Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
12. apr 2010

😀 😀 😀 , ciky, že čierne metly 😀 😀 😀 - to si musím zapamätať. Ďakujem pekne, si zlatá, hneď si mi zdvihla sebavedomie 😉.. Tak sa na SS nepodobám, lebo vychrtlá teda určite nie som 😀 😀 😀

wolfskinka
12. apr 2010

ahojte ...

no konecne som sa sem dostala, furt kdesi lietam ako s vrtulou v zadku,

janni tu zumbu tam precvicuje moja kamoska

janicca
12. apr 2010

Marti možno tam pojdem prvý a posledný krát ..... 😀 😀 😀

Wolfi čaves 😉

lusina
12. apr 2010

ahoj wolfi 😉

baby mna tak bolí šiška 😖

janicca
12. apr 2010

lusi tak to nie je bohviečo ja som mala včera taký hlavy bôl raz za čas mato chytí ale stojí to za to ...hoď si ibalgin mne osobne to vždy pomôže...... 😉

lusina
12. apr 2010

ibiho?????? dám si doma víno, chutnejši liek, nie????? 😀 a ak ma bude z neho hlava bolieť, aspon budem vedieť prečo 😀

marta222
12. apr 2010

lusi, tak to nemá chybu 😀 😀 😀 . Jasné, čo sa budeš napchávať liekmi 😉 , kľudne si daj hektoliter vína

lusina
12. apr 2010

no marti, tak to mi teda praješ, 😀 to by som veľmo konkurovala slotovi 😀 a to nemožem.......stači taky jeden čo robí hanbu.

lusina
12. apr 2010

.......vďaka nemu pozná žilinu každy 😀

janicca
12. apr 2010

tak to potom hej na bolenie hlavy víno tak to by som asi ozaj umrela...... 😀 😝 víno ako liek ??? môže byť ale ja by som radšej taká dobrá domáca slivka hoci kedy ......... 😀

marta222
12. apr 2010

lusi, veď nemusíš behať po uliciach, kľudne si daj to víno doma 😉 . Ja som ti chcela navrhnúť, že ak ho nebudeš môcť vypiť sama, tak ti prídem pomôcť, potom nás budú bolieť hlavy obidve. Som solidárna - nenechala by som ťa v tomu samu 😀 😀 😀 .

marta222
12. apr 2010

jani - každý podľa chuti 😉 ...

wolfskinka
12. apr 2010

LUSI buchni si ju o stenu mozno prestane

janicca
12. apr 2010

babule majte sa krásne praje pekný zvyšok dňa .. 🙂 )))))

lusina
12. apr 2010

wolfi, to nieje dobry nápad, bude bolieť ešte viac ,skor si švihnem koleno o radiátor, vtedy hlava prejde, to viem isto 😀

lusina
12. apr 2010

jani, ahoj.

marti 😀

marta222
12. apr 2010

lusi, ty si prípad 😀 😀 😀 .
Majte sa krásne, valím domov....

lusina
12. apr 2010

marti čau.
vy sa mate, ja tu ešte hodinu budem oxidovať. 😠

kiara15
12. apr 2010

pekny vecer vsetkym vidim ze tu mate veselo 😉 😉

domika9
12. apr 2010

ahojte stale 2v1 - hlasim stav 😀 😀 😀

kiara15
12. apr 2010

domi ty si este neni v porodnici???este do kedy budes cakat??

domika9
12. apr 2010

kiara nuž dr. vravel že ak neporodím do 14-teho tak mam prísť

lusina
12. apr 2010

Ahoj Kiarka, ako sa máš???? na teba som tu dlho nenatrafila 🙂
domi, šup šup nech do porodnice nech to už máš za sebou 🙂

domika9
12. apr 2010

no tak teraz ma tato nova verzia naserkala a poriadne nieto že mi nejdu pridavať fotky ale ešte mi zmazalo cely album lebo som chcela vymazať jednu fotku 😠 😠 😠

lusi rada by som ale ked maly sa nejako neponahla už nevladzem chodiť ani nič robiť cely den sedím a čakam a to je najhoršie ☹ a ešte aj tento novy kon ma sere 😖 😠 😒 ☹

janicca
12. apr 2010

domi to hádam nie???teba predsa nemôže už ništ rozhádzať jedine pôrod... 😀 no malému sa akosi nechce ísť von asi sa mu nechce ísť tam do tej zimy .... 🙂

lusi tak ako hlava už prestala bolieť ?alebo padol litrík vínka??? a hlava bude bolieť až zajtra ... 😀

baby a čo je s brbmolčekom ??? 😕 už sa tu dlho neukázala

kiara15
12. apr 2010

domi neboj maly sa ozve ked bude jeho cas 😉

lusi ahoj mojko ale mam sa ako vzdy nic moc stale v praci a tak a rozmyslam co vsetko mam este urobit aby to vyslo ako ma???

janica ahoj herecka nasa 😀 😀

domika9
12. apr 2010

no kiari ale maly je čo deň väčší tak myslím že by už bolo na čase aby sa vypytal 😒

a ja už som v koncoch už sa neviem ani postaviť ani nič

cikyta
12. apr 2010

kukám,že aj lusi zmenila image fotku a rovno sa nahodila aj s nejakým fešákom 😉

wolfskinka
12. apr 2010

lusi no ked to mas odskusane tak si svihni koleno o radiator ... 😀 alebo si svihni nejaky ibalgin ... 😀

dnes som moc nestihala, od rana som sa nezastavila, ale uz mame cistucku detsku izbicku upratanu, este nabytok kupit a okna umyt a hotovo

dobru noc vsetkym

lusina
13. apr 2010

dobre ránečko 🙂
kávička na stole, a k ešte lepšej nalade mi chýba 16,00 hodina 😀
jani, hlava prešla, dala som si 2 deci vína a bolo po bolesti 😀 žiadny ibalgin, ani koleno o raďák, ani hlavu trieskať o stenu, stačí trošku pochľomtať 😀 😀
ciky, ten fešak je moj manželík, pekný že? 😀 fotku som zmenila, lebo mi tu predošlu prez udania dovodu vymazali, ja tomuto novemu konovi akosi nerozumiem................ 😠
kiari, tak už moc nad tým nerozmýšľaj, čo má byť to bude. a verím, že to bude len a len pozitívne po dobu 40tt. 😉
ja ked nad niečím mooooooc premýšľam a rozmýšľam, tak to vypáli uuuuuplne inak ako som si predstavovala. toť moja skusenosť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre