Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
9. nov 2009

Ahojte Helinky 😉

surviver
9. nov 2009

luculka ,dikes za infošky o Kiare,už aby bola doma aj s drobcom,lebo ta nemocka na nalade neprida... a vaša destka izba ešte stojiY??? 😀 a si už zdrava,či ešte kašleš??

orsulka,ked si už na vysokom tak sa to asi lepši 😉

wolfi len pekne lež abude dobre 😵

domika,tak ste mali užasne ranko,blahoželam 🙂

ostane čauko 😎

lucula73
9. nov 2009

ahojte,
teraz som prišla od doktora,krčok drží,tak som rada,no objednali ma až o 4 týždne zas,asi sa zbláznim...

survi,ešte kašlem,ale sa to tuším zlepšuje,aj doki mi dnes povedal,že je rozumnejšie to preliečiť,ako sa trápiť...
a detská síce stojí,ale ako po bombardovaní,lebo moj mm šiel večer do nočnej a ja som to neupratovala,dnes poobede nás to čaká... 😒

tak som sa dnes rozhodla,že začnem aj ja pomaly zháňať vecičky,lebo aj doki povedal,že neni dobré chodiť medzi ľudí,hlavne teraz pred vianocami,keď bude všade plno....treba sa chrániť,to platí pre všetkých 😉

a zdravím všetky babulky,teraz idem ešte preč,ale poobede nakuknem...

surviver
9. nov 2009

luculka,tak je fajn,že krčok drži 😉 ja idem na poradnu vo štvrtok tak uvidim,že ako....

surviver
9. nov 2009

a čo sa toho behania medzi ludmi tyka,doky ma pravdu,bacily su asi všade tak musime davat pozor 😎 tak zatial paaa

orsulka
9. nov 2009

luculka...ahoj 🙂 sledujem, že sa pekne držite......pozdravuj Kiarku......a jej tak nejak teraz voat radsej nebudem......ale prosim pozdravuj ju 🙂

romy01
9. nov 2009

ahojte baby,
orsulka to je fajn ze sa to lepsi.
inak u nas vo firme tiez byva vzdy zima takto po vikende, doma je to lepsie 😀
Bola som dnes uz u svojho obvodneho gyn a maaaam tehu knizku. Kazala mi doma lezat a nic nerobit - ani upratovat ani varit min este tyzden. A zmenila som si aj termin na 24.6.2010 😀

orsulka
9. nov 2009

romy...čaf....................... 🙂 😵 tak možes citať knižku .-))))) od rana do večera.... 😀 😀 😀

wolfskinka
9. nov 2009

idem na pizzu s manzelikom a potom zase zalahnem ...

janicca
9. nov 2009

wolfi mňáááám aj jy by som si dala tak hoď potom kúsok .... 😉

kamka17
9. nov 2009

no chute mi tu rob, wolfi... 😕 😨

jani..neboj, nabudúce na stretku dáme spoločne pizzu alebo niečo iné fajnové 😉

janicca
9. nov 2009

kamka no hneď by som si dala....ja mám dnes na obed segedín od svekruši tak to ja môžem a ľubim.... už zarezávaš v práci ?..... dnes to máš za pár to nejak vydržíš a šup na dovču 😉

orsulka
9. nov 2009

kamka......tak ja ti ju tiež potichučky závidim.....ale v dobrom.....ako som ti spominala, tej tvojej praci fakt vyslovujem obdiv.......ja by som možno kricala na každeho tretieho!!! 😀 😀 😀

kamka17
9. nov 2009

no baby, mi hovorte...tá moja práca... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 blééééé...neskutočná nechuť tu k tomu...
a kričať sa mi ani tak nechce, skôr nemám chuť dokola vysvetľovať, vyhovárať sa a na neschopnosť iných, neschopnosť systému a ten zúfalý stav, že ja fakt za nič nemôžem a všetci sa na mne búria...a fakt by som nikomu neodporúčala toto robiť...a k tomu ešte dookola tie isté xichty...myslím kolegov...tiež nie je bohviečo... 😀
no ale človek si nevyberie...ani neviem, čo iné by som asi chcela robiť...preto sa snažím čím skôr byť tehu a vypadnúť odtiaľto... 😅

kamka17
9. nov 2009

no tak máme novú telku...som drahému volala, tak práve išiel pre ňu..tak budem dovolenkovať pred novým televízorom 😀 😀

denkap
9. nov 2009

romy, mas peknu knizku v albume 😵
asi napisem jeziskovi, nech mi taku prinesie pod vianocny stromcek 😀

romy01
9. nov 2009

jej denkap si ma predbehla,
oznamujem - mam v albume dve nove fotecky 😀 😀 😀

janicca
9. nov 2009

kamka no vidíš a o program cez dovču máš postarané papučová kultúra pri novej telke to istí 😀 ešte dáme stretko a týždeň máš vyplnený... 😉

domika9
9. nov 2009

ahojte tak prave som savratila z poradne ažiadna slava ešte to nieje iste ale vraj sa u mna bude asi planovať cisarsky rez - bojim bojim ja to nechcem
dnes bol so mnou dnu aj mm 🙂
a urobila som si radosť a drobcovi som kupila dvoje ponožky 😉

domika9
9. nov 2009

romy super tak si možno ani nedufala že ju dostaneš dnes 😉

wolfskinka
9. nov 2009

kamka, janica .. mozeme ist na pizzu spolu niekedy buduci tyzden

denis19
9. nov 2009

domika a proč císar?

janicca
9. nov 2009

wolfi jasné dáme stretko a samozrejme a pizzi k tomu už sa teším....tfu tfuj tfuj na guľku bombuľku 😵

bože baby je len za PC sedím a doslova žeriem čo mi príde pod ruku dnes som akasi mlsná už dve čokolády mám za sebou a to ešte ani zima nezačala a ja už neviem čo zo sebou za chvílu budem ako skriňová zostava .....asi to bude tým počasím

wolfskinka
9. nov 2009

domika preco cisarsky ??? ved na to je este casu dost rozhodovat nie ?

lucula73
9. nov 2009

domi aj mňa zauujíma,prečo cisársky...lebo sa mi vidí skoro v 17tt plánovať porod... 😒
aj ja budem mať cisársky,no ja som ho však aj chcela,takže ma to neprekvapilo....

wolfskinka
9. nov 2009

janicca tak to nie si sama ja tiez zeriem nonstop a len lezim a priberam

no dufam, ze budem priberat aj nasledujucich 9 mesiacov ... ja sa tak bojimi o gulka bombulka, aby tam pekne rastol a hlavne aby tam bol

domika9
9. nov 2009

koli mojej anamneze a neviem teraz či naražal na heparín ale asi ano tak neviem skusim ho ešte ukecať lebo ja by som radšej normalne šla skusim sa na to opytať hematologičky idem tam tento týžden tak uvidím čo mi povie
ja nechcem cisarskym 😒

lucula73
9. nov 2009

domi,veď ciky si tiež pichala a rodila normálne....

dobrú nocku,už tu asi nikto nie je...

viktoria77
10. nov 2009

Ahojte, po dlhšej dobe zdravím. Mám len jednu otázku. Zajtra začínam s proverou a chcela spýtať, že od kedy má byť zvýšený príjem tekutín. Viem, že baby to tu písali, ale nepostrehla, že či to stačí, až keď sa začnú pichať injekcie alebo už teraz pri tabletkách.

denis19
10. nov 2009

Dobré ránko helinky!!!!
Viktoria, nevím co myslíš zvýšeným príjmem tekutiny,ale pokud ti jde o OHSS tak od injekcí ti to stačí. Osobne si myslím, že to není až tak duležité prehánet, pokud nemáš dehydrovaný organismus, teda jako že pravidelne piješ ty dva litry stále.....ale pokud to trochu zvýšíš nic se určite nestane. hezký den a zdar ti preji!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre