Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
26. mar 2010

renka keď je potrebné robia aj v nedelu určite si dobre rozumela nemusíš sa stresovať aj ja som bola v nedelu na sono .... 😉

kuspitka
26. mar 2010

Ahojte.
ako sa mate?
pekne kazdemu pribuda TT.ja nic nestiham stale sme vonku tak len stale nakuknem a to je vsetko.
jedine som na facebook a to len pozriem a dam nove foto inak nic
mala menej place a to sa musim stale snov zabavat.
uz sme zacali pit aj jablkovu stavu .
mala ma uz 6kg tak je pucko.
snazim sa jej co najviac venovat tak nestiham ani o seba sa strat.

renka1801
26. mar 2010

Janica ďakujem, idem na sono a v utorok alebo v stredu ideme skúsiť druhý pokus IUI.

wolfskinka
26. mar 2010

renka su aj v nedelu ... robia inseminacie a vklady a kontroly folikov

kiara15
26. mar 2010

pekny vecer vsetkym 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
26. mar 2010

kiara aj tebe pekny vecer a ostatnym dobru noc 😵

cikyta
27. mar 2010

Dobre predpoludnie všetkym 🙂 🙂 🙂

minka051
27. mar 2010

Ahojte pekné sobotné ránko 🙂
Tak ja som bola včera na KET. Všetko prebehlo ok vložili mi 1 blastocystu tak teraz už len nech sa u mňa pekne drží. Cítim sa dobre zatial nič necítim nič ma nebolí tak hádam je to dobre. 🙂

wolfskinka
27. mar 2010

dobre ranko ... minka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT nech sa pekne uchyti, pekne lezkaj a oddychuj a mebryjko sa chyti

cikyta
27. mar 2010

Minka-ahoj "maminka".Je tam a nech sa len pekne drží drobček! 😉 Držim silno palčeky,nech máte ten najkrajší vianočný darček,aký len môže byť! Taký malinký,vonavý,uplakaný uzlíček 😉

minka051
27. mar 2010

cikytka dakujem budem robiť všetko preto aby to tak bolo 🙂 jeto to môj posledný drobček tak už ho nepustím 🙂

cikyta
27. mar 2010

Fuha,no o to viac vám držim palčeky!!!!!!!!! Takže tu už nieje na výber.Jedine nech sa držká a pusti za dlhých 40 tt! 😉

domika9
27. mar 2010

ahoj minka tak som na teba myslela držím palce a o dva týždne čakame radostnu novinku 😉

orsulka
27. mar 2010

ahojte......
Minka.....aj čkať sa ti muselo, tolko sme ťa tu spominali......v dobrom samozrejme... 😵 😵
velmi silno držim vsetky paste, a verim v štastný koniec.........držkaj sa...oddychuj a nepúšťaj!!!! 😀 😀 😀

orsulka
27. mar 2010

kuspitka....no ahoj.........aspon vieme, že ste v poriadku, ked si napisala par riadkov.....-)))ň aj počasie sa nám pekne vyslniečkovalo, tak sa vam bude dobre chodiť na prechádzky........
opatrujte sa 🙂)))

cikyta
27. mar 2010

Ozaj Kuspitka.Tiež sme boli v Kamilkinom veku stále vonku.To som kojila po kríkoch a lavičkách 😀
Teraz chodíme len poobede.
Orsul-zdravim!!!!Ako výkendujete? 🙂

minka051
27. mar 2010

orsulka
No nechodila som sem lebo, tolko práce a začíname aj stavať a vlastne nič sa u mňa nedialo len nekonečné čakanie či bude všetko ok lebo tie lieky mi dávajú zabrať a tie náplaste teraz lepím 8 kusov tak som ako bilbord z reklamami a dávať pozor aby sa neodliepali. No ale čo už človek nevydrží aby prišiel do vytúženého cieľa a verím že sa mi to teraz podarí. 🙂 A musí sa to teda podariť všetkým čo sme tu. Ved niekto tam hore nás musí mať rád. 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
27. mar 2010

ahojte - aka dobra vec ten novy konik chodim sem ovela menej 😀
v utorok idem do heliku tak mi držte palce nech aspon jeden folik je vlavo - brala som clostil 5x denne 😔

wolfskinka
27. mar 2010

jerrry drzim palce .... clostil 5x denne to je horor, to si neviem ani predstavit

jerryjanka
27. mar 2010

wolfi dakujem - no je to otras stale to citim , navaly, je mi zle, som uplne naladova ale total - ale tak zatial žijem no. tak uvidim či zabojovalo vajko aj vlavo alebo nie ☹

cikyta
28. mar 2010

Jerry-utorok som zvedavá a budem na teba myslieť.Velmi velmi silno silno držím palce,nech je teraz tá lavá strana uspešná!
Ved si už zaslužiš za tolko snahy svoje vysnivane sladke ovocie 😉

kuspitka
28. mar 2010

Ahojte.
tak ved ja som rada vonka,len uz by som si aj obcas aj pobuvala dlksie.
teraz sa meni cas aj mala sa mi meni.
inak na facebooku mam fotky tak si mozete pozriet

cikyta
28. mar 2010

Kuspitka.Tam nechodím.Ved si daj do albumu tu.

kuspitka
28. mar 2010

cikyta nestiham sem dat fotky tu musim ich upravovat.....
ideme teraz aj vonka ,lebo mala uz musi buvat

cikyta
28. mar 2010

Kuspit-už ich nemusiš upravovať na tomto novom koniku.

katy7
28. mar 2010

minka, tak siiiiilno drzim palceky a posielam vela TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

brmbolcek
28. mar 2010

ahojte dievcatka, uz som si vas konecne docitala 🙂 🙂 🙂

Kamka- tak ako sa citis ? ako dopadla oslava tvojej maminy ?

Wolfi- dufam, ze uz zubok neboli 😉 😉 😉 a kde budete teraz patrat po kocikoch ? Vies o tom, ze ten obchod s tehu vecami kde si si kupila tehu gate uz je prestahovany .... zevraj niekde pri kvetinarstve 2 minutky od starej byvakej predajne ...........

Lucul- ahpj moja, tak ako sa ma nas Matusko ? dakujem za typ s fasadou, takze taka musia fasada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuspitka-- tak Kamilka uz je taky maly valibuk 6kg ... super krmis 😀 😀 😀

jerry- ups 5 clostil.-- ja keby som ich brala tak som extrem , u mna by sa ani uz nemali kde vytvorit , mne stacilo ked som uzivala 0,5 lieku a mala som ich pozehnane 😀 😀 😀 tebe drzim palce

Katy - ahoj ako sa mas ? 🙂 🙂 🙂

Minka- napisala som ti v inej temicke 🙂 🙂 🙂

...zelam krasny zvysok vikendu a uspesny zajtrajsi pracovny tyzden , zdravim vsetky od A-Z, nech na nikoho nezabudnem 😵

kiara15
28. mar 2010

ahojte vsetky ako sa mate ??

minka tebe silno drzkam palcek 🙂 🙂 🙂

jery a utorok na teba myslim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

orsulka
29. mar 2010

dobre pondelkove rančeko......tak ja už v praci, kvetinky vo firme poliate, kavička uvarena 🙂 😉 😉

jerry... v utorok na teba myslim, tak tento mesiac to bude OK!!!! 😉 😉

wolfskinka
29. mar 2010

dobre ranko

brmbolcek viem, uz som v nom bola, po velkej noci pojdeme do polska a ked tam nic nevyberieme tak vieden, kamoska zije vo viedni a vytipovala mi par predajni tak si spravime vylet a po ceste sa zastavime v Blave v Ikei pre nábytok do detskej izby

idem nakrmit Guľka a idem zase spať, lebo zase som bola do 02,00 hore a o 4,00 zase a teraz zase .. to je na prd takyto spanok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre