Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
22. dec 2009

kamka 😉 No lyžiari nas asi za tieto nazory nepochvalia 😅

kamka17
22. dec 2009

však na kopcoch je snehu dosť a isto aj vačšia zima ako tu dole, tak nech sa idú lyžovať do hor... 😉
ale nie...keď je zima, tak by malo aspoň trochu mrznúť, ale do tých mínus 5 úplne stačí,
lebo zas keď sa veľmi oteplí...čo sa podľa predpovede má až na nejakých 7 nad 0, tak je z toho zase člapkanica a nezdravý vzuch, ale počasie žiaľ nedokážeme ovplyvniť a každému nevyhovie, takže vždy sa niekto musí prisposobiť, ako vo všetkom 🙂 😀

domika9
22. dec 2009

kamka u nas bolo predvčerom večer o 17-tej 22 stupnov samozrejme - 😀
tak ked by ti bola zimu u vas v ZA tak nas príd pozrieť so našej dedinky 😀 😀

surviver
22. dec 2009

ja som taky letny typ,ale zima sa mi pači,ked padaju take velke biele vločky,to je take pekne romanticke 😉 možno to pride niekomu gyčove,ale to je podla mna pekna zima a nie taka,že Ti primrza v nose,to fakt nemusim 😠

kamka a vy v robote mate nonstop prevadzku?

surviver
22. dec 2009

domika,ale vy ste už vycvičeni 😅

domika9
22. dec 2009

survi ked sa ide ku nam tak ideš cez taky les da sa povedať nikde nič zastavane a popri ceste z jenej aj druhej strany stromy a ked fajne nasneži tak sa prehybaju nad cestu pod tarchou snehu konare a vyzera to perfektne ked je zasnežena každa haluzka ani ozdoby nemusia byť a je to nadhera milujem tu cestu v zime

domika9
22. dec 2009

no survi z časti ano ale ked ti napadne tolko snehu že ho musia z dediny vyvažať na avii tak to je sila čo už 😀

surviver
22. dec 2009

viem si to predstavit,no proste rozpravka 😵

surviver
22. dec 2009

domika,ale ked bude treba ist detom do školy a nebudu môct pre snehovu kalamitu,potom uvidiš tu radost 😀 a povieš si,že sa oplati byvat tam 😉

domika9
22. dec 2009

už som tu zažila aj take fujavice že sme sa skoro do roboty nedostali
4autobusy odstavene na ceste lebo nevideli kadial maju ísť dalej ,2pluky vyvratene v priekope a my sme prešli tak že kamarat šiel pred autom 20cm pešo a my sme šli za nim lebo bez šance vidieť kadial ide cesta vtedy tu bol aj tribula natačať reportaž a ako freza vyfrezovala cestu tak to bol taky mantinel že tribulovi ešte riadne nad hlavu mantinel možno do 2 metrov

domika9
22. dec 2009

2pluhy

surviver
22. dec 2009

domika pochopili sme 😉

domika9
22. dec 2009

no idem si vysušiť vlasky lebo pred jednou padam ešte dokupiť nejake veci povybavovať čo treba a potom možu začať vianoce .huraaaa

kamka17
22. dec 2009

ono kopa snehu ako píše domi je fakt romantika, ale len v rámci dovolenky alebo že nemusíš nikam chodiť, lebo inak to asi nie je až taká sranda..a mne sa tiež strašne páči, keď vonku padajú veľké vločky a keď je už tma, to je fest romantika...a zasnežené stromy ako v rozprávke, to je tiež super...ale veľký mráz nemám rada...

survi, áno, my máme nepretržitú prevádzku aj sviatky sa robí... 😒 😢

janicca
22. dec 2009

ja by som chcela bývať na severnom póle...... 😀 a či odkial je ten santa klaus čo na tých soboch lieta ........... 😝 😝 😝 a tie veľké vločky tak to aj ja môžem a keď sneh vrzgá pod nohami tak to je úplne úžasné 😵 ja jednoducho zimu zbožnujem 😉

marta222
22. dec 2009

Ahojte dievčatá, tak sa hlásim po včerajšej prvej návšteve Heliosu 😉 . Boli sme objednaní na 10:30 a v Žiline si môj drahý spomenul, že nemá so sebou občiansky a preukaz poistenca - tak sme sa ešte museli vrátiť. Tak som volala, že sa asi 1/2 hodku zdržíme a oni - že v pohode - aj tak sme vás presunuli na 11:00 hod. ku Dr. Krajkovičovi, lebo pani doktorka má dovolenku. Ten Dr. Krajkovič je fakt milý, zaujímal sa o všetky podrobnosti (pri mojich potratoch), nie ako niektorí tzv. "lekári". A hlavne ma povzbudil, že to určite pôjde - vraj sú ženy aj s horšími vývojovými chybami ako mám ja a v pohode donosia deti. A ten môj potrat v 19. týždni (po odtečení plodovej vody) vraj určite spôsobila infekcia a nie vývojová chyba maternice - ako to vyhlasuje môj dr. Akurát som v nedeľu konečne po kyrete dostala krámy (na 35 deň), takže včera som bola 2DC, tak mi zobral krv na ten hormonálny profil, štítnu žľazu, chlamýdie a čo ja viem, čo ešte a objednali ma na 16 DC na sono a ešte krv na protilátky proti trofoblastu - idem tam 4.1. A povedal, že spermiogram ani netreba robiť, keďže problém s otehotnením nie je - tak si môj drahý veľmi vydýchol. Ale - keďže sme ho mali naplánovaný - tak sme ho nakoniec absolvovali - to bolo kopec srandy (už som sa dávno tak nezasmiala). Odporučil nám aj genetické vyšetrenie, na ktoré som sa už ja šikovnica objednala pred 2 týždňami. A vraj hlavne treba doliečiť tú nešťastnú boreliózu - vraj je to riadna pliaga (to vieme všetci). Takže toľko ja...
Vidím, že sa tu vo veľkom ozdobujú stromčeky, pečú koláčiky.. My zdobíme stromček až na štedrý deň, no možno sa mi podarí aj v stredu večer. Veď ešte len v piatok som bola nakúpiť darčeky. Ale, už mám hádam všetko - ešte mi dnes má prísť pre mamu parfém.
Ozaj a gratulujem Kuspitke ku Kamilke - prajem obom veľa zdravia 😉 .
Ospravedlňujem sa za obsiahly príspevok 😀 .

janicca
22. dec 2009

martula ahoj no vidíš ani to nebolele ako sme spomínali s kočkami z MK tam ti len pomôžu a ten prístup je fantastický no samozrejme musí.... šak si zaň aj dobre cvakáme ... 😉 a za dlhý príspevok sa vôbec ale vôbec nemusíš ospravedlňovať tvojou povinnosťou je nás informovať ... 😀 ten odber si viem predstaviť ja s drahým sa vždy pri tom chichuňáme a tie komentáre ... 😵

kamka17
22. dec 2009

marta ahoj...tak vidíš, nakoniec ste všetko zvládli na výbornú a teraz už to naberie ten správny smer a hlavne rýchlosť a dočkáte sa vytúženého bábatka...tak držím palce, nech je všetko ok 😉 🙂

a moja žiadosť schválená... 😅

wolfskinka
22. dec 2009

dobre ranko

marti super

janicca
22. dec 2009

kamka tak to je fajn a kedy sa chystáte ??? ak to nie je tajné .. 😉

kamka17
22. dec 2009

wolfi... o 11.38 dobré ránko... 😀 😀 tak teda aj tebe... a ja si prajem pomaly dobrú chuť k obedu 😉 😅

kamka17
22. dec 2009

jani...tajné to nie je, ale zatiaľ sama netuším, že kedy...ale dám vedieť, keď to bude, neboj 😉 aby ste potom mohli so mnou "trpieť" pri injekciách a tak 😅 😉

janicca
22. dec 2009

wolfi si to môže dovoliť na pravé poludnie a že dobré ránko...... 😀

kamka17
22. dec 2009

ale však ja jej to prajem 😉 😉 🙂 nech si užíva, kým sa dá 😉

janicca
22. dec 2009

kamka budeme spolutrpiteľky...... 😉 nejako to predsa zvládneme šak sme ženské silné osobnosti ta ne 😉

marta222
22. dec 2009

Ešte sa ozvem, dievčatá, ideme dnes na 13:00 hod. na pohreb - kamarátovi zomrel otec a ešte sa potom musím vrátiť do práce - máme to spomínané vianočné posedenie (bezo mňa hádam ani nezačnú 😀 😀 😀 ). To je kombinácia - pohreb a oslava, však? No, čo už - život nám prichystá všeličo. Takže, keď sa vrátim, tak ešte nakuknem.

wolfskinka
22. dec 2009

kamka no ja som sa prihlasila od muza z roboty, bola som v mojej robote pozriet mojich chlapov a teraz som u muza v robote, pojdeme sa kdesi najest lebo som nestihla uvarit, od rana som behala hore dole, a muz teraz tu pobehuje tak som sadla k jeho pc

domika9
22. dec 2009

marta tak super vidíš že su tam super ludia a hlavne ti povedia narovinu všetko a nie ako inde ti budu ciganiť do očí , tak sa teším s vami že to najbližšie bude tak ako ma byť 😉

orsulka
22. dec 2009

marti......sledujem, že len pozitivne pocity su z Heliku. 🙂

kamka.....jeeeeeeeeeeeeeeej...super, že žiadosť schvááálenááááá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! v Novom roku....nový začiatok 😉 😉 😉

mne sa podarilo upiect ten kolac....... je hotovy a nablakone v chlade.......zajtra sa okoštuje a uvidme co sa mi zadarilo 🙂)))))

survi...ja som už doma, dovolenku jem do 28.12. .-)))))

orsulka
22. dec 2009

domi wolfi...ahojte.....🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre