Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

jajulaa
20. jún 2009

Čaute baby, môžem sa k vám pridať?
V auguste by som mala ísť na 7. IVF a chcela by som nejaké spolusnažilky, pretože na mojej domovskej diskusii sú už skoro všetky tehulky alebo mamulky.
Len tak v krátkosti o mne, mám teda za sebou 6 IVF a 11 transferov. Iba posledný transfer bol úspešný, ale len do 5 tt, kedy som začala krvácať a bolo po všetkom ☹ , ale zase ma to dosť naštartovalo, pretože predtým nikdy ani ťuk. Teraz si už žiaľ riešim 7. mesiac iné zdravotné problémy a IVF posúvam a posúvam, tak dúfam, že to v tom auguste pôjde.
Inak všetkým držím palce, je to boj, ale za tú nádej fakt stojí 😉 .

tinkaza
20. jún 2009

orsulka - noo, tak Ti ten víkend rýchlo ubehne, idem fakt už aj ja upratovať, dala som si termín, že začnam o 10:00, chacha...ale je mi tu s vami dobre, tak nevadí....ale už fakt idem...pa a ešte raz ďakujem za tak dôležité zdvihnutie nálady..

tinkaza
20. jún 2009

jajulaa - ahoj moja zlatá....vitaj tu medzi nami, dobre si trafila, sú tu samé skvelé žienky, ...fíha, ale si si už tiež prežila...máš veru môj obdiv, ale dobre, že to nevzdávaš..nádej zomiera posledná, raz to vyjde, už teraz si si to zaslúžila....
niekedy v auguste možno pôjde na IVF naša stálica - wolfskinka...tiež si už prežila veľa....
s nami sa Ti to bude ľahšie znášať, takáto podpora je to naj, čo žena potrebuje...
dúfam, že sa stretneme aj nabudúce,
ja už musím teraz končiť....pa

jajulaa
20. jún 2009

Tinka, ďakujem za privítanie a držím palce na zajtra 😉 , viem, že je to ťažké, ale proste musí sa to vydržať.
Hlavne myslieť pozitívne 🙂 🙂

orsulka
20. jún 2009

jajulaa.............možeš sa pridať...samozrejme..... 🙂 snažime sa tu vsetky o sto 6, rady sa podporujeme, povzbudzjeme.......a koniec koncov a jty možeš byt pre nas velkou ispiráciou...!!!! 🙂 🙂
mas toho za sebou aj aj ajaaaaa...ale obdivuhodne, ako ideš dalej......bud tu s nami a budeme si vzajomne držať palce 🙂)))))))
tak tie problemy so zdravim asi treba dat na poriadok, nech je to dalsie IVF už na 100 uspesne a do zdárneho konca 😀
a kam chodis do CAR??????? a este možem vediet odkial si????

leninka75
20. jún 2009

jasan viem tinka!!! .......tak nech sa mu v manželstve darí!! 😉 .......
orsulka, ďakujem.......rada občas kuknem ak to neva!!! 🙂

jajulaa
20. jún 2009

Orsulka, dik aj tebe.
No chodím do Helíku, je to už moje 3. CAR, predtým som chodila do BA, pokiaľ neotvorili Helios.
Ja chodím do centier už siedmy rok a niekedy je to už fakt o držku. Ale keď mi naposledy zavolali, že je to pozitívne, prvý krát v živote po 9 rokoch snaženia, na všetko to trápenie som zabudla.
Ešte teraz mám zimomriavky, keď si nato spomeniem a je to už 10 mesiacov. Tešili sa so mnou všetci v heliose.

orsulka
20. jún 2009

janulaa.....jeeeeeeeeeeeeeeeej.......!!!!!!aj ja som v heliku skoro od otvorenia...teda po pol roku co mali otvorene, som tam pribehla 🙂)))ň a rozmyslala som, či tam vobec je este niekto taky ako, co tam chodi už piaty rok a este stale nic.....
tak dakujem , že som ťa stretla 🙂))))))))) 😀 ty moja spolubojovnicka 😉

orsulka
20. jún 2009

tam musim off...idem nakavicku...majte sa...ale ja dojdeeeeeeeeeem 😉

orsulka
20. jún 2009

2500...pripevok!!! to som si nemohla nechat ujst::: 😀

maciatko31
20. jún 2009

Ahojte, mozete mi niektora povedat, ci ste tiez mali po zacati pichania Decapeptylu take naliate a bolestive prsia? Chystam sa na 2. IVF, ten prvy raz si to uz nepamatam, ale teraz je to hruza.Dik

cikyta
20. jún 2009

Tinka,takže takto:
-Pri prvom IVF som mala vložene jedno jednotkove a nevišlo to 😠
-Pri druhom IVf som mala vložene dvojkove,až to na 6 den PK,lebo piaty to pekne nebolo...a hups-je z toho Silvinka!

cikyta
20. jún 2009

Jajulaa-ahoj! Aj ked už niesom snažilka,tak ti píšem...Ale bola som 5 rokov.

No vidím,že ty-9 rokov a 7 IVF...........UF.Skoro mi oči z jamôk vypadli ! Máš môj velikánsky obdiv a ukrutánsky ti držím palčeky na august !!!!!!!!!!!!!!

cikyta
20. jún 2009

Maciatko-už ani neviem ☹

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
20. jún 2009

cavte cavte, ja tak na skok.

tinkaza prosiiim prosiiim, nehadz flintu do zita. velmi si sa nadchla, super to zacalo, tak teraz tomu pomoz ty, svojou vierou a hlavne nestresovanim. drzim palceky. velmi, fakt.

babulky, uz to hadam len niektora prelomi. dnes som bola kuknut tijus, je to fakt faaaaajn zenska.

orsul,na teba fakt tesim v pondelok, ale tentokrat si akosi poplietla objednavku na pocasie

lucul, nespekuluj s mrchou, prenechaj kiarke, ta teraz potrebuje. tak sa nepredbehuj.

cikytka, davno som nepozdravilo to nadhernee babatko,tak napravam. dufam ze sa uz hajkanie a plackanie lepsi.

a vseeetky ostatne ahojteee

orsulka
20. jún 2009

mzuzka...ahoj pokladik...tak ty si zvladla Tiju skor ako nas v PD?????? no toto???? 😀 😀 😀 ale fajn...keby si bola povedala, ja mám volno cely vik, mohla som isť s tebou 😀 😀 😀

to počasie sa ospravedlnujem, ale ja som tentokrat nestihala nič zariadovať , to preto je to takto....pardooooooooooooooooooooon.... 😀

cikyta
20. jún 2009

Mzuzka-pozdrav som odovzdala,aj ked ma nepočula,lebo reveeeeeeeeee.Včera večer začala a s prestávkami to trvá doteraz.Vobec nespí cez den.To bude určite skrz to počasie.Ešte teraz sa pri nej striedame s mužom,ale na druhý týžden,ked budem sama do piatku tak 😔No neviem-neviem ☹

kiara15
20. jún 2009

tinkaza veru nemaj hlavu smutku mne povedali na piaty den ze ktovie ci stoho aj nieco bude?a na siesty den sa 3embriko vitiahlo na dvojkove zajtra neboj bude vsetko inak 🙂 🙂 🙂

lucul ty nespekuluj a mrchu posli ku mne 😀 😀 😀

domcek
20. jún 2009

Dobry vecer dievcata velmi mi chybate tak by som s vami pokecala ale co uz.

orsulka
20. jún 2009

domcek no ahoj moja........ako sa ti dari????

orsulka
20. jún 2009

kiari...po inventure????? mužiček domka????????

domcek
20. jún 2009

Ciky takze mala vam dava zabrat mooja no hadam o uz pojde k lepsiemu. Drzim palce.
Ja si teda nevolnosti a bolesti bruska uzivm kvalitne v pondelok idem na sono cize zasa uvidim nase mimi sa tesim.
Takze asi tak. Hlavne si musime dat uz konecne zaviest ten net lebo des. 😀

domcek
20. jún 2009

orsulka cavky no celkom sa da. Akurat mi rastie dost moj spek hihihi
Aty ako?

domika9
20. jún 2009

ahojte kočky tak vas dočítať do je teda dosť 😀
no tak mne to nejako nevyšlo kramošky sa dovalili čo som dosť nečakala verila som v iný koniec ale čo už
neviete mi povedať ked sa chcem objednať do heliku na nedelu kolko budem za to platiť?

orsulka
20. jún 2009

domi ahoj......myslim že 500 sk.....ale to sa tu spominalo o sobote, ale tak myslim, že za sobotu nedelu je to to iste...tedap okial budu robit alebo tak

orsulka
20. jún 2009

domcek...šak ved fajn sa mám......a chybas nam tu..daj si urobiť ten net konečne 😀 😀 este stle si PN????

domcek
20. jún 2009

domika a to chces ist na konzultaciu ja som bola niekolkokrat cez vikend v heliku ale koli sono alebo krv a neplatila som nic. No babule idem som na navstev u nasich tak sa mmusim ist trochu venovat.
Ozvem sa paaaaa

domika9
20. jún 2009

fuha tak to je teda dosť 😒

domika9
20. jún 2009

mam ísť na sono 10 alebo 11 DC po clostile

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre