Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

speranza1
1. feb 2011

@minka051 cele dni som na teba myslela a modlila sa... a je mi luto...asi som sa modlila malo alebo zle ☹ .. ☹ ....viem ze zivot ide dalej ..ale ja som tomu tak velmi verila ze to uz tentokrat vyjde... prajem ti vela sil a stastia........

brmbolcek
1. feb 2011

@minka051- neboj pride cas a chut ked pojdes opat do boja 😉 😉 😉

minka051
1. feb 2011

@cikyta Ďakujem krásne si to napísala. Ja by som nedokázala niekomu niečo priať len tak že to napíšem, to by bolo klamstvo. Vždy som to myslela len uprímne. Ja som taký človek ktorý by sa aj rozdal, ale k sebe si akosi niektoré veci neviem priťiahnuť. Aj ked na druhej strane veď mám všetko prácu, deti ktoré nedám za nič, aj priateľa s ktorým si perfektne rozumiem, postavili sme si dom aj ten niektorí závidia, ale neviem prečo každý má možnosť no možno každý nie, ale tý závistlivci si nevedia ani prestaviť čo všetko to obnáša vidia len to že máš. Ja som nikdy nikomu nič nezávidela nech to bolo čokoľvek ato som si užila aj veľa zlého. ja radšej dám aj keby som sama nemala. No že to nevyšlo nevadí skúsila som inak by som nevedela či to u mňa pôjde alebo nie. Vyšlo nie no tak život ide ďalej a ja sa budem tešiť čo pekné mi do budúcnosti prinesie. Tak prajem veľa veľa šťastia všetkým s celého srdiečka. Budem vás tu sledovať a tešiť sa z každej ktorá si nájde // vytúžené čiaročky.

minka051
1. feb 2011

@brmbolcek
@speranza1 veľmi Vám ďakujem ste zlaté no už to raz dopadlo ako dopadlo. Držte sa ja budem na vás myslieť,aby to to vyšlo vám 🙂 🙂

speranza1
1. feb 2011

@minka051 dakujem ti.. aj ja ti to velmi prajem...a verim ze raz sa ti splni tvoj krasny sen 😵

orsulka
1. feb 2011

@minka051 je mi to uprimne luto.....si jedna z tých žien, ktoré by si to velmi zaslužili......dieťatku by v tvojom nárucí bolo fakt úžasne.....takže co na to povedať.....aj taký je život.....zas na jednej strane uberie ale na druhej prida.....a aj ty si to krásne napisala, že más dve krásne deti, priatela, a VZáJOMNu lásku, ktorá u vas panuje.......a vidiš, aj toto ludia závidia.....jednoducho šťastie.....a to určite so svojimi blízkymi más 😵 😵 😵
si silná žienka, velmi sympaticka.....verim, že ti život prinesie ešte velmi vela radostí 😵 😵 😵 😵

fopardi
1. feb 2011

@minka051 ooooooooooo tak nečakala som že budeš mať takyto vysledok , tak nejako som to brala ako samozrejmosť že to teraz vyjde , mrzi ma to ☹
a cez adopciu by ste to nechceli riešiť ?
každopadne nas tu neopušťaj 😉

fopardi
2. feb 2011

a o @komarik -ovi nevieme nič ??? nikomu sa neozvala?

kamka17
3. feb 2011

@fopardi no veru naposledy tu bola 26.januára a vtedy sa Melinde ešte nechcelo ísť von...ale ja osobne si myslím, že už je dávno na svete, len asi nemá komu dať vedieť...a však my si tu na ňu pekne počkáme 😉 😉

kamka17
3. feb 2011

@minka051 si statočná žienka a skláňam sa pred tebou za to všetko, čo ste podstúpili, že ste to nevzdali hneď pri prvom nezdare 🙂 a ja vo veľa veciach verím na osud, tak asi aj tebe je dopriate šťastie v inej podobe a užiješ si ako stará mama isto kopec krásneho s copatými "minkami" 😉 😉 tak hlávku hore a teš sa aj ďalej zo všetkého, ako to život prináša 😉 😉
...keby mi niekto v minulosti hovoril, že existujú žienky s takýmito problémami, tak by som tomu isto verila, ale nevedela by som si to predstaviť...všetky tie nerváky, to čakanie, pocity sklamania a podobne...a aj keď to vyznie hlúpo, ale som veľmi rada, že sme museli ísť po našu bublinku do helíka, lebo inak by som nespoznala žiadnu z vás a každú jednu si vážim za všetko, čo dokázala pre to maličké šťastíčko v perinke urobiť...o to viac mi je ľúto tých, ktorým to z nejakého dôvodu nevyjde, ale osud si pre každého pripravil asi to, čo mu patrí a nie vždy je to to vytúžené bábätko 🙂
tak všetkým prajem pekný deň a budúcim helinkám veľa sily 🙂

komarik
3. feb 2011

@fopardi, @kamka17, ahojte, musím vás sklamať - ešte stále sme 2v1. Dnes idem k doktorovi tak som zvedavá čo povie. Som totálne nervózna, s mužom sa nebavím - asi to bude z napätia a hormónov. Rada by som to už mala za sebou.

chorale1
3. feb 2011

@komarik neboj sa za chvíľku máš bábiku v náručí a všetek stres opadne. držíme palčeky 🙂

orsulka
3. feb 2011

@kamka17 ahojček moja 🙂))))) tak ako sa vam dari s Paulínkou ????? verim, že si ševelíte spoločne 😉
@komarik velmi silno na vas myslim, dufam, a verim, že moji drobci budu mať každu chvilku kamosku na svete.....a isto juej je u teba fajn, ked sa nikam neponahla.......na chlapa ohlad neber, on si porod neužije tak ako ty 😀 😀 😀 😀

my sme v noci spinkali celkom fajn, aj ked vcerajsi večer bol ťažsí, ale zvládli sme... 😉 😉

minka051
3. feb 2011

@orsulka ahoj mojko a ďakujem. Inak pozeral som si fotečky a aj som si poplakala, lebo sú detičky nádherné a majú super maminu. No a ja zatial skúšať nie ale keby mi povedal drahý že ešte raz tak ano. Ale to musí povedať on. 🙂 😉

@fopardi No moja ani ja som to nečakala, a takto to dopadlo. Asi to tak malo byť.A adopciu to nie. keby som nemala žiadne deti tak by som asi aj nad týmto porozmýšlala.

minka051
3. feb 2011

@kamka17 Tak dúfam že keď už nebudem teraz mamina, tak budem určite dobrá babina. len to sa stať ešte tak skoro netúžim. To má ešte pár rokov čas. 🙂 😉

fopardi
3. feb 2011

@minka051 jasne musiš to citiť keby ste sa mali vyrať tymto smerom ked nie tak nie , je to ťažko ☹ lae to ma len tak napadlo teraz ako dali to male babo do hniezda zachrany a hned sa ho podarilo ja adoptovať
ja by som osobne možno mala tiež problem s adopciou aj ked nikdy nehovor nikdy
klobuk dole pred vami aj pred drahym že ta pekne podporujeje a stojite jeden pri druhom 😉 laska je v živote velmi doležita

@komarik ale dnes prikazom umyť okna a potom nejaku hodinku na zumbu a potom šup šup do porodnice 🙂)) ale nie ked je Melinde dobre tak nech tam ešte pobudne 😉

fopardi
3. feb 2011

@orsulka super -už si ako tak zvykate ? ja mam pocit že som sa prebrala s poporodneho sna asi až okolo 6 týždna 🙂

cikyta
3. feb 2011

@fopardi Ja som sa ešte doteraz neprebrala 😀

@komarik Teraz je to také napätie a nejaké nezhody s najbližšíme su uplne normálne......ešte chvílku vydrž a potom.....všetko z teba spadne Melinda ti bude kopkať v náručí,nie brušku 😉

Anak zdravím všetky helinky !!!!

janicca
3. feb 2011

ahojte moje krásne 😉
@komarik a ty si ešte celá som si myslela že už prekvapíš Melinde sa asi vonku nechce ešte je zima 😵

@minka051 moja čo k tomu dodať nejdem ta lutovat a bedákat ved ono niekedy život fakt prekvapí..... ty sama najlepšie vieš že čo je pre teba dobré ako si písala máš užasnu rodinku super chlapa ktoré vždy pri tebe stoja a to je základ 😉
@orsulka vitaj domka fotečky sú nádherné celá rodinka žiarite štastím prajem všetko len to naj božtek pre Šarlotku a Adamka posielam 😵 😵 😵 😵

ináč baby ja som už ako veleryba sa mi zdá že som strašne velká 😀 cítim sa uplne fantastický až sa toho niekedy bojím ale pohyby cítim velmi málo je to dobré a či ? 😉

surviver
3. feb 2011

čaute babulky 🙂
@janicca neboj sa nič,mne Timurko veeelmi malo kopkal,no teraz si to svojou "bujarostou " vynahradza 😉

@komarik ,tak držime palce nech porod je bez problemov a nech Melinda je už skoro pri vas 🙂

cikyta
3. feb 2011

@janicca Nebojkaj nič......................ani táto moja chodiaca 88 cm vrtula sa skoro vôbec nehýbala,len sem tam prevalila na bok ako malá velerybka a hajkalááááááááááááááááá.....................kdežto teraz... 😅

janicca
3. feb 2011

@surviver
@cikyta tak to sa mám pripraviť na to že to moje bude riadne šidlo no ak bude po mamine a po tatovi tak by som sa ani nečudovala a ešte ak v Helíku primiešali nejaký elixír tak už teraz sa začínam tešít 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂

surviver
3. feb 2011

@janicca 😀

cikyta
3. feb 2011

@janicca 😀

orsulka
3. feb 2011

@janicca sak ti tie týždne pekne letia......cochvila budu pohyby ovela jasnejsie a zretelnejsie 🙂)))) v praci ako????? kolegyna zaucená ???????
@fopardi mysslím, že si zvykame...pomaličky to ide...snažim sa iba kojiť, takže je to dosť nárocne, malých ma casto na prsnikoch......ale zatial to ide 😉 😉 😉 zajtra mame ockovanie na TBC 😉

komarik
3. feb 2011

@janicca, to kde si nabrala 22tt? 😕

Dievčatá, tak ďalšia kontrola za nami. Krček pevne uzavretý a naša hyperaktívna a večne kopajúca slečinka si na monitore správne schrupla. Takže monitor mi robili 1,5h a štuchali sme do bruška aby sa aspoň trošku pohla. Doktor mi aj trošku porýpal do krčka aby ho vydráždil k zmäknutiu - nebolo to nič príjemné. Na koniec rozhodol že čakáme ešte do pondelka a ak nič tak mám prísť ráno do nemocky aj s vecami. Skúsime vyvolať pôrod ale bola som upozornená že ak to ani potom nepôjde tak šupneme na cisársky rez. Držte palce. Mám pocit že malá si povedala že keď sme na ňu čakali toľko rokov tak pár dní nás už nezabije 😒

cikyta
3. feb 2011

@orsulka Držím palčeky na očkovaní,aby bambulky moc neplakali. A ty sa tiež držkaj mamička. Máloktorá dvojičková kojí.....klobuk dolu a uctivá poklona pred tebou. 😉

@komarik Teda Melinda je iný výmyselník !!! Sa pozamykala na všetky zámky 😀 😀 😀 Nuž čo,vie kde je najlepšie ! 😉

janicca
3. feb 2011

@komarik tie tt som si kupila 😀 😀 😀 letí ten čas veru letí čo chvíla a budem to mat aj ja za sebou 😉
@orsulka v práci fajn kolegyna zaučená je šikovná tak taká pohodička 😉 len to ranné vstávanie akosi začína robit problém 😕
@komarik veru je to špekulant tá Melinda ved uvidíš možno vás cez víkend prekvapí prajem lahký a rýchly porod 😉

fopardi
3. feb 2011

@komarik asi fakt čaka na leto ta vaša Melinda 🙂))
no a to babranie do krčku je fakt neprijemne mne ked doktor vyšetroval na kolko som otvorena a poslednu dobu -teda tesne pred porodom mi to robil zakaždym tak som myslela že zdochnem 🙄 ale ved my sme nejake ženy my to vydržime

@orsulka super že sa kojite ja som zlyhala ☹

@janicca neboj ani naš drobec sa nejako velmi neroztrhal pri pohyboch a nemožem povedať že by bol nejaky akčny teda ja si to myslím -doma sa každy čuduje že nieje chvilu v klude ale spi dobre tak to tak neberiem

brmbolcek
4. feb 2011

pekne piatkove predpoludnicko 😎 😎 😎 😎

...u nas uz je teraz slniecko 😎 😎 😎

@komarik- prave sme ta spominali, ze uz to mas za sebou 😉 a vy sa este kinderkujete 😀 😀 😀 ale uz to dlho trvat nebude , toto konecne finale trosku dlhsie trva lebo sa uz nevieme dockat spuntika 🙂 🙂 🙂

@orsulka- super, ze kojite je to narocne ale tvoja obeta prinasa ovociicko Adamkovi i Sarlotke 😉 😉 😉 Ako spinkavate v noci ? drziim palceky na TBC , vas z nemocky neockovali na tbc ? nas na 5 den , dzkajte sa , verim ze budu aj slzicky

@janicca- tak co to nosime v brusku ? uz by sme aj pohlavie mohli vidiet ci ?

@cikyta- ako su na tom tvoje popisane ocka ? 😀 😀 😀

@kamka17- to bolo radosti ked sme sa dozvedeli, ze sme tehu , pravda co by sme robili keby sme tych skriatkov nemali 😉 😉 😉 no ked sa inak nedalo tak nam museli dopomoct 😉 😉 😉 a este je aj to dobre ze ma clovek o to snahu, mnohe pary sa strania tychto carov atd..... ale casom na to pridu ze na vyber nemaju ....

vsetkym prajeme krasny piatocek 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre