Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domcek
30. okt 2009

No ved prave cely den sme nieco vymyslali. Hrali sa, citali si rozpravku potom som ho trochu prinutilasameho hrat mame doma tolko hraciek ze by sa aj 3 daLsie deti uzivili a on vraj nudaaaaaaa. 😅

lucula73
30. okt 2009

domcek - to poznám,moja sa sama neviem vobec hrať,naozaj,ešte tak kresliť...aspoň bola vonku poobede,moj ocino ju vyvenčil... 😉 a teraz čaká na svojho ocina,kým príde z roboty,potom sa mu zavesí na krk a ja jej budem totál ukradnutá ☹

domcek
30. okt 2009

No ja keby som nasim povedala ze nuda tak asi by mi hned pracovnu zabavku nasli... 😀
TAk to u nas rovnako> Vcera som pocuvala "Keby uz prisiel tatino" Ja som potom tiez taky zbytocny element v rodine. Vcera sli na plavaren a ja som cumela do plafonu ako vzdy... 😅

domika9
30. okt 2009

lucula nakoniec som nevarila nič lebo ja som šla ku starej mame a poslala aj pre mm takže obed vyriešeny na zajtra navarím segedak aby bolo už aj na nedelu a fajne mam postarane o varenie 🙂

lusina
30. okt 2009

Ahojte, tak robila som si dva testy- su negatívne a mám pocit, že sa mi púšťa mrcha.
diki za podporu, ja sa k oktobrovým tehulkam nepridam, a tak som tomu verila.čo už.........

domika9
30. okt 2009

hmmmmmmmmmmm lusina mrzí ma to aj ja som verila ☹
nejaky mrazačik je?

lucula73
30. okt 2009

lusina ☹ ☹ ,vyzeralo to nádejne....

domcek
30. okt 2009

hmm segedak by som dala ale zaha a moj zaludok by to nezvladli. 😉
lusina mrzi ma to. 😒

domika9
30. okt 2009

domček mne prave celkom ide na chuť kysle tak sa teším jak sa napraskam 🙂

lenca.b
30. okt 2009

babulky ahojte mate niektora cennik z heliosu ?

surviver
30. okt 2009

Už ste šli do hajan? Tak sladke sničky 😵 😵 😵

surviver
30. okt 2009

lenca a čo by si potrebovala?

lenca.b
30. okt 2009

no ja totiz chodim do ineho centra ale v nom musim zrejme cakat na zakrok minimalne do januara ale zas su cenovo vyhodni a pozeram na heliose ale oni tam cennik nemaju tak by som chcela vediet teda ak to nie je problem kolko sa za co doplaca 🙂 ak teda nie som drza

surviver
30. okt 2009

lenca 😉

lenca.b
30. okt 2009

🙂 hehe

janicca
31. okt 2009

dobré ránko babule u nás to vyzerá na pekný slnečný deň 😎 že vraj prváááá tak... 😅

tak ja už od rána ako včelička klasika čo môžem pospať už od 6-tej mátožím to ako naschvál keď je víkend ja nemôžem spať asi som už zdeformovaná z toho stávania do práce ... 😉

domika9
31. okt 2009

ahojte tak ja som dnes druha 😀 čo sa mne malokedy stava 😀 😀 😀
dnes som vstala o osmej a to som sa už polhodinu prevalovala v posteli 😀 - tiež sa mi to často nestava 😀
pekny dník prajem

alicao
31. okt 2009

ahojte heliosacky,
Wolfi ma poprosila nech vam napisem, lebo ona je chuda uplakane teraz a nema moc naladu.
na kontrole je povedali, ze z tych vela nadejnych folikov jej narastli len 2 a nie je zarucene ci tam budu vajka.
tak jej dali na vyber ci to chce stopnut alebo to skusi aj s tymi dvama. Rozhodla sa pre OPU na utorok a idu bez PK.
urcite vam napise viac v pondelok, tak dufajme ze tie dva voliky skryvaju v sebe bojovnikov!

domika9
31. okt 2009

alicao dakujeme za info
wolfi verím že foliky nebudu prazdne a zober si priklad z romy ona mala všetky prazdne iba v jednom bolo vajko a je tehotna , drž sa 😉

wolfskinka
31. okt 2009

domika no dufam, ze mas pravdu

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surviver
31. okt 2009

Ahojte 🙂

Wolfi ,domika ma pravdu ,niekedy stači aj jeden bojovnik...držim Ti palce a verim,že budeš nasledovat romy...ešte to nevzdavaj,aj ked Ti dnešne spravy z Heliku určite na optimizme nepridali,ale jeden nikdy nevie...tak sa drž 😵

romy01
31. okt 2009

ahojte kocky,
len som tak nakukla a pozrela co ste popisali a snazilkam posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
wolfka, ako pisu baby - jeden bojovnicek ti bude stacit a teta embriologicka mu najde tu spravnu frajerku - alebo frajera ako mne

domika9
31. okt 2009

no prave som sa riadne naserkala upiekla som dva kolače a z jedeho cesta je džaba a druhe je nejake počudne takže možem dva kolače vyhodiť pre sviňu juj ale som nasrata 😠

surviver
31. okt 2009

domika a to si kysnute robila??

domika9
31. okt 2009

nie robila som jablkovy kremeš a to sa pečie tak obratene a asi boli tie jablka príliš šťavnate a ako som to obratila tak cela piškota sa rozmočila ☹

surviver
31. okt 2009

aha,tak ak je ten kolač upečeny,tak ho daj lyžicou do poharov,na vrch striekni šlahačku,akože to tak ma byt 😉 .ved škoda to vyhodit...mne nejdu kysnute,tak preto som sa pytala,myslela som ,že snad nie som sama 😅

domika9
31. okt 2009

no kysnute som ešte nikdy nerobila ani ma to nejako nelaka
a to asi ťažko do poharov lebo to je naspodku piškota na tom vrstva jablk potom vrstva pudingu a vrstva šlahačky a na tom je nastruhana čokolada
serka ma to lebo som ten kolač nerobila prvy krat

minka051
31. okt 2009

No vidím že tu sa velmi vypeká 😀 😀 😀 😀

To ja sa rada pridám ak môžem 🙂

surviver
31. okt 2009

tak to mi je luto,budu mat svinky hostinku...a Ty si daj Delisu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre