Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
20. okt 2009

domi nie na test si mysleli ze to je prst 😀 ocino si myslel ze som si nieco spravila 😀

orsulka
20. okt 2009

javiem...ja viem......len nekladte na mna toho tolko..........
viem, že som.....ja fakt chcem.......

orsulka
20. okt 2009

kiari.....daj si utros....budes ho teraz brat este chvilu podla mna.....

kiara15
20. okt 2009

orsul to aby som si ho dala skoro rano 😉 nebudeme uz na teba tlacit neboj pekne kludne a pijanko 😉

surviver
20. okt 2009

Ahojte Helinky 🙂
kiary podla mna si ten utroš daj ,až ked sa vratiš zo sona 😉 ainak je to super 😵 😵 😵

surviver
20. okt 2009

orsulka čauko,doma ste už troška pokročili,či ešte binec??

orsulka
20. okt 2009

survi......ahoj 🙂))) snažim sa zbavit postupne prachu......ale este treba malovat a v sobotu sa položi podlaha.....

kiara15
20. okt 2009

suri diky tak ateraz ako??? 🙂 🙂

orsul tak sa uz aj tesis zo spalne??si spokojna??zatial ako to vyzera??

surviver
20. okt 2009

no je to isto makačka a hlavne bordel v celom byte,ked sa preraba,hoci aj len jedna izba ,lebo sa to nosi z izby do izby...ale ked už date podlahu tak to bude fajn a pride to najlepšie 😉 Nabytok a potom už bude pohodička..nabytok už mate objednany?? myslimtie vstavane skrine,lebo my ked sme zariadovali,tak na nabytok sme čakali aj 4-5 tyždnov

orsulka
20. okt 2009

kiarka.....este je to "hole" .-)))))))))))))))))) dnes, zajtra sa bude malovat...a v sobotu tapodlaha ako som vravela.....je tam este kopec roboty......ale spolu s drahym to nejako zvladame.....

domika9
20. okt 2009

kiara ked sa neviešrozhodnuť tak zavolajna recepciu a tam ti isto povedia

surviver
20. okt 2009

kiary,ked som ja šla na potvrdenie tehu,tak som si to dala,až ked sme sa vratili,lebo zbytočne by z teba tieklo a efekt maly,ked si ho daš až doma ,tak aj poležiš....ale ked tu Ti radi každy niečo ine,tak si daj iba polovicu a vyhovieš všetkym 😀 😀 😀

orsulka
20. okt 2009

survi....vcera sme boli po cenovu ponuku......u jednych....ale drahy jak hovado...!!!! takže dnes pokracujeme dalej, a budeme este hladat nabytok, co si tam dame.....bud dame spravit na mieru, alebo kupime.....sme v stadiu rozhodovania 🙂)))))

o prachu mi radsej nehovor...... 😝 😝

domika9
20. okt 2009

orsul už ked budeš taka rozbehnuta tak možeš prísť malovať aj ku nam 😀
minule bol mm zamalovať na balkone na zabradlí take nedostatky kde sa odšiepilo pri robote a tak a dal si farbu do takej nadobky a vokor prišiel že čo to tu jea oblial nam s tou farbou stenu tak mame na pomarančovo s hnedym vzorom 😀 😀 😀

orsulka
20. okt 2009

domi........😀 😀
vokor...... 😀 😀 😀

domika9
20. okt 2009

ale sme sa pochopili 😀 😀 že svokor

orsulka
20. okt 2009

domi....ano ...ano...pochopili..... 😉

kiara15
20. okt 2009

babule ale ste zlate 😀 😀 😀

orsul ved aj mna este spalna caka 😒 uvidime ako ju este spravyme 😉

surviver
20. okt 2009

orsulka my sme si to davali na mieru,ale ta cena ,no už nevedia čo by pytali,ale nikoho lepšieho sme nenašli tak sme to vzali,aj ked si myslim,že to bolo dost predražene 😒 Ale s vyslednym efektom som spokojna 😉 Ono sektor je vždy lacnejši ako na mieru,ale chceš využit všetok priestor,tak musiš dat namieru...

orsulka
20. okt 2009

survi......ved prave, že ked je to z predajne, neviem sa trafit i ich rozmermy skrin a skriniek do rozmerov mojej splane 😀 😀 😀 😀 a mna jednoducho tie steny nejak nechcu pustit !!! 😀 😀 😀

surviver
20. okt 2009

orsulka,no ani nas nejako nechceli pustit,tie steny 😉 tak daj namieru a hotovo,budeš spokojna a o to ide,aby si si potom nemusela vraviet,že a mohli sme priplatit a mali by sme viac uložneho priestoru...lebo ved to kupiš teraz a maš pokoj už na furt,aspon ja neplanujem ,že to budeme ešte menit 😉

domika9
20. okt 2009

ja vam poviem že svokrovci si davali robiť skrinu na mieru vstavanu asi pred mesiacom a platili za nu 1000 eur - neviem či su u vas cca drahšie ale ak ano tak by možno stalo za to sa dohodnuť s nejakou firmou z dalšia nemyslím priamo teraz že budete objednavať s prešova ale možno sa zamerať aj na širšie okolie

wolfskinka
20. okt 2009

orsulik kedy mas ET ?
lucul dakujem moc

orsulka
20. okt 2009

wolfi...este neviem...viac budem vediet po nedeli......

nasa skrina, vstavana......len tak že dlha 1,8 m......par dosiek, a policiek......20 tis....!!!!! a to bola este 20% zlava....vraj akcia!!!!!!!!!

surviver
20. okt 2009

no my to už mame zariadene,len detska je este v štadiu vyroby 😉 snad by ju o tri tyždne mohli doviest montovat,dufam...ale orsulka može hladat...je to tiež o tom ako Ti to ponahla,alebo či možeš aj počkat....

orsulka
20. okt 2009

survi.....nabytok už neponahla...cakala som tri roky....par mesiacov už vydržim 😉 😉 😉 😉

domika9
20. okt 2009

no ta ich myslím dlha -idem zmarať 😀

no dlha je 3,5 metra a vysoka je cca 2,5 metra hlboka myslím 60cm a v notri maju zabudovanu komodu

kamka17
20. okt 2009

čaute žienky... 🙂 🙂
no pozerám, že tu rozoberáte prerábky a podobné veci...mne by bolo treba maľovať a o nejakých ďalších odkladacích priestoroch a skriniach sa mi môže len snívať, leob moj drahý to nepotrebuje...a s jeho povahou sa ničoho nového nedočkám...zúrivá som z toho, ale nesprvaním nič, lebo ja tak nemáme dukátiky na nič 😖 😢 😢

a 3.11.ideme konečne do helíku na pokec s krajkom...

surviver
20. okt 2009

orsulka,no aj my sme to mali tak podobne skrina 2,3metra okolo 28 tisic 😒

domika9
20. okt 2009

nas to tiež ešte čaka ale až po novom roku buduci týžden si idem dohodnuť stretnutie s tym čo nam ma dokončiť kuchynu tak som celkom rada už som s tym oboznamila aj mm tak sa ani nespriečal 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre