Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
26. apr 2010

dobre ranko.....

Domika... uživajte si malinkeho Matuška 🙂)))

cikyta
26. apr 2010

Wolfi-dala som fotky.Oslavovala len Sisa sama...večer mi dal muž kyticu ružových tulipánov a vraj:
-dakujem,že si mi pred rokom o takomto čase dala v bolestiach našu Silvinku 😉

Oficialna žurka bude 8.5.Lebo teraz nebolo kde pozvať ludí,kedže je byt hore nohami.

Pa.Som riadne chorá.Držkajte sa 🙄

orsulka
26. apr 2010

sisi vsetko naj naj naj naj naj k narodeninkám - dodatočne velikánska puska........je to anjel, hlavne na tej poslednej fotke 🙂)

wolfskinka
26. apr 2010

ahojte,

tak ja po prebdenej noci, o 3,30 som to uz nevydrzala a dala som si paralen, ten trochu zabral ... som isla rano k zubarke, a ta ma nechala cakat mala vela o 9,00 mi pichla injekciu a vrat zub musi ist von, a pritom bol zlomeny a az tam nebol, vraj tehotnym sa zuby trhaju a neopravuju, lebo ze by potom mohol byt zapal ... tak som jej povedala, ze v ziadnom pripade ho nedovolim vytrhnut, tak mi ho rozvrtala a dala mi tam vlozku, a vsetko som citila, az mi slzy od bolesti tiekli ... injekcia zabrala az ked som bola doma a este teraz mi drzi, necitim si v ustach nic, teraz som si dala trosku presnidavky s piskotami, povedala, ze nemam zo zaciatku jest tuhu stravu .. a ak tak opatrne a objednala ma na vyber vlozky 17.5. ... no mam to ja za stastie

kiara15
26. apr 2010

tak pekny den zelam akurat som prisla z vyletu bolo mi super 😉 co tu noveho??kto mi v skratke napise?,

akurat som si vsimla ze nasa princezna Sisi mala narodeniny takze vseeetko naaajlepsie Siska vela vela zdravicka a stasticka ti prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulik ty ako??co nove??a bola si na tej sutazi?? 😉

kamka17
26. apr 2010

halooo...je tu niekto?? ja že tu bude debata v plnom prúde a tu nikoho 😅 😅 😕
ale tak aspoň nemusím dočítavať 😉

žilina...ako zajtra???

wolfskinka
26. apr 2010

kamka ja potvrdzujemucast

janicca
26. apr 2010

aj ja potvrdzujem musím som na rade 😀 😝 😀 😝 ale nie teším sa na vás ... 😉 a Martula sa hádam zajtra ozve....Lusi pridáš sa aj ty ?? 😉

Sise dodatočne gratulujem prajem veľa zdravíča,šťastíčka a posielam božtek na noštek... 😵 😵 😵 mňam a takú tortu hocikedy by som si dala.... 😉to muselo byť radosti keď ju Sisa začala rozoberať ako domček z karát .... 😀 😀 😀 😀

akurát som sa vrátila z návštevy bola som pozriť také krásne trojmesačné bábo tak hádam sa pomaly začne na mňa niečo lepiť... 😉

cikyta
26. apr 2010

Dakujeme za gratulky 😉

No Jani-Sisa tu tortu rozobrala šuch buch! Z izby bolo jedno velké klzisko 😀

janicca
26. apr 2010

no šak som si aj myslela ..... 😀 😀 😀 😀 nooooo ale určite bola spokojná nadovšetko a mamina aspoň mala čo upratovať... 😝 😅

cikyta
26. apr 2010

Ale hej.Bola rada.Potom som ju hodila celu oblečenu do vane až som piškotami zapchala odtok 😀

wolfskinka
26. apr 2010

ciky ale bola bohova s tou tortou ved oslavila 1,narodeniny

cikyta
26. apr 2010

Video bolo lepšie 😀 Tam aj tancovala na hudbu a šmykalo sa jej na tej torte po zemi. 😀 Bola ako kačička na lade 😀

wolfskinka
26. apr 2010

ciky daj na facebook, ak mas a do ip mi posli link .. dakujem

cikyta
26. apr 2010

Wolfi.To mám na kamere na páske. 😉 A na facebok nechodím.Ledva stíham modry konik 😀

wolfskinka
27. apr 2010

dobre ranko ...

ciky ved pohode nic sa nedeje

zilinaaaaaaaaaaaaa dnes nam to s tou teraskou nevyjde, je zima, lde sadneme do ktorej putiky ? uz sa tesim, dnes som spala ako v oleji, snivali sa mi same hovadiny a skusam teraz jest tresku s rozkom na ten zub, zatial to ide

wolfskinka
27. apr 2010

dobre ranko ...

ciky ved pohode nic sa nedeje

zilinaaaaaaaaaaaaa dnes nam to s tou teraskou nevyjde, je zima, lde sadneme do ktorej putiky ? uz sa tesim, dnes som spala ako v oleji, snivali sa mi same hovadiny a skusam teraz jest tresku s rozkom na ten zub, zatial to ide

wolfskinka
27. apr 2010

ciky inac s tym videom by si zozala uspech aj na yotube ... 😀

orsulka
27. apr 2010

dobre ranko......🙂

Kiari, boli sme na tej suťaži.......tvoja dcerka tancovala pekne 🙂)ň aj solo som videla 🙂))))) dozvedela som sa že skoncili treti a Noro bol v porote...... 😉

ja len v skratke som dnes 1 DC od zajtra picham a papam... vsetkym pekny den....

Wolfi......dnes ma byt pekne, to len možno teraz rano je trosku zima, ale to sa vycasi a budete moct kludne sidiet na teraske .-)))

janicca
27. apr 2010

dobré ránko vám ... 😉

Orsulka ja len v tichosti drž sa ....... 😵

Wolfi tak dnes bude možno aj teraska..... 😉 slniečko už vykuká 😎

marta222
27. apr 2010

Dobré ránko fešandy,
tak dnes máme stretko, však? Jani - o koľkej pôjdeš z KNM? Stretneme sa na busovej stanici, dobre? Ja prídem cca okolo 15:15. Môže byť 😉 ?
Orsulik - ahoj, držkám palce 😉 :

lusina
27. apr 2010

Ahojte šušky,ja sa nezučastním, ja mám poobede saunu, ja som na ňu zabudla. tož sa omlouvám, tak nabuduce.....
a inak ako?
oršulík, držím palec.
ciky, dodatočne malej Siske, všetko najlepšie, veľa zdravička už žiadne take škarede pády.My sme tiež trošku oslavovali , lebo brachova dcera mala 25.4.- 2roky.

orsulka
27. apr 2010

dakujem kuriatka 😵

janicca
27. apr 2010

Martula ,Lusi čaf te... 😉

Marti pôjdem hneď z roboty OK stretneme sa v ZA ..... 😉

Lusi to vieš že my sme teraz ´dalšia vlna tehuliek tak sa musíme aj pekne stretávať ... 😉 šak ber si príkladTinka,Dunda,Wolfi ,Kamka,Alicka oni sa pekne spolu stretávali a vidíš šeeeeeeecky su tehu .... 😵 😵 tak dnes ti bude ešte odpustené ale na buduce ťa čakáme .... 🙂

marta222
27. apr 2010

No veď, Lusi, presne ako píše Janicca.... nabudúce ťa čakáme 😉 . A kedy máš to saunovanie? Možno by si nás ešte zastihla, či?

lusina
27. apr 2010

áno áno, jani, budem poslúchať. čestne iskričkové 😀
včera som volala do helíku, tak receptík na liečky mi ide poštou. budem mať dúúúúhy protokol, to zase budem dopichana z dekáču/teraz myslim dávaju diphereline/.čo už, minule som mala pocit, že to nie a nie skončiť.
wolfi a to ťa potrápil ten zub čo ťa bolel a si nevedela prečo? a koho máš zubnika?

janicca
27. apr 2010

Lusi ešte že tak som rada že to chápeš 😉 a sľuby sa majú plniť !!! a ja idem volať na buduci týždeň že ako lieky či už su schválené...tak to vychádza že naozaj pôjdeme do toho spolu 😵

Marti a aký bol víkend ?boli ste kde s drahým ??? ozaj a bolo čo ??? ....... 😀 😀 😀 😀

lusina
27. apr 2010

marti, mám tu saunu hned po robote na 3 hodiny. a to budem uvarena, prevarena, upachtená, takže ja fakt nabuduce.to taka ružova ísť medzi ľudi nepôjdem 😀

lusina
27. apr 2010

jani, ja občas poslúcham, ale že mám saunu som zabudla.
možno pojdeme do toho spolu, to by bolo super, mna si Mikulova predbežne napísala na júl, ale som jej povedala, že keby sa to zmenilo, že jej zavolám.Lebo mi hovorila, že oni si na leto plánuju pacientky, lebo budu dovolenky aby nemali plno.Bola by som rada kedy som odchytila dr.Gáťovu, tak ako pri 1IVF, robila mi OPU, bola perfektna.Ja stále tvrdím, že ona ako žena sa vie viac vcítíť do žien viac ako muž. súhlasite so mnou? či???

marta222
27. apr 2010

No dobre, lusi, na dnes berieme tvoje ospravedlnenie... Ale nabudúce sa priprav 😉 .
Jani, boli sme bicyklovať aj v sobotu aj v nedeľu - drahého kolega aj so ženou si kúpili nové bicykle, tak ich chceli hneď vyskúšať, v sobotu boli kdesi v Ochodnici a potom prišli pre mňa k nám a išli sme ešte do Nesluše k priehrade a v nedeľu sme boli na vodnom diele v ZA.
A ak myslíš na to na čo ja, či bolo čo - tak nebolo, mala som mrchu, ale už mi končí 😉 ... A ty ako?

wolfskinka
27. apr 2010

orsul, janni .. no tesim sa na terasku

marti, janni a kde sa stretneme, ja vyfucim na marianske tam vas pockam pri fontane ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre