Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
1. okt 2009

romy......to by som sla do toho tiež bet PK....preotže aj ked ho vložia na 3 den, tak to embryjko si este pobeha zo dva dni kym sa uchyti.....takže by to vyslo celkom presne.....
ja som to tak mala, hoci mi ho vkladali na 5 den po PK, nakoniec sa ono este kade tade prechádzalo, a uchytilo sa nakoniec vo vajcovode....to bolo take moje male zblbnute nejake.....
takže skus sa rozhodnut možno aj podla nasich rad.....

domika9
1. okt 2009

romy ja si tiež myslím že ta PK je vhodna ked maš vajok vela aby sa ukazalo ktore vyzera byť najlepšie ale ked namáš z čoho vyberať tak chod radšej bez PK

domika9
1. okt 2009

orsul čo si mala fajne na obed?

romy01
1. okt 2009

tak to asi urobim - teda ak vydrzi aspon do toho tretieho dna

domika9
1. okt 2009

romy ved zajra je tretí den že ?

romy01
1. okt 2009

nie domka zajtra je druhy, dnes je prvy den

domika9
1. okt 2009

ciky neobjednava si z tejto stranky nejake vecičky http://www.detske-oblecenie.eu/detske-oblecenie... je tu vela veci od slovenskych vyrobcov a aj niektore ceny sa mi zdaju porovnatelne ako na tom kojenecke oblečení eu

orsulka
1. okt 2009

domika...že kuchana 😀 😀 😀 😀

hihi...ale ty zas mas klvesnicu 😀 😀

a pre minku som už Orsukla..... 😀 😀 😀 preklepyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂))) jooooooooooooj...milé

domi.....ja si z domu nosim len dve veci...bud cestoinu s poch, smotanou...alebo ryzu s tuniakom.....
dnes boli cestoviny 😉 😉

minka051
1. okt 2009

orsulka prepáááááč 🙂 🙂
ale to bude tou radosťou že dnes vyšli dve veci. Aj úver aj mrška 🙂 🙂

Huráááá ideme stavať 🙂

domika9
1. okt 2009

tak každy mame niečo ine pekne poporiadku nemožeme mať všetky všetko rovnake 😉 😀 😀 😀

minka051
1. okt 2009

Viete mi niektorá poradiť ako zmenšit velkost fotiek čo mám v PC aby som ich sem dostala. Nedajú sa mi sem uložit lebo majú vela kB. Možu mať len 700.
Som asi blbá ale neviem to 😀

orsulka
1. okt 2009

minka...klikni na foto pravou mysou.......daj potom : Otvorit v programe : vyber si : Mircosoft Photo editor
teda ak je nainstalovany v PC.....ono ti to otvori tu fotku v tom programe.....
potom klikni na Obrazek , to sa ti otvori a potom na upravit velikost.....
a tam si nastavis zmensenie a das uložit.....

vybavene 🙂))))

ja to teda viem robit len takto......

orsulka
1. okt 2009

minka...tak prvá radost zo schváleneho uveru je na mieste....... a potom pockaj, ked fakt začnete..... nervy, nahanacky, material, robota, kontrolovat robosov.....to budu ine nerviky 😀 😀

orsulka
1. okt 2009

minka...a taeta Mikulová povedala, že už dnes mas pichnut, nie???????

orsulka
1. okt 2009

Domi...inak sory dievča, ale to kapucino bolo asi slabe......tak sa mi nejak drieme....asi si dam normal kafčo... 😉 😉

minka051
1. okt 2009

osrulka

dakujem za radu vyskúšam a ked sa podarí tak normálne som macher 😀 😀

No a dom už som jeden stavala z ex ale to je už za mnou.... a tento má na starosti drahý a robí ho firma na klúč.
A to je najlepší kamarát drahého čo má stavebnú firmu lebo spolu študovali sú stavební Ing. tak ja teraz nemusím nič , len si povedať čo ko budem chcieť. Bývať zatial máme kde tak je to dobré. 🙂

p. Mikulovej budem volať až z domu nechcem z práce a navyše nemám uložené ani jej číslo v mobile. Tak domov idem 14:00 a hned volám. Ale nejako sa mrška rozbieha tak asi budem už dnes pichať. Uvidíme dám vedieť 🙂

minka051
1. okt 2009

orsulka

No podarilo sa ... Tak nie som až taká blbá 😀 😀 😀

Zatila len jedna ale aj to stačí 🙂

kamka17
1. okt 2009

babulky, neviete niektorá, ako sa volajú tie tobolky s čili...lebo sa mi zdá, že ste tu kedysi spomínali, že niečo také existuje, že sa nemusia papať čili papričky, že sú aj nejaké tabletky...

orsulka
1. okt 2009

kamka...ano suuuuu........neviem nazov............možno si spomeniem.........

kamka17
1. okt 2009

no moja, spomínaj, spomínaj...ale šak hádam v lekárni by mohli vedieť, keď poviem, či nie ??

a idem o chvíľu do práce.... ☹ ☹ 😖 😖 a ako tradične neteším sa...ale písmenkujte, nech mám aspoň čo čítať a nech sa mi zlepší nálada 😅

domika9
1. okt 2009

minka fešanda si
orsul ale to preto že si si ho robila sama to kapučko keby si vypila to čo by som ti spravila ja tak nespíš tri dni... 😀
kamka hlavu hore praca šlachtí 😉 🙂
no kočandy idem si presadiť kvietok už síce ani neviem aky to bol ale ved uvidím čo vyrastie mam totiž zasušenu cibulku a teraz pozeram že sa niečo tam začalo zelenať tak ani síce neviem či je ten spravny čas na zobudenie cibulky ale už ked sa prebudila sama takto na jesen tak jej dam šancu 😀 😀 😀
a necham sa prekvapiť čo vyrastie
kamka ja som jedla normalne chili a som ich neprekusla a vobec ma neštipalo potom som vhltka koliesko šunky a bolo

mzuzka
1. okt 2009

romy, kiarka bola v podobnej situacii myslim prvy raz. a tiez som jej hovorila, ze mala trvat na tom, aby nerobili predlzenu kultivaciu, ale vajko vlozili hned. nemas co stratit. bud - alebo. a vajko sa mozno v prirodzenom prostredi zachova inak a ko v skumavke. aky je rozdiel ci odide v laboratoriu ,alebo v tebe? ak ma odist dide, ak ma zostat, tak mozno prave tvoje brusko mu v tom pomoze. zenske telo dokaze zazrak, ver mi, moji svistici mali tiez odist, asi v 5tom tyzdni, ale udrzali sa. doki povedal, ze taky pripad je jeden z milion a uz su aki velki. v tele ovplyvnujes svojou volou vajko, mimo neovplyvnis nic. len veda a ta je predsa len veda. nic menje , nic viac.

orsulka, srcko, ty si nepismenkas sama zo sebou, to su pismenka citatelne aj ked ty tu uz nie si. takze my vzdy cakame na prispevky od teba, aj ked trpis samomluvou 🙂

u naas nic nove co sa svistou tyka, akurat co sa tyka synceka, ael to semnepatri, tak ze nie je co pisat ☹

orsulka
1. okt 2009

mzuzka...ahoj babika 🙂)))

orsulka
1. okt 2009

tak som rada, že su svištíci OK...a aj ty....... 🙂 😵
ved v podstate ani u mna nič nove a podstatne......

kiara15
1. okt 2009

kamka su to kajanske korenie 🙂 🙂

kamka17
1. okt 2009

kiari dik...už som našla a som sa zapotila pri tom..ufff 🙄

orsulka
1. okt 2009

ja som vedela, že jej to niekto napise 🙂))))

ale taka diavolo Pizza...kiari...?????? ta je tiež dobra na prekrvenie...vsak??????

kiara15
1. okt 2009

orsul presne bola super 😀 😀 😀

kamka neni zac 😉 😉

orsulka
1. okt 2009

kiari...aj na druhy den bola super .-)))))))))) teda neviem ako u teba...ale u mna ano 😀 😀 😀

kiara15
1. okt 2009

orsul v pohode mne nic 😉 😉 asi som ina 🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre