Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
29. okt 2010

@chorale1 ďakujeme...skrátka kočka po mamine 😀 😉 😉

dankakk
29. okt 2010

Ahojte dievcata... Trosku vam tu vpadnem 🙂 potrebujem poradit. Ako, teda akym sposobom ste vysadzovali utrogestan? Ja som zacala na 2x2... Teraz davam 2rano, 1 vecer - neviem ako dlho a potom 1 rano1 vecer. Ako dlho mam vysadzat utros? Lebo v sprave je len po 12 tyzdni pomaly vysadzat... Vdaka za rady. A este, nebali ste sa pripadneho krvacania, ked ste koncili s utrosom?

janicca
29. okt 2010

zdravím vás všetky od A po Z a prajem fajn večer.... 😉
tak dnešný deň sa opat vydaril prešla som hádam 100 jarných km a teraz som zjedla hádam už aj koňa po kúskoch 😀 😀 😀 no čo sa týka jedla nie je mi rady veď ja budem za chvílu širšia ako dlhšia 😠 😀 😝
@kamka17 paulínka je nádherná no celá maminka šak po kom by mala byt taká krásna no hádam nie po tatikovi ??? 😀 😀
som rada že Orsulke sa darí a drobci su v poriadku 🙂 ))))
@cikyta Sisa je jednoducho hviezda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
29. okt 2010

@dankakk tak ja momentálne beriem utroš ale už som nad tým aj rozmýšla že ako to budem vysádzať ja tiež tak njprv dám 3 potom dva a potm 1 .................si myslím že ideš správne na to šak pekne pomaly do týždňa by si to mohla vysadiť...prečo by sa ti malo spustiť krvácanie ??? 😕 nad tým ani nerozmýšľaj 😉

chorale1
29. okt 2010

@kamka17 jasné to neni o čom. ked bude "zlá" vtedy je po ockovi 😉

cikyta
29. okt 2010

@dankakk Ja som skrz toto postupné vysadzanie utrošu písala dr.Krajkovičovi na mail a on mi vtedy odpísal,že proste mala som 2x2,potom si mám dať 2x1 zo 2 dni.Potom 1x1 zo 2 dni,potom 1x0 zo 2 dni až skončím na nule 😉 Vysadzovanie má trvať zhruba týžden 😉

cikyta
29. okt 2010

@dankakk Aha ešte jedna otázka...........tak ku nej len tolko,že som sa bála.Ja som sa bála až do 40tt,nielen v 12tt. A veru ver,že vždy sa nájde niečo,skrz čo sa budeš báť 😉 Vždy to bude iný dôvod. To už je udel nás,mamičiek 😉

dankakk
29. okt 2010

@cikyta
@janicca, baby dik 🙂 inak, ja mam pocit, ze uz sa nikdy neprestaneme bat,veru, byt mamou (aj buducou) je narocne na psychiku...

maciatko31
29. okt 2010

Ahojte dievčatá, potrebujem poradiť. Kedy sa v Heliose začínajú pichať injekcie na riedenie krvi pred IVF? Mesiac pred stimulkou, alebo pred OPU? Veľmi Ďakujem za odpoveď.

cikyta
29. okt 2010

@maciatko31 Ked sa prišlo na to,že ich mám pichať,bola som už v 10tt,no zato nemohol helios,ale neskore výsledky z genetiky.Inak sa začína ešte pred stimulkou.Ešte pred otehotnením.Záleží,ako to máš závažné atd...atd...

minka051
30. okt 2010

@zlatanka30 kľudne napíš do IP a pýtaj sa čo potrebuješ 🙂

orsulka
30. okt 2010

ahojte....tak sa hlasim, vsetko v poriadku, presne ako pisala Cikytka moja nádhrerna......vysledky su OK, aj tehu cukor je OK.....tak min pichli 3x injekciu do zadnice, kvoli tym pluckam pre maličkých...stiplai jak slak, ale dalo sa to vydrťať.....u nas v nemocke je vyborna starostlivost, od lekarov, sestricky, až po personal.....akože fakt...ale akože velmi dobre ale je fajn, ist na ten 4 den domov!!!!! 😀 😀 😀
tak hned vcera a este daj dnes sme dokoncovali obyvku, policky, umyvanie, ukladanie veci a podobne 😉 😉 😉
mam celkom dost, chcela som sa len ohlasit, a vykladam nožky 🙂 🙂 😉 😉 🙂 🙂
vitam nove kočenky v temicke Helios...
MINKA...6 tt....SUPEEEEEER!!!!! gratulujem...tak som fakt zvedava na ten UTZ 😉 😉 😉
TIJA...ty už nechja toho vasho drobca 10 kg psa, nech nahana on teba a nie ty jeho.... 😉 😉

CIKYTA......krasne slova...musim uznat......

ZLATANKA...verim, že tá hlava je už dávno hore a hrnieme sa do dalsich veci, pokusov, stimulacii za vytuženým snom... 😉 😉

pozdarvujem aj vsetky ostaten ako Lucul, kamka, janicca, suevi, fopardi, kiarka...atd...atd...at 🙂 😉 🙂

cikyta
30. okt 2010

@orsulka Ahoooooooooooj. Hurá domka. A šup ho nôžky hore,pod deku a ku tv s Ferinkom ! 😀

minka051
30. okt 2010

@orsulka ahoj no konečne ťa tu máme, určite sa ti muselo veľa čkať čo sme ťa spomínali 😀 😀 Neboj v utorok už aj hlásim ako prídem domov. 😉

orsulka
30. okt 2010

@cikyta nie je doma..... 😒 😒 ale nevadíííííííííííííííí 😀 😀
@minka051 caves...dik....... 🙂 😉

cikyta
30. okt 2010

@orsulka Tak mu predhrej miesto pod tou dekou 😉

@minka051 Ahoj !

cikyta
30. okt 2010

Možno od veci,ale ktorý spací vak sa vám vic páči ?
Ten prvý so žltými kolieskami:
http://www.mimisk.sk/product_info.php?cPath=23_...
Alebo ten prvý s bežovými psíkami ?
http://www.mimisk.sk/product_info.php?cPath=23_...

Ten psíkový je nežný,no Sisa si popasie viac očká na tom farebnom,ako ju poznám....no na druhej strane,čo si má čo pásť,ked má spať ! 😀 😀 😀

orsulka
30. okt 2010

@cikyta mne sa viac pačia tie prve 🙂)))))) 😉 😉

cikyta
30. okt 2010

Bože ja som tlk ! Neni to psík,je MEDVED na obláčiku 😅

cikyta
30. okt 2010

@orsulka Dík za názor. Je to 1:1 😅

janicca
30. okt 2010

ahojte

@cikyta mne sa páčia tie s tým macom ale ani tým prvým ništ nechýba 😉 tak teraz si vyber
@orsulka vitaj domka 😉

kiara15
30. okt 2010

@orsulka vitaj domka tesim ze ste ok 😉 😉

kiara15
30. okt 2010

@cikyta aj mne ten prvy 😉 😉 😉

lucula73
30. okt 2010

@cikyta aj mne sa páči viac ten prvý... 😉

cikyta
30. okt 2010

@kiara15
@lucula73 AAA pomoooc to mi nerobte !!!!! 😀
Už som objednala ten druhý s tým mackom na obláčiku 😀

cikyta
30. okt 2010

Dobru nocku holky ! Ja som rada,že sa mení čas. Aspon mi Sisa pojde spať miesto o 23:00 už o 22:00 a nebude rušiť nočný klud susedom a ráno vstane už o 9 :00 na ranajky,nie o 10:00 na obed ako po fláme 😠 😀

orsulka
31. okt 2010

@janicca
@kiara15 dakujem moje dievčatká 😵 😵
dnes som sa v podstate krásne vyspinkala, lentak 3x v noci na wecko inak pohoda....ale teraz už fakt sa nedá...
nás dnes čakaju hrobiky, aby sme nesli zajtra ked bude nával 😉 😉

janicca
31. okt 2010

ahojte prajem pekný deň 😉
tak dnes nám posunuli čas čo má vobec neteší o hodinu dlhšie ležať v posteli tak to mám ako za trest moje spanie je teraz katastrofa pravidelne sa v noci zobudím a už som vyspatá a ráno som ako mrtvola 🙄 čo je na to dobré ???alebo má to čaká až do porodu 😝 no dobre som sa posťažovala a pekný den može začať 🙂 aj nás dnes čakajú hrobíky ale až tak podvečer ked je už všetko peke vysvietené 😉

kiara15
31. okt 2010

Peknu nedelu zelam ja som si konecne uzila den s mojim muzickomlebo vsetko zvladat sama je taske 😒

@orsulka chcela som sa ta spytat na tu genetiku si musim ist aj k obvodnemu po kartu??ja aj moj muz??ci staci gynekologova??

cikyta
31. okt 2010

@kiara15 ano,treba tam zobrať aj kartu.

Inak ahojte 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre