Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
15. apr 2010

oršul, videla som v teme mám/nemám lieky na IVF, že kacka81 ponuka tieto lieky čo chceš, skus jej nalísať, možno ich ešte má 😉

lusina
15. apr 2010

napísať-oprava 😀

orsulka
15. apr 2010

lusi.....už som jej napisala....dakujem krásne 🙂))))

brmbolcek
15. apr 2010

orsul- mat tie lieky tak uz ti idu postou 🙂 🙂 🙂 ale ty si sikulka sama o sebe tak ty zozenies 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
15. apr 2010

brmbi.....ved ano...a pokial by sa mi nepodarilo, tak dam predpisat a kupim v plnej taxe, co ine mi ostane ?????? ale najskor skusim tu na konovi 🙂 😉 😉

brmbolcek
15. apr 2010

Orsulik- spravne 😉 😉 😉

a je cas obeda ja uz mam v sebe polievocku na kyslo a poobede budem varit kapustovu , ze mnam a mm navari druhe a to masko s hraskom a k tomu zemiakova kasa 😀 😀 😀 este ze ty nasi chlopi vedia tak dobre varit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a co mate na obedik vy ? zelame dobru chut a este lepsiu poobednu kavicku a sup sup domkov 😉 😉 😉

brmbolcek
15. apr 2010

a co je s domikou zeby uz dnes mala maly uzlicek v naruci ? alebo je este take nase stale kinderko 2v1 😉 😉 😉 moc sa tesim na to meno , lebo ja moc moc tusim ake da 😉 😉 😉

cikyta
15. apr 2010

Orsuuuuuuuuuul,ak sa presťahujeme,tak nám nepojde možno dlhšie net...no kôli tebe sa s mužom aj pobijem,len nech ho mám!!!!!!!!Musim vedieť,ako pokračuješ,ako sa darí,ako nájdeš // a ako si pýtaš rady na teh.nevolnosti a pýtaš rady na bábätkove bolave bruško,či rady ohladne kojenia atd................................. 😎
Nech je toto rok-pre teba: v znamení noveho začiatku.................... 😉 Bože prosíííííííííím 😔

A chybali by mi aj dalšie babule z helíku 😉 ,takže dufam,že budem mať net a hlavne trošku času aj v tom novom byte 😉

orsulka
15. apr 2010

Ciky.......ty si moj talizman pre štastie...... 😉 😵 😵 😵 😵

a ani si neviete prdstavit aku radost mal F. ked som mu teraz oznamila, že doktor napisal, že možme začať..... !!!!! začal mi šušlinkat do telefonu ako dvojrocný, že on sa už tesakuje !!!! 😀 😀 😀 asi viac ako ja 😀 😀 ale nie....ale mal naozaj radosť 🙂

orsulka
15. apr 2010

Ciky...miláčik, ked povies drahemu, že je to kvoli mne, tak sa možno ani byt nebudeš musieť....hihihihihihihihh 😉 😉

cikyta
15. apr 2010

Orsulka-tak to máš pravdu! Aj mužík ťa má rad! Ved kto by nemal 😉 Len ho serinká,že ťa nespoznal osobne 🙂

Vravela som mu,aká si kočka atd...a teraz ked ťa uvidí,tak budeš mať pred sebou bruško,ale aj to je kočkovské 😉

wolfskinka
15. apr 2010

tak a je po nakupoch, podarilo sa mi kupit 2 nocne kosele do porodnice a take moderne nie take babkovske ... etse nejaku kozmetiku a podprsenku na kojenie, to bude dost big problem ale hadam niekde take velke cisla budu mat 😀

orsulka
15. apr 2010

ciky.......ja verim, že sa zoznamime spolocne .... 😀 😉 😉 a ty tiež niekedy trepeš dve na tri !!!! 😀 😀 😀

wolfi...no tak ty si ale sikulka...!!!! azoženiem vsetko co budes potrebovat...aj podprdu.....neboooj !! 😀 😉

cikyta
15. apr 2010

Wolfi,ked...tak skus v športovom obchode tu podprdu.
Tam budu mať nejaké padáky 😀

A nezabudni aj na tampony do podprdy 😉

cikyta
15. apr 2010

Len dufam,že si sa neurazila Wolfi 😅 Hádam ma poznáš 😉
Tak,ako Orsul napísala,že trepnem dve na try 😅

cikyta
15. apr 2010

Ved vieš ako sa vraví...Neber život príliš vážne,aj tak z neho nevyviazneš živý 😀

wolfskinka
15. apr 2010

ciky no dik za tie padaky ... ja a urazit ... tak o ma nepoznas, ja som neurazitelny typ, myslis si ze by som mohla fungovat v kolektive 16 tich chlapov, ktorý su furt robia nemiestne vtipky a poznamky ...

😀

uz mame plne brucho a hajde do dalsieho obchodu, do kauflandu na ovocie a este do carrefouru na detske vecicky kuknut a nejaku drogeriu

wolfskinka
15. apr 2010

ciky a tie tampony do podprdy su nejake univerzalne ? a kde sa to kupuje ?

cikyta
15. apr 2010

Wolfi-no ja si ich kupujem v tescu.Su cenovo vnajvýhodnejšie.No maju aj v lekárni,či drogerii.Su rôzne značky.Vraj predavaju aj také,čo sa peru,no a to v lekárni...no ja som také nikdy nezhánala.Prišlo mi to,akoby som si prepierala aj "normálne vložky" 😝 čiže fuj 😔
Takže uplne obyčajne v tecsu.Zo začiatku si ich budeš meniť často,ked bude furt tiecť mliečko,no neskôr ti už postačí aj tak,že len na noc a jedny na den 😉

kamka17
15. apr 2010

tak sa hlásim z práce...som sa u našich fajne napráskala halušiek a teraz ma tu všetko tlačí...ale ako povedala kolegyňa...nevadí, aspoň nebudem hladná a však vytrávi...a na večeru mamina žemlovku nabalila...no čo by som aj bez nej robila, ach 😅

inak ciky, asi tu budeme mať všetky stres, keď ty nebudeš mať v novom bytíku net...to budú iné absťáky bez nových hlášok o SS a bez nových fotiek Silvinky... 😕 😅

wolfskinka
15. apr 2010

ciky a kde v tescu to kupujes v drogerii pri akych potrebach to maju ?

surviver
15. apr 2010

ahojte 🙂
wolfi v hypertescu to maju pri detskych vecičkach,blizko plienok 😉

wolfskinka
15. apr 2010

survi dik za info pozriem sa dnes ideme na nakup

cikyta
15. apr 2010

Kamka 😀 😀 Jedna z SS sa mi zdraví,že citujem:
-Dobrý den.
No čo je toto??? 😅 No čo je toto???Svet na hlavu 😅

Wolfi-ano,pri detských,kojeneckých,plienkach a spol. 😉

kamka17
15. apr 2010

ciky...ale tuším to tu ktosi spomínal, že ti začnú nadbiehať, lebo zistia, že na teba skrátka nemajú...tak asi skúša sa ti votrieť do priazne, herečka jedna tepláková 😀 😕 cíti v tebe skrátka autoritu

cikyta
15. apr 2010

Hej ja som to spomínala a surovo som si fandila 😀

domika9
15. apr 2010

brmbolček nie nie stale tu straším bububu 🙂

domika9
15. apr 2010

baby moj sused ked bol žene kupovať podprsenku na kojenie pred x- vela rokmi tak nevedel aku velkosť ma pytať tak povedal predavačke že tak na jeho hlavu a ona jej ta podprsenka bola uplne presna 😀

domika9
15. apr 2010

a ako dopadla minka - neviete ?

kiara15
15. apr 2010

pekny vecer zelam 🙂 🙂

domi este si tu?,moja sesterka dnes porodila dceru Simonku 😉 a citam ze ty mas termin zajtra takze zajtra daj vediet???ci si cela 🙂 🙂

orsul supeeer sprava moc ale ozaj moc na teba myslim nech ti to vide a kedy presne zacinas??? 🙂 🙂 🙂

brmbolcek ahoj slniecko 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre