Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
14. feb 2010

krasneho valentina dievčatka........
Cikytka....dakujem za krasnu basničku..... 😵 😵 😵

Mzuzkna....svištíci su prekrásni na fotkach, take v skutočnosti musia absolutne na spapanie 🙂))) ryhclo sa daj do poriadku, opatrujte sa, lebo maj tu je coskoro .-))))))))))
prip tom vsetkom čo hrozilo a nehrozilo si to tehotenstvo zvladla uplne ukážkovo aj s oboma chlapcami 😵 😵

kiara15
14. feb 2010

pekneho valentinka prajem vsetkym helinkam a malim helisiatkam 🙂

ciky krasna basnicka tiz mi slza vysla 🙂

lusina
14. feb 2010

Ahojte, aj ja vám prajem krásneho valentínka 😉

ciky, ta básnička je úúúúúúúúúúžasna, dufam, že sa naplni každej z nás čo su ešte bez batožka 😵

oršul, sa mi snívalo, že som ťa stretla pri mori, ale neviem kde to bolo 😀

wolfskinka
14. feb 2010

mzuzka .. z celeho srdiecka gratulujem ku zdravuckym chlapcekom .... vsetkym vam prajeme s gulkom hlavne vela zdravicka

cikyta
14. feb 2010

Jasne Lusinka-všetkým bezbatôžkovým s titulom "snž" želám,aby boli batôžkove s titulom "...tt"a neskôr samozrejme s "...d"

mzuzka
15. feb 2010

dakujem , ste naozaj zlate, dnes sme sa vazili, tak pomalinky zacali priberat, Marko ma uz cez 2kila nazad a risko sa pomalinky blizi. uz aj na tvaricke mu vidno, ze sa meni a rastie pomalicky svalovinka. Sem tam je aj hodinka odbabuseny a teplotka sa nam drzi okolo tych 36,3 menej nie. tak naozaj vidno zo dna na den zlepsenie. spinkaju perfektne, neplackaju, proste su zatial velmi dobrucki.

ciky crevo basnicke,
pise kazdej mamicke.

dnes versiky vsetkym leteli,
o zalubenej valentinskej nedeli.

teraz tebe ciky v mene heliniek ja zelam,
nech ti stastie rastie pred ocami a nech ta neopusta elan.
to zhmotnene stastie meno ma silvinka,
co za par chvil povie ti LUBIM TA MAMINKA.

orsulka
15. feb 2010

prajem dobre pondelkove ranecko......

cim dalej tym je to tu "poetickejsie"..... 😉 😵

mzuzka....tak krásne pokroky, ktoré vidíte každý den.....no super....Dufam, že aj Eman sa pekne snaži pomahat, a co sa naučil v nemocnici praktizuje aj domka 😉 😉 verim, že aj ty sa už citiš lepsie 😉

orsulka
15. feb 2010

kamka...prajem dnes pekne spravicky o folikoch....daj nam vedieť 😉 😉

pracantky??????????????????????????? 😕 😕 😉

marta222
15. feb 2010

Dobré ránko, dievčence... mzuzka - chlapci sú naozaj krásni, držkajte sa... Vidím, že ste prežili všetky krásneho Valentína, sú tu nové básnické črievka, takže - všetko je OK, tak ako má byť. Ja som dnes akási roztrasená, dolieha na mňa akýsi smútok a beznádej, dnes idem ku gynekológovi - ide mi robiť všetky vyšetrenia, tak uvidíme, čo mi povie, či sa už budeme môcť začať snažilkovať... Držte mi palce.

orsulka
15. feb 2010

marti......jasne že držím......ved vieš ako ťažko sa mi aj píše???? 😀 😀 😀
dufam, že po tej návšteve a dobrých správičkách budes veselsia a mat viac optimizmu..... 😉

ivirk
15. feb 2010

Ahojte,
chcela by som viedieť či niektora mate skusenosti s užívaním ESTRIMAXU?
Chodim do Heliosu v MT (MUDr.Krajkovič). Mali sme zly spermiogram - 100% zlu morfologiu, Dr. nam povedal, že jedine ISCI je naša šanca. Robil kontrolny spg kde zistil že 1 % spermii ma aku taku morfologiu, tak vraj to mame skusit normalne, aj keď ja osobne som presvedčená, že s jedným percentom by to muselo byť viac ako zázrak
No môj hormonálny profil je úplne ok, ani nemám iné problémy. Boli sme tam v 19 deň cyklu, ovulku podľa sona predpokladal na tento deň prípadne na další - tak mi povedal že mam jesť hneď Estrimax 14 dní každý deň 2 tabletky a po 4 dňoch ku tomu aj Duphaston 2x1 na 10 dní. viete niekto na čo to je? Na príbalovom letáku som zistila, že to je skôr pre ženy v prechode alebo také, ktorým vybrali maternicu, tak to nechápem.
Čo by ste na to povedali? Ďakujem za každú odpoveď

kuspitka
15. feb 2010

Ahojte dievcata.
ako sa mi mate?
co mate nove?
inak tie tt kazdemu pekne pribudaju

cikyta
15. feb 2010

Mzuzka-dik 🙂
Orsulík aj tebe pekný pondelok 😉
Kamka-ako mojko?Myslím na teba 🙂
Martuska-držím palce.Všetky čo mám.Bude to fajn,uvidíš 😉
Ivirk-neviem odpovedať.My máme tiež 100% zlu morf.a mali sme IVF-ICSI.Ale vám držím palce,nech to 1% pomôže a dočkáte sa aj bez IVF krásnych //.Ved zázraky sa deju.Treba vždy veriť! 😉
Kuspitka ahoj!
Juj ty vždy príseš,že "ako sa máte?"No to vidíš,ako...prečítaš si...
Ale ty sa pochvál.Teba niet 😉

kuspitka
15. feb 2010

cikyta takboli sme v nemocnici sobotu sme prisli domkov .nic nam nieje sme zdravý
ked nestiham citat tak aspon napisem, ako sa mate.

cikyta
15. feb 2010

Tak to je super,že ste zdraví!!!!A už je Kamilke dobre?

janicca
15. feb 2010

prajem krásny deň dievčence ...... 😉 tak ako po víkende oddychnuté,zrelaxovamé ???....... 😵

včera sme mali neďeľnú chvílku poézie s pojenú s Valetnínom no nádherné Ciky a Zuzka fakt tie básničky stály za to......... 😵 😵 nie slzička mi vyšla ale bulila som ako malé deco.... 😉

zuzka ty máš tích svištíkova za odmenu za to všetko čo si v živote prežila ti budu len šťastie a radosť rozdávať už z tích foto vidno akí su spokojní.... 😵

martulik hlavu hore neboj doki ťa posunie dopredu a uvidíš aká budeš spokojná ono to krôčik po krôčiku príde samo... 🙂 )))

ááááááááá čakáme na správičky od Kamky ...... 😉 😉

Orsulík tu sme tu sme pracujúca trieda ..... 🙂 )

kuspitka
15. feb 2010

cikyta ako kedy.mame pocit ked si grcne ,ze ju pali zaha,ale zevraj reflux nema

janicca
15. feb 2010

Ciky ta ešte raz osobne........ ĎAKUJEMEEEEEEEEEE ZA KRÁSNU BÁSNIČKU......dúfam že do roka sa jej slová naplnia ..... 😵 😵 😵

Orsulík a ako morad pokračuje už je lepšie ???......... mne sa vyhodila akási lišaj vedľa oka a kolegyňa vraví že daj si kalciovku ...... 😀 😀 no vidíš aká to zázračná mastička ... 😕

cikyta
15. feb 2010

Kuspitka-a už neplače tolko? Spinká?

janicca
15. feb 2010

Kuspitka ahoj moja tak to je fajn že mala je v poriadku....tak držkajte sa obidve babule nech ste zdravé čo viac ku štastiu potrebujete............ 😉 😉

cikyta
15. feb 2010

Janka-to si piš,že verše výjdu! To niesu len také slová!!!!Takže sa majte na pozore! Začnu z neba hádzať "batôžky"snažilkám! 😉

brmbolcek
15. feb 2010

zelam krasne pondelkove ranko 🙂 🙂 🙂

Zuzanka- ked som sa kukala na fotecky, tak hovorim manzelovi pozri aky si velky- obrovsky 😀 😀 😀 cakala som ze budu mensi ale tu vysku zdedia po ocinovi 😀 😀 😀 maju po kom a krasu po mamine 😀 ,Zuzanka drzkajte sa rychlucko sa dajte do poriadku aby ste nabehli na spravny rezim, taku rutinu pri dvoch krasnych valibukoch 😀 😀

Martulik - tak po vikende na gynekologiu... by malo vsetko dobre dopadnut a to k tomu bol este valentinko 🙂 🙂

Luculka- ako sa ma maly Matusko ? vodicka zabera ?

Ciky- teba je skoda doma, v tom zmysle ze by si mohla skladat na papier basne z toho vznikne kniha basnickych versikou a o rok by sa mohli na valentina predavat 😀 😀 😀 co ty na to ? Sisi ta v tom bude urcite podporovat 😀 😀 😀

Kuspi- ahoj , ako Kamilka ? spinkava dobre ?

Janka- servus , uz si nasadila clostyl..... ?

Orsulik - ahoj moja ako je Ferinovi ? skusala si vinove obklady ?

Kamka- halo oooooo, spachtos vstavaj 😀 😀 😀 a Wolfi neruste ta este spinka 🙂 🙂 🙂

Dnes hodim ticheho bonza na Kiarku ma narodeniny ale potisku odomna to nemate 😀 😀
Kiarka, tak ako kazdy rok tak aj v tento den slavis svoj narodeninovy den , zelame ti zdravicko, lasku a kopec stasticka, a v kutiku srdiecka nech sa ti splni po com tak dlho tuzis, vsetko najlepsie Kiarka 😀

...a mna trapia zubky a konkretne krcky- sklovina .... ☹ ☹ ☹ uz mi jeden zubok zubarka vrtala s predu ale dalsie uz nechcem,... 😒 😒 😒 asi si kupit Kravu a budem ju dojit aby som mala dostatok zdraveho mliecka 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
15. feb 2010

ciky jaaaaaaaaaaj ty známa veštkyňa tak je tebe normálne začínam veriť ......a Orsul pôjde v Zuzkyních šlapajach z Brna si donesie dve fazuľky ........... 🙂 🙂 🙂 verím verím verím že to tak bude 😵 😵 😵 😵

janicca
15. feb 2010

brmbolček už je aj zjedený ešte dnes večer jedna tabletka mám to za sebou ....... 😉 jooooo a tie zubky to nie je bohviečo ale ty si šikulica ty to zvládneš ...... 😉

brmbolcek
15. feb 2010

janka - nasla som na zubky tuto starnku ale neviem ci to mozu tehulkyhttp://hotelspirit.sk/ttpharm/index.php?ID=568

Inak to by bolo uzasne , boze ja si to viem normalne predstavit Orsulku s Brna dvoch drobcou v zadu v autosedacke si vezie s Ferinom domou, to by bolo uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉

orsulka
15. feb 2010

Jááááááj bambulky....vy ste zlate, ked ja strácam nádej tak vy verite....no super!!!!!! 😉

marod si daval pocas vikendu vinove obklady, dokonca v sobotu sme si davali aj z vnutra 😀 😀 😀
doniesla som mu taku gumu na cvicenie a posilnovanie, tak už vcera makal na clenok aj lytko aj stehno....verim, že sa to bude lepsit....

kuspitka...ani som nevedela že ste ležali v nemocke, ale fajn, že ste už doma!!!!! 🙂 🙂

kuspitka
15. feb 2010

kamilka je cert.reve stale.uz neviem co mam snov robit

domika9
15. feb 2010

ahojte tak som vas dočítala ste toho popísali

kiari všetko len to naj naj najlepšie ti prajem aby sa ti splnili aj tie najtajnešie sníčky 😲 😲 😲

brmbolček a nepoužívaš lakalu activ? my ju používame už asi 2 roky (je sice pravda že nemam pb.s krčkami nazuboch ) ale je citiť že je to dasno take ine take ,,tuhšie,, a ta pasta paradontax tak aj tu som skušala ale to je katastrofa ta obsahuje nejake soli a namiesto aby ti dasno spevnila ho mne naopak draždila

ostatne kočky cmuk

kuspitka
15. feb 2010

kiara vsetko najlepsie ti prajem aj ja moja

lucula73
15. feb 2010

ahojte dievčatá,
ste sa riadne rozpísali dnes,ale stíham čítať 😉

kuspitka - no je to ťažké dívať sa na bábo čo ti reve a nevieš čo sním,verím ti....ale sná´d to prejde,asi má také plačlivé obdobie,hlavne že ste zdraví...

brmbolcek - vodička zabrala,malý papá pekne,zajtra sa ideme doktorke vážiť,kolko pribral za týždeň,tak dúfam,že dačo nabral...

marti - nebojkaj,všetko bude dobré,chce to len klídek..a neviem či som nepostrehla,ale v heliose ste čo vybavili?keď píšeš,že ideš na vyšetrenia svojmu gyndošovi....

a kiarke želám aj ja všetko najlepšie,nech sa tento rok stane pre ňu konečne šťastným a úspešným v snažilkovaní 😉 inak ona je práve v Heliose,som zvedavá,čo donesie od Krajka.

orsulík - no máš ty riadneho maroda doma ..a je mu aspoň lepšie po tej vínovej kúre??? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre