Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
17. feb 2010

jani...no ešte že tak, že to nebudeš preháňať 🙂 všetkého s mierou ako sa hovorí 🙂 a šatník tak či tak o chvíľu budeš rozširovať...alebo meniť 🙂 😎

kamka17
17. feb 2010

no my máme na zbehávanie vecí práčku 😀 😀 teda u nás hlavne drahý, furt mu je čosi malé...

marta222
17. feb 2010

jani, no vidíš to ma nenapadlo, že to môže spôsobovať prášok. Asi prestanem prať 😀 😀 😀 .
minka, tak potom daj vedieť...

ajush
17. feb 2010

Čaute , som tu nová a chcem sa Vás pár vecí popýtať. Som po druhom IVF.Už v deň transferu som mala predmenš.príznaky(bolesti v prsiach,navaly tepla,nafúknuté bruško. Som tretí deň po transfere.
?????? nechápem

lucula73
17. feb 2010

ahojte

ajush no ja ti neporadím,ale hádam ti niekto odpíše,ako to je,ale ja verím,že len na tej najlepšej ceste...a kedy máš dostať akože mrchu?

inak ciky včera písala k nám do tehuliek a maminiek,silvinka mala teploty,tak bola na nete pomenej.....ciky dúfam,že sa nehneváš.... 😉

kamka - neboj,radšej nech folíky dorastú a budú kvalitné,to sa ti vyplatí dva dni počkať... 🙂

ajush
17. feb 2010

Veď práve , cez víkend. Len nerozumiem prečo sa to prejavilo už v deň transferu.

wolfskinka
17. feb 2010

ahojte, dobre ranko ... teda ako komu

kamka ... neboj vsetko bude ok, mne raz robili OPU az na 18ty den, a urodicku mas peknu, a v pondelok je krasny datum 22.2. .... 3 dvojky prinasaju stastie

janni a ty prestan s tym chudnutim ... vobec ti to neni treba

orsulka
17. feb 2010

Minka.....co ktomu dodať...len veeeeeeeelmi veľa štastička prajem---ftuj-tfuj......verim, že vsetko bude OK a bud týžden všetko prebehne hladko .-))))))

sak ale ma teraz vytočila jedna stará pani, ohladne svojho manžela ktorý u nas pracuje na dohodu !!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janicca
17. feb 2010

tak predsa niečo na tom bude s tým prádlom ......... 😀 😀

ajush ahoj a vitaj medzi nami ..... 😉 možno to môže byť aj tými hormonmy tie bolesti ...ja som také napr nemala čo sa týka pri transfere ale je tu X kočiek čo mali také pocity ako na mrchu a nakoniec su tehu ....a ktorý deň si po ET ???šak skus testnuť...... 😉 😉

janicca
17. feb 2010

orsul pošli ju do zadku a hotovo ale tak slušne aby sa dáma neurazila ....... 😀 😀

Wolfi nemaj boja ja to určiete nebudem praháňať ...... 😉

wolfskinka
17. feb 2010

janni aj moj stale len pribera a teraz ked som tehotna zacal jest same sladkosti, on to tehotenstvo preziva so mnou a zacal citat aj casopisy mama a ja a tehotenske stranky na nete, by ste sa z neho poskladali, vsetko ma nastudovane a kazdy den pocuva toho naseho potapaca, ako zblnka v brusku 😀

marta222
17. feb 2010

Ahojte, wolfi - myslíš, že 3 dvojky prinášajú šťastie? Ani by som nepovedala - je to totiž môj dátum narodenia... Ale ktovie - asi ako komu, však? Dúfam, že kamke určite prinesú 😉 .
orsulik, dúfam, že už si v pohode... Mňa včera vytočila kolegyňa skoro do nepríčetnosti - dnes má dovolenku, takže sa aspoň nemusím na ňu dívať 😠 😠 😠 .

ajush
17. feb 2010

Ahoj janica a Ďakujem Po ET som len tretí deň a po 1. IVF som toto vôbec nemala

wolfskinka
17. feb 2010

marti ano 3 dvojky su stastne cislo v numerologii zato 3 osmicky je katastrofa

ajush kolko embryjok ti vlozili ?

marta222
17. feb 2010

wolfi, to ma teda teší - dúfam, že sa to už začne čoskoro prejavovať 😉 . A ty ako? Takže na tú amnio nejdeš, však? Tak si už užívaš spokojné tehulkovanie 😉

janicca
17. feb 2010

ajush tak teraz treba len čakať čakať a čakať ja viem je to na mašlu ale nič iné nám nazostáva ...treba veriť a myslieť pozitívne .....zober si niečo čo ťa baví aby ti rýchlejšie ušiel čas

wolfi šak vy to máte terza vymenené musí ťa predsa mnžel podporiť.... 😵 😵 a to už cítiš pohyby alebo nie ???

martuli a kto ťa vytočil JUSTÍNKA???? ....... 😀 tie dvojky aj tebe raz prinesú štasie je ti to jasné !!!......... 🙂))) a Kamka je tutofka ....... 😵

marta222
17. feb 2010

jani, no to dúfam, že mi prinesú tie 3 dvojky šťastie. A že ho prinesú Kamke, to je viac ako jasné 😉 ... Nie, Justínka je v pohode. Vytočila ma Helenka 😠 😠 😠 .

orsulka
17. feb 2010

ajush......ahojcek.....to vobec nevadi, že si to pri prvom IVF nemala, ono každe jedno IVF je ine......hoci by si brala uplne rovnake lieky...a to, že si mala taketo predmenz. bolesti nevadi....doležite je, aby to uchytilo a rastlo dalej.... mala by si vela ležať a malo sa pohybovat....fakt tak na wecko a spat do postele...pokial sa to teda da ... 😉

inak aj mne práčka a teda hlavne asi nejaky prašok zbehava prádlo !!!!!! 😉 😀 😀 😀 chvilu som aj neprala (ked bola pokazena)....a nič mi nebolo male 😀 😀 😀

ja dnes na žiadost polovičky idem urobit pangasius s ozeleninou 🙂))) a kremovu cesnačku .-)))))

janicca
17. feb 2010

martulik to nič si z toho nerob bude aj horšie ....... 😉 😉 teba predsa nerozhádže nejaká Helenka ....... 😉

marta222
17. feb 2010

orsulik, hmmm - pangasius, to môžem... A krémovú cesnačku takisto... Máš nejaký chutný špeciálny recept na ňu? Lebo ja robievam cesnačku, ale nekrémovú - mali sme ju akurát v pondelok a takú dobrú krémovú neviem.

marta222
17. feb 2010

jani, nestraš ☹ . Ja dúfam, že bude už len lepšie, nie horšie... A jasné, Helenku mám v paži...

janicca
17. feb 2010

Orsulka tak to znie dobre a ako robíš tu krémovu omáčku ... 😉 daj recept vyskušame ........

janicca
17. feb 2010

jaaaaaaaaj že cesnačku a ja že omáčku......... 😀 😀 to asi od hladu..... 🙄

martulik tak som to nemyslela........ 😉 v tvojom prípade bude už len lepšie a lepšie tomu ver ..... 😉 😉

kamka17
17. feb 2010

no veru orsul, krémová cesnačka...receptík pls
a pangasiusa sme mali tiež cez víkend, že mňamky 🙂

orsulka
17. feb 2010

marti...nasla som na nete...jednoducha, len tak na olej roztlačit cesnak opražit, zaliat vodou a dat k tomu uvarit par zemiacikov, sol korenie, vegeta...bla bla bla....ked sa to uvari, tak rozmixovat, zahustit zo smotanou...do horucej sa ma na kocočky nakrajat trvdy syr.....plus k tomu tie chlebove krutóniky.... 😀

Helenke vie aj naštvať?????? 😕 😀 😀 😀 😀

janicca
17. feb 2010

tak ja robím na dva spôsoby tak podobne ako Orsulka a druhý spôsob dám zemiaky,halušky a cesnak vždy dávam až na koniec aby nestratil chuť......... 😉

orsulka
17. feb 2010

janicca.....ja .....aj....aj.... 😉
myslím, na začiatku, aj na konci 😀 😀

janicca
17. feb 2010

a ešte kto chce máť úplne že cesnakové tak ešte zvlášť vždy dočistím cesnak a drahý si to ešte dáva zvlášt do taniera ... 😉

marta222
17. feb 2010

No vidíte, to je kopec skvelých receptov - ja robím tiež takú jednoduchú a rýchlu a je aj fajná, drahý si ju pochvaľuje. Ale, recept neprezradííííííííííííím 🤐 .
Orsul, jasné, že Helenka vie naštvať a ešte ako 😠 😠 , niekedy by som ju roztrhla v zuboch 😀 😀 😀 .

kamka17
17. feb 2010

no tak už ke´d sme pri tých chutiach...dopekám poseldné placky, tak kto chce, nabehnite, nech sa vám ujde...adresu v prípade potreby dám do IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre