Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
26. sep 2010

@zuzanka7834 idem na odber vajicok 😉
@orsulka vsak som sa tak tesila ze sa to nenatahuje tak som ti preto volala dufam ze som vas nezobudila 😉

orsulka
26. sep 2010

@cikyta fuuuuuu !!!! tak potom to budeš riwšiť až zajtra??? ci vobec nie??????? 😕

kiara15
26. sep 2010

@surviver diky moooc budem to potrebovat 🙂 🙂 🙂

orsulka
26. sep 2010

@kiara15 nie nezobudila....ja tak normalne vstanem najneskor o pol siedmej..... 😉 takže zajtra ??????? ty brdko...držim palec!!!!!! 😉 😉
a pozdravuj odo mna Krajka...akože fakt normalne ho pozdrav...teda ak ťa bude robiť 😉 😉

kiara15
26. sep 2010

@orsulka no ved lebo v sobotu som bola prvy krat pri novom dokym taky nezvyk 😉

orsulka
26. sep 2010

@kiara15 uplne novy doky??????? akože tam na stálo pracuje??????

cikyta
26. sep 2010

@kiara15 Juj držím palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@orsulka No...ak mi bude takto,ráno pojdem k zubníkovi,no ešte predtým sa pohádam s mm,lebo on o tom ešte nevie.... 😒 nejako ma nakakal a máme mierne tichu domácnosť. 😒

orsulka
26. sep 2010

@cikyta tak ked mu to ráno povieš, aspon nebude ešte tichšie 😀 😀 😀 😀

kiara15
26. sep 2010

@orsulka ano on mal v sobotu sluzbu este som pri nom nebola az teraz ale simpos 😀

@cikyta diky moc ako bolo na jarmeku??,

cikyta
26. sep 2010

@orsulka 😀 😀 😀 😀 au!

@kiara15 neboli sme 😔 ved preto tichá domácnosť 😒

kiara15
26. sep 2010

@cikyta aha tak to som nevedela a co sa mu nešcelo?? 😒

cikyta
26. sep 2010

@kiara15 no...piatok sa dotrepal až večer domov z roboty 😒 V aute nebola autosedačka,ktoru nechal na firme 😠 Mna bolel zub sobotu,tak sa akože kam chcem hrabať?atd...atd... 😠 No dnes-prší 😠 😠 😠 😠 😠 takže Silvinka si užila kolotočík len tak vo fantázii. 😠

janicca
26. sep 2010

@kiara15 zajtra budem na teba myslieť 😵 😵 tak ak sa tam budeš niekde motať tak pozdravuje aj tie moje embryjka

@orsulka nie tak ďaleko ešte nebola naposledy to bolo v 19 tt.ja viem že nebude to mať ľahké....

a ja teraz silno rozmýšľam že kedy mi začali odchádzať tie embryjka pri prvom IVF či už po PK alebo pred PK pýtam sa drahého že či si náhodou nepamatá a on na to že čo to je PK 😕 😅 ja by som chcela byť chlap !!! 😀

kiara15
26. sep 2010

@cikyta joj to by aj mna nastvalo tyto chlapy aspon na Sisi mal brat ohlad moja 😒
@janicca jasne pekne ich pozdravym od teba 😉

janicca
26. sep 2010

@cikyta keď sa darí tak sa darí .... 😠
a ja dnes celý deň len kočíky pre dvojičky hľadám no tak ja už mám v hlave iný mišung ... 😀 ale veď mňa to prejde ...aj keď veštkyňa si stále tvrdí svoje !!! ..... 😀 😀

cikyta
26. sep 2010

@janicca Aspon poradíš Orsulke s kočíkom 😉
Tebe bude dvojičkový na nič !!!! Karty,ani hviezdy nepustia ! 😀

@kiara15 No veru....už bola raz Sisa na kolotoči,no to bola malinká a zaspala v nom.Teraz by si to užívala a viem,že by ani nedýchala od radosti ! Vonku videla dievčatku v ruke balonik a chcela sa ho dotknuť,no tá malá jej to nedovolila. Normálne som mala v očiach slzy.... ☹ Celý týžden čakám ako cikula na muža,na jarmok,na Sisinu radosť,fotky atd...a napokon... 🙄 čo už.Najbližšie mu to vrátim !!!!!!!!!! Utorok má meniny,tak si ich ani nevšimnem 😅

cikyta
26. sep 2010

@janicca Mne tak nárazovo odumreli embrijká na 4 den.Ten bol vždy rozhodujuci pri oboch IVF.Proste v tom čase sa maju bunky zliať a maju mať okolo seba obal.To sa nejak vždy "popučilo" a nenastalo-myslím u nás . 😉

janicca
26. sep 2010

@cikyta cikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja viem že to bude vajčák ja len skúšam či sa hviezdy náhodou nepomylili..... 😀 😀 😀 😀

cikyta
26. sep 2010

@janicca Nie nie ! Vidím jasné "tojášiky" 😀

janicca
26. sep 2010

@cikyta tojášiky to čo za výraz ??? 😅 ta ja neznám !!!

cikyta
26. sep 2010

@janicca pozri si to v madarčine 😀

janicca
26. sep 2010

@cikyta vajceeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hahahahaha si ma pobavila to si zapamatám

zuzanka7834
26. sep 2010

Ahojte 🙂

zuzanka7834
26. sep 2010

@cikyta este ma napadlo, ze ked bolel zub jednu nasu známu, tak nám obžula celé aloe 😉 Ale potom sa tvárila blažene 😉 😉 Skús, ak máte doma, alebo poznáš niekoho, kto má, normálne si z neho odlom a obžuvkaj, nech sa Ti tá šťava dostane k diere bolavej...

@janicca aj ja držím veľké palce, prajem Ti nech máš do troch týždňov ešte lepšie spráááávy!!! 😀

@zuzanka.h aj mne ho vysekávali, zlá správa je, že to bolelo tak, že som nahlas plakala (ale až doma, keď doznela injekcia na umŕtvenie) a dobrá správa je, že to trvalo iba jeden deň. A vieš ako to chodí, aj ten najťažší deň má iba 24 hodín 😉 Drž sa, keď to bude aktuálne...

@kiara15 aj ja Ti budem držať veľké palce ,nech to výjde 🙂 Ideš prvýkrát? A v sobotu si bola u koho, u Gala?

janicca
26. sep 2010

@zuzanka7834 ďakujem za palce.... 🙂
dievčence majte sa krásne prajem dobru noc 🙂

zuzanka7834
26. sep 2010

@janicca Dobrú nôcku, idem už aj ja - kukať talent 😀

cikyta
26. sep 2010

@zuzanka7834 nemám aloe....šalvia je fajn,len v tomto prípade mi chýba tá krvná zrazeninka v diere,lebo mám holu kosť.Teraz mi konečne zabrala tabletka nachvílu....takže sa to možno hojí 😔

@janicca 😉

Dobru nocku........... 😔

cikyta
26. sep 2010

@janicca Práve mi prišlo z Heliosu,že za august 2010 maju 57,5% uspešnosť.Je to najviac za celý rok,takže leto má svoje čaro.A chvílu po lete 😉

orsulka
27. sep 2010

dobre ranko prajem.....

KIARKA....vela šťastia a co najviac folíííkov prajem ...dobrých, kvalitných jednoducho jednotkových!!!!!!!! ozvi sa 😉 😉 a fakt sa velmi tesakujem, že to vyslo celkom skoro 😉 😉
idem dnes kuknut obvodneho a zaniest spravu z nemocky.......mam pre neho aj prezent tak držte palce, nech to odovzdám bez problemov... 😀 😀 ja neviem kedy sa to už konečne naučím 😀 😀

orsulka
27. sep 2010

@cikyta no ty koki...to už je aka uspešnosť!!!!...ved to je parada!!!!!! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre