Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

dasah
27. feb 2010

no a uz sme to napisali vratilo sa to do povodnej podoby 😀 😀 😀 😀 😀 ja si idem spravit kafco a co to tu pokukam a chcela by som sa este spytat po transfere bude najlepsie ked zostanem doma a nepojdem do prace?

orsulka
27. feb 2010

tak aj jaaaaaaaa idem na kafcoooooooooooooooooooooo......dobry napad...dikes 🙂))))

určite ostan doma.......aspon tychprvych pat dni.......tym nikdy nič nepokaziš....len si možes pomoct..... 🙂

dasah
27. feb 2010

ja viem lenze problem je taky ze ja som nezamestnana a podpora mi uz od 1.3 konci a praveze od toho prveho mi uz ponukli pracu ze mam nastupit no ale som sa rozhodla ze to budem muiet odmietnut a nenastupim ...skusim im zavolat a trochu zaklamat na tyzdnovy odklad na nastup do prace no co ak nepovolia a nebudu suhlasit stratila som zamestnanie,ale aj tak ak to mame zvladnut musim to risknut aby sa mi to podarilo............a uz mam aj kafco na stole tak si ju vypime spolu orsulka dvom nam bude lepsie chutit

cikyta
27. feb 2010

Už som hore.(smejko s privretými očami)
Orsul-ja som prsná Ciky,to máš pravdu.Momentálne hej,ale ešte pred dvoma rokmi by si márne hladala tie prsia.Lopatky boli väčšie.(smejko,čo sa smeje s vycerenými zubami)

No idem si vyzdvihnuť moju prvorodenu do cukrošky,lebo mi prišla mms,ako si sedí za stolom pri pivku a velmi bujaru náladu.(smejko,čo má nazlostenu tvár.)

dasah
27. feb 2010

ale ale....zeby ta tvoja princeznicka pivko pila?no aspon bude mat lepsie prsia 😀 😀 😀 😀 😀 pekne ze od mala uz pripravujes dievku pre zatka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domika9
27. feb 2010

wolfi nevystrajaj 🙂

orsul tak som začala hrať karty a som sa pozabudla 🙂

ja dnes totalne vegetím cely den sedím pri pc si predtavte že nam montuju konečne linku čo ju mam doma od vianoc tak som sa konečne dočkala len ešte nevravím hop lebo to nieje komplet ale aspon že sa konečne niečo robí

dasah
27. feb 2010

no to by som sa ja tiez nacakala a ty mas na tu kuchynu zavolanych robotnikov?mne ju radsej namontovl muzicek zo svokrom a aku mas?

kamka17
27. feb 2010

nazdarte 😎 😎 tak ma istá nemenovaná osobka zobudila 😀 😀, ale neva, lebo aj tak mi treba jesť...
bože ako je vonku krásne a ráno to vyzeralo pomaly na koniec sveta 😎 😎

ciky...u vás v cukrárni predávajú pivo?? oj, ale dala by som si veru...keď si predstavím, že cez leto na terase budem na sucho sedieť 😒 ☹ 😖 ...ale drahému riadne vyčisti žalúdok za to
a dobre som sa zabavila zas na dnešnom Silvinkinom programe 😀

dasi...tak teda to zajtrajšok u teba istí, neboj nič, minimálne to jedno ti dajú isto, presne ako ciky hovorila, keby boli zlé, tak už dávno by ti to povedali, takže nevzdávaj...a po transfere sa do roboty moc nehrň, však treba byť hlavne psychicky v kľude a nie sa nervovať v novom prostredí a tak, takže skús to s nimi nejako vybaviť

kamka17
27. feb 2010

jaj a zabudla som...tak sme už 2v1, mám byť v klude, s fazulkou sa rozprávať a nestresovať kvoli špineniu a podobne 🙂 ...a ráno volám ešte skrz tých dvoch fešákov, len krajko sa vyjadril tak, že pravdepodobne na mrazenie nebudú, tak uvidíme...ale však jedného už máme, tak aj keby viac nebolo, vďakabohu aspoň za tohto 🙂

dasah
27. feb 2010

no gratulujem kamka a drz sa mne povedala ze ked ostanu dve tak ich dame obydve mi sme sa hned na zaciatku dohodli ze budeme vkladat dve no dufam ze sa to vsetko podari.a ozaj ten mechur si mala dost plny? 😀 😀 😀 😀 😀 a o kolkej si tam isla?takze tebe este zostali dvaja fesaci?boze ked si to tak zoberieme na zaciatku ake velke stastie ze ich je tolko a na konci aj za to jedno dakujeme panu bohu........kamka a odpocivaj......veru,veru uz som sa s muzickom dohodla o tej praci skusim to nejako vyriesit 🙂 🙂

kamka17
27. feb 2010

dasi...no musela som ísť na wc, keď sme dorazili, ale nechala som si asi dosť, lebo nehovorili nič 😅
boli sme tam o 9.30, tak aj vy možno o takom čase budete zajtra na rade 😉
no a idem ja teda oddychovať

dasah
27. feb 2010

tak len oekne oddzchuj 😉 😉 😉 😉

domika9
27. feb 2010

dasah no my sme si davali robiť linku už pred 2-3 rokmi ale nemali sme ju dokončenu vrchne skrinky sme mali len dve a statne sme ešte nemali doriešene skrz digestok atd
tak sme sa konečne po tej dobe dokopali a dali sme dorobiť skrinky a montuju ju tiež mm so svokrom ale od vianoc vždy bolo niečo prečo to nespraviť čiže nemame doma hačiky nemame šrubky nemame krytky nemame spojovacie šrubky tak som to chodila jak hotentot dokupovať ja lebo by som sa nedočkala do vianoc tak sa to konečne robí

dasah
27. feb 2010

no vravis ze nervy v prd...li 😀 😀 😀 😀 😀 ?neboj vsak teraz ked babenko uz klopka na dvere tak sa rychlo bude dorabat aby bolo vsetko ok...a budes sa potom venovat len malemu drobcekovi 😉 😉 😉

domika9
27. feb 2010

no len aby ešte mame dosť vela dorabačiek takže uvidíme či sa to stihne podla mojich predstav ale už sme sa aspon niekam pohli aj kupcu na stary pc už asi mame (nechcem to zakríknuť ) tak potom už len najsť kupcu na stol a možeme robiť izbu 😅

dasah
27. feb 2010

to tak byva ked je prirastok do domu tak sa stihne za par mesiacov aj to co sa odkladalo par rokov 😀 😀 😀 nastastie mi mame vsetko hotove no ale je pravda ze izbicka by nam chybala ale to nie je problem pristavit,lebo nastastie moj mm je murarom takze veskeru pracu zvlada sam

domika9
27. feb 2010

ked ono sa to vždy všetko naťahuje ale už som kludnejšia tak ešte to sice nieje tak ako ma byť ale lepšíme sa dnes ma čaka ešte všetko debordelizovať a bude to ok

domika9
27. feb 2010

my prerabame dom už asi 5 rokov kedže naraz sa to nedalo ani finančne ani časovo ved niekde musíme aj byvať tak ver že toho prerabaniaq mam už naozaj aj dosť už sa neviem dočkať ked dokončíme tu poslednu izbu a bude pokoj aspon dufam 😀

dasah
27. feb 2010

no to ti verim my sme stavali od zakladov a dobych trinast rokov no a tie financie hruza pomysliet.....ale nastastie uz je dobre zvladli sme to a to len koli tomu ze murarov sme vobec nepotrebovali vzdy mojmu mm prisiel niekto pomoct ,brat a svagrovia vsak mi sme velmi velka rodina

domika9
27. feb 2010

no dasah v tomto mame aj my šťastie oco a bratia - všetko od murarčiny , obkladačiek a svokor zase voda kurenie plyn takže sme mali robotu tiež zadarmo ale no aj tak sa to naraz nedalo tak sme si to aj trošku podelili že každy druhy rok sme šli na dovolenku a každy prvy sme radšej viac vrazili do domu 🙂

cikyta
27. feb 2010

Kamka-jej.Tak teraz budem nedočkavo čakať s tebou na výsledoček.A samozrejme,že iný ako // neberieme.Dobre?Nech sa bambulke v brušku dobre spinká minimálne 40tt 😉
No predávaju tu pivo.Už aj čapovane 😀 Teraz tu lieta po izbe ako keby jej to tu patrilo 😅 Ktovie,či v tom pive nebolo aj niečo"ine" 😒
No fasa,zase vidím vyhádzanu skrinu a skáče až je uplne spotená a má červene rozhoručene lička 😅
Idem to uviazať kdesi...tak zatial pa

wolfskinka
27. feb 2010

kamka len pekne lezkaj a oddychuj ... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cikyta
27. feb 2010

Brmbolcek-to už máte ten kočik,čo máš v albume?

wolfskinka
27. feb 2010

brmbolcek ty uz mas kocik ? ja budem kocik kupovat az ked sa narodi pred narodenim vyberiem, ale kupime ho az ked bude matej doma, a vecicky zacnem kupovat az tak v aprili casu dost

monita81
27. feb 2010

Daši chod si aj ty pekne oddýchnuť a zajtra tých bobkov riadne lapni a nemusti. 🙂
Kamka tebe nech ubehne to 2týždnové čakanie na //.
Ciky ty sa dnes vyspi nech zajtra vládzeš navariť obedík a striehnuť na tu malú pivárku. 😉 takže vám to s bytíkom 😢 nevyšlo ale raz sa podarí!
Všetkým pekný zbytok večera. 😀

cikyta
27. feb 2010

Monita-vari mi muž.A práve dovaril zajtrajší obed 😀

brmbolcek
27. feb 2010

ahojte dievcatka, zdravim Orsulik, Domiku .... a ostatne ...... 🙂 🙂 🙂 pekny sobotnajsi podvecer 🙂 🙂 🙂

Kamka- dufam, ze pojdes v mojich slapajoch 😉 😉 😉 , tfuj, tfuj, tfuj, lezat lezat a lezat 😀 😀 😀

Dasah- zajtra budes mat v sebe to co dnes Kamka, tak este trosku vydrz a stres daj bokom, ten nerobi ziadnu dobrotu...... zajtra drzim palce 😉 😉 😉

Ciky- ta tavoja Herecka, tu treba dat studovat do narodneho divadla, ved jej zivotne kusky su originalne 😀 😀 😀

wolfi -a k tomu kociku: kupeny este nieje,mame ho sice zajednany,ale mozeme si pren prist aj v septembri.... 😉 🙂 🙂 zajednali sme si ho preto, lebo sa nam veľmi paci a je nanom momentalne fakt velmi dobra cena 😉 😉 😉 tak preco by som to mala riesit neskor a ked potom nebude tak co... sa nam paci a ak neskor bude tak mozno za nekrestansku cenu a zhanat to na poslednu chvilu to veru nechceme... nie som ten typ 😉 ...... povery neriesim, berieme to tak ako to ide .....povery nesetria peniaze
A tesime sa , radujeme sa 😀 😀 😀

.... inak doplnili sme s manzelom albumik, kuk 🙂 🙂 🙂

zelam pekny zvysok sobotienky a krasnu dobru nocku pa pa pa , wolfi a ciky... budete dnes hajat ako zabite po takej nocnej no ale ciky cakaju ako vzdy materske povinnosti ako je kojenie, hranie a vsetko co s tym suvisi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , Ciky, tak nocnej ZDAR ! 😉 😉 😉

cikyta
27. feb 2010

Brmbolcek-mna čaká o pol 4 znovu hokej 😉 Okrem ineho 😀
A k tomu kočiku.Pokial možno,tu farbu ee...Tiež máme tej istej farby a na jar a na konci leta je obsypaný drobnými protivnými muškami+ťahá to osy!!!Malá mi takto ležala,spinkala a dnu vletela osa rovno za jej krk! Ešte som to zbadala včas.Až som sa rozplakala od strachu potom ☹ Ledva som ju vyhnala z kočika.Nikdy viac žlte a kriklave zelené farby!!! 🙄
Kočik sme kupovali v polke tehotenstva,lebo som si ho chcela aj trošku poskušať...skladanie atd...Proste nech ho viem dokonale ovládať ešte pred Silvinkou 😉 A kupili sme ho tak,že jednej žienke pred nosom,lebo tá ho sice chcela,ale bola poverčivá,tak nemala nič 😝 A predavač ho dal "šikovnejšej"-rozumej: mne 😅

Dasah-zajtra bude len tvoja nedela a tvoj krásny den! 😉 Myslím,že ani ty nebudeš velmi tuto noc spinkať,že? 😉

monita81
27. feb 2010

ciky ty sa máš,Sisa ti upratuje a mm varí.vieš si to holka zariadiť 😀
brmbolček krásne fotečky,už sa tam čosi črtá...ako to beží... 😉

domika9
27. feb 2010

jej brmbolček ake pekne foto zo sona 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre