Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
3. nov 2010

@cikyta nebudem ta opravovať.....je to tak ako si napisala 😉
@tinara23 oni maju uplne rovnake postupy, aj Helios aj Iscare....myslím, že aj cenníky sur rovnake 😉 😉
@lucula73 no som rada, že ste zdravi, a hlavne, že drobec mal uplne lahky priebeh 😉 😉
@janicca no ty koki!!! tiež citam so zatajeným dychom...ale najlepsie si urobila čo si mohla, že si sla k lekarovi....si kludnejsia, že srdiečko je OK...a to spinenie...no je milion dovodov , že preco mohlo byt......ani mne nevedeli v tom 8-9 tt povedať, že preco sa to stalo...je to super, že mas po tom.....
o tom ako si sa citila viem presne co si mala na mysli.....preplakala som v tej nemopcke prvu hodinu, ale od strachu ci budu drobci v poriadku, o seba som sa nebala......ale jednoznacne ma to tiež utvrdilo, že si musim uvedomit, že som tehu !!!!!! takže vitaj doma.....nohy hore...a vela relaxu...o práci zatial ani neuvažuj... 😉 😉 nestoji to za to....

minka051
3. nov 2010

@cikyta ano ja na to myslím stále a preto si na tú copaňu ešte počkám 🙂 Preto to musím ešte skúsiť aj keby čo bolo.

tinara23
3. nov 2010

@orsulka
@cikyta a robia aj ak by bolo treba laparoskopiu ?

cikyta
3. nov 2010

@tinara23 Laparoskopiu robia len v nemocnici. Nie v care.

tinara23
3. nov 2010

@cikyta ok, dakujem baby, už len zavolať a ideme na to 😀

mimili
3. nov 2010

@tinara23 Tak veľa šťastia 😉 !

elienocka
3. nov 2010

@minka051 je mi velmi luto ze to nevislo ja som ti drzala palce .aj dnes som na teba myslela v robote.nevzavaj to ono to raz urcite vyjde .a udrzia sa copane 🙂 .

minka051
3. nov 2010

@elienocka nevzdám 😉

kiara15
3. nov 2010

@minka051 strasne mi to je luto tak som tomu verila 😒 ale som rada ze to nevzdavas ani ja by som to nevzdala ale moj muz to pomali ale isto vzdal 😒

kiara15
3. nov 2010

@orsulka krasne si to napiusala aj mne bolo do p=lacu ty aj ciky ste v tom suprove 😉

elienocka
3. nov 2010

@izzie27 odkial si?ako dlho sa snazite?kolko mas rokov.ja som 82 rocnik?

makovicka53
3. nov 2010

ahojte chodim tiez do heliosu a akurat uvazujem ze skusim IUI ...lenze moj mm ma zlu morfologiu spermii....takze neviem ci nam hned neodporuci inu metodu....nemate niektora podobny problem?

denis19
3. nov 2010

@makovicka53 myslím, že vám hned nabídnou IVF pri této diagnoze.... 🙂

makovicka53
3. nov 2010

@denis19 ....ved prave ze som to aj citala...preto neviem ci ma vyznam stracat cas IUI....0,5% ma dobrych zvysok je na figu....mozno ak skusit aspon tych par ci sa nedostane do ciela....

denis19
3. nov 2010

@makovicka53 to by se dostali i prirozene, zbytečná ztráta času z mého pohledu 😲

minka051
3. nov 2010

@kiara15 no neviem ale ked tomu veríš a ja viem že ano tak musíš muža presvedčiť, že to nieje nemožné. nevzdávaj to žiadne peniaze za to nestoja a ja verí že sa ti to podarí. Ja som to dokázala tiež uvidíš že je to možné. 😉

makovicka53
3. nov 2010

@denis19 .dakujem za radu 😉 ....uvidim co povie dr....a nevies ako to je s ICSI nahodou?treba aj pri tom vypisovat ziadost ked to nehradi poistovna?

denis19
3. nov 2010

@makovicka53 jojo to musíš mít i tak od pojišťovny, neboť oni hradí to ostatní......ICSI si jen doplácíš.

makovicka53
3. nov 2010

@denis19 ...aha no teda....a ty mas nejaku skusenost s umelym oplodnenim?....

janicca
3. nov 2010

@cikyta jovan moja jovan jasné že to nebolo z toho zbrýlania veď ja viem jednoducho tam bolo niečo čo tam nepatrilo a chcelo to ísť von 😉 ale už mi fakt lepšie 😉
@mimili už nebudem strašiť
@minka051 nebojkaj moja presne ako píše Ciky jednoducho potrebuješ teraz resetovať hlavu aj telo a potom uvidíš ale ja viem že ty už si teraz rozhodnutá ísť bojovať ďalej 😉
@orsulka ti poviem to boli hodiny strachu že čo ak !!! ☹ už som si predstavovala ten najhorší katastrofický scenár ked som videla tu krv že zničoho nič a o plači ani nevravím ja som sa ešte na druhý deň triasla ako osika... a ináč bola som maximálne spokojná so starostlivosťou aj sprostredím gynekologia a porodnica su z rekonštruované fakt to má uroveň 😉

denis19
3. nov 2010

@makovicka53 jo mám to za sebou IVF ICSI 🙂

orsulka
3. nov 2010

@janicca inak skončila si v nemocke presne tak ako aj ja...v tomto case..... 😉 😉 😉
@makovicka53 ak sa chces dopracovat k ICSI, tak musis absolvovat IVF cele...a na to potrebuješ mat IVF schávlene poistovnou...inak by si to cvakala vsetko sama...

janicca
3. nov 2010

@orsulka ved aj na teba som si spomenula ked som tam ležala že ty si vlastne tiež začala krvácať tak podobnom čase ako ja a kde si sa dostala tak to ma upokojilo 😵 😵 😵 ale mne mudr povedal že som v 7tt tak ja už potom neviem termín do pasu som si dala podla tehu kalkulačky viem že tu to hádže týžden dopredu šak už ma zoberie do parády moj mudr ...a ináč na srdiečko sme už neboli v helíku som tam volala že netreba ked už bola akcia srdiečka vykonaná si vravím ako dobre aspon máme zase ušetrené .... 😉 😉ináč po týchto skusenostiach sa do práce vobec nechystám ked bude treba tak potiahnem na rizikovom 😉

orsulka
3. nov 2010

@janicca tak to je super janicca........myslim tu PN -ku......... 😉

izzie27
3. nov 2010

@elienocka ja som 75ročník a som z Dubnice.Snažíme sa asi 4 roky. Do helika sme šli po 1.krát v auguste. A vy? A ko je to s vami?

elienocka
3. nov 2010

@izzie27 my sme tam isli v marci . v maji sme poziadali o ivf . jul august to robili .teraz mam dva iui za sebou.vysledky budem mat 16 .novembra .tak neviem co bude.my sa snazime 2 a pol roka .tito vsetky iui budu z darcovckymi spermoskami.mozno nabuduci rok v lete ivf ak budu prasule.

surviver
3. nov 2010

pekny večer

Minka to je mi fakt luto 😔 ,tak velmi sme všetci verili....ale si skvela,že ideš dalej,ved raz to babo musi najst cestičku do vašej rodinky,velmi,velmi držim palčeky do dalšieho boja...

janula,no som rada,že ste už doma a jedno, alebo dve to je jedno,len nech ste zdravi...a PN je samozrejme najsam lepšie riešenie,drž sa 😉 🙂

a pekne sničky všetkym 🙂

janicca
4. nov 2010

dobré ránko dievčence 😉
tak už sme vyspatí po dvoch prebdeních nociach bola táto ukážková 🙂
@surviver ved aj ja vravím to jedno kolko hlavne je že bude zdravie 🙂

minka051
4. nov 2010

@janicca ja viem a v januári si pre tú copaňu ako mi napísala cikyta pôjdem. Doma sme sa dohodli poplakali teda ja odrevala ale bude dobre. Ty sa mi drž lebo normálne som sa zlakla čo si písala. Pekne oddychovať 🙂 😉

kiara15
4. nov 2010

@minka051 budem sa snazit ale neviem neviem ja keby bolo na mne idem do toho aj kazdy den len aby to bolo 😉

@janicca a ty nas tu nestresuj 😉 som rada ze ste naporadku a som strasne zvedava ci su dve 😀 drzim palcoky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre