Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
17. dec 2009

kuspi,už možno leži na pooperačnej a malá je na svete,ked ešte neodpisala 😉

orsulka
17. dec 2009

survi.... 😉 😉 ved uvidime.......ak bude mať čas, ona určite odpiše 🙂)))))))

surviver
17. dec 2009

ved jasne...

janicca
17. dec 2009

tak a už som s päť mali sme takú užasnú koncoročnú poradu no skoro som na nej zadriemkala.... 😉 ale vpráci prevláda už predvianočná nálada tak je tu celkom fajn ... 😉 😉

kamka ak sa zadarí ísť do ZA tak sa ti na 100% ozvem ... 😵

wolfskinka
17. dec 2009

janni no uz si ako ja na porade mi vzdy klipkaju oci

orsulka
17. dec 2009

tak pre toto ja nechoím na porady.....a po druhe, že ma tam nevolaju ..... 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
17. dec 2009

orsulik tak to si stastny clovek, ja sa idem vyluftovat do obchodu do tesca a potom idem piect medvedie labky, tak zatial papa a pekny zbytok dna
a aby som nezabudla TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kiara15
17. dec 2009

ahojte babulky 😉 vidim ze vo velkom upratujete ja chodim unavena tak vecer padam na gauc 😀

orsulik nasteva ma potesila veeelmi 🙂 🙂 🙂

janica neboj este sa urcite uvidime v to dufam 😉 😉 😉

lucul a ty ako ??este prides trochu korunky pominat?? 😉 😉

orsulka
18. dec 2009

dobre ranko 🙂

denis19
18. dec 2009

dobré i tobe.......

orsulka
18. dec 2009

denis...??????????????????????????????????? mojko... a ty čo tu??????? tak tehulky chodia až tok kolem deviatej..... 😀 😀 😀 😀

denis19
18. dec 2009

tak já jsem nejaká divná tehulka asi.....nevydržím večer ,jdu spát se slepicema a potom ráno buntoším od peti....
jak se ti vede takto pred vánocema???? ježíšek má už všechny dárečky????

orsulka
18. dec 2009

denis........veru už má skoro všetky darčeky, len ich potrebuje zabalit a dať pod stromček 😉 😉 😉
ako sa más ty?????

denis19
18. dec 2009

Já MáM DáREčKY OD VčERA Už i pobalené a čekám už jen na stromeček 😕 jinak se máme s bublinkou dobre a sledujeme s mnž jestli mi už roste bríško, on tvrdí, že ne a já se bráním, že jsem nemela až tak velké bricho pred tehul, tak si musíme počkat na nezávislého arbitra 😀 😀 ale jinak super....i v práci bylo fajn,jsem ráda, že mne dr pustil pracovat, ikdyž ted mám mesíc dovolenou.....
u tebe neco nového?????

orsulka
18. dec 2009

denis.....u mna nič noveho 🙂)))))) ja planujem dovcu tak tesne pred Vianocami a tesne pred Silvestrom 😀 😀 😀 takže si sa trosku aj prepracovvala s kolegymi....🙂)))) ale tak aspon si sa trosku rozptylila ....a teraz možeš zas mesiac oddychovat 🙂)))))

orsulka
18. dec 2009

a dievčtká včera poobede mi pisala Kuspitka.....citujem:
"tak mame sa dobre, už sa otvaram aj bolesti.zajtra budem vediet co sa bude diať, potom napisem. pozdravuj dievčatá dakujem za držanie placov...."

tak aby ste vedeli 😉

denis19
18. dec 2009

tak kuspi se má fajn a jak bude malinká už na svete bude se mít úplne nej!!!!!! možná fakt bude do vánoc doma!!!!! huráááá.....
tak si bereš dovolenou orsulka jen tak sporadicky...na relax? plánujete nejaký vánoční či silvestrovslý výjezd ????

orsulka
18. dec 2009

tak skor tak na pripravu vianoc, nakupit co to na štedrovecernu večeru, plus pečenie...a pred Silvestrom na presun na chatu 🙂)))))
tak som zvedava, že ako sa to vsetko s Kupitkou a jej malou Kamilkou vyvinie .-))))))

denis19
18. dec 2009

no to já také.....ale určite dobre, jsou to holky šikovné 😀

cikyta
18. dec 2009

Ahojte.Tak Kuspitka už ide na to.A bez cisárskeho.Držím palce 🙂

cikyta
18. dec 2009

Inak včera dala Maska fotos.

orsulka
18. dec 2009

ciky.....ahoj...ako vieš??? pisala ti????????? 😕

romy01
18. dec 2009

dobre ranko baby

tak to su dobre spravy, kuspitka mozno uz dnes porodi 🙂
Juj baby sa mi nchce ale musim ist do poistovne kvoli poistke mm. To je ale uplne posledna vec co potrebujem vybavit tento rok a potom uz len sedim doma. 😀

cikyta
18. dec 2009

Orsulka-videla som vo fotoalbumoch.Ved kuk aj ty tam.

orsulka
18. dec 2009

ciky...ja som myslela na kuspi...nie na Masku 😀 😀 😀 😀

orsulka
18. dec 2009

romy.....a budeš mat klud a pohodu a žiadne urady...tak sup-sup-sup do toho!!!! 😉 😉 😉 😉

cikyta
18. dec 2009

Orsul 😀 Takto sa chovaju tehule 😀

surviver
18. dec 2009

Pekne ranko 🙂

orsulka,vďaka za infošky o kuspitke 😉 snad už to bude mat čo najskor za sebou 😵 A Tebe prajem nech to rychlo zbehne v praci a je vikend,aj tak sa mi zda,že to strašne rychlo leti,ved sa mi zda,že len pred chvilou som Ti priala pekny vikend a už je tu ďalši 😅

romy tak rychlo vybav a oddychuj 😉

orsulka
18. dec 2009

ahoj survi..🙂)))) čas leti jako blááááznivýýýýýýýýýýý 😀 😀 to je pravda 🙂))

ciky.....som ta pobavila ci co?????? sak si vsimni ako chodia tehulky 😀 😀 😀

cikyta
18. dec 2009

ako chodia tehulky? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre