Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
24. jún 2009

wolfi....ahaaaaaaaaaaaaaaa....a kolko vas tam asi tak bolo????????

dahra
24. jún 2009

Orsulka,
dik, manzel ma este horsie vysledky spg ako prve, 100% pato a este aj pocet klesol na 6mil. Urobia mu hormonalny profil a zistia ci si aj sam nevytvara protilatky. Takze genetiku urobia aj v MT? To je ake oddelenie? Cisto genetika?

RA - reumatoidna artritida

finelka
24. jún 2009

ahoj Dahra,

ano genetika je v MT
Tak ako pise orsulka, spravia vam ten rodostrom a vypytuju sa, krv neviem presne na co beru, u nas to je konktretny problem a konkretna genticka porucha, takze zamerane to bolo na to. Inak samotna ambulanica, lepsie povedane lekarka nic moc, takze zazraky necakajte, ale aspon tu krv poberu, takze o to ide 🙂

Aj ten Olomouc som ja spominala, ako ten je neporovnatelny, no ja som tam uz bola na vysetreni a odbere ako tehotna, takze neviem ako robia aj taketo veci, no podla mna urcite ano

Wolfi super uz si nazad 🙂, tak sa mi zda, ze bolo lepsie ako minule, aspon sa mi zda, ze si spokojnejsia 😉

orsulka
24. jún 2009

dahra......ano....je to skoro v centre v takom dome....odporucenie a tel.cislo som dostala v Heliose....za predostne vysetrenie sa plati 500 sk/osoba

orsulka
24. jún 2009

finelka............ano...ty si to bola, co spomila cechy 😀 😀

katy7
24. jún 2009

ahojte babulky, konecne som tu aj ja

draha aj my sme boli na genetike koli gen.poruche a kedze uz v tom obdobi sme chodili do Heliku, tak nam zrobili aj vysetrenia, ci si geneticky sedime. Presne ako opisali baby, urobia rodostrom, zoberu krv a do 2 mesiacov ti pride vysledok postou. Mimochodom genetika je aj v Ziline 🙂

tinkaza otehulkuvavaj a oddychuj 😉 😉 😉

katy7
24. jún 2009

katarinka 8 je supeeeeeeer cislo, ten tvoj bojovnik je urcite medzi nimi 😉
pepu drzkaj sa
wolfi, tak to pekne rychlo napreduje 😉

finelka
24. jún 2009

tu je to konkretne

http://www.zzz.sk/?profil=3387

je to ta ulica vlastne uz skoro v centre mesta, oproti poliklinike II

ano ano orsul ja 😉 , ja na nich nedam dopostit, fakt som bola normalne uvelicena hlavne z takeho ludskeho pristupu tam.... po tych skusenostiach na Slovensku 😠 kadejakych... som sa presvedcila, ze je to vsetko naozaj o ludoch... a tu su uzasni odhliadnuc aj od neporovnatelne lepsej odbornosti ... vsetko by bolo super, keby to neskoncilo tak ako to u mna skoncilo ☹ no ale to uz je o inom

orsulka
24. jún 2009

finelka...presne ako piseš a to tvrdím aj ja...vždy a všade je to len a len o ludoch....tako ťa vedia podporiť ťa dokážu aj poriadne znechutiť až otráviť.... a takýto prístup zrovna MY nepotrebujeme...no nie?? 😉

dahra
24. jún 2009

Dakujem babulky,
takze mame co zbehat 🙂

wolfskinka
24. jún 2009

katy no to hej pomaly ale isto ...

som sa nadlabla a teraz tu fucim ako lokomotiva

katy7
24. jún 2009

wolfi, ale hlavne napreduje 😉 😉 😉 😉 😉

finelka
24. jún 2009

ano orsul 😉 presne to potrebujeme 😉 bodaj by sme uz len super ludi stretli, nie takych co si ani ten titul a oslovenie "pan doktor" nezasluzia

wolfskinka
24. jún 2009

baby mne sa da strasne spat klipkaju mi oci ... zavcasu vstavam tak to takto vyzera

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orsulka
24. jún 2009

wolfi....zapalky nemáš???? len tak na podopretie viečok 🙂)))) 😀 😀 u nas inak lialo asi hodinu, tiež je to na spanok ako vyšite...!!!!! a nie tu byt za PC!!!!!!

katarinka...ano...aj ty si zlata...... 😉 😉

finelka
24. jún 2009

tu svieti slnko len na ako dlho neviem 😀

jemine orsulka, teraz pozeram, mas novu fotku v albume ta tanecnica to si ty????? waaaaaw 😉

wolfi, dnes spime vsetky 😀

katarinka aj ja drzim palce 😉 tu su vsetky kocky zlate 😉

orsulka
24. jún 2009

finelka...............hihihihihihih..............ja a moja polovička.... 😉

finelka
24. jún 2009

no teda sa nezdas teda nezdate 🙂 super to vy takto tancujete obaja???

orsulka
24. jún 2009

ano...moj životny aj tanečny partner .... 😀 😀 nás dal vlastne tanec dokopy 😉

finelka
24. jún 2009

uzasne 😉 tisko zavidim 😀 ten moj tancuje len pod hrozbou smrti 😀 , rozumej vlastnu svadbu nejako prezil a hotovo 😀
a toto bolo nejake vystupenie? ked ste tak pekne nahodeni?

orsulka
24. jún 2009

finelka napisem do IP.... nech tu s tym neotravujem 😉

finelka
24. jún 2009

ok 😉

orsulka
24. jún 2009

finelka 😀 😀 😀 hlavne, že tu svadbu prežil 😀 😀 😀

wolfskinka
24. jún 2009

no zapalky nemam nefajcim iba kancelarske sponky 😀

orsulka
24. jún 2009

wolfi...tak to ale neviem...to by som neriskla, je to predsa len kov .-))))))))

ale ten dážd už ma vážne štve......

wolfskinka
24. jún 2009

no presne , tu zatial neprsi ... ale je hnusny tlak boli ma hlava, som nevyspata a psychicky vycerpana z toho sedenia

komarik
24. jún 2009

ahojte, zdravím všetky snažilky aj nesnažilky.

Konečne som sa dostala na net. Let sme prežili celkom v pohode len keď sme vzlietali tak ma pálilo v brušku. Pristávanie bolo v pohode. Minulý týždeň tu boli 40 stupňové teploty ale teraz je 30, takže super. Zatiaľ sa aklimatizujeme. Už sme sa zvítali s Mallorčanmi a zoznámili s novými ľuďmi. Dokonca som prišla aj na to čo robiť keď mi je zle od žalúdka. Najesť sa. Takže stále papám a bruško mám veľké ako v 3 mesiaci. Ale to nevadí, len nech sme zdraví.
Musím si prečítať čo máte nové, len dúfam že na to bude čas. Zajtra ideme na 4 dni do víkendového domu, kde nám idú navariť nejakú modrú rybu. Zatiaľ sa majte.

wolfskinka
24. jún 2009

komarik ty dovolenkarka uzi si to tam ... aj s mimcom toto je vasa najkrajsia dovolenka ... miminko v brusku ...

orsulka
24. jún 2009

komaaarik...ty na nas mysliš aj na dovci???? no to je super!!!!!!.....tak pekne slniečkujte....lebo tu leje ako z krhly, aspon v PD 😀 😀 😀 a papaj...papaj....papj...sak naco si schudla 7 kg???? no predsa aby si cih mohla teraz nabrať!!!! 😀 😀 😀

pa pa pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre