Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
15. dec 2009

wolfi mám sa sa faj nie je kedy prispievať veď vieš doma mi deti z pece padajú ..... 😀

ciky ešte že tak vonku je super tak treba sa vyvenčiť.... 😀

surviver
15. dec 2009

som zvedava ako dnes dopadla Kuspitka....

janica,ta tvoja fotka,že..cesta za štastim je velmi vydarena a hlavne ten komentar k nej 🙂

janicca
15. dec 2009

survi a nie je to fajn ? to je z dovolenky aj tam sme na tom štastí pracovali ....ale chýba tam kôň tak štastie nie a nie docválať ... 😀

surviver
15. dec 2009

janica,nebolo to v Egypte?

janicca
15. dec 2009

jasné bolo.... aj ty si tam bola ?

surviver
15. dec 2009

no hej,5krat a tiež nam tam asi chybal ten kôň 😀 ,lebo sme sa tam k štastiu tiež nedopracovali 😉 Ale aspon sme užili slniečko,škoda,že u nas nie je tak teplo 😠

janicca
15. dec 2009

survi vidíš za štastím do Afriky!!!! ..... a na koniec sme skončili v Martine 😀bleee tak to slnko čo bolo tam ja ozaj nemusím...ja mám strašne rada zimu... 😉

surviver
15. dec 2009

no keby sme to vedeli,tak zajdeme hned do Martina.... ja zase zimu nemusim 😠

lucula73
15. dec 2009

ahojte

dnes som trošku aj pracovala,tak som len nakukla 😉

survi - len aby vám aj ostalo,lebo u nás je polovica vanilkových rožkov fuč,linecké kolieska som nestačila ani zlepiť a medovníky sme našťastie ešte nerobili,len také prvé v novembri,tie boli tiež preč za 1 deň...

a kuspitke držím palčeky,nech už to má za sebou 😉

wolfskinka
15. dec 2009

janni no super s tymi detmi

lucul tak ja som sa este k epceniu nedostala a mozno ani nedostanem, naco priberat

lucula73
15. dec 2009

wolfi ty len pekne oddychuj....jedny sviatky prežijete aj bez pečenia,nie?ja keď to tak zrátam,tak budeme mať len dvoje - perníky a tých pár rožtekov...
a nám majú príst tento týždeň montovať tie nešťastné dvere,čo na ne čakáme tri mesiace...no ak naozaj prídu,tak veľké upratovanie už do vianoc ani nestihnem...a upratať bude treba,niet pochýb 😖

wolfskinka
15. dec 2009

lucul ved presne, kto uz len ku nam chodi, nasi ti bez kolacov preziju a nikto ini ja ziadne navstevy cezx sviatky nevolam aspon mam pokoj

no mala by si oddychovat a nei upratovat

surviver
15. dec 2009

luculka,no ved som ich už pekne zabalila do dozy a "skryla" na najvyššej polici v špajze 😀 ale nejake som aj nechala,nech je do čoho ďobnut 😉

wolfi my tiež navštevy cez sviatky nemame,lebo rodinu mame ďaleko,tak sme vždy my chodievali k nim na cele vianoce,ale teraz budeme prvy krat doma 🙂

kuspitka
15. dec 2009

Ahojte.tak zajtra nastupujem do nemocnici ak nieco budem nove mat napisem

domika9
15. dec 2009

juj kuspi a čo už sa otvaraš? alebo to chcu posuriť aby si stihla byť na vianoce doma?
ale ideš rodiť normalne ? či cisarskym?

wolfskinka
15. dec 2009

akurat davali v spravach ze dorazili vakciny proti prasacej chripke a ze prednostne budu ockovani zdravotnici, policvajti a tehotne zeny ...

kiara15
15. dec 2009

pekny vecer vsetkym zelam 😉 😉 co popecene mate??

kuspi drzkam ti palceky nech je malinka uz vonku 😉 a cisarskym sa neboj je to lepsie segra bola dva krat a bola spokojna 😉

orsul a ty ako co noveee???

surviver
15. dec 2009

kiari čauko 🙂 A Ty si už piekla,či popri robote nestihaš?

kuspi,tak ked ideš zajtra do nemocky ,tak predpokladam ,že to bude cisarsky,ale v podstate to stihnete do vianoc byt aj doma,tak to budete mat krasne vianoce...drž sa paaaaa 😵

surviver
15. dec 2009

wolfi a dala by si sa zaočkovat???

kiara15
15. dec 2009

suri ahoj veru po veceroch som vypekala tak uz mam napecene 😉

janica srdiecko a ty ako??

lusi a ty co ako sa vodi kedy ides do dalsieho Ketka?? 😉

surviver
15. dec 2009

kiari ja som len dva druhy suche robila dnes a ešte v stredu pred štedrym večerom urobim venčeky a vvybavene 😉

kiara15
15. dec 2009

suri ja som robila 4druhy a tiez este potom taky nejaky zakusok a ty ako tiez to mas uz zapar??ty mas termin ako moje krsnatko to sa narodilo 11.1.09 🙂

cikyta
15. dec 2009

Kuspit-prečo ideš do nemocnice?

surviver
15. dec 2009

kiari,tak u vas bude sladšie 😉

Ja sa mam celkom fajn,maly sa už otočil tak ,že by to šlo asi aj normalne,ale asi pojdem radšej sekciou,ale ved ešte uvidime...

kuspitka
15. dec 2009

cikyta preto idem ,lebo pirmar ma chce mat pod rukov.
nemaju tam u nas stale niekoho po IVF

kuspitka
15. dec 2009

dakujem dievcata,ze my drzite palce

surviver
15. dec 2009

kuspi,takže aspon to budeš mat ako prominentny pacoš 😉

kuspitka
15. dec 2009

surviver hej asi tak,ale som rada,ze idem do nemocnici,lebo tam budu vediet mi pomoct ,ked sa daco stane.

cikyta
15. dec 2009

Aha,takže na pozorovanie.
Jasne,držíme že palce a už sa velmi tešíme na malu Kamilku.

cikyta
15. dec 2009

U nás v nemocnici bola skoro každá druhá po IVF.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre