Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
3. jan 2011

@surviver gratulujem 🙂 🙂 🙂

@orsulka ahojkaj Tijuske odkas ze ju pozdravujem 🙂 😉

surviver
3. jan 2011

@kiara15 kiarka dakujem 🙂

ame
3. jan 2011

@surviver OPU budem mat cca za tri tyzdne

surviver
4. jan 2011

pekne ranko 🙂
@ame ...tak to je už čochvila,držim palčeky,aby boli vajička pekne a kvalitne a aby si nam už čoskoro napisala pekne spravičky 😉 ..a nezabudni pit vela tekutin teraz,to je tiež velmi dležite,ale to Ti isto povedali aj v heliku 😉

brmbolcek
4. jan 2011

pekne ranecko , 🙂 🙂 🙂

ako sme sa vyspinkali :??

@surviver - ako sa citis ? kedy kontrola ? a co svokrovci, rodinka uz vedia ze cakate ?

..u nas mame spln akosi nespime co koli tomu ale ved aj hore treba byt 😀 😀 😀

vsetkym prajeme pekny dnik 🙂 🙂 🙂

surviver
4. jan 2011

@brmbolcek čauko,no vyspinkani v ramci možnosti ,no ale aj lepšie by mohlo byt 😀 ....byva mi tak čudne rano a aj ked lozim zadrobcom tak ma sem-tam napne,ale da sa...kontrola o 4 tyždne...a rodinka sa potešila 🙂 ......a ak spln robi zle spanie,tak mi asi mame spln každy den 😀

surviver
4. jan 2011

tak mi mame---tak my mame/oprava 😅 /

brmbolcek
4. jan 2011

@surviver- ale vidim, ze si sikulka a zvladas to bravurne ved ono tie mesiace este len pridu 😉 😉 😉 ale august to je krasny mesiac na spuntika, teplucko az na tie horucavy ale vsetko sa da zvladnut 😉 😉 😉

tvrdka sem tvrdka tam, to neva 😵 😵 😵 ved si rozumieme co tym myslime ...
a rodit budes tam kde si s Timurkom bola ?

surviver
4. jan 2011

@brmbolcek no chcela by som tam 😉

brmbolcek
4. jan 2011

@surviver- schvalujem 😉 😉 😉

a co mate dnes v plane ?

no mi sme uz zaspinkali to mame na take 3 hodky tak ja idem poupratovat trosku 😉 😉 😉

...survi....inak sa tesim ze vam to takto krasne vyslo a necakane prislo 😉 😉 😉 posielame pohladenicko tvojmu zazraciku malickemu 😉 😉 😉

....ak sa mi bude dat este dojdem , zelam krasny dnik 🙂 🙂 🙂

tija28
4. jan 2011

ahojte 😉 😉 😉
29.12.2010 sa nam narodil oliver s krasnymi mierami 3080g a 48cm - je krasnucky a zdravucky 😉 mala som sekciu, a uz na stvrty den po zakroku nas poslali domov - som este sice velmi ubolena, ale zaroven najstastnejsia na svete - mlieko sa mi zacalo tvorit hned na druhy den, tak kojime o 106 😉 😉 😉
................vsetky vas pozdravujem 😉

tija28
4. jan 2011

vsetkym vam dakujem 😉 😉 😉 ................a do noveho roka prajem to, po com najviac tuzite 😉
@cikyta - dakujem za krasnu basnicku 😀

fopardi
4. jan 2011

@tija28 ahoj tešim sa s tebou superže ste doma vela vela zdravička vam prajem 🙂))

lucula73
4. jan 2011

@tija28 tijuška.krásnučký uzlíček.......tak sa pekne opatrujte,super že máš mliečko 🙂 .a občas nás prídi pozrieť 😉

lucula73
4. jan 2011

a @orsulka sa tu dnes ani neukázala,mala mať poradňu 😕 😉 ...............ako ste dopadli? 😉

kiara15
4. jan 2011

@tija28 Oliverko je prekrasny este raz gratulujem🙂 😉 😉 😉 😉

gabika24
4. jan 2011

ahojte všetky - už som tu dlho - predlho nebola, ale snáď si niektoré na mňa ešte pamätáte.
Tija, gratulujem z celého srdiečka, často som na teba myslela, no nestíham 😉

orsulka
5. jan 2011

ahojte ...pekný den prajem.....
@tija28 malinký je naozaj prekrásny.....fakt taký nkrásny uzlíček 😉 😉 😉 aj s tym mliečkom to je uplne, že super, tak nech to krásne vydrží 😵 😵 😵
@lucula73 poradna včera bola, mas ty pravdu dievča......ale poobede som už vobec nestihala zapnuť PC.....vsetko dopadlo Ok, aj montor sme zvládli tak za 3/4 hodinu.....o týžden dalsia kontrola a anesteziologická ambulnacia 😉 😉
tam ti bol včera taký níval, že až...bolo tam vela žien na príjem takže asi sa rodilo od rána do večera 😀 😀 😀 a vsade bolo vela žien, na sone, na prijmoch, na poradni a podobne.....

komarik
5. jan 2011

tija28, Oliverko je úžasný presne tak ako jeho rodičia. Je super že máš po sekcii mliečko. Silno vám držím palce nech ste zdraví a spokojní 😵

orsulka
5. jan 2011

@komarik ahoj moja...tak vy?? držite sa??? co kontroly??? už aj nejake terminiky padli??????

komarik
5. jan 2011

@orsulka, u ná sa nič nedeje. 10. 1. idem na kontrolu do pôrodnice. Krček zatiaľ drží pevne, možno budeme aj prenášať. Ja sa cítim úplne v pohode a aj Melinda vypadá že sa jej vonku nechce. Budeme rodiť prirodzene. Všetky ženy píšu že už to chcú mať za sebou ale ja nie. Mne je zatiaľ dobre. 😉

brmbolcek
5. jan 2011

@tija28- ja som ti hovorila ze to stihnes este v starom roku , bodaj by nie taky krasny chlapcek s menom Oliverko , krasne miery mate a uzasne ze aj mliecko nabehlo a to aj napriek sekcii, tak si sa nam bala a stastlivo to mas za sebou , tesime sa s tebou a zelame kopec tepleho mliecka 🙂 🙂 🙂

@komarik- aj mne bolo v tehuhu dobre , tak viem o com pises 🙂 🙂 🙂 ale ked uvidis Melindu budes rada, ze uz ju mas v naruci 🙂 🙂 🙂

@orsulka-tak termin sa ti uz blizi , 🙂 uz mate aj tie mena vybrate ? mezi akymi menami sa rozhodujete ??? ci je to tajomstvo ???

@kiara- kiarka ako sa mas ? co noveho ?

ostatne zdravime a zelame krasny dnik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
5. jan 2011

@komarik tak to je fakt dobre, že sa ty citiš super, to je hlavne, potom aj Melinda je OK 😉 😉 😉
@brmbolcek ahoj slniečko...s tymi menami je to fakt cudne, že sa nevieme presne rozhodnuť...stale je viac alternatív, ale nebudem ich vypisovať, kedže sa ešte sami rozhodujeme 😉 😉 😉

brmbolcek
5. jan 2011

@orsulka- respektujeme a o to sa budeme viac tesit a budeme nedockave , ked sa vam to narodi 😉 😉 😉 uz aby to tu bolo 🙂 🙂 🙂 ako sa inak citis ? ako sa ti chodi ? uz to musi byt zaberacka, makacka a v posteli kym sa clovek otoci s jednym babenom hm...ale ty si vytrvala ty zvladnes vsetko lavou -zadnou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
5. jan 2011

@brmbolcek joooooooooooooooooooooj moja...tak o tomto mi radsej ani nehovor...som jak vagon...otačanie v posteli je fakt zaberak, podkladam vankuse, aby brusko nepadalo 😀 😀 😀 chodenie v pohode, ale nesmie byt dlho...hahahahahahha
inak sa citim v pohode, až na tu záhu........to byva asi najneprijemnejšie........ 😝

brmbolcek
5. jan 2011

@orsulka- to uz ku koncu tehuhuhu, tak byva ved uz je to za par a uvidis aj ti bude este luto za tehuhu ale budes rada, ze ich uz mas drobcekov pri sebe.... 😉 😉 😉
..i ja som spavala s vankusmi medzi nohami teda medzi kolenami som si ich dala ale aj pod brusko bolo to tak prijemnejsie, ved je to urcita zataz ktorej treba dopomoct ked sa da..... a uz asi tak vies kedy vas to neminie ? mozno este tento mesiac januar pravda ? cisarske robievaju skor a to este pri dvojickach 😉 😉 😉 uz to mate doma zosuladene kto ti bude s drobcami pomahat ?

janicca
5. jan 2011

ahojte babule 😉
dnes som bola na poradni a zároven aj pre výsledky genetických testov ktoré nevyšli moc dobre tak ma mudr posiela na tie triple testy tak dufam že bude všeko ok ....som z toho dost neštastná a začínam sa fakt bát aby bolo všetko v poriadku verím že bude 😉 nechcem vás tu s tým otravovat.......

@tija28 krásny batožtek 😵 😵

brmbolcek
5. jan 2011

@janicca- ake otravovanie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , von s tym co ti dr, povedal pripadne odporucil ? sme tu od toho aby sme zdielali bolacku s tebou tak sup sup moja ....hm..?

janicca
5. jan 2011

@brmbolcek ja verím že zatial sa nič nedeje vyšli mi zle screaning testy dufam že som to správne napísala a doky ma posiela na genetilu do ZA ale strach tam je .. 😉

brmbolcek
5. jan 2011

@janicca- kazda zienka na tvojom mieste by mala strach , pockaj na tie testy so ZA ,,,,, a uvidis clovek bude rozumnejsi ... 😉 😉 😉 a tie testy co ti teraz dopadli zle su pod hranbicu ci na hranici........ ono je to vsetko skreslene aj s hormonmi v tehuhu, nebojkaj moja, ono sa vsetko zda na zaciatku cierne ale vies ake to byva zly zaciatok dobry koniec 🙂 🙂 🙂 , drobec sa mi budi , idem a pridem , a myslim na teba

...kedy ides do Za na genetiku ? uz si sa objednala ci este len ides ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre