Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
13. okt 2010

@cikyta jasné že je ešte skoro hovoriť či budu dve alebo jedno no necháme sa prekvapiť 😵 😉 a akože si to ty tak certifikát ti zostáva moja !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 kto by vedel lepšie predpoveďať ako ty 😵 😵 😵 😵 😵 no trošku sa možno pri mne kopneš ale to neva aj to sa stáva 😉

cikyta
13. okt 2010

@janicca Aj Sibyla sa kopla sem-tam,no zväčša to sedelo 😉 😅

Pýtam sa ťa druhý krát:
-Kde si zbrýlala??? 😕 😀

janicca
13. okt 2010

@cikyta jaaj ty kokso zabudla som odpovedať !!!! ospravedlnujem sa 😀 😀 😀 😝 😝 bola som u našich a tak po meste sa pošpacírovat ešte pojdem s babkou von a hádam pre dnešok by to bolo vsjo 😀

cikyta
13. okt 2010

@janicca a vaši a babka to vedia o tých testoch?

cikyta
13. okt 2010

@janicca ešte 45 minut !!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

janicca
13. okt 2010

jasné som im povedala o tom 🙂 aj o IVF....aj ty odpočítavaš šak to je ako na nový rok pred polnocou 😀

cikyta
13. okt 2010

@janicca no veru....len to mravenčenie v brušku je väčšie a z niečoho iného,ako na silvestra 😝 Na Silvestra ti mravenčia promile a teraz HCG 😉

janicca
13. okt 2010

@cikyta hahahahaha si ma pobavila no ty si ale číslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
13. okt 2010

@janicca Co je pravda,nieje hriech... 😉 Ta ne ?

janicca
13. okt 2010

tak že HCG 1005 mi bolo povedané 😕 😅 🙂

cikyta
13. okt 2010

@janicca Už ?
(mne hcg nehovorili a tak sa ani nevyznám......)
Takže ??? Je to na dvojky ??? 😅 Vrav....rýchlo....lebo ma roztrhne od zvedavosti.........už mi kožka na chrbte puká.... 😅

cikyta
13. okt 2010

@janicca každopádne ti GRATULUJEM mamčo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

cikyta
13. okt 2010

práve som si vygooglila jednu žienku,čo čaká dvojky a na 14 den po et mala 569hcg,takže su to dvojky ako lusk......... 😅 Prečo sem nedali tancujuceho smajlíka?! 😀

dunda80
13. okt 2010

Ahojte Kočky 🙂@janicca tak mooc gratulujem 🙂ja som mala HCG 1140 a bola a je tam chvalabohu len jedna slečna 🙂

vavrenka
13. okt 2010

@janicca supeerr!!!! gratulujem 😀 😎

kamka17
13. okt 2010

@janicca no cica tak GRATULUJEM z celého srdca...a tiež mi tu chýba taký riadny oslavný smajlík, ale však asi vieš, ako sa tešíme 😎 😎 😎 😎

lusina
13. okt 2010

@janicca cica-mica, gratulujeeeeeeeeeeeeeem moc moc moc. 😵
@cikyta myslim si, že nemusiš páliť cestifikát vedmy, ja si tiež myslím, že to len bude jedno mimčo, nie dve.....
aj mne by si mohla niečo pekne vyveštit, či sa vobec niekedy dočkám, alebo mám na to celé hodiť bobek 😀

lucula73
13. okt 2010

@janicca aj ja sa pripájam...gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem,super 😉 😉 😉 😉 😉

kiara15
13. okt 2010

@janicca srdecne ti gratulujem!!!!a ze dvojky 🙂 🙂 ??no super drzkam palceky 😉 😉 😉

janicca
13. okt 2010

babenky veľmi pekne vám ďakujem a stále mi to akosi nedochádza 🙂 🙂 😵 😵 😵 no či budu dve sa dozvieme zase o týždeň a podľa HCG to ani ja neviem povedať a ani porovnat tak že o týždeň budeme mudrejší že čo a ako .... 🙂
@dunda80 a keď budu dve tak nebudem proti ja viem všetko má svoje za aj proti 😉 dali sme sa na boj tak musíme bojovať..... a ty to máš za pár ako tak kukám do tvojho pasu 😉 drž sa nech je všetko tak ako má 🙂
@lusina ja som ti pretala niť negatívnych testov tak moja žiaden bobek na to nehádž a počkaj príde veštkyňa Cikyrikitua a tá ťa uvedie na správnu mieru 🙂 🙂

tija28
13. okt 2010

@janicca - aj ja ti velmi gratulujem a je uplne jedno, ci je jedno, ci dve - hlavne, ze ti to vyslo 🙂 🙂 🙂

cikyta
13. okt 2010

@lusina jáj moja........len ty nehádž žiadne bobky (a ked,tak len tam,kde patria 😉 😀 )
Poznáš ten film (názov mi vypadol),kde su hore v nebíčku v rade deťurence a postune skáču dolu na zem ku svojim rodičom...a postupne sa im akože narodia...
no tak tam stojí jedno vrkočate dievčatko,ktore sa tam všetkým pýši,že TY si jeho maminka 😅
Takže musíš na nu počkať...rad sa skracuje a čochvíla sa zoznámite 😉

janicca
13. okt 2010

@lusina vidíš Lusi ja som ti to povedala že @cikyta niečo vymyslí ona je šikovnica šikovná 😀 🙂
@tija28
@lucula73
@kiara15 ´
@kamka17 dakujem babule 😵 😵 😵 😵

cikyta
13. okt 2010

Prečo vždy,ked ide reklama "Farmár hlada ženu",tak Sisa spozornie a kričí:
-Maminka !!!
😅
(viem,často sa tam vála v klipe kravička) 😢

lusina
13. okt 2010

@cikyta no dobre teda, si ma prehovorila zatial na to bobek nehodím....... 😀 , počkám teda na tu copanu čo píšeš. 🙂
(aj v tomto sme sa zhodli, si myslim, že keby som otehu, tak to bude dievča, neviem prečo, akosi to tak cítim)

cikyta
13. okt 2010

@lusina to je super ! 🙂

janicca
13. okt 2010

nááááá už tu máme dve predpovedačky tak že niečo na tom bude 😉
@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
13. okt 2010

bambulky .....................................kedze sa teraz dost casto susim doma, tak dost casto googlujem a hladam a hladam pre toho nasho oliverka, az som prave teraz nasla krasnu postielku, len vobec nevidim na ziadnom obrazku detail k polohovatelnej bocnici - je to model PABLO z firmy DEMA - len vobec nevidiet na obrazku system, resp. sposob polohovania.................................nevideli ste niektora tuto postielku nazivo ??? alebo nemate ju pripadne doma ???

cikyta
13. okt 2010

to chceš dávať dolu celý bok-to myslíš...? 😅

tija28
13. okt 2010

ano, lebo ked bude oliver vacsi, tak aby sme sa aj s chlapom nemuseli uplne ohybat, ked ho budeme vyberat alebo davat do postielky, ale len posunieme cely bok o nieco nizsie - my uz starsi ludia s bolavymi chrbtami to potrebujeme 😀 😀 😀 velmi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre