Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
28. dec 2009

JANICCA......ahoj spolupracantka 😀 😀 teda.......ak pracuješ .-))))))

janicca
28. dec 2009

orsulik neeeeepracujeeeem...... 😉 som domka veď vieš už sme aj s drahým zdeformovaní keď môžeš spať tak nespíš....ideme ku sestre na brigádu krsnátkam maľovať izby tak už sa aj celkom teším ako si ich vytloštím.... 😵

domcek
28. dec 2009

Ahojte vsetky,
Dufam ze ste prezili krasne sviatky.
Kuspitka mala je velmi krasna opatrujte sa 😉
Ja som bola dnes v poradni este sa celkom drzime, vydrzat aspon tyzden a bude dobre.

orsulka
28. dec 2009

domcek....tak ti prajem, aby ste to pekne vydržali čo najdlhsie...... 🙂 🙂

janicca........no tak komu lepsie ako tebe 😀 😀

wolfskinka
28. dec 2009

dobre ranko, tak ja uz som doma, Gulko vyvádzal krútil sa, mali sme už 1.poradňu, dostali sme už aj knižku a vypísal nás doktor na rizikové tehotenstvo, dostali sme už aj videozáznam Guľka, bolo to super, ďalšiu kontrolu máme 18.1:2010

idem zalahnut, lebo som skoro vstavala, neskor sa ozvem

😵

mzuzka
28. dec 2009

no vianoce boli krasne. ale rychlo za nami. mam tu svokrovcov, boli sme u segry, segra zajtra pride k nam a nic nestihame.
ale je mi dobre, velmi. uz si oficialne uzivam matersku, svokrovcov som zobrala na sono, boli na tom prvy krat v zivote, tak mali zazitok. sviste sa popredvadzali,jasne ze marecek exeloval...
uz im krasne vidno tvaricky, aj nosteky,take gombicky. asi sa budu podobat na ocka, on ma taky maly nostek. uz maju po 1300 gramov, vraj krasna vaha.
no ved aj ja som uz krasna vaha. 😀 zacinaju puchnut labky, ale inak super, vsetko v poriadku. mam za sebou diabetologicke, inzulin pichat nemusim, len nosit kazdy tyzden moc a dieta, colposcopia mierne zhorsenie, ale vraj do porodu sa nic hrozne nestane, len nech je cisarsky a uz som 3.6. objednana na operaciu.
vsetko je ako ma byt, len nech sviste vydrzia aspon do polky februara a dobre bude. ale vydrzia, sme sa dohodli 😉

synacik v ramci pubertalnej normy ako tak poslucha, boli sme na test, tak je zatial cisty, asi si proste na mna konecne spomenulo stastie, ze ten uzlik trapenia, je clovek na ktoreho zabudlo na chvilu...

orsulka
28. dec 2009

Mzuzka.........tak to vsetko vyzera velmi dobre, vsetko na najlepsej ceste a stasticko sa teda veru ukazalo...a sa mi vidá, že prave v čas .-))))) tak si sa fakt konečne dopracovala k tej materskej....aj ked mne to pripada, že to ubehlo velmi rychlo....aj ked možno tebe nie....ale už sa nemusis trapit v robote s nejakymá šibnutymi nadraidenymi....a hlavne spavat v noci a nie cez den 😉 😉

domika9
28. dec 2009

ahojte
mzuzka prave dnes rano som na teba myslela že aso sa nam asi maš 😉 a na akych testoch bol tvoj synator? nejako som to nepostrehla

orsulka
28. dec 2009

domik...sevus....na silvestra idem na chatu urobit dzusovy kolacik 😉 😉 😉

marta222
28. dec 2009

Ahojte dievčatá, tak aj ja som dnes už v práci - ale išli sme až na 8:00, takže dá sa ... V stredu a na Silvestra si beriem dovolenku - v stredu odchádzame na chatu.. Orsul, už ste všetky koláčiky pojedli, keď ideš ešte piecť? Príď k nám - my máme ešte kopec, nemá nám ich už kto jesť. Ja chcem dnes ešte urobiť také slané slimáčiky z lístkového cesta - tie u nás idú, už sme ich zožrali, takže na Silvestra treba upiecť ďalšie 😀 😀 😀

orsulka
28. dec 2009

MARTA.....ahoj........ano...vsetko sa pojedlo, lebo som toho nerobila vela...tak akurat...a dost som aj porozdavala......okrem štedráku už nie je nič .-)))))))))) a na chate sa to poje, bo nas tam bude na to dost 😉

marta222
28. dec 2009

No, veď aj ja sa spolieham na to, že na chate sa všetko poje, ale ako to poznám - tak asi viac pôjdu slané pochutiny a tieto z lístkového cesta čo robievam - po nich sa vždy zapráši 😉 .

minka051
28. dec 2009

Ahojte tak ako po vianociach.. Ja som doma až do 4.1. chalani mi odišli na chatu lyžovať tak je klud.

kuspitka
28. dec 2009

Ahojte dievcata moje.
ako sa mate?ani sem nestiham chodit ucime sa kojit a vsetko ostatne,ale inak pekne priberame dnes sme boli uz u lekara tak nas potesila.
zajtra ideme na skusku kojenia kolko mala vypije mliecka.

ako ste sviatkovali moje drahe?

orsulka
28. dec 2009

kuspitka..... minka....ahojte......

minka...tak ty mas super veget .-))))))))) a lieky už beries ??????

kuspi....vy mate teraz doma veselo, ale Kamilka vam určite robi radost..... už si bola na stedry den doma????

kuspitka
28. dec 2009

orsulka ano bola som prisla som 23.12.
hej mame rusnov noci.
mam problem s kojenim,ale nejako sa to uz dava doporiadku konecne

orsulka
28. dec 2009

kuspi......tak to by bolo fajn, nech je vsetko OK...a mala sa dostatočne napapala mliečka a nemusi nič dokupovat.... tak hadam zajtra vam viac povedia u tej doktorky.... 😉

kuspitka
28. dec 2009

tak najskor sme dokrmovali ,ale tuto noc nie.
tak mlieka mam dost len tie bradavky a to ,ze som sa musela naucit kojit malu tak ,aby co najviac papala.
uz som mala chut to vzdat aj teraz,lebo ma to ukrutne boli ,ked papa,ale este skusim nejako vydrzat

minka051
28. dec 2009

orsulka už beriem tretie balenie antikonc. a je mi už hrozne. Len stále čkám kedy konečne zavolajú že mám prestať aby prišla mrcha a potom už mám lieky na rast sliznice. Brucho ma bolí ako by mrcha mala prísť ale lieky to brzdia. Už aby sa to pohlo .

domika9
28. dec 2009

orsulka a hadaj čo mam v chladničke ............................................ 🙂 kolačik z džusu 😉
prave som nam davala šlahačku
ostatne kočky ahojte tak vidim že sa to tu po sviatkoch trošku rozbehlo v písmenkovani 😉

kuspitka
28. dec 2009

juj aj ja by som si dala nieco dobre,ale po porode mi nic nechuti obcas nemsim ani jest. 😅

orsulka
28. dec 2009

minka......a tak veru...hadam už len nejaky týžden.....a potom v Novom roku, už len sliznica bude rast, aby bola pripravena na babo 🙂 🙂 🙂

domi.....jeeeeeeeeeeeeeeeeeej......ja tu slahacku musim inak urobit ako naposledy...lebo som ju vymiesavala so slahackovej smotany so stuťovačom...ale bolo toho malo...len taka tenky vrstva.....este neviem ako, ale nejako ...chcem aby to bolo vyssie 😉 😉 😉

domika9
28. dec 2009

hm ja používam praškovu davam dve ale minule som dala 3 na taky iny kolač a bolo toho už riadna kopa tak skus ked chceš ja sa bojim robiť zo šlahačkovou smotanou lebo raz som z toho vymiešala maslo tak sa radšej spolieham na praškovu 😉

kuspitka
28. dec 2009

domka ako sa citis moja?uz mas vsetko kupene?
ozaj to oblecenie ti ,kedy prislo?objednala som aj ja malej

domika9
28. dec 2009

kuspi kdeže ešte nemam kupene skoro nič ale tak pomaličky
a oblečenie ked som objednavala 1. krat tak som objdenala vo štvrtok a prišlo mi to v pondelok alebo utorok ale myslím že v pondelok a teraz som objednavala v sobotu tak uvidím kedy mi to príde kedže su sviatky a zajtra by som šla pozrieť do tesca či niečo neulovím 😉

juj už sa neviem dočkať kedy si dam ten kolačik

kamka17
28. dec 2009

bré ránko posviatkové prajem všetkým 😎 😎

no čo pochváľte sa, aký bol ježiško...romy..???

tijuš...ty si ako zjavenie...sem tam sa zjavíš,hlavne keď tu nikto nie je a potom zas zmizneš na pár týždňov, ale o to viac sa z teba teším 😉 😉

mzuzka, aj z teba mám radosť, lebo tiež si sa veru dlho neukázala a som rada, že s te v poriadku, tak sa aj ďalej držte

wolfi...rizikové...??? kvoli čomu???

kuspi, tvoj drahý s kočíkom akýhrdý ocino, úplne žiari 😎

ja inak od dnes oficiálne dovolenkujem celýýýýý týždeň, tak sa tešííímmm 😀 😀

domika9
28. dec 2009

kuspi ale ten kočiarik mate naozaj velmi pekny

kuspitka
28. dec 2009

domka v tescu su super akcie mama mi tam kupila malej vela veci.dakujem moja
kamka ano je to jeho zolaticko.
a ty sa mas ako?

kamka17
28. dec 2009

kuspi, mám sa fajn, konečne dovolenkujem 🙂 a tento týždeň sa chystám volať do helíku, žiadosť už máme, tak nech nám dajú aj termín pohovoru, aby sme aj my o rok mohli sláviť vianoce traja 😅 😉

orsulka
28. dec 2009

kamka.....ja som taka zvedava na tom termine ako sa dohodnete...... 😕 😕 😕 zacala by si hned ??????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre