Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
8. okt 2009

Sú traja páni v nemocnici a ich manželky práve rodia. Po chvílke príde sestrička k prvému .Gratulujem máte krásnych troch syncekov.On povie: To asi preto lebo sme boli v kine na troch musketierov.Po piatich minútach pride sestricka k druhéme pánovy.Gratulujem máte krásne dievcatko.On povie: To asi preto lebo sme boli v kine na princeznu so zlatou hviezdou na čele. A tretí pán cely modrý a trasie sa.Sestrička sa ho opyta preco vám je tak zle?On povie: to asi preto lebo sme boli v kine na dvanást opíc!

domika9
8. okt 2009

Pride zena do spermobanky a chce sa dat umelo oplodnit genetickim materialom znamej osobnosti.
Lekar sa jej pyta:
,,A koho spermie by ste si tak zelali? V nasom katalogu mame siroky vyber hercov, spevakov..."
Ona a to:
,,Strasne rada by som mala dieta od Delona."
Lekar odpoveda s usmevom:
,,Ziaden problem slecna. Teraz vam pichnem sedativa a prikrocime k zakroku."
Zena suhlasi.Po kratkej chvili, ked sa prejavili ucinky injekcie, si lekar stiahol nohavice a uskrnul sa:
,,Ja ti dam Delona..."

janicca
8. okt 2009

wolfi - no to si píš že sa teším 😀

wolfskinka
8. okt 2009

ja uz chcem ist domoooooooooooovvvv

kamka17
8. okt 2009

veď pojdeš, vydrž...už len dve hodky

domika9
8. okt 2009

juj teraz som bola vešať pradlo ale riadne začalo fukať až mam zimomriavky

kamka17
8. okt 2009

no u nás je hic ako sviňa...a kolega práve hovoril, že včera v hurbanove namerali 135ročný rekord tepla...ale...za týždeň sa má ochladiť o 20 stupňov...teda na nejakých 5°C
takže z krátkych rukávov vhupneme do zimných vetroviek...aspoň nemusím nové mikiny kupovať, hihi

wolfskinka
8. okt 2009

kamka no ved hej este 1 hodinu a 45 minut cca okolo 16.30 som v netopieri

romy01
8. okt 2009

baby ste to rozbalili, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
8. okt 2009

okej...šak dohodnuté...možno aj vonku zakotvíme ak bude otvorené

wolfskinka
8. okt 2009

romy ...ty si sa kde tulala ?

kamka kde sadnete tam pridem, posli potom sms kde ste

domika9
8. okt 2009

teraz som si myslela že mi haraši hodilo ma to do temy uplne prvej -sanatorium helios ale užsom to pochopila jedna baba tam písala tak ti skusim pomocť

ked pojdeš od Ružomberku ako píšeš tak tak prídeš na taku križovatku na ktorej by ti pripadalo normalkne ísť rovno ale prikazany smer je do prava tak pojdeš tam tam su 2 pruhy daš sa v lavo a na najbližšej križovatke odbočíš do lava po tej ceste pojdeš rovno (všímaj si maju všade aj značky sanatorium helios a ten znak) až prídše ku takej myslím sklenenej budove a pri nej odbočíš do lava aby si mala tu budovu po pravej strane pred tebou bude svetelna križovatka na tej sa daš do prava pojdeš trošku rovno a ked budeš sledovať aj to ich značenie tak budeš vedieť kedy maš odbočiť zase do lava to už budeš blízko pojdeš stale rovno a potom takym trošku miernym kopčekom do prava a tam už hladaj zase to ich značenie lebo z tej cesty už odbočís len dolava zase a budeš tam no snad ti to pomože aj ked som to napísala asi ako madar ale maju dobre to ich značenie tak snad to najdete rychlo

domika9
8. okt 2009

baby aj ja sa chcem stretávať

janicca
8. okt 2009

tak sa majte fajn ja už valím........ kamka,wolfi 😝

wolfskinka
8. okt 2009

domika no ved pridi

wolfskinka
8. okt 2009

jani cau

domika9
8. okt 2009

ano avolaju ma rychla strela chipa a deila 🙂

ani vrtulka v zadečku by mi nepomohla 😉 keby ste boli bližšie tak nevaham

wolfskinka
8. okt 2009

domi ale ty mas lepsie rande s babetkom, spolu si pokecate a my co nemame babetka tak chodime tliachat na kavu 😀 😀 😀

romy01
8. okt 2009

wolfka dnes nejak nestiam - varila som bola som v obchode a o par min letim do banky

wolfskinka
8. okt 2009

romy tak paaaaaaaaaaaa

domika9
8. okt 2009

hmm ale babo zatial neodpoveda na to si ešte počkam ale ved už som si zvykla na samomluvu no nie 😉

wolfskinka
8. okt 2009

domi no ved hej ale mas ho v brusku tak to je super

domika9
8. okt 2009

tak tak wolfi ale ty ostatne nas tehu budete nasledovať 😉

wolfskinka
8. okt 2009

domika no to dufam

romy01
8. okt 2009

som spät a poviem vam ze som si odvykla od takych dlhych prechadzkach - a aj to bolo vidno na nohaviciach - zislo by sa mi vacsie cislo ☹ ☹ 😲 😲 😲 😝 😝 😝

domika9
8. okt 2009

romy ved o par týždnov budeš kupovať tehu nohavice tak sa neboj tieto pekne za chvílu odložíš na zadne police

romy01
8. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
vidis to ma nenapadlo

komarik
8. okt 2009

ahojte, ja som tu len na chvíľku.

Dnes sme boli nečakane u lekára. Od jednej v noci mám bolesti a mám pocit že mi tvrdne bruško. Vôbec to neprešlo tak sme išli o 16.00h k doktorovi. Predpísal mi lieky - nejaký buscopan a mám ležať. Ak to neprejde mám mu zavolať a ísť do nemocnice. Tak teda poctivo ležím. Držte palčeky nech to je v poriadku.

kiara15
8. okt 2009

komarik drzkaj sa a veru pekne lezkaj vsak aj ja lezim uz ma boli aj chrbat ale co by som neurobila pre mimi?? 😉 😉

domika9
8. okt 2009

komarik tak radšej preležaniny ako nemocnica

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre