked dlho sedim bolia ma krize poriadne a korzet nechcem casto nosit.

romy01
10. sep 2009

ahojte

no orsulka, na casopis nedošlo. Išli sme podvečer von a celkom sme sa zdrzali a potom sme sa uz len pošuchtali po byte a išli spať

baby dnes som si asi trafila nejaky nerv alebo co lebo ma to stipalo ako cert, ani som nedokazala prepichnut kozu tak som to musela urobit na druhe miesto. brrrrrrrrrrrrr

kuspitka
10. sep 2009

romy to sa stalo aj mne nevedela som si pichnut a ptom som pichla inde

orsulka
10. sep 2009

ROMY.... asi ano, niekedy sa to stalo aj mne......to nič moja, treba sa len ukludniť a napichnut niekm vedla....ja viem, že je to neprijemne....ale musíme vydržať......kedy ides na kontrolu????????
a inak ..... DOBRE RANKO 😉

romy01
10. sep 2009

mala by som ist na krv a sono v stredu a povedia mi ze kedy a kolko zacnem stimulovať. Odber by mal byt niekedy okolo 30.9

kuspitka
10. sep 2009

romy to mas pekna datum.

romy01
10. sep 2009

ano to mam kuspit, je to sranda ale v oktobri bude ET a v oktobri mam aj ja aj moj drahy narodeniny, tak by bolo fajn keby nam v Heliku pripravili darček 😀

kuspitka
10. sep 2009

romy hej to by bolo super.ja som otehotnela 2.aprila tak mame blaznive dieta . 😅

romy01
10. sep 2009

??? kuspitka, je vari nejake hyperaktívne ?? 😀 😀 😀

kuspitka
10. sep 2009

hej kope stale.a vecer ako blaznive...ale zas sa manzel tesi ,ze ho kope du uska.

romy01
10. sep 2009

jeeeej, to je úžasné, ja sa na to tak strašne teším 😀

kuspitka
10. sep 2009

romy to verim,ze sa tesis,to je tvoje prve IVF??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre