Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
29. mar 2010

No Orsulik-a potom tá krása...Budete ležkať s Ferkom na kožušinách s vinkom v ruke a kochať sa krásnym bytíkom. 😵

orsulka
29. mar 2010

ciky...myslíš ??? hihihihi....kožušiny nemam a dufam ,že ani nebudm mat....a vino nepijem......
ale.....čo nie je može byt ???? 😀 😀 😀

janicca
29. mar 2010

Ciky že Orsul na kozušínách !!! a ty raz v jednej izbe ,raz v druhej ,raz v tretej budeš si mať z čoho vyberať .... 😀 😀 😀

aaaaa Martula hádam nás dnes prídeš aspoň pozdraviť ....... 😀 😀

cikyta
29. mar 2010

Tak budete ležkať na gauči...ty s vyloženými nôžkami s mliečkom v ruke a budete sa kochať rastucim bruškom 😉

orsulka
29. mar 2010

ciky.....toto bberiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 všetkymi desiatimi 🙂)))

Martule hadam ukončila jarne upratovanie......a začne aj zarezávať 🙂))) či ???? 😕 😉

cikyta
29. mar 2010

Jani no veru...Ked si Sisa urobí uraz v malej izbe,čo to bude tam v troch???! ☹ Práve som tancovala so Sisou.ona ešte chce,ale ja lapám po dychu 😝 Kondička v prdely ☹ Ved ona mi nabehne,ked budem denne behať hore dole na 4 poschodie bez výťahu 😝
(Nejak začala tancovať herečka.Orsul,vezmeš ju do tanečnej? 😅 )

cikyta
29. mar 2010

No veru.Martula je záhadna 😉 Halooooooooo Martušššššššš

domika9
29. mar 2010

ahojte 😉

orsulka
29. mar 2010

ciky...jasne...SISI kedykolvek...ani nemusi ist cez konkurz 😀 😀

Domika...ahoj...dobre ranko 🙂))))

cikyta
29. mar 2010

Domi ahoj!
Orsul-ale bude ti kaziť choreografiu,lebo ona uteká,zastane,zohne sa,zavrtí riťkou,dá zo 3-4 poctive drepy,zamáva ručičkami a zase....beží a to dokola...

minka051
29. mar 2010

domi ahoj no tebe sa to už blíži 🙂 🙂 o chvílku budeš aj ty tancovať ako ciky so SISI 😀 😀 😀

cikyta
29. mar 2010

Tak veru Domi 😉

cikyta
29. mar 2010

Potom naučíme Minkine bábo a nakoniec si vezmeme na paškál bejby našej učitelky-tety Orsulkyyyy

orsulka
29. mar 2010

cikytka......hihihih...nemaj boja mama....!!!!!!! vsetko sa da vyriešiť zosuladiť a podobne !!!!! len nech si dievčatko utekaa a uteka a vrtí zadočkom kolko len kce..... 🙂 😉 😉

marta222
29. mar 2010

Ahojte dievčence, hlásim sa - som tu - už zarezávam v práci. Idem strašne pracovať - som nevyspatá - dívala som sa do polnoci na Let´s Dance a ešte som potom nemohla cca do 2:00 zaspať, keď som rozmýšľala nad pracovnými povinnosťami a ešte aj ten posun času... Bolí ma brucho - dostala som krámy, takže som nervózna ako pes 😒 . Neviem, či sa mi podarí ešte sem dnes dostať - idem dokončiť daňové priznanie.... A čo tu máte nové? Ani vás asi nestihnem prečítať.... Tak pekný deň všetkým prajem 😉

minka051
29. mar 2010

ciky dobre si to vymyslela 🙂 🙂 Založíme novú Baby Let´s Dance 😀 😀

Ahoj marta ja som tiež pozerala a dnes som zvedavá na tú SCHOWDANCE 🙂

orsulka
29. mar 2010

martula......ja som na tom bola tak isto.....))))) so spankom 😀 😀 a čitam dalej ...... a......
ja tiež: od rana ma boli bruch...lemo MRCHA!!!!! a to prosim na 23 DC!!!!

😠 😠 😀 😀 😀 😀

janicca
29. mar 2010

Martula tak to je super vidím že si vykročila do pracovného týždńa tou správnou nohou .... 😉 😉 ešte že nesledujem let ´ s dance asi by som bola na to tak isto ako vy ale my sme mali niečo lepšie drahý celú noc vracal a perháňalo ho tak ja som mu dávala prvú pomoc od 1:00 hod no viete si predstaviť keď je chlap chorí .... 😝 😝 🙄

ináč tu schovdance si chcem dnes kuknúť a dnes idem na kozmetik teším sa konečne si trošku odýchnem 😵 😵

kamka17
29. mar 2010

pekný deň hviezdičky 😎 😎

tak sme sa dnes rozlúčili s helíkom, teda s pani doktorkou...máme dve nové fotky a srdco búchalo, tak sa teším...
len som tiež akási zdemolovaná, asi ten posun časový, ale však dospíme...možno 🙂

cikyta
29. mar 2010

Juj Martus-tak to je dnes den blbec,čo? ☹ Už nech je zajtra 😉
Minka-super nápad s Baby Let (neviem,kde nájdem tu čiarku hore) s Dance!

Takže hor sa tvoriť učinkujucich kočky!!!!Šup Šup! Od teraz nech má už každá len //.Dohodnute? 😉

cikyta
29. mar 2010

Kamka hoj.Som zvedava na fotečky.Ideš dufam do klubu? 😉

No tanečnica z lučnice mi spí,tak si idem zošlachtiť ciferník a aspon slamkou v byte prehodiť.................................pá

minka051
29. mar 2010

ciky jasné a hlavne pekné páriky nech sa nehádajú 😀 😀 😀 a čiarka nieje podstatná 😉 Ja zas idem trochu prevetrať žehličku 🙂

kamka17
29. mar 2010

ciky...no ako inak,...len aby z neho nebolo drevo po tatinovi 😀

orsulka
29. mar 2010

A JA UTEKAM NA To interneeeeeeee.......zatim 😉 😉

janicca
29. mar 2010

Kamuštek a už máš zmenené aj v pase som si všimla tešííííííííím sa s tebou ....... 😵 😵

kuspitka
29. mar 2010

Ahojte.myslite,ze sa da rozmaznat batola?

kamka17
29. mar 2010

jani no veru, však nech každý vie, no nie?? 😉
ako to vyzerá s tým budúcim piatkom??? 9.4....??

kuspi...ja myslím, že určite

kuspitka
29. mar 2010

kamka mam pocit,ze nasa je rozmaznana.
ked uz neviem co snov tak ju necham zurit v postielke

janicca
29. mar 2010

kamka spomínala som to drahému a tak sa vyjadril že by to šlo lebo iná možnosť nie je jedine zobrať toho môjho šofera ..... 😉 to vychádza na piatok a to je pracovný deň to kedy by sme šli poobede ?a či ?.......

cikyta
29. mar 2010

Kamka-termín máš v novembry.A kolkého?
Kuspitka-Môj názor je do 1.roku čo najviac bábo tulkať.Ešte si tak neuvedomuje,čo to znamená,ked ho mama okrikuje a zbytočne sa v nom niči dôvera vybudovaná ku mamke.Potom sa môže lahko stať,že ked sa bude bábo niečoho báť,nebude utekať ku mamke,ale príklad: ku mackovi ☹ No po roku už má bábo svoj rozumček,ktorým začína odhadovať,čo môže,čo nie...skušať čo môže,čo nie...a vtedy začina výchova 😉To je len môj názor........Možno sa mýlim,ale takto to vidím ja.Pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre