Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
3. máj 2010

dobré ránko dievčence prajem .... 😉

tak dnes to pačosko je hrozné ale jak sa hovorí po daždi víde slnko tak nič iné nám nezostáva len čakať.... 😉

a mňa dnes boli hrdlo jak šlak,kýcham,prskám tak to som už dlho nemala... ... ☹

Orsulka a iné správičky ako dobré ani nečakáme .... 😵 😵 tak foliky držte sa 🙂 )))))

lusina
3. máj 2010

Ahoj, dobre ránko,
oršulik- segra, všetko najlepšie k narodninám,/aj k meninkám-v sobotu 😵 /veľa zdravíčka, šťastícka, lásky a čím najskor maly vonavy uzlik v náruči.
kamka, už končíš s utrošom, čo?
jani, tvoja foto mi pripomenule, jednho z adminov, myslim ,že sa vola ikke/dalej neviem/, ten mal tiež takuto fotku s pupavkami.
😀
a inak sa máte ako?

orsulka
3. máj 2010

dakujem aj vam kuratenka moje........pekne držte tie palcoke, ved ja vam dam vediet ako pokracujem 🙂))))))

aj ja chvalim pupavkove foto JANICCA 🙂 🙂

kamka17
3. máj 2010

lusi...ty si nejaký tajný agent či čo?? lebo dnes som veru posledný utroš zobrala, tak sa teším, že až... 😎 😅 😎
hehe a ako sa už môžu mať pracujúce v pondelok ráno po víkende ??? mne sa napríklad nechcelo vstávať a teraz by som bola radšej doma v posteli...takže tak...

orsulka
3. máj 2010

kami....a neplanujes si len tak....ist odychnut na tyzden-dva na PN-KU?????????? ci v praci je pohoda ??????

janicca
3. máj 2010

Kamka šak Lusi je Orsulkyna seeeegra tak si predávajú infošky ....ta ne ??? 😀 😝

orsulka
3. máj 2010

janicca.....odpovedám celou vetou: TA NEznam 😀 😀 😀 😀

kamka17
3. máj 2010

orsul...s tou pn je to tak, že by som sa musela trepať mimo poradne k dokymu, čo sa mi veľmi nechce a zatiaľ je to aj v práci aj zdravotne celkom ok...teda až na tlak...mi kázala sestrička merať každý deň a je akýsi nízky, tak uvidíme, čo mi na to povedia najbližšie..teda o tri týždne...a jasne, že ak sa budem cítiť zle nedobre, tak ostanem doma...teraz by to inak doma bolo drsné, lebo však drahý stále pn 😅

minka051
3. máj 2010

Ahojte prajem pekné u nás upršané ránko.
Tak boli sme v Jihlave na pohovore. Máme 2 embryjká 🙂 prípravu slizice začínam hned ako dorazí mrška. Tá by mal prísť koncom týždňa.

Orsul všetko naj naj k narodeninám a silno držím palce aby folíky boli krásne.
🙂 🙂

janicca
3. máj 2010

Orsul ospravedlňujem sa za neuplnú odpoveď ...tak ešte raz TA NEZNÁM !!! 😀 😀 😀

lusina
3. máj 2010

kamka, ja špion??? 😕 ale kdeže, len som si všimla, že máš už 12tt. a viem, že utriho treba brať do 12tt, vieš, mojko???
jani, oršul, mne by sa tam skor hodilo ta nevíš???? ako ta neznám........či? 😅

wolfskinka
3. máj 2010

dobre ranko ....

orsulka
3. máj 2010

ta odpoved je z jedneho vtipu...ltprý sa takto konci...preto som to pužila 🙂))))

MINKA.....tfuj tfuj tfuj.......super, že ste sa dohodli !!!!!!!!!! 🙂 😉 a dakujem .-)))

SEGRA !!! neopravuj ma fuuuuuuuuuuurt !!!!!! 😠 😠 😀 😀 😀 😀

lusina
3. máj 2010

oršul, ja čítam, že neotravuj ma furt 😀 a až po chvili som si všimla, čo je tam naozaj napísane 😀 😀 😀
minka, držím palce a prajem //
čafo wolfi, vybuvana?

kamka17
3. máj 2010

lusi...podľa toho, čo mi naposledy doky povedal, tak by bol schopný mi ten utroš nechať aj dlhšie ako do 12tt 🙄 😒
ale tak idem si užívať voľnosť pohybu 😀 😅 😀 😎

a kolegyni sa dnes narodila malá Magdalénka...tak sa teším 🙂

minka051
3. máj 2010

ďakujem Vám už s a to musí podariť 🙂

marta222
3. máj 2010

Minka, držím všetky palčeky 😉

marta222
3. máj 2010

Dievčatá, pre dnešok Vás opúšťam - idem na 11:00 na nejaké krátke školenie, potom chcem ešte trošku pobehať po meste, neviem či sa mi tu ešte dnes podarí prísť, tak Vám prajem pekný zvyšok dňa 😉.

wolfskinka
3. máj 2010

marti .. nezaspi na skoleni, ja sa tiez chystam do mesta na chvilu, ale od rana len zehlim ako sprosta a stale toho akosi neubuda

lusina
3. máj 2010

oršulík, až teraz som si všmla, že som ti napísala, že ti prajem všetko najlepšie aj k meninam, že v sobotu, 😅 som ja hovádko, promin, som sa pomýlila. mám taky chaoticky kalendár.
wolfi, prídi aj ku mne

wolfskinka
3. máj 2010

lusi .. no ozehlila som sotva polovicu a zostalo mi to co ennavidim z celej duse, postelne pradlo

katy7
3. máj 2010

kamka tak tfut tfut, nech su na testiku najblizsie // 😉

brmbolcek
3. máj 2010

🙂 🙂 🙂 K U K 🙂 🙂 🙂

elbi
3. máj 2010

ahojte, mala by som na vás takú malú otázočku... som 3 mesiac stimulovaná clostilbegytom a tento mesiac mi ide dozrieť 5 vajíčok, pričom po dvakrát mi dozreli vždy 2 vajíčka. Mali ste niektorá takýto stav??? Bojím mať aj pohlavný styk, aby som náhodou nemala 5-torčatá...

domika9
3. máj 2010

ahojte dievčata tak dnes nas prepustili domov tak snad už budeme ok dakujem vam za priania k uzdraveniu
dala som do albumu nejake fotečky maleho 😉

domika9
3. máj 2010

elbi a dovolili vam sa tuliť? lebo pokial viem tak pri takom počte sexík zakazuju

kiara15
3. máj 2010

pekny den zelam 🙂 🙂

domi malinky je krasnunky vela vela zdravycka vam prajem 🙂 🙂

minka tebe drzim palceky tento krat to musi vyst 😉 😉 😉 😉

orsul ako u Hudeca?? 😉 😉 😉

lusina
3. máj 2010

Ahojte, ako sa máš kiari?
domi, tak dufam, že už ostaneš domka a bude všetko ok. 🙂
elbi, ja som tiež takto mala,tiež 5 folikov, snažili sme sa a nič z toho nebolo....neboj, nebude to take zlé.... 🙂 akurát ťa upozornim
na celkom bolestivu ovulku, mna teda fajne bolelo brucho. 😒 asi týžden. ved si predstav, normálne ti ide jedno a teraz 5, ved to je záhul......

wolfskinka
3. máj 2010

domik .. Matusko je krasne babenko, v heliose robia len krasne deticky 😵

kiara15
3. máj 2010

lusi ujde to beham teraz kade tadeale uz som si bola po potvrdenie do vseobecky ze som tam poistena a idem poslat uz ziadost tak sa to trochu pohne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre