Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
28. nov 2009

survi nesranduj na to ma drobec ešte čas aby ti bruško klesalo 😉

surviver
28. nov 2009

domika,ved Ti vravim,že to nie je take jednoduche s liekmi...je tam strašne vela možnosti ako sa da viac uškodit...je to komlikovane a ked počujem,že si niekto len tak hala bala nasadzuje nejake lieky ,tak nechapem,,,ono väčšinou všetko so všetkym v organizme suvisi...

surviver
28. nov 2009

domi ja neviem,len podla tej fotky sa mi zda nejaky čudny,ale asi som sa inak natočila ,ked som to fotila...

wolfskinka
28. nov 2009

survi dik no tak to Ccko sa mi pozdava viac to mi nemoze ublizit

domi dik za radu s tym ascorutinom to nerisknem

surviver
28. nov 2009

wolfi,vit C je vpohode,ved vit C je kys.askorbova a viac ako polovicu lieku Ascorutin tvori prave kys. sakorbova 😉

surviver
28. nov 2009

sakorbova---askorbova 😎

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cikyta
28. nov 2009

Pridala som nejaké handričky do bazáru 😉

surviver
28. nov 2009

katarinka,dakujem 😉 tak daj aj Ty aktualne foto a porovname 😎

lucula73
28. nov 2009

ahojte,

zuzanka gratulujem k Jurkovi,už druhý chlap tento týždeň 🙂

ciky máš IP...

survi - no ja mám asi vačší domček,no keď ja to neviem odfotiť... 😒 teda dať sem........

wolfi,ja som tiež brala ascorutin,teraz nie,ale pri veronike až do 12tt,niekedy to dávali úplne samozrejme...ale teraz mi hovorila kiara,že keď bola v nemocnici,tak jej povedali,že sa už dnes nepoužíva...
skús ten vitamín C...a špiníš ešte?

cikyta
28. nov 2009

Lucul , už aj ty máš IP 😀

romy01
28. nov 2009

caute babule

wolfi vitamin C aj mne doporucili a aj vit B, toho vraj mozme kolko chceme.

ciky ty umelkyna - 😀 Mooooc pekne fakt sa ti to dobre rymuje.

maska sa neukazala ? som zvedava na Jakubka.

survi idem kuknut ten tvoj domcek, som zvedava

zatial papa

cikyta
28. nov 2009

Romy-za 29 týždnov sa mi to bude aj pri tebe rýmovať........len hod nejaké mená 😉 pre bábo.

kuspitka
28. nov 2009

Ahojte.romy a denis pozrite moj album uz je tam ta fotka

cikyta
28. nov 2009

😕 No ale aké hviezdy 😅

romy01
28. nov 2009

cikytka my sme este neni rozhodnuti - teda este ani nevieme co to bude. No zatial mam favorita pre chlapca - Jakubko - no a pre dievca sa nevieme zhodnut s mm - tam to bude treba viac casu na rozmyslenie. Ale casu je este dooooost 😀

surviver
28. nov 2009

luculka ak maš väčši domček,tak to bude väčši chlap 😉

kuspi,romy,denis kočandy a furt počuvam jak ste pribrali...ale ste chudunke, akoby ste ani tehu ešte neboli 😎

domika9
29. nov 2009

táááááááááááák prváááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dobre ranko 🙂

romy01
29. nov 2009

dobre ranko

surviver, tak som si kukla tie tvoje fotečky domceka a poviam ti ze ja som v 11tt ale brusko mam ako ty v 22tt
😀 😀 😀
Ja teda nie som chuda , ja mam len takeho dobreho fotografa a viem sa na fotke naklonit 😀 😀 😀

romy01
29. nov 2009

ahoj domka
ako vikendujes ? Baba jedna ty uz mas 20tt ty ale cvalas 🙂

domika9
29. nov 2009

romy ved aj tebe to letí šak terz si mala 7tt a už 11tt

domika9
29. nov 2009

romy mame navštevu tak pomedzi povinnosti tu sem tam nakuknem 🙂

minka051
29. nov 2009

Ahojte
Vidím tu sa vikenduje to je fajn ja práve pečiem a idem nachystať a pobaliť syna do školy. Potom už veget.
Konečne dnes u nás svieti aj slniečko 🙂

kamka17
29. nov 2009

servuste žienky...peknú nedeľu prajem aj aj všetkým 😎 😎 u nás slnko síce už zašlo, ale hádam sa ešte niekedy ukáže 😉

minka...tebe sa ten 1.december blíži, tak držím palce, nech sa všetko podarí ako má a nech máte riadny darček na vianoce 😉

a romy, denis, kuspi...fakt že riadne hviezdy helíkovské...také spokojné 😉

wolfskinka
29. nov 2009

ahojte .. tak bude do seba ccko tlacit vo forme pomarancov a kiwi a citronov bcko si dam Bkomplex

romy01
29. nov 2009

wolfka vitamin C je veeeeelmi dobry pre tehule ale s pomarancmi, kiwi a grapefruitmi len pomaly - to len sem tam - udajne su alergenne. Na vit C mas idealnu kyslu kapustu . Ja som na nu mala zo zaciatku par krat chut, no po nej mi tak krutilo v crevach ze ju teraz nemozem ani vidiet 😀 😀 😀

ze kamka? ako nam to tam pasuje

cikyta
29. nov 2009

Wolfi.Romy má pravdu s tými citrusmi.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuspitka
29. nov 2009

katarina pomaha pravda.ved ja ju pijem aj v noci

cikyta
29. nov 2009

Katka-veru super vec! Tiež mi doslova zachranovala život v tehotenstve.Inak by mi už vypálilo dieru do hrudníka 😀 😀 😀 A nemám nejako extra vlasate bábo! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre