Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

maryah
7. apr 2010

pardon za slovo 😀 😀 😀 ... myslela som nedbalá... zle sa mi píše keď ležím a ešte k tomu si nemôžem dať notebook na nohy

aanetta
7. apr 2010

Ahojte.Baby vedela by ste mi niektora povedat kolko vyjde v heliose PIGD?Dakujem

wolfskinka
7. apr 2010

maryah no to si to teda riadne spotvorila .... xixi

aaneta sa mi zda ze PIGD v heliose nerobia, ale nie som si tym 100% ista

lusina
7. apr 2010

aanetta, myslim, že toto v helíku nerobia vobec.....

aanetta
7. apr 2010

coooo? 😲 to vazne.no ja sa tam chystam na konzultaciu tak sa spytam ale bez PIGD tam asi ani nepojdem ☹

lusina
7. apr 2010

pozerala som cenník helíku a o tomto tam nie je ale len zmienka.....

aanetta
7. apr 2010

Lusinka a kde si prosim nasla ich cennik?lebo ja ho na tej stranke ich nemozem najst.

lusina
7. apr 2010

ja ho mám doma , na ich stránke nie je cenník 🙂 , ak niečo chceš vedieť koľko čo stoji,spýtaj sa 🙂

aanetta
7. apr 2010

aha.kolko vyjde ICSI?

lusina
7. apr 2010

kedže ICSi nehradí poistovna: 1-4 oocytov-265,66€/8000sk/ ,
5-8 oocytov-331,91€/10.000sk/ a každy další oocyt 33,19€/1000sk/

aanetta
7. apr 2010

Dakujem.a este ta poprosim mrazenie embryi a predlzena kultivacia

lusina
7. apr 2010

nemáš začo 🙂
zmrazenie embryí: 1 embryo-99,58/3.000sk/, a každe ďalšie embryo-16,60 /500sk/
PK: 165,97 /5.000sk/

aanetta
7. apr 2010

Dakujem ti lusi 🙂

lusina
7. apr 2010

nemáš začo 😉

kefalinek
7. apr 2010

baby neviet co pocas stimulacie pred ivf sa mozem chodit plavat

wolfskinka
7. apr 2010

kefalinek chodit mozes, to nie je problem ... ale z haldiska, aby si nechytila nejaku infekciu, mykozu alebo nejake ine svinstvo na plavarni a pri plavani tesne pre dIVF by ti mohli popraskat folikuly ... tak radsej nie

maw
7. apr 2010

ahojte kočky, všimol som si tu zaujem o ceny vykonov, tak z heliku ich mate v mojom fotoblogu. 😀

janicca
8. apr 2010

dobré ránko kočeny ........ prajem fajn deň....... 🙂 🙂

Orsulka tak ako ste včera pochodili ??? sem s infoškami teda ak chceš a máš chuť o tom hovoriť respektíve písať .... 😉

orsulka
8. apr 2010

dobre ranko......tak ja dobieham zameškanu pracičku.....zatial sme sa nedohodli...treba si to rozmysliet...... 😉 dnes este kontrola u obv. dr. ci ist alebo nie na tu hysteroskopiu.....prevdepodobne ano...že to urobiť....oni navrhuju minimalko IVF, s clostilom a dopichnutim nejakych hormonov ....normalne pokracovanie OPU,ET.....a tak......ale cenovo velmi prijatelne.....

takže asi tak...neviem ako idem stihat dnes pisat, lebo je to ho fakt dost...... 😖

ale vsetkym pekny den...... 😵

wolfskinka
8. apr 2010

dobre ranko, tak my sme zase nespali ... vcera o 18,00 som zjedla 4 kusky pizze a este teraz mi je z nej zle

kamka17
8. apr 2010

pekné ránko prajem...dnes to vyzerá na pekný slniečkový deň, tak si užite 😎 😎

zmrzlinka včera bola fajnááááá...lesné ovocie...čiže ríbezle, záhradné jahody a tak 😀 ale chutilo mi 🙂

a máme v robote celkom statočnú zimu, teším sa z toho 😅 😠

janicca
8. apr 2010

Orsulka je tam veeeeeeľka iskierka nádeje a to je fajn teším sa s tebou .... 😉 a ta cena určite poteší su to neskutočné prachy...tak len pekne pracuj veď keď bude čas tak poklabosíme .... 😉
Pracantky Martulik,Kamka zdravím vás ......... 😉

Wolfi ahoj... 😉

orsulka
8. apr 2010

janicca...kamka...wolfi....ahojte 🙂 🙂
vieeš, šak tá nadej je vždy... 😀 😀 😀

marta222
8. apr 2010

Dobré ránko všetkým, zdravím Vás 😉 .
Kamka, myslíš, že bude dnes pekne? U nás je stále akási hmla, ledva som trafila do roboty 😀 .
Orsulik, držím ti veľmi palce.
Wolfi - tak ani mrkvička večer nebola, či?
To som rada, že dnes je už štvrtok - ešte jeden deň a máme víkendík - a zajtra máme aj sv. bérusa 😉 .

wolfskinka
8. apr 2010

marta nebola mrkvicka boli 4 kusky pizze po ktorej mi zle este teraz .... na ranajky 2 pohare koly, aby som si poriadne odgrgla , trosku zabralo a k tomu kava aby ma prehnalo na zachod a som dostala tu pizzu cim skor zo seba von, aj ta kava zabrala, zdrava strava v tehotenstve ... kola s kavou, ale ked to inak nejde, no zabijem sa ..?

kamka17
8. apr 2010

marti...keď je ráno hmla, tak väčšinou je potom pekný deň, to nevieš??? to som ja vypozorovala za svoj dlhýýýýý život 😀 😀

wolfi...cola v tehu...no neviem neviem... 😅 😕

marta222
8. apr 2010

kamka17, no veď áno, býva to tak, ale keď dnes sa už nedá na nič spoliehať 😒 .... Ale máš pravdu, už sa trošku prediera slniečko, takže asi bude pekne 🙂 .
Wolfi, takže dnes bude asi len tá mrkvička, však? Žiadne experimenty - pizza, zákusky a čo ja viem, čo ešte...

cikyta
8. apr 2010

Ahojte všetky!!!!!!!!!!!
Wofi-káva aj cola sa može piť.Samozrejme nie 4 kýble,ale môže.Dokial ti má pomocť,tak sa to dokonca musí piť!

Orsulík,ked sa mi skrotí Sisa,určite odpíšem.Zase ma odvoláva od PC ☹ 😉 Ale ja prídem.

janicca
8. apr 2010

jasné Orsulka nádej zomierá posledná ....... 😀 😀 😀 😀 šak ty vieš .........

u nás už slniečko svieti už chystám deku a idem sa vyvaliť xixixixi zavalená prácou ..... 😠
Martulik dnes by sme mohli dať bike keď bude tak krásne čo ty na to ???

Ciky ahoooooooj a cmuuuuuuk tvojej nezbednici posielam...... 😵 😵 😵 😵

marta222
8. apr 2010

jani - a kam sa chceš vyvaliť na tej deke? V robote na zem? Či do šéfovej kancelárie 😀 😀 😀 ? No kľudne, môžeme ísť dnes na bike... A o koľkej? Ozaj, a máš prilbu?
Ciky ahoj, čo robí Sisa 😉 ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre