Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
19. okt 2009

dobre ranko......som prva.......a vobec nemam paru, kedy sa zas ozvem....mam tu toho vela...!!!
splana sa ostierkovala...ja len aby ste vedeli, že som nezahálala cez vikend!!!!! 🙂))))))))))))

kiari...velmi držim placeky mojko....!!!!!!!!!!!! citala som, že test si nakoniec odložila....no a ved co....rob tak ako si myslis 🙂)))

wolfi....držte sa v Heliku....pozdravujte 🙂))

zdravim vestky ostaten tehulky - podporovatelky....maskuuuuu!!!!!!!!!!! , a snažilky, a aj nove Heliosacky 😀 😀

orsulka
19. okt 2009

larati...... 😀 😀 😀 sa mi zda, že sme dve prve dnes 😀 😀 😀
držim palce vsetkym piatim!!!!!!!!!!!!!!!!! aj tebe samoška!!!!!! daj vediet.... 😉

domika9
19. okt 2009

takže ja som druhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀
ahojte 😉 ja som dnes ani nemohla spať pre tu dnešnu kontrolu ale potom ma ešte zmohlo
kiari ako?

domika9
19. okt 2009

larati už volali?

kiara15
19. okt 2009

pekne rano vsetkym 🙂 🙂 tak som sa dnes odhodlala spravit test a predstavte si boli tam//sice ta jedna neni az taka silna ale je tam az som plakala od radosti moj mm ani nehovorim ale este sa nechcem moc tesit tie bolesti a sem tam to spinenie 😉 baby dakujem vam za podporu 😉

domika9
19. okt 2009

orsul ved sme ťa cez víkend spomínali 🙂 ale len v dobrom 😉

domika9
19. okt 2009

kiara super bože keby to vyšlo uplnepekne do konca mojko teraz len dufať ak ti dalej bude takto pokračovať špinenie aby to nebolo mimo ale držím palce aby bolo všetko ok

kiara15
19. okt 2009

domi diky mimo to neni lebo ja nemam vajickovody to mi doky povedal hned ze ja sa bat mimomaternicoveho bat nemusim 😉

wolfi ja som uz 12den po ket 😀

larati
19. okt 2009

domika, orsulka- volala som dnes. bojovnici su vsetci ( 5 kusov), jednotkove znamky, po troch dnoch. Ved uvidime este nemame vyhrane, ale kiez by......))))
neviete co je s Tijou? ☹

domika9
19. okt 2009

jaj ved som blba ja som za-bu-dla tak aspon fajne o jeden strach menej 🙂
ako sa to tu pekne rozrasta -super

domika9
19. okt 2009

larati ale ved to je super že potroch dnoch všetky a aj jednotkove tak dalšia tehula na sklade 😉

s tijou - no že si chce dať pauzu čo ja viem a že ma vela roboty

wolfskinka
19. okt 2009

ahojte tak som prva z heliku co sa vratila, 😀 s alickou sme sa stretli hned a potom sme spoznali aj romy ... sranda,
o 15.00 budem volat ako, povedal, ze na vajecnikoch nemam ziadnu cystu vsetko v poriadku a sliznica nizucka ... neviem co to znamena, ale asi po kramoch ma byt nizka

lucula73
19. okt 2009

pekný deň želám,
ja už mám aj mraziak rozmrazený,takže uloha dňa splnená,už len oddychovať.... 😉

kiara - normálne mám super náladičku,ja som to tušila,držkaj sa moja,bude dobre,uvidíš... 🙂

domika - ty sa máš,ideš dnes,ja až o týždeň,je to na nervy,fakt 😉

wolfi drž sa,určite budeš pichať aj ďalej 😉

a pozdravujem aj ostatné babulky - larati,lusinu,jerry,....

lucula73
19. okt 2009

kiarka - tebe som zabudela,daj si ascorutin,ráno,večer,to možeš,zastaví ti to špinenie...

domika9
19. okt 2009

lucul ved ti poviem to su nervy každe 4 týždne to je strašne dlho a to som tam medzi tym bola raz neplanovane je mi to strašne dlho čakať
wolfi ano po kramoškach ma byť nizka takže ok

kiara15
19. okt 2009

lucul diky ale este sa moc nevytesujem az ked mi to doky potvrdi 😉 a to si mozem aj sama nasadit???

wolfi super ideto ako ma 🙂 🙂 🙂

lusina
19. okt 2009

Kiari, gratulujem, super správa.
urobila si mi obrovskú radosť, tu je fakt nejaka tehu vlna.super super super
vidíš Kiari??? som ti hovorila, do tretice všetko dobre.

wolfskinka
19. okt 2009

lucul no to dufam, ja len zacinam stimulacnu fazu, oddnes asi pravdepodobne menopur
ale ma priserne boli brucho a to sme len na zaciatku

domika dik za vysvetlenie

kiarka dik snad to dotiahneme do uspesneho konca, dnes som krajkovi povedala ze uz posledny krat ze to musi ist

alicka si dnes dala vypisat PN, ja som zatial v robote, ale ak mi bude blbo a budu po mne chciet nejaku pracovnu cinnost aby som vykonavala tak aj ja sa hodim na PN

denkap
19. okt 2009

ahojte Helinky,
vidim, ze sa to tu pekne roztehulkovalo, super, aspon budeme mat k dispozicii vela-vela tehu-virusikov 🙂

maryah
19. okt 2009

ahojte baby, ked sa urobi ten zakrok, ostava sa doma na PN?

surviver
19. okt 2009

Dobre ranko 🙂

kiari,super,ale zatial len tak potichučky blahoželam,aby sme malinke nejako nevyplašili 😵 😵 😵

orsulka,tak Ty budeš mat peknu spalničku,tak len pracuj nech drobec už pride do noveho,ale dufam,že sa sem-tam ozveš 😉

domika daj potom vediet,že ako... 🙂

wolfi,držim palce,aby si už pichala menopur a o chvilu bola z Teba tehulka....

lucula a Ty takto oddychuješ??? 😠

a posielam ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv všetkym ktore to potrebuju 😉 😉 😉

domika9
19. okt 2009

ved survi už nervozne stepujem po dome idem si hodiť sprchu dať sa doporiadku aby sa mi doktor mohol aj do tvare pozreť 😀 😀 😀

raz ked som bola po operacii tak po tom čo ma prepustili z nemocnice som stretla toho doktora čo ma operoval a som to vravela mm a on sa ma pytal či ma spoznal a ja že nie že on sa mi vela do tvare nepozeral 😀 😀 😀 😀
tak asi tak u gynekologa 😀 😀 😀

kiara15
19. okt 2009

lusi diky teraz si ty narade budem na teba silno myslet 🙂

wolfi neboj dotiahnes az do 9mesiacov 🙂 🙂

suri veru este potichucky ale aj tk dakujem 😉

kiara15
19. okt 2009

orsulik tak pekne poprerabaj nech mas vsetko peknunke ked bude mimco 😉 😉 😉

wolfskinka
19. okt 2009

surviver dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm, ozaj hlasim prve 2 modriny

kiara no tak v to dufam, len aby som nemala problemy pocas stimulky, teraz mi je akosi vselijako

orsulka
19. okt 2009

KIARKAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer !!!!!!!!!!!!!!!!!! potichučky....tfuj-tfuj-tfuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej......zlepšená naladička, presne ako napisala luculka!!!!!!!!

ja mam kontolu na sliznicu v nedelu.... 😉

kiara15
19. okt 2009

orsulik daaaaakuuujem zatial len ozaj potichu este sa mi to ani samej nechce veri vsak po11rokoch kto by tomu veril??? 🙂

kiara15
19. okt 2009

orsulik a super ze v nedelu ja som ti to hovorila ze vtedy robia 🙂 🙂

kiara15
19. okt 2009

wolfi to su tie hormony j mne bolo raz tak a potom onak ale musis verit ze to bude ok 😉 😉 😉

lucula73
19. okt 2009

orsul ahoj,teba som osobne ešte nepozdravila 😉

surviver,veď sme sa včera predsa dohodli,že cez týždeň oddychujeme nie???? 😠

kiara napísala som ti sms,lebo som myslela,že si tu už neni....

ja idem na vychádzku,práve mi začína....tak zatiaľ pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre