Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
9. okt 2009

minka neviem presne ako dlho sa čaka ale ak by si našla ty darcu že by sapodujala nejaka tvoja kamaratka alebo niekto z rodiny tak by si zabezpečila vajíčka tej ktora je prva v poradovníku a ty by si šla na jej miesto niekde som to čítala
aj ked viem že je to asi ťažke niekoho o toto pytať ale ved aj toto je šanca
a vy to možno ani nebudete potrebovať držím palce na pondelok tfuj tfuj
janica len peč peč uvidíš že vam bude chutiť

surviver
9. okt 2009

Asi už vikendujete,alebo žeby superstarujete 😀 Prajem všetkym pekne sničky 😵 😵 😵

jerryjanka
9. okt 2009

ahojte - prišla som vas pozdraviť myslievam na vás moc moc
kiarke a ostatným snažilkam držím palce, tehulkam blahoželam a prajem všetko dobré
my si ideme 20teho pre ortieľ - fuj už teraz mi je z toho zle... ☹

domika9
9. okt 2009

ahoj jerry neboj možno sa to zlepšilo ale potom nam daj isto vedieť čo mate nove a prídi častejšie

maryah
9. okt 2009

ahojte baby, cely tyzden som bola zaneprazdnena... aj zajtra idem do roboty 😠 . uz sa neviem dockat piatka, som plna ocakavania...

jerryjanka
9. okt 2009

domika nerobi mi konikovanie vôbec dobre ale myslim na vas moc fakt aj vas sledujem jednym očkom
po vysledkoch sa ozvem

orsulka
10. okt 2009

jeryy........zlarusik ahoooooooooooooooooooooj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
urcite je dobre, že robis to co citis.....tak ti držim placeky!!!!!!!!! velmi velmi velmi..........a...ozvi sa teda potom.....cmuuuuuuuuuuuuuuuk !!!!!!



DOBRE RANKO....prajem

kamka17
10. okt 2009

dobré ránko a krásny víkend prajem všetkým...dúfajme, že im nevyjde tá hrozná predpoveď počasia a užijeme si ešte pekný víkend 😎 😎 😎

jerryjanka...rada ťa tu opäť vidím a verím, že všetko bude ok, aj keď teda neviem, po aké výsledky idete...hlavne, aby boli pozitívne 😉 😉

janicca, wolfi...včera som bola opäť v rohane/netopieri... 😎

orsulka
10. okt 2009

kamka...cavo...
no u nas už leje ako z krhly...zamračene..........hlma.......u nas im predpoved vysla, ako povedali 😠

orsulka
10. okt 2009

kamka....isla si nakoniec dnes do prace, alebo si len tak skoro hore?????? 😕

kamka17
10. okt 2009

orsul...sranduješ, aby som ja dobrovoľne bola takto skoro hore cez víkend??? j 😨 asne, že som v práci a to mi samozrejme nevyšlo včerajšie predsavzatie a domov sme prišli až po 23.00 a ešte som musela prádlo vešať, lebo sa mi dopralo...takže dnes tu zas budem ako vygrcaný rezanec... 😝 😝

kamka17
10. okt 2009

a ty čo nemôžeš spávať ??? ale tak zas čím skôr vstaneš, tým máš dlhší deň 😉

orsulka
10. okt 2009

no mojaaaaaaaaaaaaaaaa........a vraj len na chvilku 🙂)))) to ja poznam ako toto chodi 😀 😀
že : dáme si 1-2 pivká...slovom dvanásť........ 😀 😀 😀

kamka17
10. okt 2009

no šak o tom to je, že mám slabú pevnú vôľu...ale keď ono sa pri tom tak dobre sedí...a boli len 4...a môj drahý včera zas púšťal perly, tak sme sa zabávali... 🙂 🙂 a na dnes mám plán ísť len k našim a domov..ale ako sa poznám, tak po ceste domov stihnem ešte kamošku navštíviť a podobne...takže zas to nebude o kľudnom večere doma 😖 😒

orsulka
10. okt 2009

kamka.....no tak to by si ale mala nejako zorganizovat......tak opatrne, akože nic......ale....tak, aby vyslo, co ma vyjsť !!! 😀 😀 😀

kamka17
10. okt 2009

no veď uvidíme, čo bude do poobedia, času dosť na premýšľanie...len aby mi tu v práci dal každý svatý pokoj, lebo sa mi nechce riešiť hovadiny 🙄 😒

orsulka
10. okt 2009

kamka...............tak hádam ja v práci budeš mať kludnu sobotku.......

kamka17
10. okt 2009

orsul...no v to dúfam aj ja, ale moc nádejne to nevyzerá, lebo magio nešlo ani včera večer a už s tým zas volajú...no proste radosť robiť, keď niekomu musíš vysvetľovať, že mu celý víkend možno nepôjde telka...ale aj toto musí niekto robiť, tak to robíme...

a viete čo, ja som bola včera po asi 6 rokoch namaľovaná...teda špirálu som si hodila na očká a veľká žena bola zo mňa...a asi to zas skúsim, celkom spokojná som bola so sebou 😅 😅

orsulka
10. okt 2009

kamka....?????????? ty sa vobec nemalujes??????

kamka17
10. okt 2009

nie, lebo ja som lenivá a nie som maľovací typ, veď aj obyčajný krycí krém mám už asi po záruke, bavilo ma to možno 2 mesiace...a pleť mám celkom v pohode, bez vrások a tak, tak sa nemusím až tak "maskovať"...inak ani moja mamina nemá žiadne vrásky, takú bábätkovkú pleť má, tak sa z toho teším, lebo genetika...tak aj ja budem taká pekná v jej veku...59

orsulka
10. okt 2009

kamka...tak to je super, že to más takto.......ja osobne si myslim, že tiež to nie je až take zle, ale...ja už som si zas zvykla...a každy den sa do prace primalujem...niekedy len mihalnice, a niekedy ked je viac casu, tak aj trosku krajsie 😀 😀 😀

orsulka
10. okt 2009

inak...už žehlim......takže možno budu trochu dlhsie trvat odpovede...a prispevky 😀 😀

kamka17
10. okt 2009

okej, ja si na teba počkám...bože ale si inak akčná, takto skoro by sa mi veru nechcelo pracovať...ale zas keby som bola sama doma, tak možno by som si tiež čím skôr dala všetko do poriadku, aby bol potom pokoj, kľud, pohoda 😉 😉 😎

minka051
10. okt 2009

Orsulka ahoj pekné ánko aj ked úpršané aj všetkým ostatným 🙂

Tak noc bola trochu stresujúca mala som hrozné sny ale stále verím že sa to zmení. Ešte mám dva dni na pichanie tak nech ten hore mi trošku pomôže. A nie len mne ale všetkým ostatným ktoré ste tu. Myslím že si to zaslúžime 🙂 🙂

orsulka
10. okt 2009

minka...dobre ranko...... pomožeme mi......aj on 🙂 🙂 ked verime, tak to ide...

kamka...presne si to trafila.....asi by som nevedela až tak, že niekde pred TV byt cely den.....a tak porobim vela veci, ked som takato sama doma, a odsypa to 🙂)))))

janicca
10. okt 2009

dobré ránko babule prajem fajn deň u nás už leje ako z krhle 😉 tretiaaaaaaaaaa ........... 😀

jerry - tfuj tfuj tfuj nech výsledky dopadnu na jednotku 😉

kamka - tak ta hrozná predpoveď vyšla ty sa ozaj nemusíš malovať veď pleť máš ako od Matela 😀 pivko chutilo?

orsul - ani ja sa nemalujem ja to totiž to ani neviem 😅 veď vieš pekná od prírody .... 😀 😀 😀ak sa ti zadarí príd aj ku mne požehliť 😉

janicca
10. okt 2009

opravujem štvrtáááááááááááááá..... 😀

orsulka
10. okt 2009

janica......ahoj.....tak ked to mate tak od prirody....tak to mate požehnanie 🙂)))))))

u nas už aj prestalo prsat...ale len tak na pol hodku....už sas "smoklí" 🙂)))))

janicca
10. okt 2009

orsul - samozrejme dristám sú aj krajšie ... 😅

kamka17
10. okt 2009

no tak pridávam aktuálne info...prší aj u nás...

jani...hej pivko chutilo, ale pili sme akési polotmavé...a keď sa samy nepochválime, nepochváli nás nikto 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre