Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
23. sep 2010

@surviver dakujem 😔 Bože ked to tak bolí.Tabletka mi zaberá na malu chvílku.Ked to takto bolí,to sa na nič nesustredím,nedokážem nič,len sedieť a držať si tlamu...chudiatko Sisa mi tu pobehovala,smiala sa,volala ma a ja len hm...hm...
Dokonca teraz večer už aj ona robí hm...hm... 😒

@janicca ahojky! Juj ved to je nádhera že 9 vajíčok! Držím palce,nech sa držia čo najdlhšie a najlepšie do blastocist-aby bolo čo dať do bruška a ešte aby bolo čo dať "postrážiť" ujovi mrázikovi ! 😵

@kamka17 Miláčik moj-cmuky cmuk! Tak Paulínke sa v jej prvej izbičke darí vravíš.Tak to je super !!! A teším sa velmi !!! A inak-to ti ju nedovolia vidieť každý den? ☹ (u nás v MT to dovolia,nech je akokolvek bábätku zdravotne.) ☹ Tak ked za nou pôjdeš najbižšie,pošuškaj jej do jej malinkého uška,že :
-dobreho vela nebýva a tak nech len spokojnučko spinušká a pomalynky silnie z maminkinho mliečka!
(maminka,tebe taká malá rada.Vieš čo chutí v mliečku bábätku? Ked si šupneš salco) 😅

kamka17
23. sep 2010

@cikyta možem ísť za ňou aj 10x za deň, nebola som kvoli sebe, že som bola tak nachcípaná, nech im to tam celé nanakazím 😉 😉 😉 no a dnes bola že fakt nádherná, tak krásne spinkala...asi tušila, že na si na ňu spomenieš 😉 😉
salco??? no dík 😉 😉 ...a budem rada, ak poradíš aj ďalšie triky a finty na dobré mliečko, lebo mamina je zúfalá, že čo može a čo nemože jesť a piť, aby som jej neublížila 😖 😖
Silvinka je učenlivá...hmm..hmm... 🙂 verím, že to nie je sranda s boľavým zubom, ale myslím na teba a verím, že bolesť rýchlo odíde 😅

cikyta
23. sep 2010

@kamka17 Jaj fakt ! Ja hlava blbá ! Ved ty si bola choručká ! Pozabudla som na to ! Pardon 😅 😉

No to s tým salcom mi hovorila dr.ked mi Sisu očkovali,alebo bola choručká.............vraj mliečko bude sladšie,čo maju bábätká velmi radi a tak budu viac papať a budu spokojnučké z tej dobroty.
No a aby bolo mliečka vela a bolo zdrave,tak pi nejaké acidko,aktiviu atd...+dobre domáce polievočky.

fopardi
23. sep 2010

@kamka17 ahoj myslela som na vas tak nech sa ma Pavlinka dobre a nech rastie ako z mliečka 😉
jedna znama mojej kamaratky porodila v 30tt trojčata a všetky su v uplnom poriadku 😉

kiara15
23. sep 2010

@tija28 joj dufam ze ano 😉
@komarik diky budem na to cakat 😉
@surviver len nech rastu v sobotu tam pojdem s malou dusickou 😉

kiara15
23. sep 2010

@kamka17 super ze ste naporiadku drkam palceky nech sa malej tak pekne dary 🙂 🙂

@janicca super sprava pekne si mala foliky drzim palcoky a ja stale picham este ze budem dokupovat injekcie tak som na tom vseliak som zvedava na sobotu 😉

dunda80
23. sep 2010

Ahojte babenky 😉
@kamka17 som veľmi rada,že ste v poriadku 🙂 .Mooc som na Teba myslela a veľmi držím palce,nech máš Paulínku čoskoro doma a ešte raz moc gratulujem. 😉

janicca
24. sep 2010

bre ránko prajem 😉 😎

tak volala som do Helíka síce neviem načo šak to iste mi včera povedala teta embryologička že koľko ich zobrali a koľko sa ich oplodnilo ....niekedy si myslím že zbytočne to takto naťahuju a tie žienky stresuju aj to známkovanie je uplne o ničom tak bud su dobre alebo su zle ...no asi mi začínaju hrat nervičky ... 😖

@kamka17 sme radi že mala Paulínka je v poriadku ved ani sa nenazdáte a ty moja sa čím skor daj do poriadku čo sa týka toho nachladnutia... 😉
@cikyta moja ako zubok už je to lepšie??? fu fu fu ak to pomože posielam 😉
@kiara15 hlavne žiadne stresy to ti hovorí tá pravá 😀 😀 😀 neboj bude dobre 😉 😉

kuspitka
24. sep 2010

@janicca ahoj.a akú majú známku?

janicca
24. sep 2010

@kuspitka tie známky su od 1 do 3 a ide mi to na nervy to známkovanie no nejako bolo nejako bude ....idem dievčence pá pá ja sa ozvem 😉

kuspitka
24. sep 2010

@janicca neboj bude dobre.tak ti to veľmi prajem aj všetkým dievčatám čo sú tu....

kamka17
24. sep 2010

dobré ránko prajem 😎 😎 😎

zabudla som včera ešte napísať, že martula je od včera zase v nemocke 😢 😢 v noci mala nejaké bolesti a špinenie, dali jej infuzky...ale bambulky by mali byť v poriadku, pojdem ju hádam aj cez víkend pozrieť, isto ju pozdravím

ciky...čo robí diera po zube??
@dunda80 ďakujem za sms 🙂 som rada, že na mňa mslíte, ale treba sa držať aj vám...ako sa máte, všetko ok?? držím palce, nech to vydržíte do konca, nie ako my 😅
@janicca no cica, ty ak plánuješ len premýšľať nad folíkmi, tak nástup ku mne...upratovať, variť a tak...aspoň prídeš na iné myšlienky a bude nám spolu veselo 😉 😉 😉

kiara15
24. sep 2010

@janicca ja viem ako ti je moja 😀 mam podobny problem ale mi to zvladnee no nie???a kolko ich mas co ti vlastne dnes rano povedali??
@kamka17 ze pozdravujeme martulu a drzkame palcoky 🙂
a ty ides pozret dnes Paulinku??ked ano boskaj ju za mna 😉 😉

kuspitka
24. sep 2010

@kamka17 tak už len pár mesiacov a už budeš malé držať v náručí....

@kiara15 moja ,ako sa ti darí?

kiara15
24. sep 2010

@kuspitka ahoj no este stale som chora mam sople a trosku som zachripnuta a nato vsetko herpaes na ustach hotovy hypochonder 😀

fopardi
24. sep 2010

@kamka17 ☹ bože ta si tiež odleží ale ked treba tak treba 😉 že pozdravujem aj ja

@kiara15 aj ja som chora už hodnu chvílu a nie a nie vyzravieť a ako inač v akom si stave ? lebo nejako mi to ušlo už si bola vyberať či ešte len pojdeš?

kuspitka
24. sep 2010

@kiara15 neviem ,ako sa to valo co som jedla ja ,ked som mala herpse ....
musim ti to skusit najst ak chces...

mimili
24. sep 2010

Ahojte! Janicce posielam na dialku vela, vela pozitivnej energie a trpezlivosti. Prvy maly uspech uz mas za sebou a pridu urcite aj dalsie!!! A Kiare este navyse prajem vela sily, kedze ma este pred OPU.
A ako je to vlastne s tym cislovanim embryjok? To je cislovanie ako v skole - 1 -najlepsie, 5-najhorsie?

mimili
24. sep 2010

@kuspitka Ja si davam vzdy B-cko na herpes. Ked si ho dam pri prvych priznakoch, pominie sa mi. Ak neskor, tak nie je aspon taky velky a lepsie sa hoji.

kuspitka
24. sep 2010

@mimili ja zas pangamín to mi poradili v heliose.

kiara15
24. sep 2010

@fopardi ahoj moja ja mam pred opu idem asi v stredu ale zajtra budem mudrejsia idem na kontrolu 😉
@kuspitka takze pangamin a to mozem brat pri stimulke??a co to vlastne je??
@mimili dakujem moja pekne vsak uz vsetko vo mne pracuje ci to bude ok 😉

mimili
24. sep 2010

@kiara15 Pangamin je z kvasnic... myslim... a asi sa od toho aj pribera🙂

kuspitka
24. sep 2010
surviver
24. sep 2010

pekne ranko 😵

@janicca ,jani,tak Ty si dobra sliepočka,tolko vajičok to je super a na tie znamky sa vys....kaj aj mne sa zda,že je to len zbytočne stresovanie.....drž sa moja a ak by si nahodou šla kamke pomahat,tak pridi kuknut aj k nam,u nas nemusiš upratovat 😀 ,už sme s Timurkom upratali,tak len pokecame 😉

@kamka17 ,to je super,že si už doma,aj som na Teba myslela,že či si už doma,či ako,ked si sa neozyvala,ale teraz je najdoležitejšie dat sa dokopy a nachystat všetko pre princeznu,nech pride do pekneho 🙂 ....fajn ,že Paulinka pekne pribera,posielame pusinku,ked ju pojdeš pozriet 🙂 ...a tiež pozdrav Martulku,ta si tiež už užila tej nemocky,ale radšej v nemocnici akoby sa malo niečo zanedbat

kiara15
24. sep 2010

@mimili no super dost ze som uz pribrata dost este viac to nie 😒

kuspitka
24. sep 2010

@kiara15 ak chces,aby ti to prešlo tak to ber.
ja som to tak robila.

cikyta
24. sep 2010

Ahojte... 😎
Tak...vnoci som krvopotne o pol 12 uspala Sisu a o 12 mi niekto šialene vyzvánal...Bala som sa vystrčiť nos z perín ☹ Lebo muža mám na služobke.
Diera ma bolela celu noc.(po zube) 😅 Nadránom som si z nej vybrala nejaku nitku a kusok zemiačiku... 😝 a to mi tam kázali nechať krvnu zrazeninu.No nevydalo 😀 Ale spomínam si,že raz na pohotovosti mi ho schválne rozrýpali,nech sa mi urobí nová krvná zrazenina,tak neviem,či sa do toho pustiť.
Rano mi na chvilu pomohla ružová tabletka a som si pospala 🙂
No nič,dosť bolo o mne a mojej diere...... 😅

@dunda80 krásny datum tp.Aj moj brat sa vtedy narodil a ak by si prenášala do 29.tak to už mám narodky ja. 😉
Len sa držkaj v zdravíčku čo najdhšie 😉

@janicca viem si predstaviť,čo prežívaš... ☹ Skoda,že nebývaš bližšie.Teraz tu máme jarmark....taký suchý,ale máme.No na kolotoče musíme isť do MT 😠 By sme to roztočili.Poobede budu odhalovať sochu k výročiu,ktoru navhla kamoška,tak ju pôjdeme podporiť 🙂 Vraj príde aj telka,tak si musím dať ešte natáčky do prašiny,nech som nádherná 😵
A hlavne-ver mi,že to výjde a ničoho sa neboj! Ver veštici Čikynkýre !!!!


@mimili Ano.Jednotka je najlepsia a päťka najhoršia 😒

kiara15
24. sep 2010

@kuspitka uvidim az mi nepomoze nic ine tak si dan 😉

kiara15
24. sep 2010

@cikyta no teda to si mala zase uzasnu noc a ani nevies kto to bol??

mimili
24. sep 2010

@kiara15..veru, ako pise Kuspitka.. ak to pomoze, tak co na tom... A za par tabletiek urcite nepriberies, iba ak by si to brala dlhodobo.

Pri IVF ste velmi pribrali? Ja sa bojim, ze budem cela vyrazkava, tucna, hnusna a budem sa bat vyjst aj na ulicu 😕

Cikyta, viem co prezivas.. mne nedavno trhali zub (samozrejme, ze mu to neslo), za dva dni ma zacal boliet dalsi, ktory mi museli vrtat a o par dni treti... to som uz myslela, ze asi umriem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre