Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
20. jan 2011

@minka051 🙂 juj moja.... 🙂

@janicca Jáj bratm. Taká stará raketa,ako ja sa už može pustiť len tak už na poslednu cestu... 😅
Ej ale ako ma 15 júna kopne muza ! Normálne si nechám nohu zlomiť 😀

chorale1
20. jan 2011

orsulka gratulujem k drobcom až mi išli zimomriavky po tele ked som to čítala. a krásne mená ste dali - náš adamko má menovca 😉

fopardi
20. jan 2011

@orsulka z celeho srdiečka ti gratulujem a veeelmi sa s vami teším , prajem vela vela zdravička a nech vam robia deturence len a len radosť 😉 už sa teším na fotky 🙂

@cikyta ty si maska na piatu ty si fakt mal byť preberana na hodine slovenskeho jazyka s rufusom a sladkovičom a podobne 😉

fopardi
20. jan 2011

@orsulka z celeho srdiečka ti gratulujem a veeelmi sa s vami teším , prajem vela vela zdravička a nech vam robia deturence len a len radosť 😉 už sa teším na fotky 🙂

@cikyta ty si maska na piatu ty si fakt mal byť preberana na hodine slovenskeho jazyka s rufusom a sladkovičom a podobne 😉

kuspitka
21. jan 2011

@orsulka gratulujeme ku dvojickam....a nech sa vam dari ..

cikyta
21. jan 2011

@fopardi A so Štúrovcami by som mala chodiť na tancovačky 😀

fopardi
21. jan 2011

@cikyta šturovci boli všetci buzíci 😉

kiara15
21. jan 2011

@orsulka este raz z celeho srdiecka ti gratulujem k malinkym veeela veeela zdravicka a stasticka zelam 😉 😉

dunda80
22. jan 2011

@orsulka aj my mooooooooooooooc gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka detičkám a skoré zotavenie mamičke 🙂

majka21
22. jan 2011

orsulka, gratulujem k bábätkám. 😉

cikyta
22. jan 2011

@fopardi čo??? 😲

fopardi
22. jan 2011

@cikyta no a jak inak prečo by sa inač všetci schadzali na tej fare 🙂)) 😀

zuzanka.h
24. jan 2011

@cikyta ešte sa nemohli navyše oženiť.... a štúr to maskoval tou ostrolúckou 🙂

cikyta
24. jan 2011

@fopardi
@zuzanka.h ja z vás umrem 😀

kuspitka
24. jan 2011

očom tu vy píšete???

cikyta
24. jan 2011

@kuspitka začalo to tak nevinne.......vinšovačkou pre Orsulku a jej bábätienka...... 😉 ....takže ak,tak kuk.... 😅

kuspitka
24. jan 2011

@cikyta aha...inak cez leto nedate stretavku niekde ,kde môžeme aj my ist?

cikyta
24. jan 2011

@kuspitka Já nevím.....Zorganizuj. My sa prispôsobíme 😉

kuspitka
24. jan 2011

@cikyta moa keby to bolo take lachke.my by sme prisli do prievidze ,ale do martina mame to daleko

kuspitka
24. jan 2011

@cikyta este tak ist na spolocnu dovolenku 😀

cikyta
24. jan 2011

@kuspitka ved ja netrvám na nijakej stretávke v MT. 😉 Vravím....je nám to fuk a prispôsobíme sa 😉

kuspitka
24. jan 2011

@cikyta tak my by sme mohli v prievidzi.uvidim,akoc o bude aj cesty a tak by sme nieco sa potom dohodli.nech maju aj viacej mesiacov orsulkine dvojicky..

kuspitka
24. jan 2011

este ideme aj do martina len neviem kedy..chceme ist na KET len ,ked sa nam podari pozemok v stredu zajednat tak skroo mozno dalsie babo nebude

cikyta
24. jan 2011

@kuspitka hm...chystáme sa aj do Bojnic zoo tak na jar-leto.

cikyta
24. jan 2011

@kuspitka kolko máš ešte zamrazeních ?

kuspitka
24. jan 2011

@cikyta máme este jedno zmrazene tak chceme to skusit a potom neviem co bude dalej.
aj my chceme ist do zoo

fopardi
24. jan 2011

@kuspitka
@cikyta ja som už navrhovala stretavku na toto leto vravela som že počkame na baby ktore čakaju prave babo to ešte boloa orsulka tehulka a že toto leto by sme mohli dať stretko mne je jedno kde to bude pretože ja to mam všade daleko ku vam ale aj tak pridem ak nebude nič tomu braniť 😉

kuspitka
24. jan 2011

@fopardi tak ja by& som bola za v priavidzi a aby to bolo v sobotu.ved by sme mohli ist spolu aj do zoo...to by bola stretavka

fopardi
24. jan 2011

a všetky s tym suhlasili takže možeme v pohopde trebarz aj v tych bojniciach v zoo

a čo orsulka -už by mala byť hadam aj doma ,nie?

kuspitka
24. jan 2011

tak ,ked to budetak,ze vonku bude teplo tak to moze ist aj ona...

jerryjanka
24. jan 2011

@cikyta teda vieš čo - normalne sa hnevam - všetkym si napisala basničku a nam nie 😠 😀 😀 😀
ale srandujem
ako si tu nažívate - vidim nove dva prirastky orsulky - gratulujeme krasne mená juj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre