Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
25. sep 2010

ahoj bamulky 😉 😉 😉 ..........ako vikendujete ? my sa susime u pribuznych, raz jednych inokedy druhych - kedze nas dom je momentalne neobyvatelny - citim sa obcas ako taky robinson crusoa, no ale ak aj horsie moze byt, xixi 😀 😀 😀
@kiara15 - tak ty si sa pekne rozbehla veru - aj tebe drzime vsetky palceky aj s oliverkom 😉
@fopardi - tak my mame teraz dve prevadzky - nechcem konkretizovat, kazda s inym zameranim, no ale problemy rovnake, ci uz so zamestnancami, dodavatelmi, zakaznikmi - no proste klasika - takze pracujem naraz na dvoch miestach, ked sa to tak vezme a o radost mam tym padom kazdy den postarane 😀 😀 😀
@orsulka - no tak daj potom isto vediet termin toho 3D 😉.........snad ti ho da bejatka tiez na 21.10. - by sme sa mohli opat stretnut aspon nachvilu 😉
@cikyta - ty moja zubkova princezna, snad sa ti onedlho polepsi - so zubami ta viem velmi pochopit, s tym sa potykam odmalicka aj ja, a viem, co to je 😉............takze hlavku hore, a vela vela energie do boja so zubkami prajem 😉

...........tak pekny vikend vsetkym prajem 😉

cikyta
25. sep 2010

@zuzanka7834 ano,obkladíkujem.....

Sisa mi sama od seba urobila po líci že:
-mojá...
(a vobec neviem,s kade vedela,že mi je na prd) ☹

Inak super s ými tvojimi folíkmi.Zeby krásne,nečakané prekvapko? Vraví sa...vždy to príde,ked to nečakáš,takže...držím palce silno ! 🙂

@orsulka sa tešákujem na vaše 3D sono ! To bude nádhera ! 😵 tak nech Oliverkovi nemrznu nožičky 😉

Dnes mi robota stojí.....vždy si nechávam veci na výkend a teraz sa len kolíšem s utierkou cez xicht a hmkám na celý svet....

@tija28 tijuska,len si rozbehnite aspon tu teplu vodu,lebo za týžden už hlásia mráz ! 😉

cikyta
25. sep 2010

No jaké koniny mi tu poskákali.............. 😅
Ku Orsulke veta pre Tijusku a tak.............sorry.
Hádam si to poskladate-vy ste študované šikovnice-vy to zvládnete a ešte raz pardon 😀 😅

orsulka
26. sep 2010

dobre ranko 😉 😉 my sme sa už krásne vybuvali a teraz len potichučk y chodime po byte 🙂 😉 🙂 😉

@cikyta dufam, že ta bolesť už ustupila a tuto noc si aspon zažmurila očká 😉 😕 😉 😉 a deťušky su ake citlive,ako hned vycitia, že niečo nie je OK, aj ked im to zrovna nevyzvonime na nos 🙂 😉 😉
@tija28 vam prajem,aby bol domcek čim skor hotový a mohla si už vegetiť domka.....a veru pozor na tie mraziky 😀 😀

janicca
26. sep 2010

dobré ránko dievčence ... 😉 tak volali sme do Helíka ako sa maju naše vyvijajúce sa dietky je to super tak máme 5 jednotkových maju po 7-8 buniek ,2-dvojkové maju po 6 buniek,3 trojkové maju po 5 buniek...tak že si myslím že je to na dobrej ceste aj teta embryologička povedala že je to štandard...tak že toto IVF sa úplne ináč vyvíja ako to prvé .....nejaké negatíva si ani nepripušťame !!!! ... 😵 😵 😵 voláme v utorko 😉
ináč prajem krásny deň 😉
@cikyta moja už je to lepšie s tým tvojím zubkom ?

@orsulka pozdravujem copane 😵 😵

fopardi
26. sep 2010

@janicca tak to je super juj super budeu dalšie tehulky 😉

cikyta
26. sep 2010

@janicca Gratulujem mojko ! Super správičky ! Krásne deťuchy 😉 (ako si to mala pri prvom IVF? Zabudla som.)

@orsulka Dieru mám menšiu,no to dasno je viac napuchnute a bolesť stále rovnaká 🙄 Nechcem už moc jesť tabletky skrz Sisine kojenie a tak trpím zaživa 😝 trochu.Vôbec to nepolavilo.A myslím,že to bolí ešte viac. 😔 Treba len vydržať.....robí mi dobre zmrzlina.

janicca
26. sep 2010

@cikyta pri prvom 10 vajok ale postupne odchádzali už na tretí deň sa mi zdá že boli len 3 také poslabšie už presne nepamatám....tak verííííííím 😉
@fopardi bodaj by 😉

zuzanka.h
26. sep 2010

@cikyta zuby mi ani nespomínaj ááááááúúúúúú ... keď dokojím tak ma čaká zákrok na klinike v BA idú mi vysekávať zub múdrosti ☹ vrastá mi do kosti

orsulka
26. sep 2010

@janicca super rozbehnute...len pekne doraziť do ciela a preťať cielovu pasku....ani nevies ako ti uprimne prajem hned dve ( aj ked viem, že vestica povedala po jednom a postupne 😀 😀 😀 )

@cikyta fuuuha...tak tebe sa to teda dobre dolho hojí !!!!! tie lieky uplne chápem, žae nechces brať...tak potom fakt len vela zmrzky....

cikyta
26. sep 2010

@zuzanka.h

@orsulka čo robíš v takýto krásny upršaný den?

janicca
26. sep 2010

babule teraz zlu správu naša Martulka prišla o babatka 😢 😢 😢 nechcela som to tu písať a zbytočne strašiť ale samá si to tak priala.... ☹ znova nejaká infekcia keby sa tak nestalo a nevyvolali porod tak by bola ona v ohrození života aspoň tak mi to vysvetlovala...aj včera aj dnes sme spolu volali drží sa statočne je to veľmi silná žienka ...myslím na ňu a obdivujem .....veď sme tu na to aby sme jedna druhu podporovali podržali sa v dobrom aj v zlom .....

cikyta
26. sep 2010

@janicca bože................................................................................................................................................... 😢
nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cikyta
26. sep 2010

Martuska-príjmi odomna uprimnu sustrasť 😔

janicca
26. sep 2010

@cikyta odovzdám..... 😔 ja viem je to možno blbé že takto o tom verejne píšem ale ona sama to tak chcela osobne sa ma opýtala či som to písala na koňa aj včera aj dnes ja jej vravím že nie tak že aby som vás informovala .....cítim že sa o tom potrebuje rozprávať....

lucula73
26. sep 2010

@janicca to snáď nie,až mi slzy vyhrkli,keď som to dočítala ☹ ☹ ☹ ☹ ,nemám slov 😢
a tvojim bobáčikom držíme palčeky,nech sa krásne vyvíjajú,vyzerá to veeeľmi super 😉koľko si dáš vložiť?

janicca
26. sep 2010

@lucula73 určite na 100 % dve aj dnes sa ma pýtala teta embrylogička že koľko ? aj už sme rozhodnutí aj s drahým pre dve ked prvý krát nevyšlo tak aj preto ....

janicca
26. sep 2010

@lucula73 ďakujem za palčeky 😉

tija28
26. sep 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉
@janicca - prosim Ta, aj odo mna odovzdaj martule odkaz......................je mi to velmi luto, co sa jej stalo, 😉 😉 zelam jej vela energie, aby tuto strasnu zivotnu ranu, co najskor prekonala (i ked viem, ze uz to nikdy nebude take, ako predtym), no ale verim, ze raz sa aj ona docka vytuzenych deticiek, velmi jej to zelam 😉
@cikyta - no teba tiez teraz velmi lutujem kvoli zubkom, musis si tiez veru vytrpiet svoje, no ale aj to raz isto prejde, a mam suprovu asistentku 😉tak sa drz 😉
@janicca - no ty mas bomovu urodicku - priam ukazkovu - vy budete mat ale vela deticiek veru 😉
@orsulka - ty len pekne vegetuj domka, aby mali orsuliatka co najlepsi komfort 😉
...................ostatne vsetky zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

surviver
26. sep 2010

čaute helinky 🙂

@janicca tak fajn,že drobčekovia pekne rastu,aj nadalej im budeme držat palce 😉 .....no a ohladne Martušky,ani nemam slov,je to všetko tak strašne nespravodlive 😔 ...ale pozdrav ju,že na nu myslime a sme s nou aspon myšlienkami v tychto tažkych chvilach...

@cikyta a ak Ta to po tom tahani ešte stale boli,tak chod znova na pohotovost,alebo zajtra k svojmu zubarovi,lebo je pravda,že po takych komplikovanych extrakciach sa rana hoji dlhšie,ale ak tam maš hnis a opuch,tak to znamena,že je tam infekcia,treba ranu znova poriadne vyčistit,aby sa vytvorilo nove čerstve a čiste krvne koagulum,a dat tam dren,aby sa rana mohla rychlejšie hojit...lebo tie nečistoty čo su v rane brania aby sa to zacelilo a zbytočne Ta to bude boliet dlhšie ako je nutne...a Atb by tiež asi neboli od veci,ale to už musi posudit ten čo vidi ake to tam presne maš,lebo ked sa to pekne vyčisti,tak niekedy ani atb netreba....tak snad sa už rychlo zbaviš tej bolesti 🙂

surviver
26. sep 2010

@kiara15 kiary a Ty sa pekne drž 🙂 🙂 v pondelok na Teba aj na Tvoje krasne foliky myslime 😉

cikyta
26. sep 2010

@surviver rana sa mi zmenšila a kusok zatvorila,no to dasno okolo je hrozné... 😒 pekne si to napísala a presne takto si myslím aj ja že to má byť.....ved už mi ich vela trhali a už som takto pár krát dopadla ☹

surviver
26. sep 2010

@cikyta ciky a nemaš nahodou doma betadinae? ak ano tak si to vyplachni,aj každe 4 hodiny ...sice to nerieši pričinu bolesti,ta je vo vnutri..to su take nečistoty z potravy,drťz kosti po tahani...,ale ved to isto vieš,ale aspon troška Ti to určite pomože....ja by som zajtra šla k tomu čo to tahal...načo zbytočne trpiet,len asi nemaš kde dat Silvinku ☹

cikyta
26. sep 2010

@surviver ved to....muž ide zase na 2-3 dni hned ráno preč 😔
No a ked pojdem k mojmu dr.ten ma možno pošle aj na rtg (asi 😒 a to zase behať po meste hore dolu)
Betadin nemám.To nepoznám.
Corsodyl mi došiel,tak teraz vyplachujem len repíkom a šalviovými kvapkami.... ☹

Uvidím,ako mi bude ráno.........bohužial,ak zle......muž musí zostať chvílu doma,aj ked nebude nadšený ☹

orsulka
26. sep 2010

@janicca to snad ani nie je možne, co s Martulke stalo.....je to velmi velmi smutne 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ja fakt neviem co mam povedať........len odovzdaj, že na nu myslím a prajem veeeela síl 😉 😉

orsulka
26. sep 2010

@cikyta uplne suhlasim s Janicou a s tym, čo napisala o tom zubku....ak to pomože a drahy je doma, skus sa vybrať na pohotovosť este dnes večer, alebo čo...teda ak v martine taká je..... ja mám doma este corsodyl, hned by som ti ho dala, keby si bola bližšie......

janicca
26. sep 2010

@orsulka to o zubku písala Survi ... 😉 odovzdám 😢 😢 ona je silná ja verím že raz to dotiahne do uspešného konca....

orsulka
26. sep 2010

@janicca aha....tak sorry........ ale bude to mať dievča ťažke...viem, že je silna a preskakala si toho už dosť....ale neviem ci už bola takto daleko, aby to nedobre skončilo...asi aj tak bude potrebovat podporu, a ked chce tak nech o tom rozprava a dostane to zo seba von 😉 😉

@cikyta uplne suhlasim so Survi a s tym, čo napisala o tom zubku.....

orsulka
26. sep 2010

@cikyta si sa pytala co dnes robim ????? tak dobrovolne sa priznam, že nič....... ja sa na radu sestričky z nemocnice sanžim dost oddychovat a viac polehávat ako behať.....samozrejme nevydržim cely den, ale neprehánam a dost oddychujem.....takže asi tak 😉

cikyta
26. sep 2010

@orsulka pohotovosť zuby robia len doobeda cez výkend 😒
@janicca Aj ja verím,že Martuška je silná žienka........želám jej hodne fyzických aj psychických síl..... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre