Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
5. okt 2009

kamka no to ti verim ... so mnou to vyzera asi takisto ... dlhy tyzden predo mnou a kopec nadrabania ☹ lebo mi chybaju hodiny z minuleho tyzdna a este aj tento tyzden mi budu chybat tak tu budem trcat dost dlho kazdy den

zapni si icq

janicca
5. okt 2009

dobré ráno babeny prajem fajn deň nech vám to v práci bežííííí 🙂

wolfskinka
5. okt 2009

janicca ahoj

romy01
5. okt 2009

dobré ránko helinky.
zuzka asi to zabralo to strááženie sníčkov, lebo aj ked som včera prespala celé poobedie tak som bez problempv prespala celú noc 😀

wolfskinka
5. okt 2009

romy ahoj no ako bojovnik ?

romy01
5. okt 2009

ahoj wolf - bude to spachtoš to je jasné 😀 😀 😀
Inak vždy som mala predstavu, že moje prve baby bude dievčatko, ale ked mi ho vkladali - od tej doby o ňom hovorím v mužskom rode, takže to asi bude chlap ako buk 😀 😀 😀
Len aby sa zahniezdil 🙂

wolfskinka
5. okt 2009

a kedy ti ho vlozili mi akosi uniklo, cez vikend som tu nebola

ale kazdopadne tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj pre stastie a nech sa uhniezdi 😵 😵 😵 😵

romy01
5. okt 2009

wolfka vložili mi ho v sobotu, nakoniec som nemala PK, inak by to bolo až dnes

wolfskinka
5. okt 2009

drzim palce a kedy ides na krv ?

romy01
5. okt 2009

idem 19.10

lucula73
5. okt 2009

ahojte 😉

romy,tak ešte aspoň 2 dni oddychuj,aby sa dobre uhniezdil drobček... 🙂

inak včera ste toho popísali teda,jeden deň vypnem počítač a potom sa to nedá dočítať....

wolfskinka
5. okt 2009

19.10. bude tu o 1 tehulku viac 😵 😵 😵

domika9
5. okt 2009

teda baby ahojte človek vytiahne päty na superstar a vy tu riadne debaty inač ahojte pekny dník vam prajem 🙂
dnes som ešte ani neranajkovala a hned som sa ponahlala zapnuť pc lebo som vam chcelanapísať čo sa mi snivalo a čo nevidím vy ste tu rozoberali sny tak vam jeden pridam taky čerstvy sa mi snívalo že sme tu tak písali a naraz naskočilo v pase našej orsul že 11tt tak sa priznala že už nejde robiť drahoty a povie nam to 🙂

romy budme mať spolu dlhe čakanie do toho 19.10 vtady idem do poradne ale mne sa to zda tak dlho čakať ešte
večer vam vyfotím aktualnu podobu domčeka lebo rastie o sto šesť

romy01
5. okt 2009

domka tesim sa na fotecku - veru orsulka tiež bude mať určite skoro // 🙂

chorale
5. okt 2009

ahojte, po dlhej dobe vás zdravím aj ja. priznám sa že vôbec ale vôbec ma nebaaví internet, takže moc na pc ani nechodím. ale za to stále na vás myslím, a verím že pribúdajú ďalšie a ďalšie tehuľky. ja sa mam tak pestro všelijak ale dá sa to zvládnuť. prvých 10 týždňov som ani nevedela že som tehu a potom sa začali trochu problémy. bola som aj trošku v nemocnici lebo som začala krvácať ale ukázalo sa že bábetko je v poriadku len pod plodovým vačkom sa urobila krvná zrazenina a z tej som vlastne dvakrát po sebe trošku zakrvácala. teraz v štvrtom mesiaci som sa skamarátila aj s wc a dúfam že to čoskoro skončí. a keďže som kedysi dávno povedala minke že jej pošlem tehu vírusíky tak špeciálne pre ňu tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
teraz pre romy keďže som zistila že ju poznám a držím jej palce. hlavne oddychuj a zamestnaj myseľ niečím pekným
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
a teraz pre všetky ostatné
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
držkajte sa babule pekný týždeň, ešte sem tam urobím kuk

liviaf14
5. okt 2009

ahojte helinky 🙂
domika som zvedavá na tvoj domček, možno prihodím aj ja svoj, v albume mám spred 2 týždňov 😉 tiež priberám a guľatiem na brušku.
romy držím palce, nech je to v najlepšom poriadku a 19.10. vysoko pozitívne správičky čakáme 😎

orsulka
5. okt 2009

takže ahojte moje zlate........

špecialne pozdravujem DOMIKU!!!!!!!!! ten tvoj sen je náááádhernýýýýý 😀 😀 😀

a tak ja vas fakt už nebudem nažahovat, dobre???? 😀 😀 priznám sa dobrovolne, že dnes idem o 13-tej k zubárke....ale len na zubny kamen, lebo mi robi šarapatu.....

kamka...vcera si koncila dnes rano si zacinala tu na koniku....no...obdivu hodne!!!!!!!! 😉 😉

chorale.....ked ta nebavi net, tak nevadi...ja som rada, že aspon sem tam nakuknes.....a som rada, že zrazeninka je prec a verim, že bude vsetko OK....a aj ta WC misa, ža za chvilku pusti 😀 😀

wolfi...dalsia chata bola?????? pcchhhh...to sa niekto ma 😉 😉 🙂

minka051
5. okt 2009

Ahojte zdravím všetky snžilky 🙂 🙂

Tak zajtra ráno vstávam a o piatej už frčíme do helíku na prvú kontrolu. Dúfam že bude všetko ako mám byť. Cítim sa zatial dobre dnes je štvrtý den čo si pichám a zatial mi je dobre. No len neviem či by ma nemalo aspon trochu bolieť brucho. Ale nič. 🙂

romy01
5. okt 2009

orsulka k zubárke ? brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr - tam vzdy schudnem dve kilá 😀
chorale ďakujem - aj keď ja som ťa z tej fotečky nespoznala 😀 😀 😀

domika9
5. okt 2009

chcela som sa vas ešte opytať že či sa vam darí sa nelakať lebo ja nech sa snažím akokolvek stale sa niečoho zlaknem bud mi prievan tresne s oknom alebo vo filme začnu strielať , alebo ako včera šla som davať šťavu do chladničky a nejako som zavadila neviem o čo a cela ta nadoba sa mi prevratila a všetko som obliala s kompotom tak som chcela vedieť či aj vam sa to stava a či to nemože nejako babu uškodiť

minka051
5. okt 2009

domika

Neboj to sú bežné laknutia a nebali by nič spôsobiť. Pokiaľ nemáš panický strach stále z niečoho tak je to v povode. to sa stáa aj mne a to tehu zatiaľnie som , len pevne verím že čo skoro už budem. 🙂

romy01
5. okt 2009

domka, neviem či ľakanie nejak škodí, ale počula som že hej , len neviem či to nie sú len povery - pravdu povediac tiež sa snažím vyhýbať takým situáciám - aj ked som sa minuly tažden vylakala ked som isla okolo kríka a odtial vyletel taký malý vták - lenže urobil v tom suchom lísti taký randál, že som myslela, že na mna vyletel velky pes

domika9
5. okt 2009

dala somsi vyhladaťv googli a našlo mi jednu diskusiu tam sa jedna pytala že na nu vybehol pes anemal jej kto pomocť tak sa tam na to pytala a asi nejaka odbornička jej napísala že si nemyslí že by to mohlonejako ublížiť dieťaťu ale ku koncu tehotenstva by vraj take velke prelaknutie mohlo vyvolať predčasny porod tak som trošku kludnejšia

orsulka
5. okt 2009

baby...tak ale tomu sa neda vyhnut...teda podla mna...su to situácie, na ktore sa neda vopred pripravit....
možno skor domika si davat pozor vopred....ako pomaly otvarat chladničku... 😉 😉
ale ked niečo vyleti z krikov, tak to si jednoducho neporadis....

ale najhorsie su take zlaknutia, že ta niekto nastrasi - náročky.....tak to sa vravi, že taketo zlaknutie ti zoberie 10 rokov života!!!!!

minka....jasan, že bude vsetko OK.....brusko este vobec nemusi boliet....pichas len 4 dni....pockaj možno o dalsie 4-5 dni .-))))) a ono to zavisi aj poctu vajicok, ktore sa tvoria..... ja som pri niektorých stimulkach ani nevedela, že stimulujem 😉

minka051
5. okt 2009

orsulka
Tak už som kludná. Dnes om bola už ráno aj u obvodnej napísať si PNku. ale po dvoch hodninách sedenia tam od 7:00 do 9:00 a to som bola tretia v poradí som odišla nasratá, hladná smädná, lebo ked sa predbehlo už 5 ludí tak som vstala a išla. Teraz som domka napapaná s čajíčkom a o dvanástej pôjdem znovu. dúfam že tam už nikto nebude. 🙂

surviver
5. okt 2009

dobre ranko Helinky,alebo asi už den 😉

domika tešime sa na tvoj novy "domček" Ja sa nelakam,ale akosi mi všetko pada z ruk,stihla som už "roztrieskat" 2 šalky a to sa mi predtym nestavalo,a že sa oblejem furt s niečim to už ani neriešim 😠

domika9
5. okt 2009

ale ved vždy si poviem že co še polame popali abo pokazi ako keby sa nič nestalo ale aj tak sa zlaknem

wolfskinka
5. okt 2009

orsulka ... no dalsia, uz nevladzem taketo tempo

orsulka
5. okt 2009

wolfi...... 😀 😀 ale aspon mas veselo.....a hlava je tiež zamestnana viac zabavou a priatelmi ako stimulkou,nie??? 😉 😉

wolfskinka
5. okt 2009

no ved to ... uz mame zase dohodnutu na piatok o 20.30 krmu ... kriste kedy sa skonci tento kolotoc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre