Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
11. jan 2011

.a zabudla som este dodat , dnes je presne rocik co sme vlozili nasu cucoriedku do buska 😉 😉 😉

komarik
11. jan 2011

@brmbolcek, som rada že je všetko v poriadku. Pozdrav "čučoriedku" 😀

My sme dnes boli na pásoch a sone. Melinda kopala a hemžila sa že až. Aj doktor ju musel viac krát merať lebo sa vrtela. Zobrali nám stery a krvičku. Jedna pôrodná asistentka mi ohmatala a obzrela bruško a skonštatovala že to už nebude dlho trvať. Som zvedavá.

janicca
11. jan 2011

ahojte medulienky 😉 😉 😉
tak ja sa hlásim po nejakom čase 😉 všetko je v poriadku až na tie moje výsledky z genetiky su na figu ale ja verím že to bol len ten prvý test na figu a ostatné budu už ok dnes som bola na krv a výsledky budu až o týžden tak to čakanie je najhoršie ale ja verím že to len mudr strašia i ked jedno mi to nie ...a čo sa týka tehulkovania tak fakt sa cítim dobre už som začala aj pracovat a s roboty sa mi nedá písat lebo zaučam jednu kočenu 😉
pomaly ale isto začínam strihať meter 😀 😀
orsul ,komárik tak čo babule kedy to na vás príde ??? 😉 ale šak ešte máte trošku aj čas ved vonku ešte zima tak malunkým sa nechce ist z bruška 😉
tija malý je fakt nádherný spokojné to dieta..... 😵 😵 teším sa s tebou
a dnes som počula malu Sisu našu princeznu rozprávať tak to vám poviem tá ma ináč jazyk podrezaný 😀 😀 😀

cikyta
11. jan 2011

Ahojte.

@janicca 😀 😀 😀

tija28
11. jan 2011

ahojte 😉 ...........tak my poslusne hlasime, ze od zajtra ideme lezat do nemocnice kvoli zltacke, lebo nam vobec neustupuje, skor naopak, bilirubin sa nam zvysil az na 391mol..................som z toho velmi nestastna, tak dufam, ze to rychlo prejde 😕 😕 😕 😕 😕

surviver
11. jan 2011

Pekny večer 🙂

Jani,tak Ty len pekne strihaj 😉 a verim ,že to bude všetko ok 😉

@tija28 juuj,tak nech vam to rychlo prejde,ale Oliverko je taka vrtula jak mamina,tak verim,že v nemocke nebudete dlho,len tak na otočku 😉 ..držte sa a Tija hlavne žiadny stres,aby bolo mliečko dobručke 🙂

tija28
11. jan 2011

@surviver - to sa lahko povie, ziadny stres.......................ked maly ma len dva tyzdne a uz toto riesime, a to vobec neni ze zlty, len trosicku, a ked sme boli na poradni u pediatra, tak som ich poziadala len pre kontrolny odber pre istotu a hla, co z toho je 😕

fopardi
11. jan 2011

@tija28 ☹ no to nepoteši no my sme to mali tiež take nemocnične na začiatku 😒 ale nejako to prežijete

surviver
11. jan 2011

@tija28 ja viem ,že to nie je lahke,my sme si tiež užili na začiatku svoje,prve tyždne sme boli viac u Dr. ako doma 😔 ..my sme mali hnačky ,koliky,žltačku....no nebola to sranda a zle obdobie u nas trvalo žial do troch mesiacov....tak verim ,že to zvladnete, a rychlo sa zotavite....

cikyta
11. jan 2011

@tija28 Ako som už písala. Maju to novorodenci bežne. Väčšinou vždy prídu na to hned v pôrodnici a tak sa pobyt predlži. (ten prípad sme boli aj my). Nič nehrozí. Bude to fajn. Bude čo najviac pod lampou. Vyzerá to hrozostrasne,ale je to v pohode. Nebojkaj. Tebe je horšie,ako Oliverkovi. Ver mi. Tá hodnota,čo píšeš je vysoká hlavne pre jednodnove detičky.Oliverko má už skoro 2 týždne,takže to bude fajn.
(Sisa bola ako pomaranč.Totálne žltá ešte mesiac!)

tija28
11. jan 2011

bambulky, diky za povzbudenie, len je to velmi tazke, ked sa uz nejedna o mna, ale o maleho............jaaaaaaaj, teraz sa uz budeme strachovat po cely zivot o tie nase deturence 😒

brmbolcek
11. jan 2011

@komarik- a na pasoch nasli nejake kontrakcie na grafe ? co ti dr. povedal ? mne ked nasli na poslednom monitore kontrakciu tak o 3 dni som uz rodila 😀 😀 😀 ani som nevedela ze som tu kontrakciu mala ..... 😀 😀 😀 , pozdrav odoslany 🙂 🙂 🙂

@janicca- veime ze vsetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

@tija- toho som sa aj ja bala, ze pojdeme lezat ale nakoniec bolo fajn pocasko tak sme sa slnili domka za oknom 😉 😉 😉 tak nech vam to cim skor prejde a ste domka 🙂 🙂 🙂 hovori sa ze zltacku mavaju tie deti, ktore sa predcastne narodili ale podla mnaje to individualne...a myslim ze ti si pekne obdobie tehu hu potiahla 😉 😉 😉

@cikyta- krasna fotecka 🙂 🙂 🙂 posielame Sisinke silno jemne objaticko 🙂 🙂 🙂

cikyta
11. jan 2011

@brmbolcek dakujemeee...(my sme sa narodili presne na tp)

andy175
12. jan 2011

Ahojte! Chcela by som sa Vás spýtať, aké máte v Heliose skúsenosti s Mudr. Galom. Som k nemu objednaná už 2. krát. Len by som chcela vedieť aký je, či je dobrý odborník. Ďakujem Vám!!! 😉

myskaza
12. jan 2011

@andy175 ahoj, ja som tiez bola u Gala zatial len raz ale poznam ho aj z nemocnice, on tam robil a robil dobre aspon podla toho co ja viem, ven uz tam mal toho dost a preto sa teraz venule len heliosu ...ake ty mas s nim skusenosti resp. pocula si tiez nejake odporucania ine na neho?

gabikasz
12. jan 2011

zdravím baby,nemáte niektorá zbytky puregon,gonal,menopur merional bravelle fostimon?Potrebujem pozbierat do konca mesiaca ,vdaka píšte IP

orsulka
12. jan 2011

cavko...pekny den vsetkým 🙂 🙂

@tija28 to mi je luto, že musite až do nemocky, ale oliver to zvladne, verí, že aj ty, a nebudete tam určite dlho.....myslím na vas 😵 😵
@janicca aj tebe nech ten týžden co najrychlejsie ubehne, to čakanie byva nekonečne niekedy, ale si už v praci, tak ten cas bude určite rýchlejsie ubiehať 😉 😉 tak ci onak davaj si na seba pozor 😵 😵 😵
@komarik tak toto su infosky teda...dufam, že taška pobalena 🙂 😉 🙂 😉 😉 🙂

cikyta
12. jan 2011

@tija28 Oliverkovi držím palce !!!!

@andy175 Mám s nim skusenosť hlavne z nemocnice a nemožem nanho povedať jedno krive slovo 🙂

lucula73
12. jan 2011

@orsulka a ty ako?už vieš nejaký termín? 😉
@tija28 držkajte sa,neboj,za pár dní ste doma,pobudne si pod lampou trošku a bude fit 😉

andy175
12. jan 2011

@myskaza ja práveže o ňom nič neviem, len som chcela vedieť, aký je odborník. Lebo čo tu čítam, tak väčšina ľudí ma doktora Krajkoviča a Gaťovú.

andy175
12. jan 2011

@cikyta jeej, tak to som rada!!! dúfam, že budem na tom podobne.

myskaza
12. jan 2011

@andy175 neboj urcite nas je viac co ma Gala 😉 ja som s nim zatial velmi spokojna a aj kamosky co u neho robili su spokojne a dokonca by ho chceli ako normalneho gynekologa ale to uz nerobi

mimili
12. jan 2011

Ahojte kočky! Ja som tu už dáávno nebola a milá novinka ma tu čakala... Tija gratulujem k Oliverkovi, je nádherný.. Držím palce, nech ste rýchlo zdravučký a ste domka!
Ja mám teraz nejaké hektické obdobie - v práci, v škole, doma... a tak. My sme to IVF nakoniec na konci roka nestihli, pretože mrcha mrchavá prišla ako na potvoru neskoro a OPU by nám vychádzalo na Vianoce ☹ ☹ . A teraz mrcha jedna, keď ju nepotrebujem príde ako hodinky.. zákon schválnosti sa to volá... však? Teraz sme to všetko posunuli, počkáme kým porobím v škole skúšky, uzávierku v práci a potom "šup na to". Len škoda, že sme prišli o všetky predoperačné...
.. a ozaaaaj šecko najlepšô v novom roku prajem všetkým Heliosáčkam!

gabikasz
12. jan 2011

zdravím baby ,potrebujem fostimon,bravelle menopur merional nemáte neaké zbytky?vdaka píšte IP

komarik
13. jan 2011

Dievčatá, tu je nejako mŕtvo. Čo sa deje?
@gabikasz, neporadím ti, ja som sa už všetkého zbavila
@orsulka, včera som mala od obeda do 16.00h poriadne bolesti ale potom to prešlo. Neboli to kontrakcie ale tupá bolesť podbruška a krížov. Že by poslíčkovia?
@brmbolcek, to ma vôbec nenapadlo sa opýtať či na zázname z pásov vidno nejaké kontrakcie. Ty vieš ako to je zaznamenané, teda ako sa to na tom papieri zobrazuje?

orsulka
14. jan 2011

ahojte....
@komarik tak možno saj poslíckovia boli 🙂 🙂 🙂 mne zas tvrdlo brusko večer... ale magnetzko pomohlo 😉 😉
ja dnes idem na anestetziologiu do nemocnice na vysetrenie, aby sme boli pripravení 😉 😉 😉

speranza1
14. jan 2011

ahojte dievcence, maminy, buduce maminy...takze my sme mali prvy pohovor s koordinatorkou..takze ideme do boja na IVF.. dostala som lieky (inj. diphereline a menopur + tabl. )... mali ste niektora z vas taketo lieky? 🙂

surviver
14. jan 2011

pekne ranko 🙂
@komarik ,tak sa to už asi bliži a Melinda sa teši na svoju postieločku 😉

@orsulka ,že 38tt a dvojky,no Ty si proste užasnaaa,držim palce ,nech to aro rychlo pobehaš a si už uplne nachystana 🙂

@speranza1 ja som mala decapeptyl a menopur,tak pevnu ruky pri prvom vpichu,tfuj,tfuj,tfuj 😵

minka051
14. jan 2011

🙂 🙂 @orsulka Ahojček tak sa držkaj a ved ty si už pripravená. Ty všetko v pohodičke zvládneš držím palce. Už sa teším kedy napíšeš že sú na svete. Ak by to bolo toho 20.1. ako si písala tak to ja už budem po vklade a dúfam že ťa vystriedam, myslím to tak že ty končíš a ja začnem tehulkovať. 🙂

brmbolcek
14. jan 2011

dievcence pekne zdravime , dnes mame piatocek 🙂 🙂 🙂

@komarik- teda neviem ako to vyzera na papieri , ked tie ciarky mi nic nehovoria 😀 😀 😀 a ked ma monitorovali, veru som ani ja nezaznamenala ze by som mala kontrakcie, az dr. mi povedal, ze uz tu boli , je ich krasne vidno 🙂 🙂 🙂
a veru, asi ta navstivili poslickovia, tak si este uzivaj plne brusko Melindy bo coskoro ju mas v naruci , nebojkaj vsetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

@orsulka- no to tvrdnutie uz bude castejsie a castejsie az do porodu , len si davaj magnezko 😉 😉 😉 , este toho anesteziologa a mas vsetko pripravene , ved coskoro rodis , uz by ste mali mat aj mena vybrate ved deturence su tu coby dub 😉 😉 😉 prezradis ake ??? 😵 😵 😵

@speranza - teda tak vybavena si riadne , uz len pekne vsetko uzivat a hor sa na IVF-KO 😉 😉 😉 , budeme drzat palceky 🙂 🙂 🙂

ostatne vsetky dievcence , maminy , snazilky ale aj tehulky zdravime a zelame krasny vikendik 🙂 🙂 🙂

minka051
14. jan 2011

@speranza1 ano aj ja som ich mala tak veľa šťastia a pevnú ruku na včeličky. Neboj určite zvládneš. 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre