Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
16. jún 2010

no tak budeme mať spoločný grilovací víkend 😀 😀 😀 😀 len aby počasko vyšlo, lebo sa mi zdá, že sa akosi ochladilo 😒 ...pozerám práve, že do oknca týždňa má byť takto naprd 😒 😒 ☹ ☹ ...tijuuuuššš...zober ma na dovolenku do teplých krajín... 😔

wolfskinka
16. jún 2010

ahojte,

kamka k tym snom, mne sa tiez cele tehu sniva, ale teraz ku koncu to su same hororove sny , jeden horsi ako druhy

baby tak tie grilovacky vam zavidim, hned by som isla

orsulka
16. jún 2010

kamka...pocasko ma byt na prd.......mne zas do rana zmoklo pradlo na balkone......o jednej v noci som isla zvesit aspon deky, aby mi nepraskli snury ☹ 😒 😉 ostatne tam mokne.....potom som nespala do pol tretej..... a potom sa mi snivalo s riaditelom v praci, že som mu vysvetlovala, že mám len dve ruky a robim ako najlepsie stiham a viem !!! 😀 😀 prave rozmyslam, že pojdem za nim a budem si pytať nočný priplatok .-))))ň hahahahaa

wolfi.....nezávid...ved ty si bola na super chate....a my sme tvrdli doma 😉

kamka17
16. jún 2010

wolfi...ty si bola na grilovačke chatovačke predsa nedávno, tak teraz sme na rade my 😉 😉
ale nie...jasne, že by som ti dopriala, ešte kým sa ti dá, ale v takomto počasí si to asi ani my neužijeme 😒

surviver
16. jún 2010

pekne ranko babulky 🙂 ,aj ked take pomračene....ale nas od prechadzky nič neodradi,takže o 10.00 vyražame na špacir 😀

kamka,to bruško boli to je normalne,ale chlapy to niekedy nechapu...ale tu sa vystažuj my Ťa pochopime 😉

orsulka ,s tym priplatkom je to dobry napad...ale zrejme tvoje sny odzrkadluju Tvoje myslenie,že chceš sa aj šetrit koli drobcom,ale aj byt dobra v praci...taka mini schizofrenia,ale Ty to zvladneš,ked musiš,tak musiš... 😉

wolfi a Ty čo este nespiš?

marhulka88
16. jún 2010

Jeeej som rada ze som nasla toto forum...pozdravujem so svojim heliosatkom ;) vsetky snazilky skoromaminky a maminky heliosacky....
rada sa dozviem ako to tam teraz chodi coskoro by sme radi sli po dalsieho heliosacika ;)

orsulka
16. jún 2010

@surviver no asi ano....... tak si vravim, že niet sa kam ponahlat.... a teraz už duplom nie 😀 😀 😀 dakujem za infosky, kukla som 😉 😉 😉
@marhulka88 no vitaj....... aj s martinkom .-))))) 😵

surviver
16. jún 2010

@orsulka 🙂 😉

kuspitka
16. jún 2010

ahojte.
prajem vam pekne ranko aj ked prsi.
zas budeme doma...
orsulka ako sa mas?
kamka tebe to ,ale bezi pekne rychlo...

surviver
16. jún 2010

kuspi čauko 😉 dajte plaštenku a hajde von 😉

kuspitka
16. jún 2010

surviver pojdem kud neskor. teraz mi zaspala v lehatku.
aj tak musim ist na nakup tak budem musiet ist do mesta.
ako maly?uz je lepsi?

surviver
16. jún 2010

hej už je taky vnimavejši,ale so spanim je stale problem...ale asi nepotrebuje tolko spat..len niekedy ked už nespi aj 5 hodin v kuse tak je potom dost mrzuty...ale už som si zvykla..je proste taky.. 😉

kuspitka
16. jún 2010

surviver ani nasa mala nevie zaspat len v lehatku,alebo v sedacke a musim ju hupat.
ja sa snazim malej venovat co najviac.knihy jej ukazujem a hrame sa.ked uz zaplace tak ju necham samu a ona sa sama hra...

surviver
16. jún 2010

kuspi aj mne prave spi..po tejto flaši zvykne spat 40 minut a teraz už spi 60 minut,tak neviem,asi je unaveny 😀 😉

ivirk
16. jún 2010

Ahojte, chcela by som vediet co sa riesi na prvom stretnuti s koordinátorkou? Chystám sa na IVF (ISCI) a zajtra tam ma dofrcat a dohodnut sa s nou. Viete mi povedat co tam budeme dohadovat a mozno aj poradit aby som tam nebola moc vymletá? 😖
Ďakujem 😀

surviver
16. jún 2010

kuspi,tak naš nevie ani chvilku byt sam,hned kriči,ale ked pribehnem tak sa na mna vyškeri a smeje sa jak šaško,že ..hura zase som dosiahol svoje 😀

kuspitka
16. jún 2010

surviver aj to pocasie to robi.
mne uz ani vonku nechce spat.vcera som ju dala do sportoveho len tam bola velmi skrcena je velmi kratks.
tak mne ani po flase nechce spat

surviver
16. jún 2010

@ivirk daju Ti recepty na lieky a dohodnete sa kedy začneš pichat a brat lieky a vysvetli vam všetko ako bude cele ivf prebiehat...neboj nebudeš vymleta 😉

kuspitka
16. jún 2010

ivirk budete sa rozpravat otom kolkko embrii vlozite,ako si budes pichat injekcie a lieky papat.
potom ,ako bude odber prebiehat.a vy sa budete pytaj jej co vsetko otom chcete vediet.ona vm povie vesetko ,ako cele IVF prebieha

surviver
16. jún 2010

@kuspitka a kolko ma cm?

kuspitka
16. jún 2010

ma 64cm je tam tka skrcena.a vcera sa jej tam uz nepacilo...

orsulka
16. jún 2010

@kuspitka ahojte dievčatka.......mam sa celkom fajn...zaludok sice ako na vode, ale takto ma byt...nie???? 😝 😎 😀 😀
a to ja by som zas spala hned.....a tie deti nie a nie a nie !! 😀 😀 😀
@ivirk s koordinatorkou asi len dohodnete ake lieky brat, vysvetli postup ako to vsetko bude prebiehat...a cokolvek nebudeste vediet tak sa trea len opytať, oni sutam velmi zlatí a vsetko vysvetlia..... 😉 tda neviem ci u mate aj žiadost schvalenu...ak ano a mate už aj lieky vybrate, tak ta nauci ako si pichat injekcie a vsetko okolo IVF 😉

ivirk
16. jún 2010

surviver dakujem, dufam, len som zvedava 😅

kuspitka - dakujem, som zvedava co to tam bude

wolfskinka
16. jún 2010

orsulka v dobrom zavidim, ze by som si veru dala taku grilovanu klobasu, slaninu a steak ... xixi

survi zobudil ma jeden debil, co mi hulakal rovno pod oknom ... nechapem preco ludia chodia hulakat pod cudzie okna, keby tu aspon byval ale nie

dnes idem vybavovat nejake papiere na VUCku ... potolm do kauflandu, potom do roboty zaniest matersku a do lekarne a na obed a pekne dopoludnie za nami ... ale aspon ze neni teplo

ivirk
16. jún 2010

orsulka . žiadosť je už schválená, lieky ešte nemám, akurát som si mala vybrať medzi dvoma druhmi injekcií (jedny boli perá a druhé su také že si musím sama nariediť) vybrala som si lacnejší variant - vraj účinok je rovnaký akurát musím riediť. to snád zvládnem a pokial sa pichajú do brucha to viem uz nastastie, takze to by som asi zvládnuť mala

surviver
16. jún 2010

@ivirk no ved jasne ,že si zvedava,každy si tym prešiel,ale neboj budeš už znova o kusok bližšie k cielu 😵

wolfi,tak maš toho dnes dost...

kuspitka
16. jún 2010

orsulka tak to je tehu.durko inak sa velmi tesil ,ked som mu povedala ,ze cakas dve.....
ivirk to mas prvy IVF???

surviver
16. jún 2010

nooo šefko sa zobudil tak sa majte paaaale spal 70 minut ...super vykon,musim ho vybozkavat 😵 😵 😵

kuspitka
16. jún 2010

moja este buva,ale ako ju poznam nebude to dlho.
tak sa tesim teraz piatok bude mat 6mesiacov

ivirk
16. jún 2010

kuspitka - ano prvy. a mam pocit ked tu citam ze toho vela neviem aj ked sa snazim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre