Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
9. feb 2010

Ahojte tak ja ešte v práci..Zajtra ráno mám ísť na krv už som volala doktorke, ale čo sa týka výsledku povedala že ten bude asi až v koncom týždňa. No to ma porazí.

Orsulka mala si pravdu s tým čakaním.. nečaká sa asi iba CAR kde to robia stále.

cikyta
9. feb 2010

Juj Minka-skuška nervov. ☹ Velmi vám prajem piatok pozitívny výsledoček 😉

marta222
9. feb 2010

domika, viem, že aj štítna žľaza je dôležitá, práve som čítala o Polnišovej, ktorá je momentálne tehotná a tiež mala vlani nejaké problémy so šž, vraj je pod dohľadom lekárov. Ja som mala vraj len hraničné hodnoty, tak hádam predsa nemôžem mať všetko 😉 .
Monita, máš pravdu, Silvinka je krásna - to je taký náš " helíkovský maskot".

domika9
9. feb 2010

nomarti ja som tiež nemala veeelmi zle vysledky ale boli už mimonormu a teraz sommala hranične na poslednej kontroletak mi pre istotu zvyšila davku

marta222
9. feb 2010

domi a berieš aj nejaké lieky na štítnu žľazu?

domika9
9. feb 2010

marti beriem

marta222
9. feb 2010

No, uvidíme ako to bude u mňa - práve som pozerala, aké by mali byť normálne hodnoty štítnej žľazy - nejaké to TSH by malo byť od 0,32 do 4,80 mU/l a ja som mala myslím 5,01. A tie trombofilné stavy mám v tej správe z Heliosu - protrombín G/G a V Leiden G/G - tak to asi je negatívne... Či viete mi niekto niečo o tom povedať?

domika9
9. feb 2010

marti ja som mala ked som nebrala lieky 5,8 TSH a teraz som mala myslím 4,7 TSH
no a o tie trombofilne ti neviem povedaťlebo ja som to mala napísane jasne že potvrdena dvojita mutacia MTHFR (číslo neviem z hlavy) a dalšie boli takto vypísane čo všetko mam potvrdene skus si niečo vygoogliť

marta222
9. feb 2010

Halóóó!!! A kde ste všetky 🙂 ?

marta222
9. feb 2010

diskutujem tu sama so sebou 😒 ...

domika9
9. feb 2010

ale šak tu som 😉

domika9
9. feb 2010

a ostatne maju A-čko a neospravedlnenu hodinu 😉

janicca
9. feb 2010

sííííím síííííím ospravedlnte ma ale niekto musí aj pracovať........ 😀 😀

babulky moje majte sa fajn a prajem pekný zvyšok dňa................ 🙂 🙂 🙂 )))))))

marta222
9. feb 2010

No, tak nakoniec sme tu ostali samé dve... Ostatné už asi spia 😀 .

domika9
9. feb 2010

😀 😀 😀 ale iba preto že na nas povalačov treba robiť inač by bola zhoršena znamka z dochadzky 😉

marta222
9. feb 2010

Jani, pekné od teba, že si sa prišla aspoň rozlúčiť. Tak aj ja sa pre dnešok lúčim, majte sa krásne, balím caky-paky a idem sa domov liečiť z nádchy... pekný zvyšok dňa 😉 .

domika9
9. feb 2010

papa ja idem niečo zbaštiť alebo si objednam pizzu od včara mi chodi po rozume

marta222
9. feb 2010

domi, ty predsa nie si povaľač, ty predsa musíš zaslúžene oddychovať 😉

domika9
9. feb 2010

😀 😀 😀 ked som chodila do roboty som si častokrat predstavovala ako mi bude doma raz fajne dlhu dobu tak si to teraz vychutnavam ale niekedy mam toho už dosť ešteže mam tolko kontrol u roznych lekarov lebo bymi niekedy asi vošlo do hlavky

tak pa pekny zvyšok dna

monita81
9. feb 2010

no tak kým som som sem prišla všetci odišli.ja som doteraz hladala na googly naplne do termosky,aj tak som nič nenašla.miesto čaju sa mi sypalo sklo.používam ju 3 dni lebo v sobotu som rozbila čajnik.to mi mm neuverí,ja som taká porucha.

marti ty sa netráp nad tými skratkami a číslami,počkaj si pekne na výsledky a možno budeš prekvapená a keď bude treba tak doki pomôže.

domika ty si celé tehotenstvo picháš,chúdatko,musíš byť už ako ježko.už máte vybraté meno pre vašeho chlapčeka?

no aj cikytka je tichúčko,tak sa mi zdá,že náš maskotík ožil a mamičku zamestnáva.

domika9
9. feb 2010

monita mena mame dva ale zatial nevieme ktore to bude 😉
no picham picham ale už mi vela netreba 😀

minka051
9. feb 2010

Ahojte tak už som doma
Domika zajtra ti to urobím a pokúsim sa poslať. To čo si poslala to stačí.

brmbolcek
9. feb 2010

ajojte slniecka- idem si vas precitat co je tu nove 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
9. feb 2010

DOMIKA- to som bola ja zvedava, ci uz to zvladas aj na ine miestopicahat ako do bruska 😉

Orsulka- teba musia milovat zamestnanci- vyplaty, odmny, premie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Janica- tak teba uz mrska navstivila 😉 , aj si rada ze cim skor tym lepsie 🙂 to je tym uzasnym vikendikom 😉

Kamka- ze modrina 😀 , ved to k tomu patriiiiiiiiiiiiiiiiii, bez toho by to neslo, ale ked si pichnes vcielku potom clovek aky je na seba pysny , pravda 😀 a mi sme na teba pysneeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Lusina- ako mas ? 😉

Ciky ty si raz dobra mamina, 😉 😀 😉 😀 😉

surviver
9. feb 2010

pekny večer prajem všetkym 🙂 ja znova len tak na skok,Timurko nam dava zabrat
😉 ,tak nič nestiham,ale už nam pekne pribral,tak sme radi,to bruško stale nič moc...no musime z toho vyrast...

mzuzka blahoželam 😵 a prajem vela zdravička

lucula to je super,že ste už doma,tak sa držte 😉

kamka,už Ti vela injekcii neostava,tak len vydržat 😉

domika,tebe sa to pekne krati 😉

orsulka,ciky ,janica ,marta,brmbolček,kiara a aj všetky nove držte sa ,a nech sa dari 😵 🙂 😵

domika9
9. feb 2010

minka v pohode to ma čas nemusíš sa ponahlať 😉
brmbolcek 😉

orsulka
9. feb 2010

survi...ahojte...ty aj s Timurkom...opatrujte sa a milujte sa... 😀 😀 dik že si spomenieš na nas .-))))

brmbolcek....mna maju zamestnanci veeelmi radi.......ale hlavne ten jeden den, ked im pride vyplata na ucet ...hihihih......aj ked momentálne to stale nie je dobre, tento tyžden traja zamestnanci dali vypoved.. 😔 😔

Minka...tak to je ozaj na nervy s tym čakanim na vysledok !!!!!!!!! ale ako sa vravi, koniec dobrý - všetko dobre....tak čo teda...počkame si.....na dobré sa oplati čakať 😉 😉

cikyta
9. feb 2010

Survi ahoooj.Ako sa máte? Ze už mesiac-teda to letíííííí 😅

brmbolcek
9. feb 2010

orsulka- mas IP , dakujem

domika9
9. feb 2010

survi včera som mala poradnu a dr. mi zmenil termin o 8 dni skor tak som si to zmenila aj tu takže sa mi to pohlo o týžden aj kus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre