Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
18. feb 2011

@surviver tesim sa, že ste OK.....a hlavne že aj ty.....vieme už pohlavie?????? alebo sa chcete dať prekvapiť????? no v každom pripade sa budeš mať co otácať pri dvoch deťoch....možem len potvrdiť 😉 😉 😀

surviver
18. feb 2011

@orsulka ešte nevieme čo to bude,ale mam tušaka,že to bude znova chlapček,tak sa snad Timurko poteši 😉 ...a viem,že to nebude jednoduche,ale zvladli ini ,tak aj my zvladneme 🙂 ,teda aspon dufam 😅 ...no dvojičky je ina kava,to vas fakt obdivujem moja 😵

cikyta
18. feb 2011

Helinky,počujte,viete niektorá,kedy prepláca poisťovňa 90 až 100% ukonov na IVF ??? 😒

orsulka
19. feb 2011

@cikyta take aj byva???????? o tom teda neviem.....
@surviver mam kamošku co ma rok po rpoku detičky, a tá mi poedala, že to už radšej dvojičky ako takto po sebe dve deti 😀 😀 😀 😀 no každý ma svoj názor.......potom si rada vypočujem aj ten tvoj 😉

cikyta
19. feb 2011

@orsulka No jedna žena mojho známeho to tvrdí,že im tak povedali.... 😒

kiara15
19. feb 2011

@orsulka ja som tu dost casto len vas citam co mate noveho 🙂

@surviver ahoj moja no veru uz je aj zaplatena to by si moj muz nedal ujst zase chorvatsko a Orebic velmi sa nam tam pacilo 🙂 a tebe tie tt riadne pribudaju 🙂

inak vsetky vas zdravym 🙂 🙂

matomajka
19. feb 2011

AHojte...s manželom sme boli 2krát v Helisoe....teraz sa posledného chystáme opäť...chodí niektorá k Dr. Krajkovičovi?ako ste spokojné??a neviete mi poradiť po akom čase navrhujú IUI??

denis19
19. feb 2011

@matomajka já k nemu chodila a byla jswm moc spokojená.....a s IUI neporadím, myšli hned na IVF 🙂

matomajka
19. feb 2011

@denis19 aj tak dakujem 🙂 a ako dlho trvalo kym odporucil IVF??

denis19
19. feb 2011

@matomajka hned po hormonálním profilu a spermiogramu, takže dva týdny.

izzie27
20. feb 2011

Ahojte ....., v utorok som podstupila v heliose moje 1.IVF. A odvtedy ma pobolieva v okoli laveho vaječníka a podbrusko. Myslela som si , ze je to bolest po zákroku a tým ze na lavo som mala viac folikov. Bolest uz nie je velká. Nafuknute brucho nemám, a snazim sa vela pit.Myslíte si ze by to mohol byt ten syndrom?Dakujem za odpovede.A prajem pekný víkend

denis19
20. feb 2011

@izzie27 myslím, že to není OHSS, to jsou jiné príznaky, dle mne je to normoš reakce na celé IVF, jen klid a odpočívej a dočkej dobrého výsledku 🙂

izzie27
20. feb 2011

@denis19 denis dakujem ti velmi pekne. No neviem ci sa dozijem dobreho vysledku, lebo v piatok bublinka ma známku 2 a 7buniek a dnes uz bola zliata a dali ju na PCM. Co neviem co je. Zajtra si mám zavolat.

denis19
20. feb 2011

@izzie27 hm, to také nevím co je,ale neboj...jen verit..... 🙂

izzie27
20. feb 2011

@denis19 dakujem ved sa snazim 😉

wolfskinka
20. feb 2011

@surviver neboj ale podla toho co si mi hovorila ked sme spolu kocikovali myslim v stredu, tak podla tvojej predstavy ako timurko bude podavat cumeľ a flašku a hrat sa s babetkom a bude ti pomahat tak to nebude problem, ved to bude dobre babetko 🙂 a s timurkovou pomocou to zvladnete lavou zadnou ani nebudete vediet ze mate druhe babo ... xixi

matusik111
21. feb 2011

Ahojte. Chcela by som sa opytat, ci mate skusenosti s genetickymi testami ( NT screening) v Heliose? Dakujem 😵

larati
21. feb 2011

@matomajka Ahojcek, vsetci su tam super, maju velmi dobry pristup, a Dr. Krajkovic je skuseny, venuje sa ti, vysvetli ti veci co a ako...ja som bola velmi spokojna.

larati
21. feb 2011

Ahojte, neviete ako to chodi v Heliku s darovanymi vajickami? aka je cakacia doba a teda aj cena. islo by to cez poistovnu? mam za sebou len 1. IVF

denis19
21. feb 2011

@larati darovanéé vajíčka nejdou pres pojišťovnu a tuším helik ted nemá ani vajíčka v dar. banke..ale možná se to už zmenilo, to to je info z konce roku 2010 🙂

surviver
22. feb 2011

@orsulka tak ved potom dam infošky a porovname čo je lepšie ,či dvojky,či take po roku a pol 😉

@kiara15 tak z vas musia mat cestovky radost,ked takto pekne first minutujete 🙂 ..a ved si zaslužite trocha oddychu,ked v robote makaš ,dufam,že už toho nemaš tak vela ako na Teba navalili po marodke...

@wolfskinka no niekde som čitala,že treba mysliet pozitivne 😀 ,tak sa toho držim a verim ,že bude fajn 🙂 ....no ved čas ukaže 😎 😅

komarik
23. feb 2011

Ahojte dievčatá,
tak mi sa už trápime sami. Tatino od pondelka chodí do práce (od rána do 21.00h) a Melinda si zmyslela že chce byť stále na prsníku. Ak nie je tak len plače a plače. Poviem vám že niekedy som z toho poriadne zúfalá. Snažím sa dodržať aspoň 1,5 hodinové intervaly medzi kojením ale je to o život. Hádam to nejako prekonáme.

cikyta
23. feb 2011

Všetky zdravím.............. 😎

@komarik Mojko,toto robila Sisa 😀

kiara15
23. feb 2011

@surviver to mas pravdu veru uz sa vzdy usmievaju ked tam prideme 😉 😉 veru stale je co robit a este dlhu dobu mi to daju pocitovat 😒 ale co ked mi to takto osud zariadil 😔

surviver
24. feb 2011

@kiara15 moja to fakt v tej robote? 😲 ,ved by to mohli pochopit,že čo všetko si si preskakala...no čo už narobime, kolegov ani šefov si moc nenavyberame....tak držim palce nech to zvladaš čo najlepšie 😉

surviver
24. feb 2011

@komarik no viem o čom hovoriš,ale to prejde aj ked to nie je lahke...držte sa babulky 🙂

surviver
24. feb 2011

@kuspitka dobry članok 😉 😀 ..aspon vidim,že je nas vela podobnych 😅

kuspitka
24. feb 2011

@surviver tak to nas je vela....KO SA CITIS TEHULKA?

kamka17
24. feb 2011

@komarik mamina, tak prajem veľa sily a čo najmenej preplakaných chvíľ...sama som si občas poplakala, ale vy ste bambulky statočné, zvládnete a neboj, všetko to prejde, musíte si s Melindou na seba zvyknúť, však to nie je len tak, že taaak dlho bola s tebou v brušku a zrazu je "sama" 😅 ...proste ťa potrebuje cítiť čo najviac pri sebe...a aj keď je to ťažké, užívaj si to, lebo ani sa nenazdáš a prejde toto obdobie ako voda a Mel si ani nespomenie, že existuje nejaký cicík 😉 😉 palčoky držíme všetkých 40 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre