Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
18. sep 2010

cavte cavte....ja mám novu obývačkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@tija28 hviezda Juhu, že sa aj ukažeš, už som ti sla pisat sms...!!!!!!!!!! nebudem tio pisať, že zvolni...lebo.....veď načo 😀 😀 😀 😀 ked sa citiš v praci dobre, a vsetko je OK, tak rob tak, aby vam bolo dobre 😉 😉 😉

vsetky babulky pozdravujem prajem pelkny vik, konečne so slniečkom.......
o chvilku vyrazame na oslavu k znamym tak dufam, že bude nejaky fajný koláčik...mnamiiiiii 😉

cikyta
18. sep 2010

ahojte všetky.........................

@tija28 dakujem
inak-
@orsulka gratulujem k novej obyvke a Ferinovi povedz,že nová skrina do detskej je hluposť,pretože..................kuk album 😀

katy7
18. sep 2010

@tinkaza odpovedam az teraz, lebo som sa sem skor nedostala, ano bola som na nadstand. najskor na apartmane, keby som mala drobca u seba, bolo by nam tam skvele, vlastne WC, sprcha a hlavne vsetko blizko, prve dva dni mi to velmi vyhovovalo, lebo som stale odpadavala - kolisal mi tlak a chybalo zelezo 😒 ale po piatich dnoch ked drobec bol stale na JIRS som sa dala prelozit na nadstand. jednotku, lebo hrozilo, ze tam zostaneme este dlho a to by som sa asi nedoplatila.

janicca
19. sep 2010

ahojte tak my už sme z kontroly doma......tak folíky maju od 12 do 16 mudr.povedal že to je ešte skoro na OPU,v utorok kontrola a definitívne OPU najneskor vo štvrtok ....aaaach to čakanie ma trošku štve .... 😖

surviver
19. sep 2010

pekne ranko 🙂

@janicca jani neboj,kto si počka ten sa dočka 🙂 ...tak pekne pomaličky,už si blizko ciela,myslim na vas 🙂 ....

janicca
19. sep 2010

@surviver ja veru máš pravdu .... 😉 len sa mi to zdá neskutočne dlho no idem niečo robiť nech prídem na iné myšlienky....božtek na noštek Timurkovi posielam .... 😵 😵

surviver
19. sep 2010

@janicca dakujeme za božtek 🙂 ...ja Ti verim,že sa Ti to vlečie 😔 ...tak fakt rob niečo ine, nech na to nemysliš,aj ked sa to asi moc neda....ale pozitivum je,že v pondelok nemusiš vstavat do prace 😉 ..tak paaaa

surviver
19. sep 2010

@orsulka ešte som zabudla,Orsulik všetko naj k novej obyvačke 😉 ,už len nejake dekoracie a bude to tip-top 🙂 😵

janicca
19. sep 2010

@surviver tak to je na tom asi to najlepšie že nemusím ísť do práce normálne sa na to teším ..... 😉 ))))

surviver
19. sep 2010

@janicca no vidiš moja,ak sa chce,tak dôvod na vytešovanie sa vždy najde 😉 ...ale o chvilu budu ine krajšie dôvody...len ešte nepredbiehajme,zatial stači aj to volno ,no nie? 😉 😵

cikyta
19. sep 2010

@janicca Nebud smutná. Štvrtok ti budu vyberať vajíčka a mne zub 😀
Je mi jasne,že to nieje to iste...ale šak baba jedna...ja som ťa chcela potešiť...

janicca
19. sep 2010

@cikyta smutná ? 😉 ani nie len som nedočkavá....som povedala keby že sa ešte raz narodiť tak s vajcami chlapi tí nemajú z ničím problém.... 😠 😀 ale mna to za chvílu prejde to všetko su hormony tak sa musím s nimi popasovať.... 😠 😉 v utorok myslíme na Orsulku a jej babulky a vo štrvtok na moje vajca a tvoje zuby ..... 😀 😀 😀 😀 😀

ozaj a včera som bola pozriet Martulu má sa fajn pozdravuje vás a jedno z dvojičiek bude na sto pro vajčák 😵 😵 ...je taká spokojnučká tak sme pokvákali a mala fantasický koláčik tak samozrejme som nepovedala nie 😅 a dala som si musím od nej recept vypýtať 😉
@orsulka do novej obyvky dve nové babiky no super teším sa s tebou ... 🙂 ))

cikyta
19. sep 2010

@janicca Martusku pozdravujeeeeeem aj ja 😉 a gratulujem k "vajčičákovi"malinkému. 😉
Stvrtok nemysli na moje zuby ( ☹ ) iba zub! Nejdem si dať všetky von.To pomaly po jednom...
A nebud nedočkavá! Inak do buduceho života ber aj mna ! Aj chcem vajcia ! (nie v sebe,ala pod sebou! Nie "na chvílu"-ale navždy!) 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
19. sep 2010

@janicca no matej je akcny, s bruskom je to uz lepsie, ale este stale to nie je bez bolesti, dnes plakal od 5,00 rana od bolesti, co sa nemohol vykakat enzaberalo nic, ani fenyklovy cajik, ani masticka na brusko, cvicila som s nim a ked uz som isla dat rektalnu trubicku tak sa konecne o 9,00 vykakal, chudiatko 4 hodiny sa trapil aby sa vykakal a potom od unavy hned zaspal ani mu nevadilo ze nejedol,

chodim s nim vonku kym sa este da a pocasie dovoli, matej je rad vonku, vcera sme boli na gulasi, dnes v sipkovej a vo vratnej, cerstvy vzduch mu robi dobre,

matej dnes vazil 5600g .. no mam uz co nosit a vyrastol mi zo vsetkych dupaciek 56 a uz aj 62, rastie veru ako z vody

drzime palceky aby ti to vyslo , myslim na teba,

kiara15
19. sep 2010

pekny vecer zela vsetkym!!ja mam vseeeetky od A.....po Z pozdravit od mzuzky a ze Silvinke posiela velke cmuk 😉 😉

zajtra idem na kontrolu tak drzkajte palcoky 😉 😉

kuspitka
20. sep 2010

ahojte.
prajem vam pekne ranko a pekny dnik.ako sa mate?

cikyta
20. sep 2010

@kiara15 Sisa dakuje pekne a posiela späť velký cmuk...........
Inak zdravím všetky a hlavne tie,ktore potrebuju na zajtra držať palčeky 😉

@kuspitka ozik.Ja som sa ťa chcela spýtať.Prečo si ty mala cisarsky? ☹

kuspitka
20. sep 2010

@cikyta kvoli tomu,že uz mala bola v ohrozeni.nevladala uz dýchať aj kvoli tomu,zr primar nechcel riskovať, ked som po ivf

cikyta
20. sep 2010

@kuspitka aha ☹

simpatica
20. sep 2010

Ahoj, holky?
Ja jsem jiz tyden opravdu stastna, protoze jsem si po ve stredu 14 dnu po ET nasla na testu //

Proste jsem stastna jako blecha, da se rict. Ted beru leky dale, gynekolozka mne vypsala marod, i kdyz se moc nechtela, ale asi je to lepsi, doma je clovek vic v klidu. 30.9 mam jit na UZ. Akurat do te doby si rikam, ze jsem trosku nejista,protoze
to ze jsem tehotna vim jenom z tech mojich palicek na tehotenskem testu.
Zavadeli mi 2, tak uvidime......

Jak jste na tom byli vy po ET ? jake je to cekat dvojcata? Neni to spis strach, ze je to riziko jiz samo o sobe?

Dekuji Vam mockrat za reakce.

kuspitka
20. sep 2010

@simpatica gratulujem.
je to strach ja som ho zazila,ale zas je to aj radost.

simpatica
20. sep 2010

@kuspitka

A kdy si kuspitko mnela prvni ultrazvuk? Bala si se, kdyz si tam sla? opakovala si si jeste test ?

kuspitka
20. sep 2010

@simpatica nie uz neopakovali.ani som sa nebala ,skor tesila.

kiara15
20. sep 2010

pekny den zelam vsetkym takze kontrola ok asi tak 6folikov okolo8-12mm .
@cikyta odovzdam 🙂 🙂 🙂
@simpatica gratulujem //a na krvny test si bola??

surviver
20. sep 2010

pekny den aj ja prajem 🙂

@kiara15 blahoželam k peknej urodičke 😵

@simpatica všetko naj k bambulkam,len ich teraz pekne opatruj a šetri sa,nič tažke nerobkaj 😉

@kuspitka mala je zlata a ako vam už pomaly chodka,no super 🙂

kuspitka
20. sep 2010

@surviver hej je zlata az nato,ze uz vie poriadne zurit 😀

kuspitka
20. sep 2010

@kiara15 ahoj moja.ako sa mi mas zlatko?

surviver
20. sep 2010

@kuspitka kuspi aj naš je taky...snad z toho vyrastu betarikovia malí... 😉

kuspitka
20. sep 2010

@surviver tak dufam,ze hej.
dnes ideme dat prestrihnut hrazdicku malej po jazykom to bude krik

minka051
20. sep 2010

Ahojte zdravím všetky maminy a aj nastávajúce 🙂 🙂 Čítam že tu máte aj starosti ale to všetko k tomu patrí. Ja sa zas chystám ešte na jeden pokus a tento týždeň začínam s prípravou sliznice, tak uvidíme aké šťastíčko príde 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre