Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

speranza1
14. jan 2011

@surviver dakujem ti moja... ja zacinam asi ako kazda v helíku na 16DC a to vychadza az na zaciatok februara... chora som teraz jak fras.... tak dufam, ze dovtedy sa preliecim... 😉 a tebe gratulujem..vidim ze Vam sa to podarilo.... 😵 😵 ... dufam, ze aj my sa budeme coskoro tesit z // na testiku... vy ste boli kolko krat na IVF?

speranza1
14. jan 2011

@minka051 dakujem ti moja - a vy kedy idee do dalsieho boja?

minka051
14. jan 2011

@speranza1 No ja už idem 18.1. na vklad. Včers om bola na UTZ sliznice všetko je ako má byť tak teraz už len aby to vyšlo.

speranza1
14. jan 2011

@brmbolcek dakujem velmi pekne... tak dufam, ze to pichanie zvladneme..no isto to zvladneme..ved my zeny nie sme padavky, ze? a dufam, ze sa budeme vytesovat aj my tak ako aj vy vsetky zo zdravych babatiek.... 😵

surviver
14. jan 2011

@speranza1 my mame Timurka z prveho ivf a teraz som otehotnela prirodzene,takže zazračik 🙂 .....a len tak mimochodom ja som pred ivf bola taka chora,že som ešte po opu brala peniciln až kym nebol transfer,takže neboj bude to fajn,len nech choroba rychlo ide kade lahšie....

speranza1
14. jan 2011

@minka051 hej? a kedy si bola na OPU? idete na ET alebo KET?

speranza1
14. jan 2011

@surviver vies co je zaujimave? ze ako cele tie roky plynu som nebola chora a prave teraz ochoriem..ale nevadi,..verim tomu ze coskoro to prejde a bude to fajn...

speranza1
14. jan 2011

@surviver a gratulujem k druhemu tehu... kraaasa 😵 😵 😵

surviver
14. jan 2011

@speranza1 no ved aj beriem ATB,tak raz za tri roky a presne pred IVF sa to muselo vysomarit...no zakon schvalnosti,ale verim ,že bude fajn ,držim palce,nech o chvilu napišeš // 😉 😵

surviver
14. jan 2011

@speranza1 dakujem 🙂

minka051
14. jan 2011

@speranza1 ja som na OPU nebola ja mám darované embryá, lebo u mňa sa už iné nedá. Takže bude to KET lebo sú ešte zamrazené.

brmbolcek
14. jan 2011

@speranza- neboj to vsetko zvladnes , tuzba je silnejsia nez pichanie si do bruska 😉 😉 😉 a verim, ze coskoro najdes svoje vytuzene // 😉 😉 😉 A to ze si chora to byva asi pravidlom u niektorych zien , ze maju oslabeny organizmus a pred OPU ci ET ochoreju , nie si ani prva ani posledna to sa stava 😉 😉 😉

@surviver - ahojcek moja , ako sa mas a co poraba nas Timurko ? , boze ale ti letia tie tt-cka 😀 😀 😀 tot si tam mala 7 a uz mas 10 🙂 🙂 🙂 , super len tak dalej nech je tam krasna 40 😉 😉 😉

speranza1
14. jan 2011

@minka051 ..moja veeeeeeeeeelmi vam drzim palceky nech vam to uz tentokrat vyjde... dufam, ze budeme tehulkovat spolu...ty predo mnou mesiac a ja potom 😀 😉

speranza1
14. jan 2011

@surviver tak ako to dopadlo budeme vediet niekedy v marci a iste vam to napisem 😉

minka051
14. jan 2011

@speranza1 moc ďakujem, neboj budeme tehulkovať spolu, mesiac hore dolu na tom nezáleží musí sa to podariť, 🙂

speranza1
14. jan 2011

@minka051 uz teraz sa tesim 😀 😀 😀 😀 😵 ... budem sa za nas vsetky co sa snazime otehu modlit kazdy den 🙂

minka051
14. jan 2011

@speranza1 ja to robím každý večer pred spaním. Určite to pomáha ja tomu verím 🙂 🙂 Dás sa aj na PN ked zčneš stimulku?

speranza1
14. jan 2011

@minka051 ano iste... nechcem si potom vycitat ze keby bolo keby...a tak.. ved vies...ja mam este aj myom hned za krckom maternice tak nechcem nieco podcenit... a ty?

minka051
14. jan 2011

@speranza1 Ja som sa dohodla z doktorkou že ked prídem lebo idem na vklad až do Jihlavy a vždy tam aj v hoteli prespíme tak mi napíše PNku od toho dňa, ale len tak na týždeň, lebo potom musím do práce. Musím robiť dane 😖 Ale dotor mi povedal že po vklade je do 3 dní už rozhodnuté a vtedy treba oddychovať najviac potom už môžem do práce, ved ja som v kancelárii, ale všetko z mierou ničím sa nenamáhať a byť v pohode. Takže ničím sa nedám rozhádzať. 🙂 🙂

speranza1
14. jan 2011

@minka051 tak ak bude vsetko v poriadku tak aj ja budem chodit do prace...avsak to asi predbieham udalostiam..len aby nam to vsetko dobre dopadlo a boli sme v poriadku a zdravucki..... 😉

speranza1
14. jan 2011

@minka051 to chodenie do prace myslim ze az po tom vsetkom....

minka051
14. jan 2011

@speranza1 Ano to je to najdôležitejšie, potom už ide všetko samo.

izzie27
14. jan 2011

@kamka17 ahoj kamka, prajem tvojej bublinke všetko naj k 4. výmesačiu. Koordinátorkou je Janka Mikulová, ale nám všetko vysvetlovala iná pani, velmi príjemná. Od zajtra začínam s proverou. 🙂

zubrienocka
14. jan 2011

@izzie27 Ahoj moja, ako ste dopadli v Heliku? 🙂

izzie27
14. jan 2011

@zubrienocka dostala som lieky, vyskusala som si na mackovi pichanie injekcií. A vy ako? Ty mas blond dlhé vlasy? Videla som taku kočku. 🙂

zubrienocka
14. jan 2011

@izzie27 Mnooooooooooo, mam 🙂. Mala som take sive tricko s trblietkami. Ja som si tiez obzrela vsetky zenicky, aby som vedela ako vyzeras. 🙂 Co si mala oblecene? Ja som bola rano u mojho Dr.,ktory mi dal clostil na dalsi mesiac. V Heliose sa nas ujal MUDr. Galo, ktory mi dal pregnyl a duphaston. Predtym mi ho moj DR. vobec nedal. Kazal mi buduci mesiac vysadit clostil (opak mojho DR) a dat si urobit hormonalny profil na 3 a 14 DC. Tak teraz neviem,co robit :(. Drahemu vysiel druhy spermiogram lepsi ako prvy, takze mu kazal brat vitaminy a ak sa znova zlepsi spermiogram, tak pojdeme na IUI a ak nie, tak IVF.

izzie27
14. jan 2011

@zubrienocka ja som mala čiernu vestu a minali sme sa v chodbicke, asi 😉 Asi by som posluchla Mudr. Gala. Ten si to asi bude korigovať sám.

zubrienocka
14. jan 2011

Tiez mas take svetlejsie vlasy a mala si ich v zopnute v cope? 🙂 Inak mna neucili pichat injekcie. Skoda, aspon by som nemusela zajtra utekat na pohotovost :(

izzie27
14. jan 2011

@zubrienocka a prečo by si mala utekať na pohotovosť? Učili ma pichať preto, lebo sa už pripravujem na IVF.

zubrienocka
14. jan 2011

@izzie27 ...ze aby mi to pichli. Tiez mi to mohli ukazat ako Tebe.... MUDr. Galo mi normalne napisal ziadanku, s ktorou mam ist zajtra na pohotovost, aby mi to pichli. Ja by som si to aj sama, keby som vedela ako a mala doma injekcie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre