Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
21. dec 2009

orsulik a nieco aj pre toho mojho nemas ?

orsulka
21. dec 2009

wolfi...jáááááááááááááááááj...tak dva som nekupovala §§ 🙂)) ked nebude chcieť Kamka, tak poslem tebe.... 😀 😀 😀

mysme dnes dokupili vsetko na vianoce, ako klobasky, udene, vajcia, chren, majonezu a podobne...🙂))))) v tesku sa ludia zblaznili, už je tam tooolko ludi !!!!!!!! ale nastastie sme to s drahym brali s humorom a skoro cely cas sme si v tescu pospovovali 🙂))))) teta pri pokladni sa na chvilu aj pridala 😀 😀 😀

wolfskinka
21. dec 2009

orsulka mi hovor, ludom to sibe, ako keby isli obchody zavriet na mesiac ... mne chyba uz len mlieko na kapra a zemiaky na salat, ostatne uz vsetko sme kupili, ved sa cez sviatky prezierat nejdeme tak normalne ziadne prezieranie,

som bola na poste poctivo odstanych 20 minut, dalsich 20 minut kym som presla cez krizovatku a kym som sa dostala domov tak bezne co mi trva 3 minuty som isla 25 minut, tym ludom asi sibe alebo co

orsulka
21. dec 2009

wolfi.....tak Prievidza je zapchatá od 14-tej hodiny!!!! dakujem bohu, že ja už mám vsetky darčeky, a ajvsetko doma.....
a prave som schrastila pohar pudingu s piškotami a mandarinkami so šlahačkou poliatou domácim vaječným likérom od maminky....mňááááááááááááááááááááááááááááám 😵 😵 😵

orsulka
21. dec 2009

chudnut budem od Noveho roku!!!!! hihihihihihihi

wolfskinka
21. dec 2009

orsulka aj ja by som si dala puding ... mnaaaaaaaaaaaammmm, kaurat lamem mojho muza aby sme isli na namestie na punc a horuce jablcko

orsulka
21. dec 2009

wolfi...no a???? sláviš uspech ??????? alebo je lepsie v teplucku doma??? 😀 😀 moj drahy odisiel na basket.....hrať

kamka17
21. dec 2009

no orsul ak je nejaký fajný, tak pošli... 😉 😉
a ten koniec sveta čo ide...dúfam, že po sviatkoch sa to zas vráti do normálu, lebo ľudia sú ako chorí, dva dni budú obchody zavreté a idú sa zblázniť, ako keby celý rok sa nedalo kúpiť to čo teraz...aj tak to za tých pár dní nezjedia a bude sa to zbytočne vyhadzovať...
a ja mám potom stres chodiť do obchodu, lebo je problém sa preboxovať cez tých šialencov

romy01
21. dec 2009

wolfka aj my ideme robit stromcek az v stredu - ak vobec stihnem. Furt mi pride nejaka robota alebo nakupy do cesty. A dnes som uz taka utahana.

Inak ja si myslim ze to poistovne preto schvaluju zene, lebo len zena berie lieky a ide pod narkozu - nie muz, ale je fakt, ze by mali odsuhlasovat aj viac pokusov, lebo niekomu sa fakt zadari az na 4ty a ajj neskor.

orsulka - ja sa potom tiez pridam k cikyte ak neprinesies v novom roku // . Boze ako by som ti to pomohla dosiahnut? Aspon ti poslem do zasoby par TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

orsulka
21. dec 2009

romy....dakujem 🙂))))) ja asi len potrebujem vela pozitivnej energie 🙂))))))))))))

kamka....je čierny...može byt??? 😉 😉 😉

ja ani neviem ako budu otvorene či zatvorene obchody......

wolfskinka
21. dec 2009

romy ty sa moc nenatahuj a pekne oddychuj

orsulka
21. dec 2009

veru romy...aj nákupy s mierou .-)))))

kamka17
21. dec 2009

orsul...no super, čierny môže byť...a je to aspoň nejaký kašmír alebo podobná vlna ??? 😎

hehe...ma napadlo, že obchod "u našich a u svokry" je otvorený stále, takže si nerobím žiadne starosti skrz jedlo 😅 😀

orsulka
21. dec 2009

kamka...no vyzera taky ako štrikovaný 🙂)))))))) je taky normalny.....ale taky chutný ... 😀 😀
to je dobry názov obchodu !!!!!!! 😀 😀 😀 ja pocitam, že tesco bude zatvorene len 25-12. a potom zas vkuse otvorene až o 1.1. nie je čo riesit...... 😀

orsulka
21. dec 2009

kamka...ty do kedy pracujes????

domcek
21. dec 2009

Cafte babule.
Tak darceky pobalene,suche napecene prave som dorobila vajcovy konak ..hned som ho mala chut aj vypit...ale predstava ozratej zmutovanej slonice je divna... 😅 😀 😀

kamka17
21. dec 2009

orsul...do 22,00 a potom zajtra, streda, štvrtok voľno, piatok sobota robím a od nedele do ďalšj nedele dovolenkaaaaaaa.....

domika9
21. dec 2009

ahojte kočky tak ja som dnes bola kade tade po nakupoch tak ešte zajtra si to zopakujem a snad budem mať už všetko 🙂

surviver
21. dec 2009

Ahojte,ste sa rozpisali,ale už som dočitala 😉 tak vidim,že už mate nakupene ,napečene...a stromčeky to stihate,aj ked my ho mame už asi 2tyždne postaveny 😅

domika9
21. dec 2009

survi čosti 2týždne maš postaveny stromček? to my asi až na štedry den

surviver
21. dec 2009

domika fakt,my si predlžujeme vianočnu atmosferu...a skladame ho až koncom januara 😉

domcek
21. dec 2009

Survi mi sme postavili dnes. 😉

surviver
21. dec 2009

domček,no vidiš,stihaš 😉 A inač ako sa Ti dari?

surviver
21. dec 2009

tak ja idem na panelak a prajem pekne sničky všetkym 🙂

domcek
21. dec 2009

Ale na figu v noci som hore kazdych 50min. Tolko trva kym my sialene bolestne znovu strpnu ruky. Potom 20-30 min. sa to snazim rozmasirovat ale dari sa to len do takeho mravcenia uz ani neviem ake to je nemat strpnute ruky mam to 24h denne. Brusko je uz uplne dole. Zajtra idem do poradne a na pasy tak uvidime ako sa ma mlada dama. 😀
Este je len pocasie.... 🙂

janicca
22. dec 2009

dobré ránko babule...... 😉 pekný deň prajem
tak ja ešte dnes a zajtra a dovolenkááááááááááá až do 4.1.10 tešííííííím ... 🙂 🙂 🙂

orsulka
22. dec 2009

dobre ranko 🙂)))

kamka....ti prajem ten týždenný oddych 😉 😉 aj niekam pocetujete??? na Silvestra???????

romy01
22. dec 2009

dobre ranko

ako sa mate? Ja sa tak tesim na vianoce 😀

surviver
22. dec 2009

pekne ranko prajem 🙂

domček,tak to maš fakt zle,tie bolesti,ale už nie dlho,tak to nejako ešte vydrž 😉

orsulka,Ty už dovolenkuješ či si ešte v praci?

janica,tak si isto zalyžujete,ale ja som rada,že dnes už nie su minusove teploty...

romy aj ja sa tešim 😀 a asi je nas aj viac,majmä ti čo pracuju sa asi nevedia dočkat kedy konečne vypnu 😉

kamka17
22. dec 2009

bréééé ránko...ako dobre sa vstáva s pocitom, že zajtra už nemusím ísť pracovať 😀 😀 😀

orsul...nie, necestujeme nikam, lebo my (rozumej peťo) sme dosť leniví, ale hádam aspoň na prechádzku do lesa prípadne do sauny ho vytiahnem...a na silvestra asi ostáva len tá hospoda u kamoša, čo robí silvestera aj s večerou a so všetkým...ale to je to posledné miesto, kam sa mi chce ísť, radšej by som šla na nejakú chatu, ale žiadnu nemáme, takž tak...

survi...aj ja sa teším, že sú aspoň tie 2 nad nulou, lebo tie mínusové teploty mi nerobia dobre 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre