Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

maryah
30. dec 2009

jeeeeeeeej romy, ty si velmi zlata, ja chodim ku dr. krajkovicovi a uz len ten jeho pevny stisk ruky na privitanie ked tam prideme z drahym ma usvedcuje, ze si je velmi isty, ze svoju pracu robi skvele a to ma velmi pohana dopredu a preto nepochybujem, ze v tom Heliose je to tam samy odbornik a nelutujem, ze sme tam isli 🙂

maryah
30. dec 2009

a dakujeeeeeeeeeem za TTTTTTTTT virusiky, budem ich po novom roku velmi potrebovat 🙂

lucetta
30. dec 2009

kocky dakujem za vsetky uistenia...tesim sa do heliosu uz teraz a je mi luto, ze ideme "az" 2o.januara 😉 😎
a s tymi km sa to dufam nejako vyriesi...

kamka17
31. dec 2009

dobré ránko prajem posledný krát...v tomto roku... 🙂

asi už všetky slávite...tak tiež by som všetkým chcela popriať krásneho silvestra, veselú oslavu a nech je ten ďalší rok pre nás všetky ten najkrajší v živote...niektoré to už majú isté a pre nás ostatné to musí byť tutovka... 😉

a všetkým v helíku prajem tiež krásny a plodný rok a veľa spokojných mamičiek a oteckov 😉 😉

surviver
31. dec 2009

dobre ranko 🙂

prajem všetkym veseleho silvestra a hlavne všetko naj naj naj v novom roku 2010.... 😵 😵 😵

surviver
31. dec 2009

kamka čauko 😉

kamka17
31. dec 2009

survi ahoj...ako sa dnes máte?? malý si dnes užije prvého silvestra 😉

surviver
31. dec 2009

no hej...ale teraz už kopka menej asi nema miesto 😉 ale možno ho delobuchy vyburcuju... aTy čo porabaš? ja idem za chvilu robit nejake šalaty,nech nehladujeme pri telke 😀

kamka17
31. dec 2009

no my sme práve doraňajkovali, chystáme sa do maxu na výpredaje kuknúť, potom obed variť...drahý si vymyslel kuracie prsia s broskyňou a syrom...no a večer ideme do mesta a kamošovi do krčmy sláviť...takže nejaké prípravy ma našťastie nečakajú 🙂 😎
vy budete vlastne sami traja doma alebo čakáte nejakú návštevu ??

surviver
31. dec 2009

hej budeme sami doma,ale mne to tak vyhovuje,lebo ples ani chata nehrozi v mojom stave a za rodinou necestujeme,kedže je to už " na spadnutie" 😉

tak Ty maš vyplneny cely den 😉 My sme boli len tak na skok včera v Max,hlavne teda v Terne,ale ludi tam bolo teda neurekom,ani nebolo ,kde zaparkovat...obchody sme len Orsay a reserved obehli,mali akcie,najmä v reservede sa oplatilo,muž si čosi kupil,ja teraz zatial nič,ale v jari sa budem už aj ja domahat svojho dielu 😀 tak vam prajem pekny den, anech niečo pekne a vyhodne kupite paaaaa

maska1
31. dec 2009

ahojte kočky 😉 všetky vás zdravím 🙂

ako sa mi máte?? nestíham vás čítať, lebo mi malý nespáva vôbec cez deň, len keď ideme von, tak v kočíku zaspí, inak vôbec, sem tam si hodí takú dvadsaťminútovku v lehátku a to je všetko 😠 a najnovšie už druhú noc nezaspal ani v postieľke, ani u nás v posteli, ale nakoniec zalomil v kočíku za pár sekúnd, výmyselník jeden

neviem na čo má tú parádnu postieľku, asi len na pozeranie
survi, domček....no pekne 😎 už to máte za pár... a ako budete rodiť? prirodzene?

lucul aj tebe sa to už kráti 🙂

surviver
31. dec 2009

maska ahoj,tak mate o zabavu postarane cely den 😉 Ale je to asi najkrajšia zabava na svete 🙂
neviem ešte ako budem rodit,ale asi sekcia...aspon ja by som tak chcela,ale uvidime 😎

kamka17
31. dec 2009

ahoj mamina 🙂 neboj, malý si isto za chvíľu uvedomí, že má krásnu postieľku a bude spať už len v nej 😉
a to spanie v kočíku...no aspoň ste prišli na to, kde mu je najlepšie 😅 asi tam má nejakú pozitívnu energiu a sám predsa musí vedieť, kde mu je dobre...neboj, on z toho všetkého vyrastie, len si to pekne užívajte 🙂

survi...ma práve napadlo...malý sa ako bude volať??

romy01
31. dec 2009

ahojte kočky

prajem veselého Silvestra a šťastny nový rok.

maska nam sa zda že je to super zábavka ale pre výs je to asi fuška že ? Ale hlavne že je malý šťastný a zdavý.
Baby ja pokracujem vo vymetaní výpredajov a dnes som zas natrafila na pekne vecicky za par susiek, super, taku mam z toho radost . A uz mam v albume aj brusko - kuk

romy01
31. dec 2009

jeeeej maska ty tam mas nove fotecky - boze tie s ockom sa mi pacia ako sa ten maly chrustik tam v klbku vyvaluje , no super

kiara15
31. dec 2009

pekneho silvestra a stastny novy rok prajem vsetkym tehulkam a snazilkam prajem 🙂 🙂 🙂 🙂

suri a tebe prajem lahky porod lebo to uz mas ozaj za par dni 😀 😀

katy7
31. dec 2009

aj ja sa pridavam k prianim krasne preziteho silvestra a vsetkym vsetko najlepsie a najkrajsie v novom roku a straaaasne vela uspechov v tom,co si prajete 🙂

kiara15
31. dec 2009

katy ahoj super vidim ze 3ivf mas uspesne velka gratulacia 😉 😉

lucula73
31. dec 2009

ahojte,

aj ja pripájam-želám krásny silvestrovský večer a v novom roku želám všetkým splnenie všetkých želaní a sníčkov,aby snažilky boli tehulkami a tehulky maminkami 😉

kiarka ahoj 🙂

kiara15
31. dec 2009

luci ahoj ako sa mas???vidim ze sa ti uz tahsie spava?? 😉

domika9
31. dec 2009

žienky veseleho Silvestra vám prajem a šťastny Novy rok 2010 a vela uspechov v ňom 🙂

surviver
31. dec 2009

kamka meno sme už vybrali,ale sme sa s mužičkom dohodli,že až ked sa maly narodi ho prezradime 😉

kiari,ďakujem...no dufam,že to nejako zvladneme 😅

cikyta
31. dec 2009

Ahojte.Neviem čo prv a už ani neviem,či som vám tu "vinšovala" 😀
Ak nie,naprávam...
Vinšujem vám šťastný Nový rok,
snažilkám v nom testíky,
sťa kolajničkyn krok.

katy7
31. dec 2009

kiari, ano uspesne, len este aby to vydrzalo a budem najstastnejsia

meli3
31. dec 2009

Prajem vám kočky všetko najlepšie, najkrajšie do nového roka, nech sa vám splnia všetky najtajnejšie túžby 😵 😵
Kuspitka- Ahoj moja, dúfam, že sa mate dobre 🙂Ajóóój! 🙂

romy01
1. jan 2010

šťastný nový rok Vám želám, 😀 😀 😀

kamka17
2. jan 2010

Šťastný a veselý nový rok všetkým prajem...

...a posúvam z konca 2.strany...asi ešte slávite, tak pekný víkend 🙂

janicca
2. jan 2010

Ahojte babule Šťastný nový rok prajem Vám a Vaším rodinkám ...... 😉

maminkám - pevné nervy pri výchove svojích ratolestí a čo najmenej prebdeních nocí ..... 😵

tehulkám - štastné a bezproblémové tehulkovanie s úspešným koncom ... 😵

snažilkám - nech rok 2010 pod stromček prinesie živý darček po ktorom každá znás túži ... 😵

wolfskinka
2. jan 2010

dobre ranko ... klasika ako ja na obed ...

cikyta
2. jan 2010

Wolfi dobre ranko.Ešte si ho užívaj tak "obedne",lebo za chvílu budeš mať den aj o 2 v noci 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre