Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
16. sep 2010

@brmbolcek No už teraz mám asi 5 dôvodou,prečo bude Sisa zrejme...jedináčik...
Nikdy nehovorím nikdy v ničom...preto uvidíme,čo prinesie ešte život 😉 Je zvláštny.Vždy sa v nom stane to,čo určite nečakáš 😅

brmbolcek
16. sep 2010

@cikyta- o tom to vsetko je, nevedno ci ten zivot co mame je predurceny a zijemem ho alebo ide to tak ako ma....
ale ono sa na zle velmi zle zabuda, tak u teba to bude dvojnasobne, ja by som priala Sisinke surodenca moc moc, do zivota aby nebola sama, a ona je velmi bystre dieta a rozumne bolo by skoda keby nemala surodenca ale to zavisi aj od inych okolnosti nielen ..... financie, oraca, zdravie, rodinne zabezpecenie atd.....

Dnes nejdete vonku sa trosku vyvencit ? 😵 😵 😵 zeby na smyklavku ? 😀 😀 😀

cikyta
16. sep 2010

@brmbolcek Ved čakám,kedy vstane.A pôjdeme do banky a trošku pobehať okolo šmýkačky atd...Už by mala každu chvilu vstať...

brmbolcek
16. sep 2010

@cikyta- do banky ju beries aj s kuklou na hlavicke ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
16. sep 2010

@brmbolcek Ak si stiahne čapicu,tak môže byť 😀

cikyta
16. sep 2010

dnes je pekne vonku,že? To je des.Stále neviem,ako sa obliecť.(včera som to prehnala a išli sme ako na Sibír) 🙄

brmbolcek
16. sep 2010

@cikyta- ale mikinu si vezmite, ono ked zajde slnko je chladno, a mala pobehava tak aby sa nespotila a nenachladla....

cikyta
16. sep 2010

@brmbolcek hm,ved ked je jej teplo,sama sa začne odopínať,zahadzovať čiapky,sťahovať gate... 😀

brmbolcek
16. sep 2010

@cikyta- tak si pekne povybavujte a pobehajte po meste co vam treba, dufam , ze bude taka unavena ze ti na noc dobre zaspi, cudo male 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
16. sep 2010

@brmbolcek Tak už ideme pápá........................(Sisa si zobrala pohár s čajíkom a už ho tlačí do tašky 😀 vie,že ideme von)

brmbolcek
16. sep 2010

@cikyta- pa pa

.. neviem ci je to pravda ale v inej teme som sa docitala, ze sa nasej Kamke predcasne narodila paulinka mala 1kg, no neviem ci je to nasa kamka, ved tu dlho uz nebola ....
vobec neviem co sa stalo , dufam, ze sa radsej mylim a ak nie tak jej silno drzim palce !

viac by nam mohla hadam povedat @wolfskinka......

brmbolcek
16. sep 2010

14.9 sa nasej Kamke narodila predcastne Paulinka ma 1 kilo a jňnasa kamka je velmi optimisticka, elmi dobre to znasa, tak jej silno drzme palceky obom nech ich co najlepsie vypiplaju v nemocke 😉 😉 😉

kiara15
16. sep 2010

tak Kamke velmi moooc drzkam palceky nech je vsetko ok a Paulinka to urcite vsetko zvladne inak Krasne meno 🙂 🙂 🙂

cikyta
16. sep 2010

@brmbolcek To fakt? A je to na 100% pravda? V ktorej teme? 🙂

brmbolcek
16. sep 2010

@cikyta- pockaj pozriem to

brmbolcek
16. sep 2010

alicao @wolfskinka pisala ti kamka? 14.9 sa jej tiez predsasne narodila paulinka, mala len kilo, tak jej drzme palce nech jej ju vypiplu tak ako moje lasky....
sme si volali a ona total v pohode...nechapem, ona bola vzdy optimistka, teda aj ja som, ale ja som sa od strachu isla zblaznit, ona asi na zle nemysli, co je super, keby som tak bola ako ona..obdivujem ju a mooooooc na obe mysliiiiiiiiiim!!!
Dnes o 13:14 • 2 deti • Odpovedz

tema: Stimulka od septembra 2OO9

pige
16. sep 2010

ahojte, mozno si este pamatate ale pred letom som tu parkrat nakukla a zbierala od vas info ohladne ivf, tak vam stalym sa chcem pochvalit ze sa nam to podarilo na 1krat, mali sme ivf-icsi a zatial sa tesime z nasho 8 tt, a nove snazilky chcem povzbudit, ze zazraky sa stavaju a lekari v heliose su strasne super. Zvlast chcem pozdravit Janiccu-ak som sa spravne docitala mas pred opu, tak ti silno drzim palce, nebolo to ani zdaleka take hrozne ako som si predstavovala, prebehlo to rychlo a v pohode...tak ziadny strach, jedine si pribal dobru naladu a mysli na to ze si uz tehulka 😉 vsetko dobre a ja sem zase niekedy nakuknem, ked budem mat moznost pripojenia na net. pa pa

komarik
16. sep 2010

@kamka, straaaaaaaaaaaaašne silno držím palce. Si silná žena a verím že aj Paulínka. 😵 😵 😵
@pige, skvelé správy 😵

chorale1
16. sep 2010

kamka držím palčeky, ste super dievčence 😉

orsulka
16. sep 2010

@pige gratulujem moja...vela stastia a opatrujte sa 🙂))))

@komarik ako sa dari moja??????

s Kamkou je to pravda, mala Paulínka je už na svete a obe su v poriadku 😵 😵 😵 určite vam kamka napise viac, ked sa dostane domkov 😉 😉

ja som dnes obehala co sa dalo, akurat anesteziologiu som už nestihla, takže toto zajtra rano o 8,00 hod.v Pondelok nastup do nemocky, a v utorok urobia tu serklaz....som velmi rada, že sa to stihne, ale zas len vdaka mojmu super dokymu, ktorý ma narval do denneho programu, aby to stihol, lebo odchádza od stredy na skoro dva rtýždne na europsku komisiu.....tqk som rada 😉 😉

orsulka
16. sep 2010

@brmbolcek hihihihihih...ty si inak iný "smííírak".... 😀 😀 😀 😀

orsulka
16. sep 2010

@kiara15 zajtra tfuj tfuj tfuj na kontrole....
janicca....tak ako dopadli poobedne vysledky????? pichame dalej 200????? 😉 😉

janicca
16. sep 2010

@pige ďakujem samé dobré správičky gratulujem jasné a dobrej nálady mám vždy dosť a niekedy ozaj neviem čo s ňou hlavne v tomto období... 😀 😀 😀
a s Kamkou aj ja potvdrdzujem je to tak z jej písmenok sms som vyčítala taku pohodičku 😵 😵 😵 😵 ...tak že to znamená že su obidve v poriadku a tie kilečka Pavlínka dobehne raz dva tri.... 😵 😵 😵
výsledky su super teda aspoň podľa mňa 😉 pichám stále rovnako 200 puregonu a kontrola v nedelu...ale už mi to odsýpa sa mi zdá.... 😉 lebo to pichanie ide čím ďalej horšie a horšie ... 🙄 😝

orsulka
16. sep 2010

@janicca este vydrž moja...o chvilku bude vsetkemu koniec......tak v utorok pojdeme na vec obe 😉 😉 😉 plus možno este aj brmbi sa k nam prida na utorok 😉 😉 😉

janicca
16. sep 2010

@orsulka ta musím to nejak doklepať až do úspešného konca a už aj naskukujem na ten správny vlak 😉 .....v utorok na seba šeeeecky budeme silno myslieť 😵 😵 😵

brmbolcek
16. sep 2010

ajojteeeeeeeeee slniecka moje U 😀 T 😀 O 😀 R 😀 K 😀 O 😀 V 😀 E 😀 😀 😀 😀 😀

mame to pekne podelene

@janicca- v tebe bude novy zivot 😉 😉 😉

@orsulka- ich uz ma v sebe 😉 😉 😉 len ho trosku posilnia

a ja 🙂 🙂 🙂 ja ho idem porodittttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

fopardi
16. sep 2010

kamka 😕 tak to si sa nejako poponahlala prajem vela zdravička a nech ste čím skor doma obe a naozaj krasne meno 🙂

janicca
16. sep 2010

@brmbolcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dievčence idem sa s kultúrniť a hajde do perín bru noc prajem..... 😉

brmbolcek
16. sep 2010

@pige- srdecna gratulacia, tesim sa s tebou , 😉 😉 😉 a do uspesneho konca 😵 😵 😵

@orsulka- tak to mas zlateho pana doktora, ze ti to tak vybavil 😉 😉 😉 v pondelok si ta pripravia, popozera si miminka a v utorok sa ide na vec 😉 😉 😉

@janicca- ty si tiez dobre pospinkas a ked sa prebudis tak uz to bude paradicka, ked teta embriologicka bude hlasit znamky miminiek

... a vseteeeeeeeeeetky budeme na seba mysliet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
16. sep 2010

slniecka, dobru nocku zelame , a zajtra sme tu zas pa pa 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre