Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
30. mar 2010

Cikyyyyyyy jaaaaaaaaaj skoro som si cvrkla ........... 😀 😀 😀

Ahojte moje krásne a prajem fajn deň ...... 😉 😉 😉

brmbolcek
30. mar 2010

Survi oki, beriem ta za slovo ! a tesim sa tak ako na teba tak aj na Timurka 🙂 🙂 🙂

Ako sa ma nas Labuda ? uz je hore a co poraba ? Ciky aka bola nocna ? a co bytik ?

Janka servus moja tak ako dnes v praci ? a teraz si ako na tom clostilgujes ci ?

orsulka
30. mar 2010

janicca...cikytka....čafkooooo 🙂 😉 😉

no podla mna mala teraz spinka a Ciky može napisať pár riadkov 😀 😀 😀 tak co nove???? nejake nove miniúrazy ???? 😀 😀 ako ste dopadli u doktorky??????

cikyta
30. mar 2010

Nespíme.Rozoberame mamine kabelu 😠 K dr.ideme až na 13:00hod.Noc bola ako inak-Na H...O!!!!!!!!! 😖 Ale už si zvykáme...Ved keby bolo v noci fajn-znamenalo by to jedno: Sme strašne choručký ☹ Takže aspon viem,že je v poriadku.

orsulka
30. mar 2010

cIKY...NO NIET NAD to , KED SI VECI dokážeme rozumovo zdôvodniť .-))) 😉 😉 teiž zastávam názor mzuzky, že taketo žive dieťatko je lepšie ako sediace niekde v kutiku, resp...kam ho das - tam je 😉 😉

cikyta
30. mar 2010

Orsulik- 😉

brmbolcek
30. mar 2010

ciky. - keby si vedela , ze tvoj mm cita v tej kabinke ten zahradkar, ........ /alebo tam bol iba polozeny / tak by si mu tam dala radsej casopis VCIELKA 😀 😀 😀 abY si sa mohla aj ty trosku vyhajat 😉 😉 😉 ...

cikyta
30. mar 2010

No brmbolcek veru...

cikyta
30. mar 2010

Ozaj-a viete čo mal pri prvom neuspešnom pokuse IVF v "kabinke?" (Moje fotky v mobile 😀 Evidentne neuspešné 😀 )

cikyta
30. mar 2010

Vždy,ked prídem,tak sa rozprchnete 😅

orsulka
30. mar 2010

CIKY.....poklad ja asom tuuuuuuuuuuuu...už som tu.... riaditel ma dovcu, sef odisiel, a ekonomka sla na postu.....
som len tvoja!!!! 😀

cikyta
30. mar 2010

Papám tyčky ako svet!

orsulka
30. mar 2010

😕 😕 😕 ake tyčky?????????????

cikyta
30. mar 2010

Papám tyčky ako svet 2.

cikyta
30. mar 2010

Takéto.Som trochu maturovala 😀 s odosielaním 😀

No ale ideme spať,lebo už je čas...

orsulka
30. mar 2010

hihihih........poklad malý !!!!!! dobru chot Sisi !!! 🙂

orsulka
30. mar 2010

oprava chuť......

mzuzka
30. mar 2010

ahojte, my cuckame cicik, tak zatial vymenim par pismeniek 🙂 u nas leje ako z krhly, stary mokry londyn 😀 zajtra mame krsty, dufam za aspon zajtra nebude 😠

orsulka
30. mar 2010

mzuzka...ahojčel 😵 😵 tak nech sa dnes pekne vyprší.......nech maju chlapci zajtra svoj velky den pekný a slniečkový 😉

cikyta
30. mar 2010

zuzka-možno to príde zajtra sem,ten dážd.Tak ešte dnes to využijem na dlhšiu prechádzku-ovšem,ak mi bude Sisa OK po očkovaniach 😢
Držím palce na slniečko zajtra u vás!Aj ked.....by chceli byť všade oblaky,u vás budu 2 slniečka žiariť : Risko a Marcusik

orsulka
30. mar 2010

ciky...ake mate očkovanie???????

cikyta
30. mar 2010

Orsulka ja neviem 😅
Do roku dávaju tri očkovania.Každe jedno očkovanie je na desiatky chrôb,tak neviem.Hlavne tie záškrty,žltačky,čierne kašle atd...niekomu dávaju aj očkovacie kartičky,kde je všetko rozpísane,no u nás to má len na dverách vycapené.Ale su to očkovania,čo dostavaju povinne všetcia (teda-nieje nič povinne,ale chápeš...)
A možnože sa ma teraz budu pýtať,či chcem dodatočne proti kiahnam,ale to odmietnem.Ved každý ich raz musí dostať.A ked je to v detskom veku,o to lepšie.Takže už toto očkovanie je podla mna zbytočne a blbosť.Kiahne ublížia hlavne dospelým a to nechcem,takže len nech ich potvorka dostane teraz,ako miliony iných normálnych detičiek 😉

cikyta
30. mar 2010

A ešte niečo.Po tom očkovaní , čo ju pichnu do obidvoch nožičiek by mala byť zlá,mala by dostať možno horučku a niekedy to opuchne riadne...No a Silvia už dostala dve očkovania a hned mi po nich zaspala skoro na 4 hodiny! (zase sa musi vymikať tabulkám! 😠 )Preto som minule pýtala od dr.nech mi dá aj domov pár injekcií,ked na nu to má takýto výborný vpliv 😀

orsulka
30. mar 2010

cikytka....hihihihihi......no je to iná ako ostatne deti....no a čo aj keď 😀 😀 😀 a s tymi kiahnami mas asi pravdu...my sme si ich preťili a tu sme 🙂 😉

orsulka
30. mar 2010

dnes tu je ale tichúčko............ 😕

orsulka
30. mar 2010

oki tak ja potichučku idem........pa pa pa

wolfskinka
30. mar 2010

ahojte, ja som bola dnes v robote kuknut a kocik sme definitivne vybrali .... .. dnes ho ideme vecer objednat

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s......

v modrej farbe , na ten je akcia za 660 trojkombinacia, mne sa sice paci viac v hnedej ale v hnedej farbe stoji 980 a to je dost velky rozdiel ....

wolfskinka
30. mar 2010

kocik tento ... ten prvy odkaz zblbol

http://www.mmshop.sk/component/virtuemart/?page...

zuzanabb
30. mar 2010

ahojte zienky, nebola som tu 100 rokov. mozno si ma uz ani nepamate. Zacala som pripravu na IVF. Od 20.3. som zacala s proverou a od 27.3. si picham diphereline. Citim sa ako narkomanka 😀 Je to dost divne, ked si ihlu vrazam sama do brucha 😅 aj vy ste prezivali taky stres? Mali ste aj nejake vedlajsie ucinky, ci to pride az s Menopurom?

wolfskinka
30. mar 2010

zuzana , moje prve a druhe IVF bola pohodicka, ale to tretie to bol horor, bolestive, psychicky stresujuce a mali sme len jedno jedine embryjko a to sa uchytilo .... a to som tomu nedavala ziadne sance .... takze zase sa potvrdilo pravidlo zly zaciatok dobry koniec

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre