Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kefalinek
5. feb 2010

brmbolček ja som mala tiez nizky tlak a kavu si daj isto, mne to aj doki odporučal a tiez coca colu na zdvihnutie tlaku.

brmbolcek
5. feb 2010

dievcence moc moc, dakujem idem na tu kavicku 😀 😀 😀 😀

marta222
5. feb 2010

Ahojte dievčatá,
kamka17, nie neboj, nezabudli sme sa, išli sme pekne každá domkov o 17:45, ani sme nepožívali omamné a psychotropné látky... (len tu mám momentálne šéfa, každú chvíľu tu pribehne, tak sa mi príliš nedá písmenkovať... 😉 . Ale, sledujem Vás bedlivým okom 😀 😀 😀 .

cikyta
5. feb 2010

Marti-tak to bola potom čo za žurka?! Hamba vám!
(Orsul,ja že skončia tieto dzifčence zo stretka,ako ten ujo v maily,čo som ti poslala)
😀Nie a nie si zodvihnuť kabelu zo zeme...lebo jeden krok vpred,dva vzad,jeden vpred,dva vzad...aaaotočka-lup ho do kríčku a odznova..... 😀 😀 😀

marta222
5. feb 2010

No.... ja za to nemôžem... To všetko Janicca 😉 . Ona nechcela nič piť a mne to bolo samej blbé, aby som nevyzerala ako alkoholik... Ale nie, Janka nechcela a ja som tiež moc nemala chuť, pretože deň predtým sme mali v práci nejaké vínko a dnes idem tiež poobede piť, takže - nič netreba preháňať....
Ale, dali sme si výbornú horúcu čokoládu, mňam 😝 .

marta222
5. feb 2010

A to nebola nijaká žúrka - to bolo neformálne priateľské stretnutie 😉 😉 😉

cikyta
5. feb 2010

Martus-nooo každý tomu inak hovorí...ale to vaše znie tak vznešene.Raz to určite použijem! 😀

orsulka
5. feb 2010

babule.....nie je hlavne, že kolko.......ale AKO !!!!!! a nie kolko ste vypili, ale KOLKO hodin ste prekvakali .-))))))))))))) resp...AKO dlho 😀 😀 😀

my teda v praci nepijeme.....a to myslim do slova a do pismena ...... ale niekedy boli časy-boli...ale už nie su .-))))))) nemvadi mi to inak..... ja tak nejak už moc ani mimo prace nepijem....len sem tam, ale potom to stoji za to 🙂))))

Ciky...ale predovšetkym som nikdy neskoncila ako tamten ujo ... super nail...zabava na cely den
:- 😀 D 😀 😀 😀

idem si aj ja dat kaficko....sefovi dosla navsteva a tak hadam nebudu nic potrebovat .-)

KAMKA.....láááááááááááásenka.......ahopcek.....ja budem upratovat zajtra......ak budem vladať chodit

😀 😀

marta222
5. feb 2010

😀 😀 😀 Ako myslíš ciky, kľudne to použi - nemusíš mi ani zaplatiť za autorské práva... No, ale keď prídeš aj ty so Silvinko - to bude iná žúrka...

marta222
5. feb 2010

No veď, orsulík, presne ako píšeš... No, my by sme v robote tiež nepili, ale kolegyňa mala narodeniny - a keď pijeme tak, vždy až po pracovnej dobe....

cikyta
5. feb 2010

Orsul-ked som povedala mužovi,aj ja som tak asi 2 krát vizerala,ako "ten ujo".skoro zamdlel.Hold-bláznive mládí!!!!!!!!
Martus-OK.Urobíme žurku,ale až ked sa naučí pevne chodiť Sisa,lebo teraz by ma ešte z pliecok vykotila 😝 ked ma ponesela cez mesto domov 😀

marta222
5. feb 2010

ciky 😀 😀 😀

marta222
5. feb 2010

ciky, tak na to sa neskutočne teším, to si určite nenechám ujsť!!!

minka051
5. feb 2010

tak čo sa týka tej kávy to som aj ja chcela vedieť lebo mám nízky tlak a nepijem ju, ale dnes som si dala. No hlava ma trochu bolí aj tak. 🙂

cikyta
5. feb 2010

Takže Marti...potom kamery a foťáky doma!
Minka-na tu kavu som sa pýtala aj u dr.takže v pohode.

orsulka
5. feb 2010

hihihihih.....tak toto su teda temičky !!!!! 😀 😀 😀 😀

ale ked to tak citam, celkom by som si aj dala .....hádam......a v sobotu máme jednu oslavu dvoch narodeninových...tak uvidim aká bude chut .-))))))

janicca
5. feb 2010

tak ahojte moje krásne ...... 😉 tak som vás kusok prečítala a vidím že sa tu oklepáva jedna radosť..... 😀

Heeeeeeej MARTULA tak za všetko nakoniec môžem ja!!!! že vraj ja som nechcela piť ..... 😉 tak ja tak raz za rok alebo za tri a to pod obraz boží ......... 😀 a potom mi je z toho zle celý rok a zas mám pokoj ale naposledy to bolo v januári 2009 tak by som to mala napraviť ........... 😀 to až keď kamka oznámi že je tehu tak potom to oslávime......a keby to bola včera žúúúúrka tak dnes o takomto čase záchod objímam...... 😀 😀

a ja budem upratovať až po zime keď zlezie sneh........ 😀 😀

Ciky rodinu si nevyberieš ale priateľov áno....... 😉 😉 vidíš ako ti je s nami fajn.... 🙂 máš krásny poklad doma vlastne dva na mužíka som zabudla ...... 😝 😀

marta222
5. feb 2010

Ahoj janička, to vieš, musíš sa vždy na niekoho vyhovoriť.... Ale nie, dúfam, že sa nehneváš, veď som to ďalej vysvetlila. A predsa - veď baby dokážu celé hodiny predebatovať aj pri čistej vode, nie? Nie ako chlapi - že k tomu potrebujú najmenej hektoliter piva 😉 .

janicca
5. feb 2010

Martulik no jasan že sa nehnevám veď na také z telesnené dobro.... 😉 ako si ty sa nedá hnevať a naozaj nemám dôvod..... 😵 😵

marta222
5. feb 2010

jani, nerozosmievaj ma 😀 😀 😀 . No - akurát som tu ostala sama, kolegyňa išla k zubárovi a ďalšia kolegyňa išla so šéfom do sveta... Neviem, či sa tu nebudem báť 😒 . Nepríde niekto na kávu?

janicca
5. feb 2010

Marti tak ja to myslím uprímne vážne že ty si taký anjelik aj s Kamkou vás poznám osobne tak môžem posudiť ....... 😀 😀 😀 no a takú kávu by som si dala alebo tu horucu čokoládu mňááááááááám ..... 😉 dnes prchám skôr domkov veď je piatočeeeeeeeek a v piatok poobede sa nechce ani koza pásť ........... 😝 😀 😀

cikyta
5. feb 2010

Sa mi zdá,že dnes mi prišla Sisa do puberty! Inak si to neviem vysvetliť! Musím ju ísť krotiť.Hádže sa o zem,kričí a ked ju vyhreším,reve...Nevie,čo chce,tak jej idem vysvetliť,čo chce!!! 😠
( 😅 )

marta222
5. feb 2010

ciky.., ty si neskutočne šikovná, ty vieš dokonca aj čítať myšlienky. No, toto 😕 .
jani, my dnes poobede máme ešte tú akciu, čo som ti spomínala... A nakoniec idem na ňu sama. Ako si hovorila, každý čosi má, každý sa ponáhľa domov.. No, oplatí sa vôbec niečo organizovať? No, čo už, ale kolegov si nevyberieš, však?

cikyta
5. feb 2010

No chce si sadnuť a papať!!!!!!! 😠 A bez jedovania samozrejme! 😅
Pa...............

janicca
5. feb 2010

Ciky POZOOOOOOOOR ide Sisy!!!! tak ta ťa vie postaviť do pozoru ale myslím že tebe cez hlavu určite neprerastie ...... 😀

Martula a pre toto neorganizujem akcie lebo mi to ide na nervy sa každému prispôsobiť a keď sa niečo zorganizuje tak su není zase s pokojní s jedlom a čo ja viem s čím ešte ...... 🙄 tak ja sa na to môžem z vysoka vyserinkať ... 😉

orsulka
5. feb 2010

CIKY...... 😀 😀 😀 šak vysvetluj.........ked myslis.......a ja myslim, že RAZ to vysvetlovanie aj určite pochopi .-))))))))

sledujem, že je piatok....lebo je tu fajne veselo 😀 😀 😀

Janica...myslienka upratovania až po zime sa mi fakt velmi zapacila .-)))))))))) vcera moja polovicka "upratovala" pevny disk na PC.....tak to by ako upratovanie mohla stacit, nie ?????? ako aj za byt , schody a vsetko podobne.....

a vcera som mu povedala, že už by sa mohol aj vyliečiť, že ja už nevládzem !!!! 😀 😀 😀

marta222
5. feb 2010

janicca - presne to som povedala tej, čo to organizuje.. Tak aspoň ja idem, lebo sa mi to zdá voči nim blbé, že niečo zorganizujú a potom nikto nechce ísť. Ale vieš, keby to bolo cez pracovnú dobu... No, čo už, každý sme nejaký, a ja predsa za nikoho nezodpovedám, ale samu ma to hnevá, že mám takéto "kolegyne"....
Orsulik, to si mu pekne povedala, to určite zaberie 😀 . Alebo, čo keby si aj ty (tak naoko) ochorela? Predsa by ťa nenechal zahynúť 😉 😉 😉 a pekne by ťa pre zmenu obskakoval zasa on.

janicca
5. feb 2010

Orsul veď ty si žena ty to zvládneš........ 😀 ja viem ako to je keď je chlap chorý to je hotová pohroma...... moj drahý upratuje asi tak povysáva stred izby a utrie prch na PC a TV aby lepšie videl na športové prenosy.... 🙂

domika9
5. feb 2010

ahojte tak pozeram že tu je veselo ja sa dnes až hambím som vstala o pol jedenastej až mi je hamba
tak som vas prišla mrknuť a idem do obchodu niečo fajne navariť

janicca
5. feb 2010

Domika ty máš na to teraz plné právo...... 😵 😵 ale to u teba to nie je zvykom že takto neskoro to taká Wolfi to už hej ...a ináč sa máš bruško pekne rastie... 😉 a tie injekcie to budeš pichať do konca tehu a či ako ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre