Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
2. okt 2009

survi.....ake brusinko...krasne 🙂))))))

liviaf14
2. okt 2009

orsul, to vážne? ešte sa to hovorí ako pleseň.

orsulka
2. okt 2009

livia....aj ako plesen a mykoza...to su mi zname pojmy......

ale kvasinky tak akurát vo vine som pozanala.... 😀 😀 😀 😀

surviver
2. okt 2009

este som stale tu,lebo obed až za 10minut... orsulka dakujem 😉

domika9
2. okt 2009

jaj tak aj ja viem čo to je len som nevedela že je to to iste 😅
no a na varenie už nemam žiaden tip zajtra varí svokra a v nedelu netuším čo budem robiť na papu ale v pondelok sme pozvaní na obed svokra vyhrala obed pre 4osobky takže pekne sa dam dačo fajne

surviver
2. okt 2009

domika ta stranka,čo si tu dala asi pred dvoma dnami,pekne veci,ak by si nahodou niečo objednala z nej,tak daj vediet,že ake to bolo???

wolfskinka
2. okt 2009

tak uz som tu naspat z martina ... pokracujem dalej dala mi tabletky na posvovu sprchu to som pochopila ako sa to aplikuje ale mast macmiror complex a k tomu je take pero a neprisla som na to ako sa to pouziva neviete niekto

orsulka
2. okt 2009

wolfi...tak toto su pre mna novinky.....ani tušaka som nemala, že nieco taketo existuje

wolfskinka
2. okt 2009

no vidis ta sprcha k tomu je taka nadoba vyzera to ako clystir, to naplnis pollitra teplej vody a v tom rozpustis sumivu tabletu a potom to tym clystirom narat vystrieknes celeho pol litra ... no som zvedava

ale ta mast netusim ako asi si ju nababrem na ruku a natriem zvnutra , ved to je jedno ci perom alebo prstom, prstom mozno este lepsie no nie ?

orsulka
2. okt 2009

wolfi.........a to si len natries a nechás posobit???? tak asi, nie???????? ale ked k tomu davaju pero, tak možno perom radsej....
na prstoch možes mať ncistoty alebo čo...

či čo?????

romy01
2. okt 2009

wolf to je super, že ideš ďalej, teším sa s tebou - ale v tomto ti neviem poradiť

wolfskinka
2. okt 2009

prsty si vyumyvam nejako len ked neviem ako sa to pero naplna

romy01
2. okt 2009

wolf urcite mas tam na to pero návod a ak nie tak si to vyhladaj v googli

orsulka
2. okt 2009

wolfi................to je fakt neskutočne s tebou...ta ty furt ddaco mas.......take navyse, co ine nemaju 😀 😀 😀
ale hlavne naozaj je, že to nič nie je, a pokracuješ dalej!!!! 🙂 😉

janette33
2. okt 2009

Ahojte snazilky. Ja som tu nova. Mam za sebou 1 IVF - ICSI neuspesne, mame velmi zlu morfologia. Ako to je s dalsim pokusom a poistovnou? Viem, ze ja musim cakat 3 mesiace a mat pauzu a co poistovna? Potvrdi ziadodost aj druhy krat bez problemov? Mam Apolo poistovnu.

orsulka
2. okt 2009

janette..............v pohode...potvrdi....................... 🙂

orsulka
2. okt 2009

babiky mojeeeeeeeeeee......ja som dnes toooolko roboty urobila tu v praci, to si ani neviete predstavit...
skrátka...možte byť na mna hrde !!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja ked už budem tehu, tak im tu veeeelmi chýbať !!
😉 😉 😉 😉

orsulka
2. okt 2009

tak ahojte...a pekny slniečkový víkend.... vsetkým... 🙂 🙂
a vela lasky prajem 🙂))))

pa pa pa

kiara15
2. okt 2009

to ste vsetky na akcii!! 😀 😀 😀

kiara15
2. okt 2009

ta samomluva sa tu ozaj osvecila 😀 😀 😀 😀 😀
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

romy01
2. okt 2009

baby prajem pekný víkend 🙂

bakosko
2. okt 2009

😝 kiara kolky raz si bola na IVF ja som bola v Rakusku 3 krat teraz chcem ist do heliosu ake tabletky si mala ty idem ako samoplatca ak mas cas tak popis

minka051
3. okt 2009

Dobré ránko 😎 😎 ako vidím tu sa ešte spinká 🙂

Tak ja idem zatial urobiť ranajky 😉 A dnes vegeeeet.. 😀

mzuzka
3. okt 2009

dobre ranko krasny vikendik aj ja prajem. 😎

kamka17
3. okt 2009

pekný deň prajem všetkým a užííííívať slniečko, šup šup... 😎 😎 ja žiaľ tento víkend pracovne, inak by sme už boli pod rozsutcom...

wolfi, no ako si zvládla tú masť s perom ???

domika9
3. okt 2009

ahojte heliniky peknu a hlavne slnečnu sobotu vam prajem

ja som sa tu včera vytratila asi som to s tymi pirohami prehnala aj ked som pomedzi robotu občas ležala potom ma začalo bolieť brucho a zase sa mi objavilo trošku krvi našťastie to prešlo ale brucho ma bolelo do večera mala som taky pocit že už už začnem krvacať ale našťastie noc som mal kludnu ani som sa nebudila ani som sa nemusela prehadzovať tak mi to prešlo asi už nebudem robiť take vec , celu kuchynu mm potom popratal zlatik aby som mohla ležať
survi asi budem objednavať aj z tej stranky ono niečo sa opatí tam niečozase inde tak si to všetko isto ešte pozriem a potom dam info samozrejme 🙂 mna na tom zaujalo že je tam vela aj slovenskych vyrobkov tak by som chcela trošku podporiť naš krachjuci štát 😀 😀 som bojovník proti kríze 😉

romy01
3. okt 2009

ahojte dievcence
Poslušne hlásim, že mám drobčeka v brušku 😀 Dnes ma 8 buniek a o tri tyzdne - necele si pojdem pre tehotensku knizku 😀 😀 😀

domika9
3. okt 2009

romy super tak teraz ho pekne opatruj 🙂

romy01
3. okt 2009

domka ako to je po ET? mam ležať? alebo možm aj sediet pri pc? - ja sa bojim cokolvek robit. Doktorka povedala, že kludovy režim, ale ja sa aj tak bojim, co len pohnut

domika9
3. okt 2009

romy neviem ti povedať ja som nebola na et ale ja myslím že aj ked to budeš trošku striedať tak by sa ti nemalo nič stať hlavne si myslím aby si nič nedvíhala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre