Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
12. feb 2010

Ciky a u nás sa povie šiha teda aspoň ja to takto používam asi som iná ...... 😀 😀 ale to je úplne jedno či to bude šiha,šifu,šiši.......a u nás sa hovorí hijooooooo na kone ....... 😅

orsulka
12. feb 2010

u nas ..... ???? co ja viem......asi tak že ideme na vlak..... 😀 😀 😀

ja poznam len že : fijú fijú fijú, zimný vietor fuka....... 😀 😀 😀

tak možno fijúúúú na vlak.... 😀 😀

cikyta
12. feb 2010

Vedela som presne,že to napíšeš Janka,ale ja myslím také divoke kone,akože "chytajte ich šííháá"nie také vycvičene,že hijo Pejo! hijo Banan! 😀
Ty vole,mne to už pere.Ideme radčej von,vyluftovať tu hlavu 😅 Lebo mi ešte admini napíšu,že vánm to tu kazím a nepíšem k teme. 😅

cikyta
12. feb 2010

Fúha Orsulka,že fijú vietor! 😀

janicca
12. feb 2010

orsul to fakt ???? 😀 😀 😀

jeeeeeeeej ta pesnička je zo zlatej brány ale slova mi z hlavy už vyfučali ......... 😵 😵

janicca
12. feb 2010

očúúúúúvaj Ciky ty si nejaká bosorko ty všetko dopredu vieš !!!!nie si ty náhodu veštica THEODORA ......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani sa nečudujem keby ti začalo naozaj prať....... 😀 😀 dnes máš dovolené byť šiši šak si chúďatenko nevyspaté ..... 🙄

janula18
12. feb 2010

oršul, kamka ďakujem že ste si ma ráno vypučuli. Už mi je dobre a už sa teším na pondelok že začneme 😀
Tak som bola u dr. tak my vypísala Mifková PN od pondelka. Tak tie 4 dni si doplatím, nepôjdem na úrad

wolfskinka
12. feb 2010

tak dnes prisli vysledky na skríning nervovej trubice a down syndromu .. je tam napisane ze skrining negativny
viete mi to niekto vysvetlit ?

riziko down ... 1v 86000 ( v termine)
riziko NTD 1v 7000

a potom je tam napisana poznamka ..... aj ked je ocakavane riziko down syndromu vypocitane podla veku matky vyssie 1 v 390, riziko je fakticky nizsie pre hladinu MS AFP, uE3, Thcg,PAPP -A a NT, odhad rizika pre down syndrom berie do vypoctu fakt ze toto je gravidita po IVF

orsulka
12. feb 2010

janula......supeeeeeeeeeer !!!!!!!!!!! tesim sa, že ta rodist predsa len prisla, a že ti je už lepsie....ved my sa tesakujeme s tebou hviezdicka!!!!!!!!!! dobre??????? a je fajn, že mas PN aj ked až od pondeloku, ale tak super aj toto...

baby ja balim dochádzam......konečneeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 pa pa pa

wolfskinka
12. feb 2010

orsulka papa pekny vikend

janicca
12. feb 2010

orsulka čaves a pekný víkend prajem ...... 😉 😉

romy01
12. feb 2010

ahojte helinky

wolfka - tvoje vysledky su uplne ze fasa, ja by som sa na tvojom mieste na amnio uplne vykaslala. Na amnio sa doporucuje len aj je riziko 1: 150 lebo vtedy sa vyrovnava riziko ze by malo dieta DS a riziko potratu.

minka - verim ze tvoj snehuliacik zabojuje - a neboj nic, teraz ked uz sa nebudes musiet prisposobovat darkyni, ta aj lepsie nacasuju na ET.

orsulka - ten tyzden to este s mm vydrzite a potom sa vyblazni v posilke a pod. neboj to ubehne ako voda. A to ze ti piatok blbne pc ? - u nas to bolo uplne bezne- bud nam to blblo piatky alebo vtedy ked som prisla do prace skor aby som postihala - vtedy to ako naschval vsetko mrzlo a do 9tej sme si akurat ronili kavu . Zakon schvalnosti chapes ? Ale zas ide vikend tak sa na to povznes a kasli na robotu - ta nikam neujde

wolfskinka
12. feb 2010

romy no ak budu aj tie dalsie vysledky dobre tak na amnio enpojdem

marta222
12. feb 2010

wolfi, ja si tiež myslím, že máš super výsledky a s tou amnio by som asi tiež veľmi rozmýšľala.
jani, ideš cez víkend na lyže? Drahý chce ísť zajtra na bežky na akúsi horskú túru, ale ja asi nepôjdem, to je pre mňa príliš náročné. No.. uvidíme. Zatiaľ sa lúčim, neviem, či sa mi ešte dnes podarí sem dostať, tak Vám prajem pekný víkend - užite si ho 😉

wolfskinka
12. feb 2010

marti este mam pred sebou dalsie vysledky a ak aj tie budu dobre a genetik povie ze ok ze amnio netreba tak na nu nepojdem, nebudem zbytocne riskovat

romy01
12. feb 2010

wolfka a ake este cakas vysledky ?

wolfskinka
12. feb 2010

este nejake geneticke, tie budu v pondelok , pre ne pojde manzel do martina a v utorok to mam vsetko doniest na genetiku

romy01
12. feb 2010

hmm nezabudni ale ze konecne rozhodnutie musis urobit ty, nie aby ta presvedcili ak bude vsetko OK ze pre istotu, chapes ? Podla mna by si mala zacat konecne v klude tehulkovat

kamka17
12. feb 2010

janula, tak super, že už ťa zlé myšlienky opusili 😉 v pondelok sa možno aj v helíku uvidíme, idem ráno na sono a krv...tak zober transparent, nech ťa spoznám 🙂

wolfskinka
12. feb 2010

romy no uz by som aj chcela v klude tehulkovat

katy7
12. feb 2010

ahojte Helinky, idem na skok aj k vam, duchom som stale pri vas, len menej sedavam pri pocitaci

kamka - drzim palceky, nech su vajka a potom aj embryjka v co najlepsej kvalite, nech to klapne 🙂

wolfi - super vysledky, ja idem na odbery na buducu stredu, snad to bude vsetko v poriadku

lucula73
12. feb 2010

ahojte,
aj ja som duchom stále pri vás 😀 ,len času pomenej,ale aspoň nakuknem....

janulka - držím palčeky,hlavne treba pozitívne myslieť 🙂

kamka a ty ako pokračuješ?kedy bude opu,kolko máš folíkov?

inak kuk album,pridala som fotočku.

cikyta
12. feb 2010

Luculka,urobila som KUK album a musím povedať,že Matusko je ako tá vaša bábika v albume.Podoba ako svet!!!

lucula73
12. feb 2010

ciky 😀 😀

minka051
12. feb 2010

Ahojte
romy no nemusia načasovať ale už ma načasovali na lieky. To je ale OK do 2 týždňov bude drobček u mňa a už ho nepustím

domika9
12. feb 2010

minka verím že to tentokrat bude tutoffffka a drobec sa ťa nepustí 😉

wolfskinka
12. feb 2010

katy dakujem .... a drzim aplceky

orsulka
13. feb 2010

dobre ranko prajem...večer nie a nie zaspať, este o pol jednej som bola hore, a teraz už nemožem spat.....
tak vas docitkavam...

Luculka.....Katy.....ved aj my sme stale s Vami ako aj s ostatnymi maminkami...domcek, ciky, survi, kuspi .-)))))) vieme, že na naás myslíte, len tie priority su niekde inde ...hihihihih...bozávam Vaše (naše) detičky 😵 😵 😵

Luculka...Matuško už je velký fešák !!!!!! 🙂 🙂

Minka...suhlasim s Domi...jednoducho nepustíte jeden druheho .. 😉 🙂

Kamka...v pondelok mas kontrolu????? a ako sa tu dari doma na PN???? aj oddychujes a vegetuješ????

kamka17
13. feb 2010

orsul servus a dobré ránko aj ostatným prajem 😎 😎
tiež akosi nemožem spať 😒 😖

lucul...Matúško je nádherný, posielam božtek na čelo 🙂
pokračujem inak asi dobre, stále som na 150j gonalu, vajká sú asi v pohode, lebo celé brucho ma bolí a Krajko sa naposledy tiež tváril že ok, len folíky som nestihla počítať, takže neuším koľko ich mám...ale však to sa do odberu ešte zmení...

orsul..jj kontrola v pondelok, tak rátm streda-štvrtok odber...no a ako sa mi može dariť doma na pn?? 😀 😀 no predsa len dobre 😎 😎 užívam si veget, občas aj niečo doma urobím, ale sama pred sebou sa hanbím, aká som lenivá...ale šak treba aj oddychovať...inak sa mi s tebou a Ferinom snívalo...taká haluz...
a potom sa mi snívalo s ciky...že sa idú sťahovať do nového...už aby o bolo, nech má Silvinka vačší výbeh 🙂 😉

katy...ďakujem a aj vy sa opatrujte 😉

janicca
13. feb 2010

bre ránko vám všetkým ... 😉
Orsulík ranne vtáča dalej do skáče .... 😉 ja som si dala ráno aj budíka že 7:30 bo ideme nalyžovačku a od 6:00 chodím po chalupe ako mátoha ......klasika je víkend čo môžem pospať tak už buntoším.... 😉

Lucul matúško je nádherný ozaj ako tá bábika ...... 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre