Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
2. feb 2010

ciky...hihihihihih........a vieš co????? dobru večeru...len si tak pochvaloval ....tak možno to zabralo .-))))) nie že by som mu veče nedavala jest a preto včera ten úcinok......ale včera mu fakt chutilo 😀 😀 😀

ciky... 😀 😀 😀 😀

martula....prada s tou pracou...ved aj ja si tak vravim, že mám len dve ruky!!!!!! a aj zajtra je den .....
tak ty teda mas sny s nemocnicou ... už si sla rodiť či čo???? 😉 😉 😉

cikyta
2. feb 2010

Martus,to je znamenie,že sa už ide bábätko na teba nalepiť!!!!!!!!!!!!Super!!!!! 😉

marta222
2. feb 2010

Orsulik, ja neviem, čo som tam robila - ani tehotná som nebola... Takže neviem, iba som sa tam tak motala 😀 😀 😀 . To by človek ani neveril aké kraviny sa môžu prisniť, však?

cikyta
2. feb 2010

A čo papal? Prisámbohu to urobím Sise večer!!!!
Pre mna za mna,nech je to aj kaviar!

kamka17
2. feb 2010

marti servus...daj linka na ten hrniec...
no a máš pravdu, netreba sa pretrhnúť od roboty, však minulý týždeň si sa narobila dosť 😉
ja od minulého štvrtka pichám injekcie, v pondelok by sme mali ísť do helíka na prvú krv a sono, tam mipovedia, koľko si mám pichať gonalu, no a potom to už pojde jedna radosť...a začiatkom marca hlásim tehu 😀 😀
inak počuj, keď si odchádzala od toho veselého, musela si ísť osobne mu zaniesť lístok od toho nového gyndoša alebo kartu poslali rovno jemu??

orsulka
2. feb 2010

ciky.......obyčajne bratislavske parky s kopou cibule.... hahahahahahaha.....tak vyskušaj....zas take drahe to nie je.....a vyborny zeleny čaj .-))))) a potom pich fraxiparin a spal jak babetko (okrem Sisi) 😀 😀 😀

marti...ano na ten hrniec som sa chcela pytat....co o je zac....a hod ten link !!!!!! 😉 😉

kamka...tak ten zaciatok marca beriem!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

marta222
2. feb 2010

kamka - Ultra plus 3 l som našla na www.minibazar.sk - je tam v ponuke viackrát, ceny sa trošku rôznia, záleží to od predajcu - a vraj bola naň v januári 50 % akcia a niektorí ho ponúkajú ešte s väčšou zľavou, takže určite si vyberieš a je tam aj kopec iných vecí, nielen z Tupperware ...
No, keď som odchádzala od Veselého - musela som prísť osobne, zaniesť mu odhlasovací lístok - napísal mi do karty, od ktorého dňa ma odhlasuje, sestrička zatiaľ vypísala obálku a do nej mi vložila potom tú kartu a poslala ju... U Veselého to chodí takto. Ale, písala aj janicca, že sa odhlásila od Hartela a jej dali kartu priamo do ruky. A ktorého gyndoša máš ty? A ku ktorému chceš ísť? Každopádne, asi budeš k nemu musieť ísť osobne s tým odhlasovacím lístkom.
A ten gonal je na čo?

krivka5
2. feb 2010

dobre ranko,ci den!
tak poslusne hlasim prichod z centra. Krvicka zobrata a ultrazvuk spraveny 🙂 Krajko nam dnes oznamil krasnu novinku a ukazal malu fazulku 🙂 som tehula!!!!Termin porodu 6.10. 😀

marta222
2. feb 2010
marta222
2. feb 2010

krivka, gratulujem............ a držím palce... Už máte aj srdiečko?

krivka5
2. feb 2010

marta...dakujem.srdiecko az 12.2. toto bol prvy UZ po ET na 15 den...

orsulka
2. feb 2010

krivka....blahoželam aj ja......a že prve IVF a hned pozitivne...no super!!!!!!

minka051
2. feb 2010

krivka tak to je úžasné 🙂 🙂 🙂 gatulujem.. Aj ja chcem takú správičku už čím skôr 😲

krivka5
2. feb 2010

orsulka ,minka...dakujeeem,som teraz ta najstastnejsia zena,nas maly bubacik tam je a na sone sme ho krasne videli.je tam asi len jeden ale aj za to sme vdacny...dievcatka prajem aj vam aby ste taku istu radost onedlho zazivali 😉

orsulka
2. feb 2010

minka.....ja s inou správičkou u teba ani nepočitam.....hlavne sa opatruj v tej praci, ked tam pojdes......dont stres!!!!! 😀 😀

wolfskinka
2. feb 2010

ahojte dobre ranko .... zase trosku neskor, podaktorím uz dobrý deň ... xixi

krivka a co si nedas do profilu tt ????

kamka ako bojuejete ? kedy ides na kontrolu do heliosu ?

majkaa daj nejake fotky Patka do albumiku,

cikyt ako silvinka ??? aka bola dnesna noc ?

viete co sa mi dnes rano stalo, lezim si v posteli a zacalo ma steklit brucho vo vnutri, cikyt aj ty si to tak citila, enni to este skoro, normalne steklenie .. sranda, ze by uz mal guľko malo miesta ?

orsulka
2. feb 2010

WOLFI.....pekny den spachtoško .-)))))))

no ked chudnes ,tak ma malo miesta..... 😀 😀 😀

wolfskinka
2. feb 2010

pocuvaj orsulik, zacala som jest aj ked nevladzem, aj teraz varim segedin, tak sa zase nadlabnem, musim do pondelka pribrat aspon ikilo, lebo ma zotrie sestricka na poradni

cikyta
2. feb 2010

Juj.Nestíham si ani prnuť.
Krivka-gratulujem!!!!!CMUK
Wolfi-prvorodičky zacítia prvý pohyb okolo 20tt a viac rodičky okolo 16tt,ale samozrejme,že to nieje pravidlo,takže to kludne nemusí byť u teba skoro a bolo to presne to,čo si myslíš 😉

domcek
2. feb 2010

Cafte ja tak narychlo pozdravim.
Mame sa fajn.Mala je velmi zlatucka akurat si vecne zabudne odgrgnut po papani a potom nas veeelmi boli brusko a grckame a potom zasa papame. 😀 😝 Obcas si pripadam ako mobilna mliekaren je to neutichajuci hlados.
Vsetky Vas pozdravujem a cakatelkam prajem pozitivne spravicky. 😉

wolfskinka
2. feb 2010

ciky take steklenie, sranda

domcek dakujeme a opatrujte sa

orsulka
2. feb 2010

domcek......ahojteeeeeeeeee.......alen papajte kolko vam chuti...žiadne diety .-))))))))))

wolfi.....skus viac sladkeho možno.....čo taký segedin 😀 😀 😀

krivka5
2. feb 2010

ciky...dakujeeeeem,dnes mam krasny den 🙂

wolfskinka
2. feb 2010

uz som zvalila tanier segedinu, za hodinku si dam znova, gulko bude hladny, na sladke nemam ani pomyslenia

janicca
2. feb 2010

ahojte babulky moje krásne tak ja som dnes v riadnom pracovnom nasadení veď niekto predsa robiť musí 😝 😝
martula,kamka a čo dobre budete kuchtiť v tích hrncoch určite nejakú zdravu biostravu ... 😀

Ciky tak ako dopadla včerajšia prechádza po MT skoro hore bez ... 😀 a čo si to chcela aku prilbu na bike ???

wolfi to je dobre znamenie ... 😵 😵

krivka gratulujem tak a máš to potvrdené čierne na bielom... 😵

marta222
2. feb 2010

wolfi, taký dobrý segedín nie je zlý, však 😉 ?
jani, v tom hrnci sa dá variť vraj aj bez tuku aj bez vody - napr. že sa tam dajú uvariť zemiaky len s lyžicou vody, takže si tie potraviny zachovávajú svoju chuť aj vitamíny a dá sa v ňom aj piecť chlieb a všeličo iné - takže je taký univerzálny...No, uvidíme, vyskúšame - má mi prísť taj cca o 2 týždne... Lenže odporúčaná cena toho hrnca je 99,90 €, takže to sa mi zdalo straaaaaaaaašne veľa...
A kamka si ho vraj nejde objednať...

wolfskinka
2. feb 2010

marti no to nie, ako ti dopadla ta genetika uz vies vysledky

janni je, aspon viem, ze tam je gulko, uz sa tesim na pondelok, ze ho zase uvidim LIVE

marta222
2. feb 2010

wolfi, ešte neviem nič, mám zatiaľ len výsledky z Heliosu - genetika bude asi až okolo 15.-20. februára - boli sme tam len 22.1. a aj tie výsledky z Heliosu som im tam poslala ešte dodatočne minulý týždeň. Takže, uvidíme... A 19.2. máme ísť na konzultáciu do Heliosu, tak dúfam, že dovtedy prídu. Lebo, vraj potom má dr. Krajkovič týždeň dovolenku...

wolfskinka
2. feb 2010

marti a tie vysledky z Heliosu boli dobre ?

marta222
2. feb 2010

No - ako sa to vezme... Veď som to tu minulý týždeň rozoberala - spermiogram bol dosť katastrofálny - znížená pohyblivosť a morfológia 98,5 % patologických.. No a ja som mala hraničné hodnoty štítnej žľazy - vraj bude treba zopakovať odber, a ešte som vraj prekonala chlamýdie... A protilátky proti spermiám a placente sú OK - negatívne... Takže tak...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre