Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
11. jan 2010

jo kati, ešte dohodneme kedy, dám ti vedieť, neboj...a som premýšľala, že zas do toho netopiera by sme mohli, tam je to celkom fajn, dole majú otvorené...

wolfskinka
11. jan 2010

janni super dohodneme sa , uz sa tesim

wolfskinka
11. jan 2010

no mozeme hlavne niekde kde nie je nafajcene

kamka17
11. jan 2010

no jo, však tam sa nefajčí...alebo ak ťa niečo iné napadne...

wolfskinka
11. jan 2010

mne je to jedno netopier moze byt mam to blizko

domika9
11. jan 2010

lucul gratulujem ku malemu prajem vela zdravíčka aby ste boli čím skor doma 😉

janicca
11. jan 2010

kamka tak masko s ananasom sa vydarilo ??? ... 😉 mne je jedno kde kedy o ktorej hlavné že sa stretneme ... 😵

wolfskinka
11. jan 2010

aj mne je to suma fuk,

janicca
11. jan 2010

len aby to nedopadlo že jedna pojde v utorko,druha v stredu tretia..... aby sme sa nezačali obchádzať keď nám je to jedno........ 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jan 2010

nie dohodneme jeden termin ... a ja by som mozno navrhovala nejaku pizzerku aby sme si mohli dat pizzu

jani2
11. jan 2010

Marti – no išla som preventívne na serkláž, aby som sa neotvárala, keďže som čakala dvojčiatka...no a pri zákroku mi zaniesli dole infekciu (klebsielu)...a už to šlo, výtoky, tvrdnutie, svrbenie....až v 26tt odtiekla plodová voda...bolo to zlé obdobie, aj som myslela, že podám sťažnosť na nemocnicu...ale už pozerám radšej dopredu a som šťastná, že aspoň Janka je napriek tak nízkemu týždňu v poriadku a zdravá... dúfam, že ďalšie tehu už dotiahnem do konca i keď tak nejak podvedome sa už budem veľmi báť...a áno IVF bolo v Heliose, tam mám teraz mrazáčky......a ty sa už pekne sústreď na prácu, až ťa ešte pred tehu nevyhodia 😅
Janica – tak trošku sledujem a čítam, a niekto mi utkvie v pamäti ako napr. Wolfi.... 😉
Wolfi – však to NT – teda hrúbku šijovej riasy merajú na klasickom UTZ a robili mi to v Helíky, tak sa dá dosť spoľahlivo vylúčiť Dawnov syndróm...tie testy v 16tt sú viac klamlivé ako toto...určite ti to krajko zmeria 😉

jani2
11. jan 2010

..nie v Helíky, ale v Heliose... 😀 ..trubka som 😉

janicca
11. jan 2010

jani tak Wolfi je jednoducho nepriehliadnuteľná.....všááááááááák áno WOLFI ??? 😉 tie skratky su nám jasné jak facka aj keď sa chybičká vloudi... 😵

kamka17
11. jan 2010

jani...masko s ananasom je fajnééééé...teda bude zajtra, len som ho chutnala 😎 a idem sa naložiť do vane...ale ešte žehliť mi treba a jablká rozváram, len takú presnidávku s piškotkami z nich urobím...mňamky 🙂
no tak teda štvrtok 15.30 pri fontáne??? a pizzka...buď tá čo minule alebo carolina pre zmenu ??

jani2...veľmi nepríjemná životná skúsenosť a Julinky mi je ľúto, verím ale, že mrazáčiky zabojujú a Janka bude mať sestričku alebo bračeka...alebo oboje 🙂 držíme palce, potom priebežne informuj, nech sa vieme tešiť spolu s tebou 😉

domcek
11. jan 2010

Ahojte hlasim sa ze som este doma.

domika9
11. jan 2010

domček a toto ? akoto

domcek
11. jan 2010

No tak ze sice drzim ledva ledva. Placenta uz dosluhuje, ozvy su na hranici ale v norme na 1cm otvorena ale krcok ma stale 2cm. No a hlavne doktor ide zajtra do BA cize by som aj tak nerodila iba cakala. Takze sme sa dohodli na stredu a mozno uz v stredu alebo vo stvrtok pomozeme mladej dame na svet.
Lern dufajme ze si to nerozmysli uz zajtra. 😀

domika9
11. jan 2010

tak najskor ťa ledva držali pokope a nakoniec budeš aj prenašať 😀

domcek
11. jan 2010

No ved to...Ale slubvila som survi spolocnost tak musim tam uz nabehnut v stredu.

wolfskinka
11. jan 2010

jani2 dik ze som ti utkvela v pamati .... 😀 😀 😀 😀 uz som medzi snazilkami strasila pekne dlho ale stal sa zazrak a cakame gulka bombulka

domcek ty tu uz nestras a utekaj do porodnice, pozri na lucul ta sa s tym teda neparala ...

jani kedy idete na KETko ?

janicca
11. jan 2010

kamka tak ty si taká gazdinka ...tak taku jablkovu tortičku hoci kedy vieš čo si robila pred nedávnom...ok môže byť aj pizzerka....ok tak platí štvrtok 15:30!!!! odkleputé.... 🙂 )))))

domček tak ty si ešte celá to je fajn len sa pekne držkaj a ako sa má survi ešte je stále 2 v 1 ... 🙂

mzuzka
11. jan 2010

cavteeeee, domcek krasa, fakt krasne tt. teraz uz je to jedno , jeden den hore dole 😅 boze, ale to ubehlo....

domika ty ako? tiez ti to pribuda krasne, staci ze sa sem nemam cas chvilu kuknut, a potom som poprekvapkavana, ake pokroky.

wolfi, pamatas sa? to ti nesposobilo ziadne IVFko, ale moje extra tehu virusiky, len pre teba 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jan 2010

mzuzka dakujem za tie tvoje extra virusiky .... zabrali, budem ti vdacna do konca zivota 😵

mzuzka
11. jan 2010

to vobec netreba, staci ked sa na mna bude z albumiku usmievat krasne vonavucke babatko za pol roka 😉 este kamka a orsul a stara snazilkovska zostava sa moze uzavriet. vy ste boli take vytrvalkyne , bezkyne na dlhe trate. a nevie niekto co je s tijou?

jerryjanka
11. jan 2010

mzuzka na mna si zabudla ☹

moniquie
11. jan 2010

ahoj jerryjanka :
mám od teba šatečky .. škoda že osud máme rovnaký .. dúfam že obe bábetká budeme mať čím skôr .

jerryjanka
11. jan 2010

ahoj - no veru - je to naprd osud ale on sa raz obráti

domika9
11. jan 2010

zuzi teraz trošku stresujeme ale snad to bude všetko ok v stredu si idem po vysledky tak aspon budem vedieť na čom som
a ty ako v ktorom tt maš naplanovany cisarsky rez?

jerry vitaj po dlhom čase ako pokračujete ? už si bola na laparke alebo ešte len ideš?

moniquie
11. jan 2010

my sme prišli o dve ,, ☹

jerryjanka
11. jan 2010

moniquie - tak to je hrozne to si vôbec neviem predstaviť - nikdy to nechcem zažiť zvlasť po takom čase ktory už čakame...
domika - vo štvrtok idem na gyndu a tam sa uvidi ako sa mi to podari vyriešiť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre